Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#256 2012-07-01 07:13:24

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

o_O Wow... Aż tak źle?

 

#257 2012-07-01 12:21:22

Yuka

Gość

Re: Nasze postacie

Oto moje ( jak na razie ) dwie postacie z FF o pingwinach :

1.
Imię : Yuka
Wiek : Jest w wieku Juliana
Skąd ? : Nie wiadomo.
Przyjaciel : Marlena
Wróg : Kowalski
Partner : Król Julian
Charakter : Miła , pomocna jednak niezdarna. Nie lubi śpiewać , ładnie gra. Ceni sobie ciszę , ale lubi się bawić i tańczyć. Uważa małe dzieci za słodkie i niewinne. Brzydzi się walką , mimo swej szczupłej sylwetki nie jest zwinna. Kocha się stroić.
Historia : Niewiele wiadomo. Na pewno nie znała Juliana. Znała kiedyś jednak Marlnekę ( prawdopodobnie z innego zoo ).
Wygląd : Wygląda jak Julian bez korony , posiada jednak błękitne oczy ozdobione wianuszkiem rzęs.


2.
Imię : Kicia
Wiek : Młodsza od Kowalskiego , ale starsza od Szeregowego.
Skąd ? : Urodziła się w NY
Przyjaciel : Marlena
Wróg : Bulgot , Hans i Kitka
Partner : Kowalski
Charakter : Zadziorna kocica , sprytna i zwinna. Walczy podobnie jak Skipper. Nienawidzi imprez , ale chętnie na nich śpiewa. Ma głos podobny do Cascady. Rywalizuje ze Skipperem. Jest szybka. Ogólnie ma wszystkie cechy kota. Traktuje Szeregowego jak syna. To typ pięknej chłopczycy.
Historia : Była bezdomnym kotem z NY. Diamentowe kozaki wzięła ze śmietniska.
Wygląd : Szczupła , czarna kotka , o dużych błękitnych oczach. Ma biały koniec pyszczka , puszyste futro i ogon oraz diamentowe kozaki na tylnych łapach.

 

#258 2012-07-01 13:43:53

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

Extra.
Napiszę o sobie choć po raz dwa :
Roxy- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata jest pingwinim biznesmenem. Gdy była mała jej rodzice się rozwiedli i dlatego nie zna swojej matki. Ma mała rodzinkę. Jest wybitnie uzdolniona w dziedzinach techniki i informatyki. Mistrzowsko gra w piłkę nożną. Świetnie zna judo. Uwielbia FRUGO.
Adrianne- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Justice. Lubi projektować ubrania. Jest niezwykle miła.
Justice- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Adrianne. Nieuleczalna romantyczka, nie potrafi walczyć, często udaje się jej coś zrobić przez przypadek.
Linux- tata Roxy. Biznesmen. Nie pojawia się często oprócz wtedy gdy rozmawia z Roxy na skypie
Fafik - psiak o ślicznych oczkach
Babcia Miliena- babcia Roxy
Wujek Milord- brat Linux'a i Robert'a( tata Adrainne i Justice )
Edith, Carolina i Camilla- lumyrzyce, przyjaciółki Roxy z podwórka
Patricia i Emilia- wydry, przyjaciółki Adrianne
Noah i Gwen- amerykańskie szczury których boi się Justice

 

#259 2012-07-01 14:33:33

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Moja postać? No więc...I

Imię: Solange
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Czarne związane w kucyk do góry włosy, ciemno-niebieskie oczy, pewny siebie wyraz twarzy.
Figura: Wysoka, smukła
Charakter: Wybuchowa, buntownicza, ryzykantka. Mądra, inteligentna, za bardzo daje się ponieść emocjom. Lubi się zakładać i rywalizować, a także udowadniać swoją użyteczność. Uparta i zawsze osiągnie to co chce, ale czasami nie myśli, tylko działa.
Umiejętność: Jej główna moc to prąd i energia ale może także latać lub poruszać się w dowolnej prędkości.
Hobby: Lubi czytać książki, czasami coś wynaleźć. Ogólnie lubi przedmioty lingwistyczne i humanistyczne.
Para: Kowalski
Rodzeństwo: Westia
Miejsce urodzenia: Kerlampago część północna
Rodzice: Neya i Vladmir
Znielubiana osoba: Lemury, i Artemia napoczątku
Wróg: Westia, Biały Tygrys
Przyjaciel: Dave
-----------------------------------------------------------------
Imię: Artemia
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Czarne włosy do szyi rozpuszczone z białymi pasemkami. Nowoczesna fryzurka. Szare oczy. Poważny wyraz twarzy.
Figura: Mniej więcej we wzroście Skippera, szczupła, i umięśniona.
Charakter: Zdyscyplinowana, wysportowana, opanowana. Jest bardzo spokojna, i zawsze rozsądna. Nie lubi ryzykować, ani niepotrzebnie komuś coś udowadniać. Ceni sobie ciszę. Nie ma paranoi, i jest zamknięta w sobie. Ale za to wrażliwa. Rzadko się interesuje imprezami i jest odważna.
Umiejętności: Świetnie walczy, sama stworzyła swój styl. Równierz świetnie się wspina po ścianach i jest wytrwała.
Hobby: Sport, jogging, jest zawsze w formie. Sztuki walki. Sporty ekstremalne.
Para: Skipper
Rodzeństwo: Brak
Miejsce urodzenia: Zoo w Brokleyu
Rodzice: Nieznani
Znielubiana osoba: Julian, Marlenka, Solange napoczątku
Wróg: Doktor Bulgot, Hans
Przyjaciel: Angela
---------------------------------------------------------------------
To narazie tyle.

 

#260 2012-07-01 14:58:23

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

I wracam do tworzenia nowych postaci:
Simon- Chłopak Adrianne, bardzo tajemniczy ktosiu...
Dominic- Zakochany w Justice, a ona w nim ale o tym nie wiedza oboje
Malibu- kotka rasy Maine-Coon, gardzi Julianem ale podoba mu się
<wszystkie moje postacie są wzorowane na osobach mi znanych Roxy - Ja, Adrianne i Justice - tak sie nazywają Moje przyjaciółki naprawde, Linux- mój prawdziwy tata, Fafik- mój psiak Spike[mlp], Miliena- moja Babcia, Edith, Carolina i Camilla- tak się nazywaja naprawde moje pzryjaciółki, Patricia i Emilia- to też przyjaciólki Adrianne>

 

#261 2012-07-01 15:01:52

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Em...jesteś z Anglii??? Bo wszystkie imiona są angielskie twoich przyjaciółek.

 

#262 2012-07-01 15:04:14

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

nie... jestem rodowitą ślązaczka zanglezowałam je :
Adrianne- Adrianna
Justice- Justyna
Camilla- Kamila
Caroline- karolina
Edith- Edyta
Patricia- Patrycja
Emilia- Emilia

 

#263 2012-07-01 15:14:45

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Aaaa ;D bo tak się patrzę. To ja:
Jadwiga-Hedviga

 

#264 2012-07-01 17:26:05

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

LoL OK, to może według wzoru zcharakteryzuję Nadię:
Imię: Nadzieja, zdrobniale Nadia, dla Lavy Hope
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Rude włosy, kręcone, w smutnych chwilach prostowane, sięgające jej do pasa. Zielone oczy w kształcie łez, długie rzęsy.
Figura: Nieco niższa od Kowalskiego, delikatna.
Charakter: Pogodna, niekiedy szalona, pomocna, nieco romantyczna i ufna. Wierna. Boi się straty i odrzucenia.
Umiejętności: Zna się na informatyce, jest poliglotką ( zna angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, chiński, polski, uczy się japońskiego, łaciny i azerskiego). Nieźle walczy.
Hobby: Czytanie, rysowanie, śpiew.
Para: Kowalski
Rodzeństwo: brak
Miejsce urodzenia: Moskwa
Rodzice: Iwan i Natasza ( nieżyjąca)
Znielubiana osoba: Julian
Wróg: Bulgot, Hans,Czerwony,Savio, Fire
Przyjaciel:Marlenka, EJ, Amy, Darla, i wiele innych
Dzieci: Alister i Katherina

 

#265 2012-07-01 18:37:07

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Heh ^^ To teraz może ja
Imię: Susy, zdrobniale Sus; kiedyś Roxana
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Zielone oczy, brązowe włosy, mniej więcej wzrostu Skippera, szczupła
Charakter: Raczej małomówna, odważna, pomocna, twarda, ale w sensie że nie boi się widoku krwi i ran - jest trochę taką... lekarką w oddziale.
Umiejętności: Dar A poza tym zna (oprócz angielskiego) hiszpański i dogaduje się po włosku. Duze wykształcenie medyczne ;P Poza tym dobrze walczy
Hobby: Czytanie, wynalazkowanie z Kowalskim.
Para: Kowalski
Rodzeństwo: Sporo starszego i też trochę młodszego - przyrodniego
Miejsce urodzenia: Antarktyda
Rodzice: imiona nieznane, matka nie żyje
Znielubiana osoba: Właściwie to nie ma
Wróg: Bulgot, Hans, Czerwony, Tajemniczy i (nie mam pomysłu na imię)
Przyjaciel: Na początku Lizzie i Marlenka, na koniec wszystkie dziewczyny z zoo.
Dzieci: tak ;P

________________________________________________________________________

Imię: Lizzie, zdrobniale Lizz
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Blond włosy, trochę niższa od Susy, szczupła, niebieskie oczy
Charakter: Trochę dziecinna, choć próbuje udawać dorosłą, nie moze znieść, gdy jest zupełnie sama - wtedy świruje. Pomocna, lubi rywalizować.
Umiejętności: zna 42 języki, na koniec 96. Ma bardzo... em... wyjaśnię to w opu Świetnie walczy.
Hobby: czytanie, uczenie się języków.
Para: Szeregowy
Rodzeństwo: Tak. Ale top top top top secret Możecie zgadywać
Miejsce urodzenia: New Delhi - Indie
Rodzice: brak informacji (a tak na serio - dowiecie się z opa )
Znielubiana osoba: Julian ją irytuje, ale lubi jego imprezy, więc trudno powiedzieć, czy go lubi, czy nie.
Wróg: Bulgot, Hans, Czerwony, Tajemniczy i (nie mam pomysłu na imię... ;P)
Przyjaciel: Na początku Susy i Marlenka, na koniec wszystkie dziewczyny z zoo.
Dzieci: tak ;P


Wow... szykuję dużo tajemnic na tle rodzinnym

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2012-07-01 18:45:42)

 

#266 2012-07-01 21:10:16

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Powtarzasz się prawie cały czas ale spoko. Ja już wam prawie całą historię Solange wyjawiłam. Ale najlepsze będzie jak Sol będzie pingwinom opowiadać o sobie. Hue hue. Skipper się zafascynuje, Szeregowy będzie się patrzyć na nią jak na bajkową postać rodem z horroru, Rico będzie poraz pierwszy zainteresowany, a Kowalski wręcz ... wniebowzięty gdyż chce się za wszelką cenę przeprowadzić na niej badania i coś wprowadzić do nauki biedna Sol, będzie musiała wszystkim pokazywać to czego chcą. 10 razy pokazówki umiejętności na tydzień i przez Kowalskiego badania czy nie zanikają hue hue ;D

 

#267 2012-09-21 20:49:16

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Bidna A u mnie, jak Nadia pokaże zdolności magiczne...well, nie skończy się to dla niej dobrze... [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#268 2012-09-21 21:27:12

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

A mogę się spytać
czemu zostanie ona wywalona z oddziału?
Strasznie mnie to interesuje ;D

 

#269 2012-09-22 10:24:51

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

A to jest akurat tajne przez poufne W każdym razie postaram się z tego zrobić dość emocjonalną scenę

 

#270 2012-09-22 20:09:07

Flutterlie

Gość

Re: Nasze postacie

Hmm, czy ja tu opisywałam Kate? A jak nie, to mam ją opisać?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redstar.pun.pl www.techniak.pun.pl www.nkhappyharvest.pun.pl www.zimlublin.pun.pl www.wsse-pedagogikagda.pun.pl