#1 2012-06-05 16:31:36

Kikisz

Gość

Nasze postacie

Tu możemy napisać coś o naszych postaciach z notek

 

#2 2012-06-05 16:36:37

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Kikisz napisał:

Tu możemy napisać coś o naszych postaciach z notek

kurczę czytasz mi w myślach, ja też się właśnie zastanawiałam czy by taki temacik nie założyć. Ja już napisałam o moich postaciach, ale zaraz je tu wszystkie skopiuje i dopisze jeszcze inne.

Artemia to pingwinica. Nie posiada żadnych umiejętności magicznych w przeciwieństwie do naszej Sol. Jest poszukiwaczką przygód, badaczką i wszystko co wiąże się ze słowem PRZYGODA ją fascynuje. Potrafi świetnie walczyć i zna różne techniki, ale nie ma paranoi. Jest zdyscyplinowana, i wszystko robi na spokojnie. Napoczątku niezbyt idą jej kontakty z Solange, ponieważ tamta jak już wiemy uwielbia wyzwania, jest wybuchowa i od razu podejmuje decyzje. Za to Artemia jest jakby jej przeciwieństwem, wszystko na Spokojnie. I dlatego się często kłócą, nawet raz dojdzie do konfliktu pomiędzy Kowalskim a Skipperem właśnie o nie  Wracając do naszej poszukiwaczki przygód, Artemia uprawia też sporty ekstremalne, dzięki czemu potrafi się znakomicie wspinać po ścianach.  i to z grupsza tyle. Jak chcecie wiedzieć kim będzie jakaś inna postać to zrobię opis.

Sol-jest pingwinicą, i postacią dosyć tajemniczą. Jest wybuchowa i łatwo wpada w złość. Lubi się zakładać, nie dokońca przemyślając skutki swej decyzji. Często się kłócą z Artemią, ale w końcu znajdą wspólny język. Jest zadziwiająco piękna i dlatego bardzo się podobała pingwinom. Najbardziej Kowalskiemu. Jest dobra z przedmiotów humanistycznych, ale też umie ścisłe. Jak była mała wszystko się sama uczyła, gdyż jej opiekunka nie chciała ją wysłać do szkoły, ze względu na jej inność. Ma magiczne umiejętności. Włada piorunami, a także szybkością i lataniem. Przez co jest wyjątkowa.

Ismena-Jest też pingwinicą. Chwilowo mieszka z pingwinami, później została przetransportowana do innego zoo. Nie należała do oddziału, ale była niezwykle opiekuńcza. Zawsze przygotowywała im posiłek, pomagała, sprzątała i była bardzo urocza. Zawsze próbowała pogodzić Artemię z Solange, niestety bez skutku. Podobał jej się Szeregowy i byli parą przez chwilę, zanim nie została wywieziona. Nie miała jakiś zbytnich specjalności, no może poza talentem kulinarskim, była świetną gospodynią.

Grace-Jest bliską przyjaciółką Artemii. Jest samotniczką, cichą, samodzielną pingwinicą chwilowo zamieszkującą w zoo w Hoboken. Zupełnie nieufny był do niej Skipper. Ale jak mu ocaliła życie to zmienił zdanie. Później zostaje wywieziona do innego zoo. 

Matt-Podczas chwilowej nieobecności Solange, zostaje przywieziony do zoo w Central Parku. Jest pingwinem. Był strasznie przemądrzalski, i chciał się przypodobać Skipperowi, najbardziej niecierpiał go Kowalski. Potajemnie w nocy Matt kradł wynalazki Kowalskiego i mówił że to jego. Przez to szef oddziału mianował go głównym strategiem. Naszemu geniuszowi się to bardzo nie spodobało, tym bardziej że coraz częściej Skipper go nie pytał o zdanie. Gdy przyjeżdża Solange, jest bardzo zaskoczona ale równierz oburzona, że nowy pingwin zastępuje Kowalskiego. Matt widząc jaka jest ładna, przytulił ją, nie zważając na protesty dziewczyny. W wyniku tego został tak porażony przez nią prądem że aż runął na ziemię. Kowalski jej opowiedział jak to jest, Solange postanowiła że jak Kowalski nie będzie chodził na misję, to i ona też. Była to ogromna strata dla oddziału gdyż zdolności pingwinicy są niesamowite i dzięki nim często wygrywali. Tym bardziej Matt coraz bardziej przystawiał się do Solange,pomimo jej protestów i oburzeń. W końcu ze wściekłości, chwyciła go i chciała pokazać mu jak to jest poruszać się tak szybko jak ona. Matt oczywiście się zgodził, bo nie podejrzewał tu haczyka. Dziewczynie nic się nie działo, biegnąc z niesamowitą prędkością dźwiękową, ale chłopakowi tak. Tak go zaczęło rwać, że w końcu Sol podleciała i wyrzuciła go w powietrze. Więcej się nie pojawił.

Dave- pingwin. Był bliskim przyjacielem Solange od dzieciństwa. Zna ją bardzo dobrze, i jako jedyny wie kim jest naprawdę. Później zostawia ją w zoo w Central Parku, dla jej bezpieczeństwa. I sam rusza na misję przeciw Białemu Tygrysowi. Ale zostaje przez niego złapany, i na Solange oczach zastrzelony. Był bardzo silny i umiał walczyć.

Biały Tygrys- wróg Solange i Dave'a. Zależy mu żeby Solange mu służyła, i wykorzystywać jej umiejętności. Już jak był małą dziewczynką śledził ją cały czas. Zastrzelił Dave'a. I chce rządzić światem. Pod koniec zostaje zniszczony przez Sol.

Czarny cień- cień który uparcie chodzi za Solange, i ją śledzi. Tak naprawdę to tajny agent Białego Tygrysa. Chcący zdobyć informacje o Solange.

Jenny- Lemurzyca, jest pustą lalką. Uwielbia taniec, shopping i wszystko co dotyczy się jej. Uwielbia namieszać między związkami, lub robić komuś na złość. W rzeczywistości nic nie potrafi, nic nie umie, ani nie myśli. Podobał jej się Kowalski, więc próbuje namieszać między tą parą którą stwarza z Solange. Raz jej się nawet udało, ale szybko to minęło.

Georgia- nowa tymczasowa właścicielka zoo w Central Parku, potrafi rozmawiać ze zwierzętami, i świetnie zna się na technice i technologii.
Czasami pomaga w misjach pingwinom.

Oceane i Michael- dwójka bliźniaków, mają umiejętności magiczne. Oceane-woda, Damon-ogień. Nie mogą się dotykać, bo są jakby przeciwieństwami.

I to chyba tyle...

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-06-06 11:05:03)

 

#3 2012-06-05 16:48:05

Kikisz

Gość

Re: Nasze postacie

OKI
Lucy
To mądra i rozrywkowa pingwinica. Potrafi postawić na swoim , choć nie zawsze jest łatwo...
Jest uczuciowa ,co widać w ostatnich notkach Ma poczucie humoru ,ale nie przesadza .
Lubi patrzeć na chmury , a wieczorem na zachodzące słońce  . Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi .
Czasami odbija jej palma , ale umie się opanować .... Jest nadzwyczaj silna , jak na dziewczynę .
Przyjaźni się z Marlenką . Nie cierpi Juliana < on zaś ją podrywa , ale obrywa > lecz Maurica i Morta potrafi tolerować . Ma tajemniczą przeszłość związaną z ,, Czarnym trójkątem " ( Będzie o tym notka ) - czarnym tygrysem , lwem oraz gepardzicą . Jest wybraną ... Kocha się w Kowalskim , chociaż na razie tego nie widać .
Ma błękitne oczy , długie rzęsy oraz grzywkę . 

I co ? Troszkę się pomieszało , ale co tam .

Ostatnio edytowany przez Kikisz (2012-06-08 17:24:45)

 

#4 2012-06-05 18:25:36

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

OK,teraz ja
Nadia - pingwinica rosyjskiego pochodzenia. Świetnie walczy,czyta,śpiewa,jest komputerową geniuszką. Posiada również zdolności magiczne. Ironiczna,ale dużo pomaga. Nie boi się prawie niczego. Wierzy w swoją intuicję. Niekiedy bywa melancholiczna. Kocha się w Kowalskim.
Amy - tygrysica. Chinka, sierota,świetnie zna sztuki walki. Cicha, skromna, ale pewna siebie. Niewiele mówi,dlatego dogaduje się z Rico.
EJ - wilczyca, wesoła, imprezowa, mówi slangowo. Uwielbia śpiewać.
Mark - legwan, ponury, niemiły,ale ratuje Nadii życie.
Lava - gotka, umie rozmawiać ze zwierzętami,lat czternaście,zero poszanania dla czegokolwiek.
Chris - Amerykanin, wegan, rozmawia ze zwierzętami.
Hekame - Japonka, niewidoma,weganka, rozmawia ze zwierzętami, lubi malować.
Wega - trzynastolatka, córka Chrisa i Hekame. Wesoła,rozrywkowa,gada ze zwierzakami.
Altair - siedmiolatka, przyszywana córka Chrisa i Hekame, ma skrzydła,rozmawia ze zwierzętami.
Destiny - mała pingwinica, silnie utalentowana w magii.

 

#5 2012-06-05 18:53:34

Flutterlie

Gość

Re: Nasze postacie

U mnie nie ma dużo OC, ale...
[Uwaga, może zawierać spoilery i śladowe ilości orzechów arachidowych]
Kate - główna bohaterka moich opków, przy czym odzwierciedlenie mnie samej. Pingwinica, zakochana z wzajemnością w Skipperze. Całe życie mieszkała w zoo w Bostonie, przez pewien okres czasu z Szeregowym (ona była nastolatką, on berbeciem). Stali się przez to dla siebie rodzeństwem. Córka wielkiej pingwiniej sławy, jednego z najważniejszych dowódców. Kocha czytać książki, oglądać filmy [zwłaszcza akcji, romansidła ją nudzą], słuchać muzyki [głównie rockowej i metalowej, ale nie tylko], a jej talentem jest śpiew [choć sama nie uważa, żeby była jakaś wyjątkowa w tej dziedzinie]. Zna bardzo dobrze sztuki walki, zna się też na hakerstwie, za to nie umie rysować. Interesuje ją psychologia, zarówno ludzka jak i zwierzęca. Jest choleryczką, normalnie całkiem spokojna, potrafi wybuchnąć. Jest strasznie wrażliwa, chciałaby wszystkim pomagać. Życzliwa, miła dla innych zwierząt. Często zbyt sarkastyczna i ironiczna. Ma za niskie mniemanie o sobie, bo boi się, że nie sprosta dziedzictwu (wszyscy z rodziny są fenomenalnymi wojownikami) i wymaganiom Skippera. Gdy jest zbyt samotna, potrafi tracić zmysły.
Sophie i Dave - dwójka pokręconych naukowców, którzy w "Koszmarze Skippera" próbowali przeprowadzać na nim badania. Bolesne badania. Nie mają uczuć, cudze cierpienie daje im rozkosz. Na końcu odesłani do więzienia za wielokrotne znęcanie się nad zwierzętami.
Meg - weterynarz z "Koszmaru...". Podobnie jak jej matka, potrafi gadać ze zwierzętami. Pomaga Kate i reszcie znaleźć Skippera. Udało jej się; dzięki niej Skipper przeżył. Może dostanie kiedyś większą rolę w opku

 

