Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#91 2012-11-09 20:21:48

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Eeyup
O, fajnie W razie, jakby co, to mogę pomóc :3
I, żeby za krótko nie było... http://i46.tinypic.com/141jiud.jpg

 

#92 2012-11-09 20:37:35

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Hahaha, dobry ten facebook
No widzisz, Marina, nie wiedziałam że masz zdrobnienie jak kawa Ale spoko, fajne jest.
Najbardziej... Amerykę. Ok, ma manię wielkości i przerośnięte ego, ale i tak go lubię! (Barney, Dashie i Skipper też tak mają, więc widocznie to mój ulubiony typ postaci ). Ale Anglia, Włochy i  Japonia też są zarąbiści! Polski jeszcze w ogóle nie było

 

#93 2012-11-09 20:44:13

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jeden z najlepszych momentów ever ! (Lepsza tylko góralska przyśpiewka dwóch najmniej spodziewanych postaci )
Dziemkuję Tobie i dziemkuję Eldzi
Ameryka... The hero. I tyle. Walnięty,szalony i ukochany przez fanów. Anglia i Włoszek też są popularni ( i cudni, pijany Artie w jednym odcinku był cudny,a rozmowa Włoch i Romano genialna ) , Japonia prawie w ogóle (czemu? czyż nie był cudny na treningu i konferencji :< ?) , a Polsza... Jego jest mało, ale fani go kochają.
Hetalia! (nowy sposób na kończenie postów xD)

 

#94 2012-11-10 11:05:54

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

"Lepsza tylko góralska przyśpiewka dwóch najmniej spodziewanych postaci" - nie mogę się doczekać
"pijany Artie w jednym odcinku był cudny,a rozmowa Włoch i Romano genialna" - oba już widziałam, i potwierdzam - to było cudne
Wiesz, dla mnie Alfred jest uroczy. Taki słodki, jak udaje bohatera
Japonia jest super! Naprawdę prawie w ogóle go nie lubią O.O?
My, Polacy, mamy w sobie ten urok To jak uosobienie narodu może go nie mieć ?
Hetalia!
PS offtop: My little pony, My little pony... Aaaa... MY LITTLE PONY! Crystal Empire nadchodzi!

 

#95 2012-11-10 11:45:57

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Nie dziwię się... Aha - w razie czego nie odpowiadam za zawał serca ze śmiechu .
Totalnie słodkie Albo w angielskim dubbing "
-I HATE YOU!!! <wylatuje przez dach>
-Where are you going, brother :3 ?".
No totalnie słodki jest A na artach niektórych to takie ciacho...
Naprawdę Bo niby jest mdły, bez osobowości, nudny... A po prostu woli być cicho i obserwować, co się dzieje, ale jak czasem coś palnie...
No właśnie ;D!
Yay! Jak go wypuszczą, to pewnie będę poza domem, ale jak nic szybko go nagrają, dowalą napisy... I będzie 200% cooler

 

#96 2012-11-10 12:19:18

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Oj tam, ludzie starsi przeżywają zawały, to ja też przeżyję A jak nie, to umrę szczęśliwa
" A po prostu woli być cicho i obserwować, co się dzieje, ale jak czasem coś palnie..." - wiesz, ja też mam taką osobowość. Tzn. wśród przyjaciół to się nie zamykam, ale wśród osób, które znam dosyć słabo, to właśnie tak się zachowuję. Cicho, obserwuję wszystkich, aczkolwiek potrafię rzucić jakąś błyskotliwą uwagą
Do mnie dzisiaj przychodzi rodzinka Ale i tak poczekałabym na napisy. Zawsze przy dobrze zapowiadających się odcinkach (czyli prawie przy wszystkich, może oprócz niektórych odcinków CMC/Spike'a) czekam na napisy, albo przynajmniej na transkrypcję (na transkrypcję to praktycznie tylko przy odcinkach Pinkie, bo ona tak szybko gada, że nie jestem w stanie czasem zrozumieć, chyba że mam właśnie ang. napisy). Tak czy inaczej, dzisiaj skakałabym po domu w euforii, gdyby nie właśnie przyjazd ciotki i wujka. Nie wiem jak u cb, ale do mnie zawsze rodzina przyjeżdża wtedy, kiedy mam coś do zrobienia.

 

#97 2012-11-10 21:54:36

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Spoko, ale martw się o późniejsze efekty - dziś , niemal cały czas, śpiewałam tą piosenkę, nieziemsko wnerwiając siostrę
No właśnie! Skoro Ty jesteś taka i jesteś, cóż, legen - wait for it - dary (), to czemu on nie może? Poza tym, ekhem, jest, no, nieziemsko... Niech ten art (spoko, bez spoilerów ) przemówi : http://katkat-tan.deviantart.com/art/He … -325060687
A ja dziś z nią wyszłam , więc wróciłam... dopiero godzinkę temu. Mówi się trudno. Również wolę czekać na transkrypcję, ale przy nowych odcinkach PzM i KFP:LoN jakoś udało mi się bez niej większość zrozumieć. Oczywiście, było jeszcze HetaOni , ale tam były napisy, więc nie aż tak źle...
Eeyup, u mnie też tak jest .

 

#98 2012-11-11 10:29:19

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dziękuję za legen... wait for it... dary No i oczywiście on też jest legendary A art cudny!
Właśnie, widziałam odcinek z "facebookiem"
I Crystal Empire! Aczkolwiek widzę, że odświeżyłaś temat "MLP", więc może tam się wypowiem...

 

#99 2012-11-11 17:50:34

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

You're welcome Art ... Cóż, mam z nim tyle artów, że hej!
Super I jak?
Brawo! Nie ma to jak odofftopywanie
EDIT: Lolne http://www.youtube.com/watch?v=hjgQaGzw … re=related

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2012-11-11 19:52:31)

 

#100 2012-11-11 20:13:02

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

DLACZEGO PODSYŁASZ TAKIE DŁUGIE FILMY, KIEDY JA NIE MAM CZASU?
Obejrzę jutro
Ten moment naprawdę był świetny xD A odcinek b. fajny. Jutro kontynuuję hetaliowanie! I nie spocznę, dopóki nie obejrzę wszystkich odcinków! Woo hoo...

 

#101 2012-11-11 20:24:09

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ups...
Obejrzyj, a raczej posłuchaj, bo to openingi z World Series - słodkie :3
Totalnie genialny Super, liczę na dużo opinii Wszystkie odcinki? To masz przed sobą jakoś trzy sezony + film... A potem oby się zaczęło hetaoniwane
I na dobry end - art(y) http://darkvampirequeen9.deviantart.com … 2#/d5an3al http://darkvampirequeen9.deviantart.com … 2#/d5an6m3 http://mapleluver1.deviantart.com/art/G … 852&qo=239

 

#102 2012-11-15 17:46:55

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Weeee!!!
Skończyłam Axis Powers, let's party!

 

#104 2012-11-15 18:53:41

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Wrażenia - chcę natychmiast World Series!
Cóż, zacznę jutro Pytanko: Co to jest Paint it White? Trzeba to obejrzeć przed World Series?
Mogę ci dać natomiast "wykres lubialności" postaci, które pojawiły się w APH (takie postaci, jak Polska czy Grecja pominę, bo ich za dużo nie było ).
Ostatni art, Italy's logic i Rosja najlepsze

 

#105 2012-11-15 18:58:04

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

I tak trzymać, żołnierzu, w nagrodę otrzymujesz wursta ()
Paint it White to film, całkiem awesome Nie, nie trzeba oglądać, ale warto :3
Poproszem wykresik :3
Super Ogólnie, demoty z APH są genialne

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jestem-mscicielem.pun.pl www.wiedzminonline.pun.pl www.naruto-shinobiwar.pun.pl www.bulgariateam.pun.pl www.rmp.pun.pl