Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#106 2013-10-31 18:48:37

RicoMarico

Gość

Re: Tolerancja

Coś takiego jak stypendium?

 

#107 2013-11-15 18:33:26

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Tolerancja

Hmm... Znowu jestem spóźniona z powodu mojej późnej rejestracji, ale postanowiłam, że jednak wypowiem się w tym temacie.
Przez większość podstawówki byłam tolerowana, lecz o lubieniu nie było za bardzo mowy. Często zdarza się, że osoby, które wyróżniają się wyglądem, są odrzucane przez pozostałych bądź ignorowane. W młodszych klasach miałam sporą nadwagę, lecz choć w wieku 10 lat bardzo schudłam i poprawiłam swoją kondycję, przez co teraz jestem w normie, łatka pulchnej niezdary zdążyła do mnie przylgnąć, przez co część osób, nawet takich, które w piątej klasie były tęższe ode mnie, trzymały mnie na dystans. Poza tym, zawsze uczyłam się najlepiej z klasy, a niewiele osób wierzyło mi, że nigdy nie wkuwam, a jedynie pamiętam wiadomości z lekcji. Jedynymi osobami, które naprawdę lubiłam, były moje cztery przyjaciółki, dwie koleżanki i jeden przyjaciel. Pomimo tego, iż w szóstej klasie, czując, że nasze rozstanie zbliża się wielkimi krokami, zintegrowaliśmy się i praktycznie cały czas trzymaliśmy razem, wszystko wydawało się jakieś mdłe. Między nami istniały pozory przyjaźni, lecz w rzeczywistości była to jedynie uprzejma tolerancja.
Teraz, kiedy jestem w gimnazjum, widzę, jakie mam szczęście. Cała moja klasa zgrała się ze sobą już po pierwszym tygodniu; widać też, że nie jesteśmy jedynie "oswojonymi" znajomymi, ale naprawdę dobrymi kolegami. Wszyscy tolerują moją pulchną kumpelkę i pozostałe osoby, które w czymś się od nas różnią. Jestem lubiana i nie muszę wstydzić się moich pasji, ponieważ nikt się z nich nie wyśmiewa. Z moimi starymi przyjaciółkami spotykam się regularnie, lecz nie mogę ukryć, że moja obecna klasa jest najlepszą, jaką mogłabym sobie wymarzyć.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#108 2013-11-21 17:12:13

RicoMarico

Gość

Re: Tolerancja

Kurczę, Zoffijka, zazdroszczę Ci takiej klasy. U mnie totalna masakra.

 

#109 2013-11-22 14:58:22

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Tolerancja

Czas leci, a klasa się zmienia. No i tolerancja.
Tolerancja - koniec z PzM, poczatek z anime. Zbytnio tolerują, bo większość je lubi. Więcej śmiechu i zabawy na historii z kolegami.
Klasa - radośna bardzo często, tolerancyjna, pomocna, czasami drażniąca, ale rzadko. I bardzo dobrze przypomina się z nimi stare czasy. Jak np. przypały. A zamiast szóstoklasistów, nazywamy się hetalią. Dlaczego? Otóż dlatego, że w klasie są ludzie kompletnie podobni do postaci z hetalii. Najlepsze było to gdy Rosję (mnie) na lekcji, gdy zostaliśmy sami klasie, wyrzucali z Europy.

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2013-11-22 14:59:31)

Offline

 

#110 2013-11-22 17:30:39

RicoMarico

Gość

Re: Tolerancja

Moja klasa już taka fajna nie jest. Banda snobów, lansiarzy, tylko "fajni" mają pozycję. Reszta się nie liczy. Mam szczęście, że już za 8 miesięcy kończę moją szkołę.

 

#111 2013-11-23 09:39:23

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Tolerancja

U mnie też nie jest zbyt fajnie. Większość osób z mojej klasy zajmuje się tylko siedzeniem na facebooku ,  szpanowaniem drogimi rzeczami takimi jak Converse'y, robieniem "sweetfoci" i oglądaniem głupich zdjęć. Razem ze mną jest tylko 5 osób normalnych. Z 30.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#112 2013-11-23 19:14:15

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Tolerancja

Tajemnica Mroku napisał:

Większość osób z mojej klasy zajmuje się tylko siedzeniem na facebooku ,  szpanowaniem drogimi rzeczami takimi jak Converse'y, robieniem "sweetfoci" i oglądaniem głupich zdjęć.

U mnie tym się zajmują jedynie gimnaziści. Zwani gimbazją.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokewars.pun.pl www.socug.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl www.adm-wsei.pun.pl www.mblaq.pun.pl