#6 2012-06-06 00:15:17

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze postacie

Isabella-ehh,naprawdę muszę ją opisywać ;P
NIE NO ZWAŁA.Więc,przyjaciółka Kowalskiego z dzieciństwa.Można powiedzieć,że Geniusz ją wychowywał.
Kocha naukę,zwłaszcza Chemię i Biologię,chociaż przedmiotami humanistycznymi również nie pogardzi.
Pogodna i szczera,lubi pomagać innym.Nawet nieźle tańczy i walczy,jednak analityczny umysł to jej największa zaleta.Czasami jest sarkastyczna(zwłaszcza w stosunku do Juliana).Ma specyficzne poczucie humoru,wszczepione przez Kowalskiego.W przyszłości okaże się,że ma dar-telekinezę.Jej rodzice zginęli,śmiercią tragiczną,a dalsza rodzina...Tego nie zdradzę ;PA no i zakocha się z wzajemnością w Kowalskim ;P
Lily-jednorożec,stworzony przez Issy,dla SZEREGOWEGO.Ponieważ Iss przekazała klaczy część swojego DNA,więc jest ona mądra.Jednak jej życiowym celem jest uszczęśliwianie innych.Wszędzie widzi dobro i nowych przyjaciół.Posiada pewien dar(pozwolicie,że nie zdradzę jaki).W jednym z odcinków zostanie porwana przez CW.
Rosalinda-lemurza księżniczka,pochodząca z jednej ze szklanych oranżerii dla lemurów.Delikatna i zwiewna,jednak nie pusta czy egoistyczna.Zawsze ma na względzie dobro swojego ludu,jego potrzeby i pragnienia.Zostanie uratowana przez Szeregowego,w którym to się zakocha...
Siena-Kolejna lemurzyca,pochodzi z małej wsi...Tam była wychowywana,przez biednych wieśniaków.Wie co to trud i ciężka praca.Po przyjeździe do NY,przechodzi metamorfozę.Jest szczera,otwarta i życzliwa.
Stanie się parą dla JULIANA ;P
Charlotta-gwiazda zoo w Glasgow.Mozna powiedzieć,że jest to wiecznie przyćmiewający Issz cień.
Piękna lecz pusta dziewczyna.Świetnie tańczy,śpiewa i w ogóle robi wszystko co związane z robieniem koło siebie szumu.Kapitan Drużyny Cheerleaderek.Z początku będzie z Kowalskim,potem z Antoniem.
W końcu ustatkuje się jako dziewczyna Rico...
Milly-gąbka kąpielowa ożywiona przez Issy w dzieciństwie.Jest jej pupilkiem i towarzyszką...
Nasza geniuszka wyćwiczyła gąbkę,tak iż jest ona bardzo posłuszna i mądra.Bardzo się przyda w jednej z misji.
No,na razie chyba tyle ;D


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#7 2012-06-06 06:38:10

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Jajks, zapomniałam o kilku postaciach :O
Jenna - lemurzyca. Brązowe futro, blond afro. Podobna do Juliana względem charakteru,ale mniej neologizmuje i jest milsza. Zakochana ze wzajemnością w Julku.
Antoinette - małpa, dziewczyna Masona. Wyrafinowana, delikatna, ale nie boi się ubrudzić, gdy trzeba pomóc.
Maggie - jak Edek w wersji kobiecej, tyle że umie mówić. Miła ,wesoła, z poczuciem humoru.
Suze - koala, totalne przeciwieństwo Leonarda.
Jo - słonica, spokojna, marzycielska.
Alister i Katherina - dzieci jednej z par, młodzi komandosi, odważni.

 

#8 2012-06-06 07:15:51

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze postacie

Ciekawie,a co sadzicie o moich?


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#9 2012-06-06 10:37:30

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Angie Kowalski napisał:

Ciekawie,a co sadzicie o moich?

świetne

 

#10 2012-06-06 16:43:21

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze postacie

Hehe,dłuuugi komentarz ;P
Ale wielkie dzięki ; )


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#11 2012-06-06 19:35:17

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Ja się rozpiszę : absolutnie świetne Uzupełniaja oryginalnych bohaterów, są świetnie dopracowane, bardzo intrygujące, utalentowane, tak genialne,że powinny pojawić się w serialu Totalnie niesamowite
Heh, trochę niezbyt się rozpisałam....

 

#12 2012-06-06 19:41:07

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

marina1318 napisał:

Ja się rozpiszę : absolutnie świetne Uzupełniaja oryginalnych bohaterów, są świetnie dopracowane, bardzo intrygujące, utalentowane, tak genialne,że powinny pojawić się w serialu Totalnie niesamowite
Heh, trochę niezbyt się rozpisałam....

a co sądzicie o moich??

 

#13 2012-06-06 19:48:49

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Genialne No po prostu genialne Więcej nie jestem w stanie powiedzieć

 

#14 2012-06-06 20:01:53

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

marina1318 napisał:

Genialne No po prostu genialne Więcej nie jestem w stanie powiedzieć

twoje też są świetne i też geniagenialne!

 

#15 2012-06-06 20:07:10

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Dzięx O szlag,o paru postaciach zapomniałam :O
Cene - chińska pingwinica, nadzorczyni obozu karnego. Wredna jak cholera, na siłę się upiększa.
Domino - pingwin, laluś. Ma wszystko gdzieś, nosi się jak emo.
Arktur - pingwin-czarodziej.Mściwy. Ojciec Destiny.
Stella - matka Dest. Pojawia się na krótko,jej imię nie jest ujawnione.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fablesite.pun.pl www.pacyf.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.sbot.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl