Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#46 2014-01-03 11:02:40

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

AJ, może tego za bardzo nie widać, ale też nie mam zbyt dużo czasu. Wiem jak to jest.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#47 2014-01-04 16:34:40

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

Wow... Nie było mnie zaledwie parę dni, a dyskusja już tak się rozrosła... Nie będę więc nikogo cytować - za długo musiałabym przeszukiwać ten wątek, a nie mam wiele czasu. Zapiszę więc po prostu wszystko "luźno".

1) To, że pisałam rzeczy w stylu: "Niech forum spoczywa w pokoju", wcale nie miałam na myśli tego, że chcę się poddać. Zdecydowałam już, że zaangażuję się w odnowę strony i zrobię wszystko, by przywrócić jej świetność, lecz dawna "wersja" forum już tu nie powróci i nie da się z tym pogodzić. Niemożliwe jest sprawienie, by wszytko było takie, jak wcześniej, nie wyciągniecie forum z dna. Po naszej interwencji może się okazać, że efekt będzie jeszcze lepszy, niż poprzednio... lecz już nie taki sam.
2) IS, kilkanaście postów wcześniej napisałaś coś w stylu "Niemożliwe? Nie ma takiego słowa w moim słowniku"... tymczasem Twój nick wyraźnie pochodzi od słowa "impossible". Co masz na swoją obronę?
3) Mówicie, że rozpad forum spowodowała jakaś kłótnia z użytkownikami, których nie miałam okazji poznać (ile razy już zostało wypowiedziane te pięć ostatnich słów? -,-'). Ponieważ jednak nie wiedziałam jeszcze wtedy o istnieniu tej strony, nie wiem, o co poszło. Czy komukolwiek chce się wytłumaczyć ciągle niezorientowanej Zoffijce, czego właściwie dotyczył konflikt i kto z jego powodu odszedł? Jeśli się tego nie dowiem, nie będę mogła wyrobić sobie opinii na ten temat.
4) Zdania na temat sposobu, w jaki uratujemy stronę, są teraz podzielone... Ja uważam, że zwyczajne "posprzątanie" forum mogłoby przynieść oczekiwany skutek, jednak skłaniam się bardziej ku zaproponowanej przez DF resetacji. Rozpoczęcie wszystkiego od nowa mogłoby ułatwić nam "ogarnięcie" całości, nie sądzicie?
5) Myślę, iż forum dotyczące trzech tematów nie jest dobrym pomysłem. Niektórych nowych użytkowników mogłoby wówczas odstraszać to, że wszyscy oprócz nich uwielbiają Hetalię i PzM, podczas, gdy on sam zna jedynie MLP. Powinniśmy wybrać jeden, a dla pozostałych założyć osobne wątki w dziale dotyczącym wszystkiego innego.

I wreszcie:

6) Cieszę się, że powróciło jeszcze kilka osób, by pomagać nam w uratowaniu forum przed całkowitym stoczeniem się... Zawsze to więcej pomysłów i ludzi chętnych do pomocy!


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#48 2014-01-04 16:39:33

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: .

Zoffijka napisał:

5) Myślę, iż forum dotyczące trzech tematów nie jest dobrym pomysłem. Niektórych nowych użytkowników mogłoby wówczas odstraszać to, że wszyscy oprócz nich uwielbiają Hetalię i PzM, podczas, gdy on sam zna jedynie MLP. Powinniśmy wybrać jeden, a dla pozostałych założyć osobne wątki w dziale dotyczącym wszystkiego innego.

Dobry pomysł, też tak myślałam. A nowi użytkownicy mogliby wtedy napisać o swoich zainteresowaniach
I chyba najlepiej by było, gdyby głównym tematem byłyby pingwiny


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#49 2014-01-06 07:48:16

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: .

Jeżeli można się wtrącić.
Nie wchodzę na forum jedynie dlatego, że przytłacza mnie odpowiedzialność ciągnięcia "pingwinich" tematów na stornie.
Jeszcze teraz powrót Hetalii...
No ja nie mogę.
Nadal interesuję się pingwinami i KOAL (czy też Katie, jak kto woli ;p) może wam to potwierdzić ; )
A forum jest tak zaspamowane, że ja nie widzę dalszego sensu w odśmiecaniu go.
Po prostu nie mam już na to siły.
Mało który użytkownik zakłada konto ze względu na pingwiny.
Więcej osób interesuje się bablaniem na tematy kucyków, Hetalii i wszystkiego, co nie jest związane z przygodami pingwinich Komandosów.
I proszę mi nie zarzucać, że zwymyślam tych, którzy zmienili fandom.
To nieprawda.
Ja w ostatnim czasie, też polubiłam inną kreskówkę (choć to nadal nie wyparło mojej pingwiniej maniakalności xD)
Chodzi o to, że jeżeli już ktoś zmienił zainteresowania, to powinien mieć na tyle szacunku do tego forum, by wypowiadać się o swoich nowych pasjach w odpowiednich tematach, a nie wszędzie tam gdzie mu to przyjdzie do głowy.
Takie śmiecenie sprawia, że forum tak naprawdę jest poświęcone niczemu, bo nie można określić dokładnej dziedziny, w której się specjalizujemy.
Tak naprawdę zrobiliśmy to samo, co wcześniej część odłączonych forumowiczów pod wodzą Mercurego.
Jednak ludziom niełatwo uczyć się na czyiś błędach...
Jeszcze raz serdecznie apeluję o stworzenie forum, które będzie naprawdę i w stu procentach poświęcone PzM.
Nawet jeśliby miało opierać się jedynie na domysłach, spekulacjach i fandomie kilku oddanych fanów, to będzie lepsze niż tworzenie mylnego forum o wszystkim.
W razie gdyby ktoś chciał - jak ja - spróbować zacząć wszystko od początku, chętnie wysłucham waszych propozycji ;p
Na razie wypada mi się chyba pożegnać, bo nie wiem, kiedy będę po raz kolejny zabierała tu głos.
Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że nie znienawidzicie mnie bardziej niż do tej pory.
Po prostu starałam się być szczera.
Angie
Ps. Jeszcze raz przepraszam tych, którzy zmienili fandom. Naprawdę nie mam do was żalu.


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#50 2014-01-06 08:27:07

Katie

Gość

Re: .

Angie ma rację,  mnie również denerwuje to, że forum jest przepełnione obcą tematyką.
Wystarczy spojrzeć na avatary - mało który jest związany z PoM-em.
Ja też lubię inne kreskówki,  jednak w odróżnieniu do większości,  nie mam zamiaru rozmawiać o tym w miejscu poświęconym kiedyś pingwiną.
Nie mam nic do ludzi,  którzy zmienili zainteresowania,  drażni mnie jedynie fakt,  że o swoich nowych fandomach,  piszą tutaj.
Osobiście nie przepadam za Hetalią i nie wiem co ludzie w tym widzą.
Ale mażdy ma prawo do własnych poglądów...
Nie wiem,  kiedy ponownie coś tu napiszę
Wątpie w to,  aby forum można było odratować,  ale gdyby ktoś chciał założyć nową stronę,  tylko o pingwinach, to ja jestem za

 

#51 2014-01-06 10:51:40

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: .

Faktycznie, nie musimy tutaj pisać o hetali, bo DF założyła osobne forum i tam możemy rozmawiać, tak więc nie będziemy już śmiecić
Tylko to forum trzeba zresetować, by nowi użytkownicy nie zrażali się nadmierną ilością offtopu


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#52 2014-01-06 11:46:23

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Dobry pomysł. O Hetalii możemy też pisać na forum.hetalia.org (znajdziecie mnie tam pod loginem Sekretka).


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#53 2014-01-06 12:09:04

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: .

O tym właśnie mówię.
Temat o tym, żeby nie spamować, a wy sobie polecacie hatalijne strony...
Ludzie troszkę ogłady, proszę XD


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#54 2014-01-06 12:30:01

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Nie, że reklamuję tamtą stronę, tylko mówię, że najlepiej pisać o Hetalii tam, a nie tutaj.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#55 2014-01-14 19:08:12

RicoMarico

Gość

Re: .

Oj...
Nie wiem czy jeszcze tu ktoś zagląda, żeby przeczytać spóźnioną wiadomość jakiejś tam RicoMarico.
Ale cóż...od pewnego czasu wchodziłam tu o wiele rzadziej. Wiecie dlaczego? Bo ilość spamu i offtopu mnie wkurzyła. Jeżeli forum jest o pingwinach to ma być o pingwinach!! Rozumiem, że użytkownicy skilene chcą dzielić się ze sobą też innymi zainteresowaniami, ale do tego jest jeden osobny wątek, a nie całe forum. Sama niedawno zaczęłam oglądać Hetalię i wiem jak to wciąga, ale skilene ma jeden cel-PZM. I niech tak zostanie.
Uważam, że to tutaj ciężko będzie uratować.
Dołączyłam do pom.pun.pl, ale nie wiem teraz, kto zamierza zacząć tam od nowa.

To nie zmienia faktu, że jest mi przykro. Pamiętam, kiedy prawie rok temu się rejestrowałam. Szkoda, że to już ruina.

 

#56 2014-01-14 20:34:59

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

1. Ja tu codziennie zaglądam
2. Jakby co, staram się nie offtopować.
3. Też uważam że ciężko to będzie naprawić. Ale nie tracę nadziei .
4. Założyłam tam konto, ale i tak częściej wchodzę tutaj.
5. Rzeczywiście smutne jest to, co się tu stało... Tęsknię za tym co tu kiedyś było.
6. Jak chcesz, to możesz poczytać moje wpisy w pamiętniku na tym forum. Ostatnio często coś tam piszę.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#57 2014-04-23 20:15:23

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: .

Zgadzam się - to forum to śmietnik. Żaden rozsądny fan PzM tu się nie zarejestruje. Offtop, kłótnie, śmietnik.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#58 2014-04-24 00:00:00

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Aż tak źle nie jest. Śmietnik to jest na filmwebie, a przynajmniej tak było jak tam ostatnio patrzyłam .


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metalocalypse.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.pr3forum.pun.pl www.bw2012.pun.pl