Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2013-06-24 13:25:36

RicoMarico

Gość

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Dobra. Ustalmy kto jest kim. Ja już się w końcu nie łapię kim jest Alice. Rico i Skipperem ?

Ja jestem przeciwienstwem Szercia-Dorsse (wredna)

 

#47 2013-06-24 15:36:40

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Ja przeciwieństwem Skippera jednak nim... - Wiolettą. Tą małolatą, która się większości rzeczy boi i ma wiele fobii.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#48 2013-06-25 15:16:14

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Ja przeciwieństwem Kowalskiego.
Modnisia nazywa się Miley.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#49 2013-06-25 16:46:02

Mr. Julius

Gość

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Let it be. Although, może napiszcie jakiś niedługi opis swoich postaci (Cechy charakteru, wygląd, krótka historia, relacje z innymi. Myślę, że tyle wystarczy). Dla innych piszących (no bo w końcu te postacie będą "otwarte", czyli że każda osoba będzie mogła o nich pisać) może to być pomocne.

 

#50 2013-06-25 17:33:39

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Okey... Rozumiem... może coś w tym stylu:

Imię
Nazwisko*
Pseudonim
Funkcja
Wygląd
Cechy szczególne
Charakter
Upodobania
Lubi
Nie lubi
Partner/ka*
Rodzina

*O ile ma.

Podoba się? Po prostu - wszystko wypunktowane, będzie łatwiej "pracować" taką postacią.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#51 2013-06-25 20:59:41

Mr. Julius

Gość

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Nazwisko (zwierzęta nie mają nazwisk), pseudonim (nie każdy ma), cechy szczególne (o tym można wspomnieć w wyglądzie), upodobania (o tym, z kolei, można napisać w charakterze), lubi (jak poprzednio), nie lubi (jp.) i partner/ka (cóż, nie wiem, jak tobie, ale mnie wydaje się, że posiadanie partnera/erki w oddziale agentów specjalnych to niezbyt dobry pomysł) moim zdaniem nie są potrzebne. Poza tym... Może być.
P.S. Zedytuj ten post później, żeby nie szerzyć spamu.

 

#52 2013-06-26 16:14:38

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Oki. Zacznę.
Imię-Miley.
Pseudonim-Mil/Modnisia.
Funkcja-No cóż... Niech będzie Maskotka Drużyny/Stroje do zadań specjalnych.
Wygląd i Cechy-Ani niska, ani wysoka. Ma długie kasztanowe włosy, zawsze inaczej skomponowane. Nie ma nadwagi. Zawsze wymalowana i modnie ubrana. Nie jest zbyt mądra, ale ma dobre pomysły. Na karku ma tatuaż w kształcie kwiatka. Lubi truskawki, sport, modę i muzykę, a nie lubi, gdy ktoś ubierze się tak samo jak ona-wpada wtedy w histerię i nie wychodzi z pokoju przez pół dnia.
Charakter-Nie lubi rozkazywania. Jest odważna i przede wszystkim modna. Zabawna i miła, ale nie mądra.  Lubi pochwały, otwarta na przyjaciół i ich potrzeby.
Rodzina-
RODZEŃSTWO: Brat-Jack, Siostra-Kristy. Nic o nich nie wiadomo, gdyż mając 19 lat Kristy i Jack uciekli z domu.
RODZICE: Matka-Laura, Ojciec-Michael. Żyją na Antarktyce. Miley odcięła się od nich, bo zabraniali jej spotykać się z jej chłopakiem.
Może być??


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#53 2013-06-26 19:13:56

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Imię - Wioletta
Pseudonim - zdrobnienia - Wiola, Wiolka, Wioletka, itp. drużyna często zwraca się do niej żartobliwie, za co Wiola je gani "Psze Wioli", "Psze Szefowo", "Psze Pani Szefowo Wioletto"
Funkcja - Szefowa oddziału
Wygląd - szczupła, wysoka, czarne, długie proste włosy. Ubiera się tak jak jej się spodoba, co oznacza że nie ma określonego stylu. Czasem ubiera się w dresy, czasem podbiera ciuchy Miney, a czasem na chybił-trafił. Zawsze mocno umalowana - czerwona szminka, tusz do rzęs, cienie i kredka do oczu w wyrazistych kolorach. Mała kopertówka, do której upycha co się da, co często ma opłakane skutki
Charakter - czasem wredna, ale tylko wobec osób które zna. Ma wiele fobii, jest na większość rzeczy uczulona, co oznacza że jest hipochondryczką. Boi się większości rzeczy. Nienawidzi, gdy ktoś się z niej śmieje i jej dokucza. Uwielbia swoje kosmetyki, czasami używa ich nadmiernie. Reszta drużyny często się z niej nabija, zwłaszcza wtedy, gdy mówią do niej "Psze Wioli", itp.. a ona się "zabawnie złości".
Jest najstarsza z oddziału.
Partner - miała chłopaka, Czarka, ale tragicznie zginą podczas jednaj z misji. Był nieustraszony, podobnie jak kiedyś Wioletta, lecz po tym traumatycznym dla niej wydarzeniu stała się dosłownym przeciwieństwem dawnej siebie i swojego chłopaka. Czasami reszta zespołu nawiązuje do niego, np. "Czarek nie bał się huku z pistoletu", wtedy ona zaczyna płakać i wyje, dopóki jej nie przejdzie, albo coś nie odwróci jej uwagi.
Rodzina - Rose, matka, dama o nienagannych manierach, z bogatego domu. Christopher, ojciec, wysoko postawiony oficer w dowództwie, dzięki niemu córka stała się komandoską a zarazem szefową oddziału.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#54 2013-07-02 07:20:15

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Po raz kolejny bezczelnie się wtrącę XD
Imię : Isabella <moja pierwsza i najlepsza OC>
Zdrobnienia : Issy<tak do niej mówi zwłaszcza Kowalski xD> Iss, Isa <Marcin, to twój pomyślunek ;P>
Funkcja : Młodsza Pomoc Stratega czyli Rób wszystko, żeby przypodobać się Kowalskiemu XD
Wygląd : Wysoka <jakoś wzrostu Rico>, szczupła, szatynka o szmaragdowych oczach. Nie ubiera rzeczy, bo pingwiny nie noszą ubrań xDD
Robi wyjątek dla laboratoryjnego fartucha ;P
Często nosi dwa warkoczyki... Ma grzywkę rozdzieloną na dwie strony <przedziałek na środku głowy>
Maluję się delikatnie i dziewczęco.
Charakter : Słodka, delikatna, ale i rozważna. Jest opanowana nawet w najtrudniejszych sytuacjach, chociaż zdarzają jej się wpadki.
Ma lęk wysokości. Uwielbia naukę i wszystko co z nią związane. Jest przeciwna wszystkiemu co niewytłumaczalne naukowo, jednak mimo wszystko nie wierzy w ewolucję XD
Miła i życzliwa dla przyjaciół, jednak potrafi być też stanowcza. Dokopie wrogom zawsze i wszędzie xD
Czasami jest przemądrzała i za bardzo pewna siebie.
Narcystyczna wobec swojego intelektu, ale nie urody. Rumieni się, gdy ktoś prawi jej komplementy typu "Ładne masz oczy"xDDD
Partner : Nie miała xDD
Stworzyła swój ideał chłopaka, którego poszukuje, jednak chyba za dużo od niego wymaga XD
Rodzina : Wychowywała się w domu dziecka, po stracie obojga rodziców na jednej z misji. Później przygarnęła ją ciocia Rosmery Smith, która to wszczepiła jej miłość do nauki i potrzebę walki o poprawę sytuacji na świecie.
Historia : Iss trafiła do PAS <Pingwinia Agencja Szpiegowska> przypadkiem, gdy na jednym z licznych przyjęć u ciotki, agent 0 zauważył jak mała Isabelka rozkodowuje szyfr PAS-u. Od tego czasu nauka i kariera Issy była kierowana w taki sposób, by mogła ona stać się agentką i komandoską. Niestety... Dziewczyna nie była zbyt dobra w zajęciach fizycznych dlatego została tylko Pomocniczym Strategiem.
Trafiła do NY, aby wspomóc oddział Komandosów i zdobyć doświadczenie, jako agentka. Jest więc bardziej kadetką, niż komandosem ;P
Dobra, bo się rozpisałam xDD
Koniec ;p


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#55 2013-07-02 07:27:00

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Chłopak Issuni musi być dokładnie taki, jak sobie wcześniej wymyśliła, inaczej nie ma u niej szans xD Skąd ja to znam ? xDD

 

#56 2013-07-02 07:43:02

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

CICHO !
Konspiracja musi być xDD
Dobrze wiemy, że Kowalski spełnia wymagania xD
Tylko czy ma średnią 5.0 ?XD


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#57 2013-07-02 07:53:32

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Taką niską ? Kowalski jest geniuszem

 

#58 2013-07-02 08:16:16

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Pewnie 5.5 bez wf-u xDDD
Ej znowu spam ;P
Katie, a ty nie chcesz dać jakiejś swojej OC, do 4 fanowskiego sezonu ??


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#59 2013-07-02 08:39:21

Mr. Julius

Gość

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Została jeszcze jedna. Mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłem?

 

#60 2013-07-02 13:44:23

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Sezon 4 - Happy fan creation

Nie przeoczyłeś
Jeszcze przeciwieństwo Rico. Kto weźmie? W ostateczności ja, ale wolałabym, żeby kto inny, bo zbyt dobrego pomysłu na tą postać to nie mam


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kulomiot.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.bw2012.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl