Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#106 2012-11-15 19:27:26

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

W takim razie jutro zaczynam World Series, a na weekendzik zostawiam sobie Paint it white
Dziękuję za wursta
Wykres (w kolejności, mniej więcej, od najbardziej lubianych do najmniej - MNIEJ WIĘCEJ, jestem świeżo po seansie, ostateczny ranking się ustala):
1. Kanada i Ameryka - North Twins bezapelacyjnie na pierwszym miejscu.
a) Kanada - no cudny jest! Fluttershy w Hetalii normalnie Milutki, cichy, stara się zebrać w sobie, nigdy mu się to nie udaje, ale jest taki słodki, jak próbuje powiedzieć Ameryce, co o nim sądzi Jak go widzę, to mam ochotę go przytulić
b) Ameryka - egocentryk z manią wielkości, ale niesamowicie sympatyczny. Ten z kolei przypomina mi Rainbow Dash, tylko trochę milszą I to, jak oglądał horrory z Japonią, albo jak zaszył się w domu w zimę - super!
2. Anglia - uwielbiam takich cyników, no i ta jego magia i widzenie stworów, których inni nie widzą. Bardzo podobają mi się jego relacje z Ameryką (niby się nie cierpią i walczą ze sobą, ale kurczę, widać, że dla Anglii Ameryka jest ciągle jego młodszym braciszkiem i odwrotnie).
3. Japonia - zgaduję, że lubię go z tych samych powodów, co ty, więc oszczędzę sobie wykładu.
4. Włochy - właściwie ex aequo z Japonią. Taki niepoprawny optymista, szalejący za pastą. Dziecinny, ale kochany i do rany przyłóż.
5. Rosja! Za skakanie z samolotu (VOOODKA!!!) no i oczywiście za schizę xD
6. Białoruś. Braciszku, pobierzmy się...
7. Niemcy - troszeczkę przypomina mi Skippera - niby twardy Szwab, ale widać, że jest uczuciowy
8. Kraje bałtyckie - Litwa, Łotwa, Estonia. Właściwie nie wiem za co, jakoś tak ich po prostu lubię
9. Romano - ani go specjalnie nie lubię, ani lubię.
10. Liechtenstein i Szwajcaria - Szwajcaria jest zbyt oschły, a Liechtenstein mnie wkurza swoją słodkością (to nie jest taka słodycz, jak w wypadku Kanady, tylko taka...  przesłodzona słodycz )
11. Austria - Szlachcic jeden. Za sztywny, tyle.
12. Francja - pieprzony zboczeniec, tyle powiem. Aczkolwiek akcja z Anglią, kiedy rozpuszczali plotki w stroju agentów, była niezła

O Ukrainie, Polsce, Węgrzech, Grecji i Finlandii wiem za mało, żeby ich jednoznacznie lubić/nie lubić.
Zapomniałam o kimś?

 

#107 2012-11-15 19:42:11

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Yay! A, jeśli chcesz na sam początek się naprawdę BARDZO uśmiać, polecam zacząć od odc. 13, 36, a potem reszta - te dwa są totalnie szalone
Prosz bardz
A dzie Chiny :< ?
Też walnę wykresik, a co
1.Japonia - za całokształt. Fajny głosik, z charakteru dumny, ale skromny, piękny, mądry... Cudeńko :3
2.a)Anglia - taki podły , a kryje w sobie czułość... No i Pub&Go! ,
b)Ameryka - za bycie the hero, hamburgery i ogólne coolness ,
c)Włochy - PAAASTAAAA ! ,
d)Romano - za bycie jak Anglia i "the Delicious Tomato Song",
e)Rosja - za wódkę i bycie postrachem Hetalii nr.2 .
3.a)Polska - bo patriotką, kurde felek, jestem
b)Białoruś - tak jak Ty ,
c)Niemcy - jak wyżej,
4.Kanada - słodki jest :3.
5. Hiszpania - takie ciacho .
6. a) Chiny - ot, taki papcio dla reszty... ,
b)Liechtenstein - słodka aż za bardzo,
c)Switzy - nawet spoko, fajnie zabłysnął w 36 World Series .
7. Węgry - za lanie Prusaka patelnią.
8. Prusy - awesome.
9. Austria - nah, nieco nudny, ale nie najgorzej się wkurza Chopinem .
9999999999. Korea Płn. - tylko z mangi. Ogólny zboczuch (Nihonka macał ) .
9999999999999999999999999999. Francja - zboczony, wnerwiający .
Gdzieś tam, koło 10, kryje się reszta, czyli Nordycy, Germania, Rzym, Egipt, Grecja, Belgia, Kuba... Nawet są spoko, ale bez zachwytu.

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2012-11-15 20:04:33)

 

#108 2012-11-15 20:34:03

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jak mówiłam, na tę chwilę nie będę oceniać państw epizodycznych w Axis Powers. Po obejrzeniu World Series i przeczytaniu mangi oczywiście gdzieś je wcisnę .
A, Chiny! Wiedziałam, że o kimś zapomniałam. Jest pomiędzy Niemcami a Krajami Bałtyckimi.
I będę oglądać po kolei Cierpliwie poczekam na świetne odcinki
Co do Nordic Five... Niby nie widziałam ich wcale (oprócz Finlandii), ale jak moja koleżanka odgrywa przede mną sceny z ich udziałem (to jej ulubieńcy), to nie mogę się nie śmiać xD

 

#109 2012-11-15 21:00:13

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Spox
Nuu! Mówię Ci, jak dotrzesz do 36 , to pożałujesz tej decyzji
Mnie jakoś Nordycy nie kręcą Znaczy, Szwedek fajny, ale Finek nieco mnie wkurza, Islandek spoko, a Dania... OK, odwala mi (po pewnej wulgarnej przyśpiewce) na jego punkcie .

 

#110 2012-11-16 17:00:57

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

To pożałuję, trudno
Dopiero przyszłam, bo łaziłam po centrum handlowym z przyjaciółkami. Zaraz zabieram się za Hetalię
I... Dziś w nocy śniła mi się Hetalia! Nie pamiętam co dokładnie, aczkolwiek na pewno był Japonia, Włochy Płn i Płd a także moja szkoła (WTF?). Może sobie przypomnę cały sen później (po przebudzeniu pamiętałam tylko o Japonii, resztę przypomniałam sobie potem).

 

#111 2012-11-16 18:33:16

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia


Super
O, nieźle Nihon ? Marina likes it Mi dość często się Hecia śni, ale nie pamiętam, jak :< Raz chyba właśnie Japonia, raz Polska, raz Rosja...
I na dobry koniec - http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?67047 http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?32907 http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?103207 (ostatnie co do egzaminów... Tyle dobrego, że wiem, iż z polskiego z zadań zamkniętych tylko jeden błąd Feluś, teraz wybaczysz :3 ?)

 

#112 2012-11-16 19:39:20

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

AAAAAAAAAA!!!!!!!! CHCĘ ZOBACZYĆ, A MI SIĘ NIE WYŚWIETLA! WHY?! :<
A skoro tak się rozpisałyście, to ja też dam listę moją
1. Polska (<3 :3), Rosja (kolkol!) i Japonia - Po prostu ich tak jakoś... Darzę wieeeelką sympatią
2. Anglia, Ameryka i Kanada :3 - magia, hero i misio :3
3. Chiny, Włochy Płn i Niemcy z Prusami - za długie rękawy, obsesja na punkcie słodyczy, PASTAAAAA~!, Veee~!, Wursty oraz "zagilbisty ja"!
4. Szwajcaria (Głównie tylko dzięki odcinkowi 36 ;3), Hiszpania (Fusosososos~!) i Węgry :3. - Tak więc: odc. 36, pomidory, Fusosososo~! i patelnia!
5. Romano ;P - pomidorki XD
6. Białoruś i Ukraina. - Jako śisterki Rosji ;P (Tak, wiem wiem... Nie pisze się "śister", ale tak przeinaczyli w "Wodogrzmotach Małych" i tak fajnie to brzmi XD)
7. Austria. - Za Chopina

Gdzieś daleko, daleko, za górami, za lasami, autostradami (już daleko wybiegliśmy - poza Polskę!), supermarketami, rzekami, jeziorami, kopalniami i centrami handlowymi, dawno, dawno temu, w odległej galaktyce... Francuś (wymawia to słowo, jakby to była obelga).

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2012-11-16 19:42:57)

 

#113 2012-11-16 19:57:44

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

...
You are as awesome as Prussia Huh, 36... To było TO, nie, Szeh ? The best episode ever !
Teraz znalazłam wideo z seiyuu dającymi kissy do ekranu... Był Franc(j)a, Ameryka, Iggy... Kiedy Nihonek ?!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … y8btJRS1b4

 

#114 2012-11-16 20:32:20

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No, TO było epickie XD
A ja czekam na Polskę :3

 

#115 2012-11-16 20:50:26

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Totalnie Aż oglądałam TO w dwóch wersjach językowych - po obu mdlałam z śmiechu .
Nuu, to na Felcia se poczekasz... Ale jest :3 .

 

#116 2012-11-17 10:18:12

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jestem debilką ale...
"Nihon ?" - cóż to takiego?
To z Feliksem dobre Ja nie wiem jakie błędy zrobiłam (znaczy się, wiem tylko że z Historii mam co najmniej 2 ), ale i tak przepraszam (na zapas ).
A, i uwielbiam radziecką inwersję
A ten filmik to co to jest? Nie mam czasu teraz obejrzeć, potem zobaczę.

 

#117 2012-11-17 13:48:37

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Nihon - Japonia w tym języku
Huh, z histy pewnie w wielu rzeczach walnęłam błędy ... Nawet nie będę sprawdzać, bo się boję :<
Nom, dobra
Aktorzy dubbingowi+puszczanie kissów w stronę widowni... :3

 

#118 2012-11-17 14:32:12

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dzięki za wyjaśnienie
Oh, nice! Jak wrócę z kina (za chwilę idę na Zmierzch, właściwie nie wiem po co - nie cierpię tego), to obejrzę
Jestem już na 16 odcinku World Series
A co do próbnych - mm, my jesteśmy dopiero na początku XVIII wieku (no to do tego okresu myślę, że mam mniej więcej wszystko dobrze), a tam były pytania z czasów napoleońskich nawet... Z mapą WW2 sobie poradziłam, ale z innymi... Kurde, kiepsko.
Można jeszcze przeprosić Anglię i Amerykę za błędy w angielskim Chociaż, jak rozwiązywałam INGLISZ to wydawało mi się, że ułożyli ten egzamin (mówię TYLKO o części ang., bo np. przyrodnicza była jak dla mnie pioruńsko trudna, z wyjątkiem gegry) jak dla jakiś idiotów... Więc raczej błędów nie będę miała, chyba że w pisaniu twórczym (zawsze walnę jakieś idiotyczne błędy).

 

#119 2012-11-17 15:07:17

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Spox
Zmierzch? Wat?
Szesnasty? Czyli widziałaś naPASTOwanego Japonię ?
Z histy teraz robiliśmy konstytucje, Napoleona, itp., więc fail :< Ale z mapą też se poradziłam :d Gorzej z tym kościołem w stylu romańskim - spanikowałam i dałam XII w.
Teraz robiłam z ciotką-byłą matematyczką egz. z tego - dwa słowa. Totalnie spieprzyłam. Statystyka, prawdopodobieństwo, funkcje... :< Z przyrodniczymi też źle - alkany, heterozygoty, what the fuck I just read?
A z angiem w porzo Wczoraj robiłam na korepetycjach oba testy - podstawa cała dobrze, nie wiem, jak, a z rozszerzenia błędy (w e-mailu i tym gramatycznym) ... A z polskiego to się boję o rozprawkę :<

 

#120 2012-11-17 18:04:01

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ta, zmierzch. Wg mnie najlepsza część, zresztą zobacz mój komentarz do oceny na filmwebie
O, tak, napastowany Japonia był cudny xD
"dałam XII w" - to jest przecież dobra odpowiedź.
Ja egzaminy podsumuje tak:
polski - well, spodziewałam się czegoś gorszego (rozprawka - jak dla mnie temat fantastyczny )
historia i wos - nie było tak źle... Poza paroma pytaniami - patrz kilka postów wyżej.
przyrodnicze - od czego mam mądrych przyjaciół? Ale poważnie, gdyby nie oni to byłoby ze mną krucho.
matma - that one was easy Dostałam 5 (pani nie stawiała 6, boo)
english - Are you f*cking kidding me? I'm not an idiot, please give me sth harder.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ptcg.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl www.sancygniow.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl www.varkland.pun.pl