Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2014-01-01 16:51:44

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Zoffijka napisał:

Myślę, że istnienie tego forum i tak już nie ma sensu. Możemy spróbować doprowadzić je do porządku, ale czuję, że w końcu wyjdzie z tego jedna wielka klapa. Nawet, jeśli zarejestruje się tu wielu nowych użytkowników, po jakimś czasie historia skończy się tak, jak teraz. Jeśli będziecie próbowały ratować stronę, pomogę Wam, ale... no cóż. Za jakiś czas pewnie stąd odejdę.
Jesteście fajnymi kumpelami, ale nawet z najfajniejszymi ludźmi nie da się dokonać niemożliwego. Przyjemnie byłoby się spotkać kiedyś na jakimś innym forum, ale czas skilene.pun.pl najwyraźniej dobiegł końca. Razem z Tajemnicą Mroku postaram się zrobić wszystko, by je uratować, ale zapewne nigdy nie będzie już ono takie, jak kiedyś. Do zobaczenia w innym miejscu w internecie!

Niech dawne forum o pingwinach z Madagaskaru spoczywa w pokoju.

Nie myśl tak pesymistycznie. Może nie będzie tak samo jak dawniej , ale na pewno da się poprawić stan tego forum. Poddanie się jest najgorszą rzeczą jaką można zrobić. Zawsze można poczekać na  lepsze czasy offtopując w tematach typu zacieszacz,bluzgacz i kluby oraz gadając na chat boxie.

DerFeind napisał:

Zoffijka napisał:

Jest tylko jeden problem - ja nigdy nie miałam styczności z Hetalią i - prawdę mówiąc - nawet nie wiem, co to jest. XD

Czas się zapoznać. _^_

Zoffijka napisał:

Najlepsze, co możemy zrobić ze stroną:
- spróbować doprowadzić ją do porządku;
- zaprosić nowych użytkowników;
- wymienić się (mówię o naszej czwórce) numerami GG czy czymś w tym stylu;
- odejść z forum.
Dla mnie już nie ma znaczenia, że lubię PzM. Nawet, jeśli nie będę się o tym wypowiadała w internecie, nic mi się nie stanie, zawsze mogę pogadać o tym z niektórymi koleżankami. Jeżeli w jakiś sposób sprawimy, że ktoś trafi na odnowione forum i poczuje się tu dobrze, przebywanie tutaj mimo wszystko nie będzie miało sensu - nawet, jeśli pojawią się tu tysiące nowych użytkowników, cały czas będziemy czuły niedosyt i narzekały, że "przedtem było lepiej".

Venaja, wybieram opcję "odejść z forum i utworzyć nową". Skoro już mówicie, że forum nie będzie taki jak dawniej, to może będzie taki jak byłby w przyszłości. Czyli - porządny, o PzM, bez spamu, off-topu i tylko dla fanguinów.

Bez spamu się nie da. Wtedy nie byłoby ciekawie. Forum stałoby się zbyt przewidywalne.
A co do odejścia z forum, też to momentami chciałam zrobić, jednak później postanawiałam tu pozostać. Zbyt lubię spędzać tu wolny czas. Nawet gdy jest tu tak pusto....

Ostatnio edytowany przez tajemnica mroku (2014-01-01 17:02:06)


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#32 2014-01-01 18:32:55

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: .

Wybaczcie, że wcześniej się nie udzieliłam w tym temacie, ale nie miałam czasu.

TM mówi mądrze- nie można się poddawać A przecież i tak mamy nowy rok i możemy zacząć forum od nowa- czyli zresetować, w końcu i tak nie będzie tak jak dawniej, nie będzie dawnych użytkowników, ale przyjdą nowi, i można z nimi to posprzątać
Ja stąd nie odejdę. I nawet jeśli będę musiała to zrobię to ostatnia

A jeśli chodzi o resetację, to według mnie należy to zrobić, zbudować forum od nowa, wprowadzić więcej wątków o pingwinach etc.

No dobrze, na razie muszę kończyć, bo mama mnie zabije


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#33 2014-01-01 21:46:14

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Zgadzam się z tobą. Ale wystarczyłoby usunięcie starych tematów w "Gadamy o wszystkim" i założenie kilku nowych tematów o PzM. No i trzeba poszukać trochę nowych użytkowników


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#34 2014-01-02 10:16:33

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: .

Zoffijka napisał:

chociaż trochę tęsknię za "dawną" wersją strony, nadal uważam ją za fajną!

Uwierz mi, także tęsknię. Jak byli tu starzy użytkownicy (którzy sobie poszli do pewnego bardzo "miłego" pana[/b] o którym nie chcę wspominać bo niektórzy go znają, a nie chcę tutaj wojny.).

Derfeind napisał:

Ja tam proponuję zresetowanie forum. Czyli tego do kasacji, a inne założyć na jakiejś lepszej i nowszej stronie. No i oczywiście kasować takich użytkowników typowych hetardom (bidactwa, już im współczuję, od razu poczują się hejtowani :< ), czy bronisom (czy jak to się odmienia).

1. Na ten sam pomysł wpadł kiedyś Mercury
2. Usuwanie kont za bycie hetardem albo "bronisem" (bronym, pegasis) jest chyba lekką dyskryminacją, czyż nie?

Derfeind napisał:

Ważne jest to żeby to forum utworzył fan PzM, a nie w przypadku AJ, bo to się znowu zaśmieci. Np. Zoffijka jest dosyć porządną osobą, lubiącą PzM. Proponowałabym właśnie Zoffijkę, albo [s]KOAL, tęsknię :< Katie, które są chyba normalniejszymi osobami lubiącymi PzM. Bo reszta jest zapełniona nienormalnymi hetardami i bronisami. :I Na tan przykład rusek.

Powiem to w kilku zwięzłych słowach. Mamy Mercurego 2.0.

Tajemnica Mroku napisał:

Tylko nie resetacja forum. Trzeba by było wszystko zaczynać od początku  A zaczynanie od początku to koszmar.

Potwierdzam.

Tajemnica Mroku napisał:

Jak dla mnie wystarczy tylko :
- zmienić tło i ten obrazek na górze strony (o ile się da)
- założyć kilka nowych tematów o PzM (im więcej tym lepiej )
- rozreklamować na jak największej ilości stron
- czekać na nowe odcinki (jest drobna szansa, że będą)
Na razie nic więcej nie umiem wymyślić.

-Banner? Ja nie umiem, LadyDekaro się tym zajmuje (mimo iż dawno jej nie było.)
-O, to już do was należy moi drodzy, adminka jest tylko od pilnowania by nie wrzucać jej ulubionych artów r34 z kucami
-Spam w moim przypadku na fb się nieciekawie skończył. Zresztą fanów PzM mówiąc prawdę jest coraz mniej, ciężko szukać.
-Nie będzie.

Zoffijka napisał:

Nawet AJ nie wchodzi już na forum tak często, jak w kilku pierwszych tygodniach mojego pobytu tutaj.

Bo AJ ma w ch*j roboty pisze fica od sierpnia i adminuje na fb jakąś stronkę o kucach, plus jeździ z rodzinką po sklepach i musi duużo pracować.

Zoffijka napisał:

Odnoszę wrażenie, że nikogo poza naszym kwartetem nie obchodzi już, co się tu dzieje.

Jakbyście mnie nie obchodzili już bym tu nie wchodziła.

Derfeind napisał:

Ech, ludzie. Forum prawie w formie rewolucji, a Alice tu nawet nie zajrzała...

-Rewolucja? *piszczy i wydaje szlochopodobne dźwięki*
Wpadł ktoś na to, że mam życie prywatne?

Derfeind napisał:

Aruuu~ Svastina, Aveli, Flutt, LastDay, LadyDekaro, SS, Marina... Bez nich to tego by nie było. Naprawdę wyjątkowe osoby.

-Svastina - smuuteg, tęsknię.
-Aveli - woli Mercurego
- Flutt - -II-
-LastDay - -II-
-Marina - -II-
-SS - -II-
-LadyDekaro - pewnie nie ma czasu. Każdy ma jakieś życie poza internetem.

Derfeind napisał:

YAOS! Resetować to idiotyczne forum!

Kocham twoje pomysły. -,-

Zoffijka napisał:

Tia... Jeśli nasz plan dojdzie do skutku, AJ może być zdziwiona tym, że tak wiele rzeczy się pozmieniało.

To że AJ rzadko wchodzi, nie oznacza że nie wie co się tu dzieje.

Derfeind napisał:

To powodzenia. Kiedy AJ usunie moje konto? Bo Rusek nie chce już być DF, a chce być Ruskiem. ^^ Czyli nie chce tutaj przebywać, bo te nowe tematy o PzM zokupuje Rusizmem. Tak więc - tylko zniszczy nową rewolucję. No i nie ma czasu, bo Fin okupuje jego kraj. Tak więc na mnie nie liczcie, że wam pomogę.

F*ck you, co jakiś czas chcesz usuwania konta a potem znów sobie zakładasz.

Zoffijka napisał:

Niech dawne forum o pingwinach z Madagaskaru spoczywa w pokoju.

Dam wam pieniążki na kwiatki, ja na grób pójść nie mogę

Zoffijka napisał:

Najlepsze, co możemy zrobić ze stroną:
- spróbować doprowadzić ją do porządku;
- zaprosić nowych użytkowników;
- wymienić się (mówię o naszej czwórce) numerami GG czy czymś w tym stylu;
- odejść z forum.

-Good luck.
-Okey.
-W profilach są takie funkcje
-Yay!

Derfeind napisał:

Skoro już mówicie, że forum nie będzie taki jak dawniej, to może będzie taki jak byłby w przyszłości. Czyli - porządny, o PzM, bez spamu, off-topu i tylko dla fanguinów.

Nie wiedziałam że jesteś fanką. Myślałam że kochasz Hetalię.


AJ już się naprodukowała, żebyście mieli co poczytać.
AJ teraz idzie się pociąć kablem, bo jest bardzo fajna


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#35 2014-01-02 12:41:14

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Aż ciężko mi to powiedzieć, ale zgadzam się z twoją wypowiedzią (a przynajmniej jej większością), AJ.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#36 2014-01-02 15:26:10

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

To powodzenia, zobaczycie, że nic z tego nie wyjdzie.

AJ napisał:

Powiem to w kilku zwięzłych słowach. Mamy Mercurego 2.0.

Dziękuję bardzo, jeszcze zaproś Angie, już szykujesz się do kasowania konta, banowania, wyzywania od idioty?

AJ napisał:

Kocham twoje pomysły. -,-

Ja także twoje kocham, razem z tobą. ^.^ a teraz uciekaj gdzie popadnie póki ciebie nie przytuliłam.

AJ napisał:

F*ck you, co jakiś czas chcesz usuwania konta a potem znów sobie zakładasz.

FRUK ju~ ile razy mam powtarzać, że wtedy mnie obchodziło życie forum i miałam chęć skomentowania i pokazania swojej myśli? Teraz mnie to nie obchodzi, przez głupotę.

AJ napisał:

Nie wiedziałam że jesteś fanką. Myślałam że kochasz Hetalię.

Oh, naprawdę? o: Ja nie wiedziałam, że nie wiesz znaczenia takiego prostego słowa jak "Hetard".

AJ napisał:

AJ już się naprodukowała, żebyście mieli co poczytać.

Aha, czyli myślisz, że nadrobiłaś te wielkie straty aktywności?

AJ napisał:

Wpadł ktoś na to, że mam życie prywatne?

To to już nie mój problem, że Admin (kiedyś) potężnego forum nie ma czasu. Bardzo dziwi mnie fakt, że LD oddała Ci posadę. Admin powinien mieć czas, a jak nie to posadę może oddać komuś innemu.


Niech żyje Mercurizm! ^o^

Offline

 

#37 2014-01-02 16:55:49

sebaxo1995

Gość

Re: .

Ale trujecie. Dajcie AJ spokój. Forum co prawda, to jeden wielki bajzel, ale krytykować każdy potrafi, ale robić ni ma komu. Alice jest adminem i to od niej zależą zmiany na forum. Jeśli komuś coś nie pasuje, to ma problem. Tak jest na każdym forum, a Admin też ma życie prywatne i swoje sprawy. A tak z grubej rury. ZRESETOWAĆ TO FORUM I ZACZĄĆ OD NOWA.

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2014-01-02 17:00:12)

 

#38 2014-01-02 17:31:42

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

To ciekawe po co mianować takiego użytkownika, który nie ma czasu na Admina?

Offline

 

#39 2014-01-02 17:32:46

sebaxo1995

Gość

Re: .

A z tym pytaniem, to już nie do mnie, a do szanownej LadyDekaro. Sądzę, że mianowała ją adminem, ponieważ świetnie się spisywała, a jako że (nie uwierzysz) czas płynie i wszystko się zmienia, to teraz AJ ma inne zajęcia którymi się zajmuje w pierwszej kolejności.

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2014-01-02 17:36:56)

 

#40 2014-01-02 17:37:17

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: .

Faktycznie, skoro nie ma tyle czasu, to niech na czas jej nieobecności odda posadę komuś innemu.

I tak, najlepsza byłaby resetacja.


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#41 2014-01-02 17:54:12

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: .

Oj, człowiecy, człowiecy... Tyle mnie nie ma, a Wy już cuś kombinujecie... OK, ale do rzeczy:

Katie napisał:

Z forum zrobił się jeden, wielki śmietnik.

Katie, może nie do końca. Fakt - Kiedyś było tu inaczej, ale od razu śmietnik?

Zoffijka napisał:

Użytkownicy po prostu mniej interesują się PzM (niektòrzy już zupełnie o nich zapomnieli), a nikt nowy się tu nie rejestruje i w żaden sposób nie da się temu zaradzić.

Co prawda to prawda... Nic nie możemy zaradzić temu co naprawdę lubimy. PzM odeszło w zapomnienie niestety, ale forum ma jeszcze szansę. Trzeba tylko jej nie zmarnować, a wszystko będzie cacy.

DerFeind napisał:

Zoffijka napisał:

Ja tak zrobiłam i chociaż trochę tęsknię za "dawną" wersją strony

Ludziu! A kto za nią nie tęskni? Dawniej to było coś! Ja tam proponuję zresetowanie forum. Czyli tego do kasacji, a inne założyć na jakiejś lepszej i nowszej stronie. No i oczywiście kasować takich użytkowników typowych hetardom (bidactwa, już im współczuję, od razu poczują się hejtowani :< ), czy bronisom (czy jak to się odmienia). Ważne jest to żeby to forum utworzył fan PzM, a nie w przypadku AJ, bo to się znowu zaśmieci. Np. Zoffijka jest dosyć porządną osobą, lubiącą PzM. Proponowałabym właśnie Zoffijkę, albo KOAL, tęsknię :< Katie, które są chyba normalniejszymi osobami lubiącymi PzM. Bo reszta jest zapełniona nienormalnymi hetardami i bronisami. :I Na tan przykład rusek.

Ja tęsknię. ;( Jestem za zresetowaniem forum. Podobnie jak DF uważam to za jeden z najlepszych momentów. Co do strony na której można by założyć forum... Forumotion? Ja, DF, AJ itp. osoby umiemy się posługiwać Panelem Administracyjnym. Kasować Bronisów i Hetardów? *przekrzywia głowę* SŁUCHAM!? Z tym się nie zgodzę. Lepiej zapisać wszystkie kategorie i fora i zacząć wszystko od początku, a użytkownikom wysłać na e-maila, że skilene.pun.pl nie istnieje. Tak naprawdę dla nas wszystkich możemy założyć forum o MLP, PoM i Hetalii jednocześnie, a tym osobom, które lubią PzM zrobić forum zaprzyjaźnione całkowicie o Pingach. Forum dla wszystkich mogłaby założyć AJ, DF, TM, Histeryczka... Dosłownie każda w miarę porządna osoba. Dla fanów PzM - Zoffijka, Katie itp. Co myślicie?

tajemnica mroku napisał:

A zaczynanie od początku to koszmar.

Niee... Nie mów tak. To super zabawa!

Zoffijka napisał:

Racja... Kiedy odeszły osoby, które najaktywniejsze były przed moją rejestracją tutaj (takie, jak Angie czy KOAL), zrobiło się tu ponuro. Ile osób jest tu naprawdę aktywnych? Cztery: ja, DF, Histeryczka i Tajemnica Mroku! Nawet AJ nie wchodzi już na forum tak często, jak w kilku pierwszych tygodniach mojego pobytu tutaj. Żałuję, że nie odkryłam forum przynajmniej parę miesięcy wcześniej - tak ominęły mnie "dobre dni". Kiedy czytam słowa "kasacja/resetacja forum", zaczynam czuć się ponuro... Ale czy ta strona nie jest już ponura i opuszczona? Odnoszę wrażenie, że nikogo poza naszym kwartetem nie obchodzi już, co się tu dzieje. To rzeczywiście chyba najlepsze rozwiązanie. To już nie forum o PzM, ono stało się forum o spamie. Wina nie leży jednak po naszej stronie - nie zmienimy tego, w czym gustujemy, a to, że Wam bardziej podoba się Hetalia i MLP, nie zależy od Was... No, i nie jest niczym złym! Ze stroną jednak naprawdę trzeba coś zrobić, uporządkować ją. Mam jeszcze jedną prośbę - jeśli jakimś cudem forum zostanie przywrócone do poprzedniego stanu, nie odchodźcie. Bez względu na to, na jaki temat się tu wypowiadamy, nie wyobrażam sobie strony skilene.pun.pl bez DF, Tajemnicy Mroku i Histeryczki!

Ponuro? No może troszkę... IS przeprasza, że jej z Wami nie było, ale wiecie jak to jest z tą cholerną robotą, prawda? Odchodzić? *wybucha śmiechem* OK, zamierzałam odejść, ale kiedy zobaczyłam Wasze zaangażowanie w naprawę forum stwierdziłam, że nie mogę Was tak zostawić. I nie odejdę.

DerFeind napisał:

YAOS! Resetować to idiotyczne forum!

Mądra mądrość ludowa!

Zoffijka napisał:

Ponad połowy osób, które wymieniłaś, nie miałam nawet okazji poznać. Jeśli uda nam się jakoś przywrócić forum do stanu używalności, może będziemy w stanie jakoś je namówić do powrotu... To zależy, jakie były powody ich odejścia.

Ponad połowa osób, które wymieniła DF przeniosły się do Mercurego, którego też nie miałaś okazji poznać. Znajdziesz go tu ----> http://allorum.123.st/ I ponad połowę osób, które wymieniła DF. Wątpię, żeby paliły się do pogodzenia się z nami. Tak, to kłótnia była powodem odejścia ponad połowy osób, które wymieniła DF i których nie miałaś okazji poznać.

Zoffijka napisał:

Myślę, że istnienie tego forum i tak już nie ma sensu. Możemy spróbować doprowadzić je do porządku, ale czuję, że w końcu wyjdzie z tego jedna wielka klapa. Nawet, jeśli zarejestruje się tu wielu nowych użytkowników, po jakimś czasie historia skończy się tak, jak teraz. Jeśli będziecie próbowały ratować stronę, pomogę Wam, ale... no cóż. Za jakiś czas pewnie stąd odejdę. Jesteście fajnymi kumpelami, ale nawet z najfajniejszymi ludźmi nie da się dokonać niemożliwego. Przyjemnie byłoby się spotkać kiedyś na jakimś innym forum, ale czas skilene.pun.pl najwyraźniej dobiegł końca. Razem z Tajemnicą Mroku postaram się zrobić wszystko, by je uratować, ale zapewne nigdy nie będzie już ono takie, jak kiedyś. Do zobaczenia w innym miejscu w internecie!


Niech dawne forum o pingwinach z Madagaskaru spoczywa w pokoju.

Cio proszem? Zapamiętaj - DAMY RADĘ!! Ja też postaram się pomóc. Niemożliwego? *sprawdza słownik IS* Nie, nie ma takiego słowa w moim słowniku. Powtórzę -
N-I-E   M-A!!

tajemnica mroku napisał:

Poddanie się jest najgorszą rzeczą jaką można zrobić.

Ludzie, co Wam odwala! Tyle tymi mądrymi mądrościami ludowymi walicie...

AJ napisał:

Uwierz mi, także tęsknię. Jak byli tu starzy użytkownicy (którzy sobie poszli do pewnego bardzo "miłego" pana[/b] o którym nie chcę wspominać bo niektórzy go znają, a nie chcę tutaj wojny.).

Ej, ej, ej. Poznałam Mercurego na Allorum i wcale nie jest taki zły. Wręcz przeciwnie. Widzieliście jak wygląda Allorum? Tak? O wiele lepiej od tego <cytuję DF> idiotycznego forum. Ich forum ratować nie trzeba, bo tam jest jednak ta dyscyplina. Tam obrywasz na serio. Tam jest silna Adminowska ręka, której tu tak brakuje. I ten cudzysłów przy "miłego" jest absolutnie niepotrzebny, prawda DF? Obydwie oberwałyśmy -12 punktami reputacji za coś co jest niedozwolone, a tu możemy spamować i spamować. Sory AJ, ale tak jest. Nie mówię, że jesteś złym Adminem, sama nawet podziwiam Cię, ale to trochę za mało. Rozumiem, że masz dużo pracy, ale ktoś musi zająć się tym forum.

AJ napisał:

-Banner? Ja nie umiem, LadyDekaro się tym zajmuje (mimo iż dawno jej nie było.)

A może Aveli spróbuje? To naprawdę super grafik. Oczywiście, jeśli nie ma nic przeciwko.

DerFeind napisał:

Skoro już mówicie, że forum nie będzie taki jak dawniej, to może będzie taki jak byłby w przyszłości. Czyli - porządny, o PzM, bez spamu, off-topu i tylko dla fanguinów.

Przykro mi, ale tak się nie da niestety. Zawsze znajdzie się ktoś, kto pospamuje i pooff- topuje.





Tyle. THE END.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#42 2014-01-02 18:19:54

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Uff... I to wszystko ja mam komentować? Ledwo to przeczytałam! o:

IS napisał:

Forum dla wszystkich mogłaby założyć AJ, DF, TM, Histeryczka..

Nie wymieniaj mojego głupiego i świętego nicka! >:I Mnie tu nie ma. Nie będę pomagać w jakimś nowym forum.

IS napisał:

Ja tęsknię. ;( Jestem za zresetowaniem forum. Podobnie jak DF uważam to za jeden z najlepszych momentów. Co do strony na której można by założyć forum... Forumotion? Ja, DF, AJ itp. osoby umiemy się posługiwać Panelem Administracyjnym. Kasować Bronisów i Hetardów? *przekrzywia głowę* SŁUCHAM!? Z tym się nie zgodzę. Lepiej zapisać wszystkie kategorie i fora i zacząć wszystko od początku, a użytkownikom wysłać na e-maila, że skilene.pun.pl nie istnieje. Tak naprawdę dla nas wszystkich możemy założyć forum o MLP, PoM i Hetalii jednocześnie, a tym osobom, które lubią PzM zrobić forum zaprzyjaźnione całkowicie o Pingach. Forum dla wszystkich mogłaby założyć AJ, DF, TM, Histeryczka... Dosłownie każda w miarę porządna osoba. Dla fanów PzM - Zoffijka, Katie itp. Co myślicie?

DF nie myśli, DF pisze i to wali bez litości. ;u;
No nie wiem. Trzy fora złączone w jedno? Anime + słitością oblana kreskówka + amerykańska kreskówka = ? Liberum Veto. Nie zgadzam się z tym, forum okropnie się zmiesza i co to za dziwne połączenie?

IS napisał:

Mądra mądrość ludowa!

Powiedziałaś więcej niż chciałaś wyrazić.

IS napisał:

Ponad połowa osób, które wymieniła DF przeniosły się do Mercurego, którego też nie miałaś okazji poznać. Znajdziesz go tu ----> http://allorum.123.st/ I ponad połowę osób, które wymieniła DF. Wątpię, żeby paliły się do pogodzenia się z nami. Tak, to kłótnia była powodem odejścia ponad połowy osób, które wymieniła DF i których nie miałaś okazji poznać.

Gwarantuję dziewięćdziesiąt dziewięć i dziewięć dziesiątych procent na to że z wami się nie pogodzą lub pobiją, jeszcze raz się z wami skłócą i nie pogodzą. C:

IS napisał:

Ej, ej, ej. Poznałam Mercurego na Allorum i wcale nie jest taki zły. Wręcz przeciwnie. Widzieliście jak wygląda Allorum? Tak? O wiele lepiej od tego <cytuję DF> idiotycznego forum. Ich forum ratować nie trzeba, bo tam jest jednak ta dyscyplina. Tam obrywasz na serio. Tam jest silna Adminowska ręka, której tu tak brakuje. I ten cudzysłów przy "miłego" jest absolutnie niepotrzebny, prawda DF? Obydwie oberwałyśmy -12 punktami reputacji za coś co jest niedozwolone, a tu możemy spamować i spamować. Sory AJ, ale tak jest. Nie mówię, że jesteś złym Adminem, sama nawet podziwiam Cię, ale to trochę za mało. Rozumiem, że masz dużo pracy, ale ktoś musi zająć się tym forum.

Ludziu, dzięki, że mi to przypomniałaś. c: Z wszystkim bez wyjątku się absolutnie się zgadzam, ale, IS, nie przekonasz AJ do tego, że Mercury jest dobry. Tak, dobry, bo to to już aż ZA dobre słowo o tym znienawidzonym przez AJ gościu.

Offline

 

#43 2014-01-02 19:05:20

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Eh.. Szkoda słów... A pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu było zupełnie inaczej... Wcześniej wszyscy byli tu zgodni, była większa aktywność na forum i nikt nie chciał stąd odejść. Teraz, gdy zostało tylko kilka użytkowników, wszystko zaczęło się rozpadać. A przecież forum nie może istnieć bez użytkowników... Na każdym forum jest trochę off-topu. Tutaj tak naprawdę nie jest go tak dużo. Wystarczyłoby przenieść do archiwum forum wszystkie przestarzałe wątki z "Gadamy o wszystkim". Ale o tym już chyba pisałam.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#44 2014-01-02 19:07:51

sebaxo1995

Gość

Re: .

Zaraz mnie szlag jasny trafi. Po co w ogóle ta cała konwersacja ? Jeśli AJ będzie chciała zrobić coś z tym forum, to to zrobi. Jeśli nie, to nie. Proste, prawda ?

 

#45 2014-01-03 08:32:16

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: .

Wiecie co?
Starsi użytkownicy, będący na forum już dłużej, za czasów utworzenia Allorum doskonale pamiętają, co się działo wtedy.
Tak, mam życie prywatne, tak, mam obowiązki, może nawet szukam sobie kogoś, co? A może nawet mam i muszę z tym kimś pospędzać trochę czasu, a nie bawić się w kolejny rozpad fora.
Czasami mam tutaj wszystkiego dosyć. Jeśli ktoś chce ze mną od tak pogadać, nie zaczepiać i nie spamowaćwiesz, do kogo piszę. Na gadu praktycznie jestem ponad 3/4 doby, ze względów osobistych, także mam pewną osóbkę, z którą duużo pisze i braknie mi czasu na wszystko inne.
*AJ idzie popisać do kochanej.*


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gminanarew.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.kulomiot.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.bw2012.pun.pl