Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#76 2013-08-20 08:19:51

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Tolerancja

Ja może też spróbuję zmierzyć się z hejterami z klasy. Może to coś da, a może nie. Zobaczy się po wakacjach.
I tak muszą żyć w zgodzie ze mną, bo co i raz przynoszę cukierki do szkoły. Kto hejter, nic nie dostanie. kto fan, może brać, ile chce.. Wredna ja.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#77 2013-08-20 13:20:24

RicoMarico

Gość

Re: Tolerancja

Ja już nawet przestałam zwracać uwagę na moją klasę. Poobgadują i tyle. Czasami mnie to wkurza, ale ostatnio coraz mniej...

Ja w porównaniu do mojej klasy to...inny świat. Na ich tle wychodzę na jakieś ufo. I dobrze

Ostatnio edytowany przez RicoMarico (2013-08-20 13:22:03)

 

#78 2013-10-06 15:04:43

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Tolerancja

Mnie nikt nie toleruje, a ja toleruję wszystko... prawie. Homoseksualizm, biseksualizm, drag queens, in vitro, to wszystko toleruję. Natomiast nie toleruję niepoprawnej polszczyzny, głupoty ludzkiej i Justina Biebera. Ot, wsio.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#79 2013-10-07 19:04:50

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Tolerancja

Ja akurat homoseksualizmu nie toleruję za dużo yaoi
No bo nie mogę sobie wyobrazić, jak dwaj faceci robią do siebie słodkie oczka.


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#80 2013-10-07 21:06:38

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Tolerancja

A sądzisz, że tak to normalnie wygląda? Yaoi to żałosna parodia zdrowych związków homo. Normalne relacje miłosne osób o tej samej płci wyglądają tak, jak u osób o różnej płci. A podział na stronę dominującą i uległą nie zawsze jest wyraźny. Polecam ci blog "Miłość po trzydziestce", pisany właśnie przez geja. Gość świetnie pisze i doskonale przedstawia związki homo na tle hetero.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#81 2013-10-07 21:15:07

DerFeind

Gość

Re: Tolerancja

Buczek! Masz jakieś problemy z wzrokiem?

Histeryczka27 napisał:

Ja akurat homoseksualizmu nie toleruję za dużo yaoi

Powiedz...skreślony tekst nic ci nie mówi?

Ostatnio edytowany przez Kolskr (2013-10-07 21:16:03)

 

#82 2013-10-07 21:21:55

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Tolerancja

Słonko, o moje oczka się nie martw, a pomartw się o poprawne odczytywanie moich postów. Panienka histeryczka napisała, że homoseksualizmu nie lubi, bo czytała/oglądała za dużo yaoi. Skreślenie nie zawsze oznacza żart, sama poniekąd owe stwierdzenie rozumiem. Aczkolwiek mówię tylko, że związek yaoi nie jest prawidłowym odzwierciedleniem związku homoseksualnego, ot, taka opinia, którą można wyrażać. Chyba, że się mylę, a na tym forum obowiązuje jedna opinia, z którą wszyscy muszą się zgadzać?


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#83 2013-10-08 14:21:59

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Tolerancja

Buczek napisał:

Słonko, o moje oczka się nie martw, a pomartw się o poprawne odczytywanie moich postów. Panienka histeryczka napisała, że homoseksualizmu nie lubi, bo czytała/oglądała za dużo yaoi. Skreślenie nie zawsze oznacza żart, sama poniekąd owe stwierdzenie rozumiem. Aczkolwiek mówię tylko, że związek yaoi nie jest prawidłowym odzwierciedleniem związku homoseksualnego, ot, taka opinia, którą można wyrażać. Chyba, że się mylę, a na tym forum obowiązuje jedna opinia, z którą wszyscy muszą się zgadzać?

Dobrze, po pierwsze:
Nie lubię homoseksualistów nie z powodu yaoi (choć to trochę wzmogło tą niechęć), ale dlatego, gdyż nie jest to naturalne (no chyba, że dwoje ludzi tej same płci odbędzie stosunek i urodzi się dziecko- wtedy nie będę miała nic przeciwko).
I domyślam się, że pary przedstawione w mandze typu yaoi nie odzwierciedlają prawdziwego życia.
A co do opinii- oczywiście każdy może mieć inny punkt widzenia, proszę bardzo, rozumiem, że chcesz go chronić. Nawet mi tym zaimponowałeś- przedstawiłeś argumenty etc.

Tak więc- zwracam honor.


