Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2013-12-30 21:45:48

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Ech, ludzie. Forum prawie w formie rewolucji, a Alice tu nawet nie zajrzała...

Zoffijka napisał:

Odnoszę wrażenie, że nikogo poza naszym kwartetem nie obchodzi już, co się tu dzieje.

Njuu~ Nie mów tak. Ruska to nie obchodzi.

Zoffijka napisał:

Bez względu na to, na jaki temat się tu wypowiadamy, nie wyobrażam sobie strony skilene.pun.pl bez DF, Tajemnicy Mroku i Histeryczki!

Hahaha! A Rusek pierwszy!

Zoffijka napisał:

Racja... Kiedy odeszły osoby, które najaktywniejsze były przed moją rejestracją tutaj (takie, jak Angie czy KOAL), zrobiło się tu ponuro.

Aruuu~ Svastina, Aveli, Flutt, LastDay, LadyDekaro, SS, Marina... Bez nich to tego by nie było. Naprawdę wyjątkowe osoby.

YAOS! Resetować to idiotyczne forum!

Offline

 

#17 2013-12-30 22:05:46

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Zgadzam się z tym. Oprócz ostatniego zdania.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#18 2013-12-31 09:10:38

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

DerFeind napisał:

Ech, ludzie. Forum prawie w formie rewolucji, a Alice tu nawet nie zajrzała...

Tia... Jeśli nasz plan dojdzie do skutku, AJ może być zdziwiona tym, że tak wiele rzeczy się pozmieniało.

DerFeind napisał:

Aruuu~ Svastina, Aveli, Flutt, LastDay, LadyDekaro, SS, Marina... Bez nich to tego by nie było. Naprawdę wyjątkowe osoby.

Ponad połowy osób, które wymieniłaś, nie miałam nawet okazji poznać. Jeśli uda nam się jakoś przywrócić forum do stanu używalności, może będziemy w stanie jakoś je namówić do powrotu... To zależy, jakie były powody ich odejścia.
Jeśli zaś zastanowić się nad rozwiązaniem, to może spróbujemy wprowadzić w życie pomysły TM, a kiedy okaże się, że zawiodą, zresetujemy to forum?


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#19 2013-12-31 10:06:24

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Widzę, że w końcu ktoś się zgadza z moim pomysłem Ale dalej jestem przeciwna resetowaniu forum. I raczej nie zmienię zdania.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#20 2013-12-31 14:01:45

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Zoffijka napisał:

Jeśli zaś zastanowić się nad rozwiązaniem, to może spróbujemy wprowadzić w życie pomysły TM, a kiedy okaże się, że zawiodą, zresetujemy to forum?

To powodzenia. Kiedy AJ usunie moje konto? Bo Rusek nie chce już być DF, a chce być Ruskiem. ^^ Czyli nie chce tutaj przebywać, bo te nowe tematy o PzM zokupuje Rusizmem. Tak więc - tylko zniszczy nową rewolucję. No i nie ma czasu, bo Fin okupuje jego kraj. Tak więc na mnie nie liczcie, że wam pomogę.

Offline

 

#21 2013-12-31 14:47:59

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Czyli odchodzisz? Szkoda .Nie będę miała z kim tu pogadać Będzie tu zbyt pusto. I nudno jak na Filmwebie


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#22 2013-12-31 14:49:41

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Znajdziecie mnie tutaj ^o^
Może mnie ktoś tam ożywić? \o/

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2013-12-31 16:56:16)

Offline

 

#23 2013-12-31 19:13:35

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

To i tak nie to samo , DF....


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#24 2014-01-01 15:23:36

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Niby dlaczego? :I Dla mnie to nawet lepiej. ^^ Możecie ze mną porozmawiać jak z prostym ZSRR.
Karelki, naprawdę nie mam czasu. Venaja, ostatnio Fin tyle rozgrywek zorganizował jedną?... że naprawdę nie mam czasu. No i jeszcze ten głupi szpital. Jeszcze Finek mnie na CB zabija. :I

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2014-01-01 15:28:06)

Offline

 

#25 2014-01-01 15:34:33

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

Myślę, że istnienie tego forum i tak już nie ma sensu. Możemy spróbować doprowadzić je do porządku, ale czuję, że w końcu wyjdzie z tego jedna wielka klapa. Nawet, jeśli zarejestruje się tu wielu nowych użytkowników, po jakimś czasie historia skończy się tak, jak teraz. Jeśli będziecie próbowały ratować stronę, pomogę Wam, ale... no cóż. Za jakiś czas pewnie stąd odejdę.
Jesteście fajnymi kumpelami, ale nawet z najfajniejszymi ludźmi nie da się dokonać niemożliwego. Przyjemnie byłoby się spotkać kiedyś na jakimś innym forum, ale czas skilene.pun.pl najwyraźniej dobiegł końca. Razem z Tajemnicą Mroku postaram się zrobić wszystko, by je uratować, ale zapewne nigdy nie będzie już ono takie, jak kiedyś. Do zobaczenia w innym miejscu w internecie!

Niech dawne forum o pingwinach z Madagaskaru spoczywa w pokoju.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#26 2014-01-01 15:37:28

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Zoffijka napisał:

Przyjemnie byłoby się spotkać kiedyś na jakimś innym forum

No to ja proponuję to - http://hetaliateamrpg.forumpolish.com/
Kiitos, polecam.

Offline

 

#27 2014-01-01 15:44:38

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

DerFeind napisał:

Zoffijka napisał:

Przyjemnie byłoby się spotkać kiedyś na jakimś innym forum

No to ja proponuję to - http://hetaliateamrpg.forumpolish.com/
Kiitos, polecam.

Jest tylko jeden problem - ja nigdy nie miałam styczności z Hetalią i - prawdę mówiąc - nawet nie wiem, co to jest. XD
Najlepsze, co możemy zrobić ze stroną:
- spróbować doprowadzić ją do porządku;
- zaprosić nowych użytkowników;
- wymienić się (mówię o naszej czwórce) numerami GG czy czymś w tym stylu;
- odejść z forum.
Dla mnie już nie ma znaczenia, że lubię PzM. Nawet, jeśli nie będę się o tym wypowiadała w internecie, nic mi się nie stanie, zawsze mogę pogadać o tym z niektórymi koleżankami. Jeżeli w jakiś sposób sprawimy, że ktoś trafi na odnowione forum i poczuje się tu dobrze, przebywanie tutaj mimo wszystko nie będzie miało sensu - nawet, jeśli pojawią się tu tysiące nowych użytkowników, cały czas będziemy czuły niedosyt i narzekały, że "przedtem było lepiej".

Ostatnio edytowany przez Zoffijka (2014-01-01 15:46:04)


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#28 2014-01-01 15:52:03

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Zoffijka napisał:

Jest tylko jeden problem - ja nigdy nie miałam styczności z Hetalią i - prawdę mówiąc - nawet nie wiem, co to jest. XD

Czas się zapoznać. _^_

Zoffijka napisał:

Najlepsze, co możemy zrobić ze stroną:
- spróbować doprowadzić ją do porządku;
- zaprosić nowych użytkowników;
- wymienić się (mówię o naszej czwórce) numerami GG czy czymś w tym stylu;
- odejść z forum.
Dla mnie już nie ma znaczenia, że lubię PzM. Nawet, jeśli nie będę się o tym wypowiadała w internecie, nic mi się nie stanie, zawsze mogę pogadać o tym z niektórymi koleżankami. Jeżeli w jakiś sposób sprawimy, że ktoś trafi na odnowione forum i poczuje się tu dobrze, przebywanie tutaj mimo wszystko nie będzie miało sensu - nawet, jeśli pojawią się tu tysiące nowych użytkowników, cały czas będziemy czuły niedosyt i narzekały, że "przedtem było lepiej".

Venaja, wybieram opcję "odejść z forum i utworzyć nową". Skoro już mówicie, że forum nie będzie taki jak dawniej, to może będzie taki jak byłby w przyszłości. Czyli - porządny, o PzM, bez spamu, off-topu i tylko dla fanguinów.

Offline

 

#29 2014-01-01 16:03:20

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

Eeee, te punkty nie były opcjami do wyboru, lecz planem działania rozpisanym w punktach. Poza tym "bez spamu, off-topu i tylko dla fanguinów" oznacza, że prawdopodobnie będę się tam spotykała z samymi maniakami, którzy poza PzM nie mają innych zainteresowań. Co to za forum bez choćby odrobiny spamiku? Na każdym, na którym do tej pory się rejestrowałam (a było ich sporo... XD), jest założony wątek, w którym gadamy praktycznie o wszystkim. Nie mam nic przeciwko temu, byleby nie na zbyt dużą skalę. Wiadomo jednak, że jeśli na forum pozostały cztery użytkowniczki, to nic poza off-topowaniem na temat ratowania strony się tu nie pojawi. -,-' Dlaczego zostałyśmy same?
Ja w każdym razie zrobię wszystko, by pomóc TM w odnowieniu strony, a potem z niej odchodzę. PzM to temat, o którym częściej gadam z koleżankami i niekiedy z moim pamiętnikiem, niż z internautami. Poza tym, jak już mówiłam, nowi użytkownicy nie będą tacy, jak ci pierwotni.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#30 2014-01-01 16:28:45

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Zoffijka napisał:

Eeee, te punkty nie były opcjami do wyboru, lecz planem działania rozpisanym w punktach.

Kochana Zoffijko, borykasz się niegdyś z czymś takim jak "sarkazm" lub "ironia"?
Ech, ja już może tutaj nie będę pisać, bo to tylko zaśmiecam swoim zdaniem zresetowania forum. ;u;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kulomiot.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.bw2012.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.gminanarew.pun.pl