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#84 2013-10-08 14:52:08

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Tolerancja

Firstly - jestem kobietą, tak swoją drogą. Ale możesz wobec mnie używać rodzaju męskiego, mi to tam rybka.
Dalej - argument, że to nie jest naturalne, akurat dobry nie jest. Zacytuję pewnego kwejka: "Homoseksualizm istnieje w 450 gatunkach, a homofobia w jednym. I co teraz jest nienaturalne?".
Czy geje i lesbijki mogą mieć dzieci. Otóż - mogą. Dziecko mogą spłodzić z surogatką lub zaadoptować. Choć mówi się tyle o pedofilii wobec dzieci wychowywanych przez osoby homo, nie można też zapomnieć, że i pary hetero tego się dopuszczają.
Dziękuję za zwrócenie honoru <ukłon> i przemyślany post, będący wypowiedzią w dyskusji, nie hejtem. Również jestem pod wrażeniem, panienko.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#85 2013-10-08 14:54:22

sebaxo1995

Gość

Re: Tolerancja

A ja powiem tak, jeśli geje i lesbijki uważają że ich orientacja jest naturalna to niech naturalnie zrobią sobie dziecko Mam dość tego całego bajzlu, osoby homo były od zawsze i nikomu to nie przeszkadzało ale nagle od jakiegoś czasu zrobiło się o nich głośno, w końcu czymś trzeba odwrócić uwagę od problemów gospodarczych i politycznych

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2013-10-08 14:58:46)

 

#86 2013-10-08 15:01:36

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Tolerancja

Czyli pary hetero, niezdolne z różnych przyczyn do urodzenia dziecka, są nienaturalne? Tak wynika z twojego toku rozumowania.
A pary homo od zawsze istniały, tu masz rację. Problem w tym, że bano się ujawniać swą orientację. Teraz jest większa wolność, to i ludzie są sami ze sobą szczerzy.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#87 2013-10-08 15:05:06

sebaxo1995

Gość

Re: Tolerancja

Słuchaj, pary hetero które nie mogą mieć dzieci przez impotencję czy inną chorobę, mogły próbować. Widziałaś parę homo próbującą zrobić sobie dziecko ? To niemożliwe z biologicznego punktu widzenia. A jeśli chodzi o marsze równości w których tak wychwalają i prezentują swoją orientację, to po prostu krew mnie zalewa jak widzę i słyszę to zbiegowisko na które patrzą też okoliczne dzieci. Oni nie muszą tego robić. Dlaczego to robią ? Widziałaś marsze heteroseksualistów na ulicach ? Po co to wszystko ? Wytłumacz mi. Chyba że publiczne obściskiwanie się dwóch facetów lub dziewczyn na oczach dzieci im służy i poprawia ich samoocenę. Mi nikt nie wmówi że to normalne, bo to nie jest normalne. Jest wymysłem Unii Europejskiej takim samym jak ślimak-ryba czy marchew-owoc.

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2013-10-08 15:16:54)

 

#88 2013-10-08 15:05:45

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Tolerancja

Buczek napisał:

Firstly - jestem kobietą, tak swoją drogą.

Wybacz, zmylił mnie avatar ^^

Buczek napisał:

Dziękuję za zwrócenie honoru <ukłon> i przemyślany post, będący wypowiedzią w dyskusji, nie hejtem. Również jestem pod wrażeniem, panienko.

Dziękuje, trochę nad nim pomyślałam.

Buczek napisał:

Dziecko mogą spłodzić z surogatką lub zaadoptować.

Tylko tu właśnie chodzi o to, bnie stosować takich metod, lecz urodzić dziecko naturalnie.

sebaxo1995 napisał:

A ja powiem tak, jeśli geje i lesbijki uważają że ich orientacja jest naturalna to niech naturalnie zrobią sobie dziecko

No właśnie o tym mówię.


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#89 2013-10-08 15:17:14

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Tolerancja

Raz - czy w miłości chodzi tylko o dziecko? Mam parę dorosłych już przyjaciół, są zaręczeni i deklarują, iż dziecka mieć nie będą. A parom homo nie tyle chodzi o dziecko, co o... zwykłą, prostą, ludzką miłość, której im się zakazuje. Dla mnie to chore. Miłość to miłość, niezależnie od płci. (Proszę mi teraz nie pisać o pedofilii, to nie jest miłość, a zwykłe pożądanie).
Dwa - marsze nie zawsze są tak ostentacyjne. Często są całkiem normalne... ale nasze kochane media przedstawiają je jako paradę dziwolągów, którymi i niektórzy homoseksualiści się brzydzą.
Trzy - normalne marsze są po to, by pokazać światu, że homoseksualiści to też ludzie, którzy po prostu chcą mieć prawo do miłości. Ot, tyle.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#90 2013-10-08 15:21:24

sebaxo1995

Gość

Re: Tolerancja

Cóż, co kto lubi. Ja nie toleruję homoseksualistów i nie będę tolerował. Od nowego roku mają o tym że homoseksualizm jest normalny nauczać  w podstawówkach. Będą wciskać dzieciakom że to normalne. Rozumiecie to ? Nie będę się znowu rozpisywał. Niech są jacy chcą, ale niech ta j**ana Unia odwali się od integrowania w szkolnictwo i ogólne zasady krajów które do niej należą. To że w jednym kraju ślimak to ryba nie znaczy że reszta też ma tak uważać. To że homoseksualizm jest tolerowany w pewnym kraju nie znaczy że kilkadziesiąt też ma go tolerować !

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2013-10-08 15:37:28)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.intelowo.pun.pl www.telefony.pun.pl www.lunarvampire.pun.pl www.fizjo-wsz.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl