Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#241 2012-06-24 15:53:35

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Śliczne hehe.
Ja będę taką, chyba bym była pijana by Solange zabić. ;P u mnie nie będą te wszystkie unde happy i tak dalej. hueeehueee ;D

 

#242 2012-06-24 20:02:34

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Heh ^^
A ja będę mieć - jak już pisałam - parę zakończeń
Jedno szczęśliwe - umrą wszyscy wrogowie i parę osób, ale nie główni bohaterowi ;P
Jedno smutne - dednie parę głównych bohaterów... m.in. ja i ja i wrogowie też
Jedno dziiiiiwne... - wrogowie wygrają, wszyscy dobrzy dedną
Jedno tragiczne - dedną WSZYSCY! I wrogowie i wszyscy dobrzy.
I podpowiem, że jedno z moich drugoplanowych OC odegra tu dużą rolę

 

#243 2012-06-24 20:41:50

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

heh. A na końcu stara dobra ballalada Zagraj Mi Czarny Cyganie ;p żeby podkręcić atmosferę.
Czujesz te cygaro?

 

#244 2012-06-24 20:42:05

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

LoL :O
Też mam kilka,konkretnie -dwa:
1. Złe (oficjalne) - giną wrogowie i sporo dobrych,Shy znika, zoo zamykają, pingwiny na stałe zostają ludźmi.
2.Dobre - giną źli, dobrzy wskrzeszeni, ogólny happy-end

 

#245 2012-06-24 21:01:09

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Woooo... U mnie nie zamkną zoo... Bo ostatecznie, jakby podliczyć, to zostanie tyle zwierząt ile jest aktualnie w serialu.

 

#246 2012-06-24 21:09:54

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

U mnie sporo zginie... Szercio,Julian,Jenna,Mason, Maggie, Bolo i Lolo z partnerkami, Leonard,Suze,ich synek, Randy... Będzie naprawdę smutno

 

#247 2012-06-24 21:18:43

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Ouu...
To rzeczywiście smutno...

 

#248 2012-06-24 21:36:15

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Nom... A jak wszyscy płakać będą...
Szlag,aż zapomniałam - w dobrej wersji ginie Rarity

 

#249 2012-06-25 20:00:28

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

u mnie zginie tak:
Dave, (Noe, Anabelle razem) i jeszcze Enya

 

#250 2012-06-25 20:18:51

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Ou Powiesz coœ więcej ?

 

#251 2012-06-26 19:49:55

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Chcecie się dowiedzieć kim będą: Noe, Anabelle i Enya?
No to tak w skrócie: Noe jest pingwinem, jest mechanikiem i to naprawdę świetnym, ma w bazie pingwinów warsztat w którym pracuje, ale nie jest tak mądry w sensie jak Kowalski, ba! Ma nie rozumieć woogóle fizyki, chemii, ani nic z tych rzeczy, poprostu umie różne rzeczy naprawiać. Napoczątku podoba mu się Sol, ale szybko sobie zdaje, że tamta nie dzieli jego zdania i bardziej woli Kowalskiego. Później poznaje Anabelle i stają się parą, ale nie na długo. (śmierć)
Enya?: Enya jest też pingwinicą, jest strasznie marudna, i najczęściej doprowadza oddział do czarnej gorączki. Ma specjalną umiejętność jak wytworzenie kropli astralnej. Mimo to że to nic takiego, pingwinica jest innego zdania. Prawie ciągle się tym przechwala, uważa się za jeden z elementów, choć wcale nim nie jest. Myślała że jest najpotężniejszą osobą na świecie, i jest strasznie kochliwa. Zabujała się naprzykład w Skipperze. Niecierpiała praktycznie całego oddziału w głębi duszy. Ale najbardziej miała urazę do Artemii, Kowalskiego i Solange. W końcu tak doprowadzała do szału cały oddział, że pewnego dnia, popchnęła Artemię z klifu. Skipper rzucił się jej na ratunek, ale Enya nie pozwoliła mu działać. Na szczęście na dole, szli Kowalski i Solange, i znaleźli Artemię i jej pomogli. Ostatecznie Solange pokonała Enye. Ale dziewczyna ze złości, wskoczyła sama z klifu i się zabiła. Później stwierdzono że miała problemy psychiczne.

 

#252 2012-06-26 20:06:32

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

o_O Wow... Kropla astralna? Było coś takiego w W.I.T.C.H. ^_^

 

#253 2012-06-26 20:23:16

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Nom ^^ To, czekaj... takie... dublowanie się, nie?
O_o WOOO... też bym stwierdziła, że jest z nią coś nie teges ^^

 

#254 2012-06-26 20:27:00

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Ja też Fajne takie dublowanie... Jedna ja do szkoły, druga ja idzie na kompa... Fajne

 

#255 2012-06-30 23:48:27

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Ona miała tylko dar, ona nie była elementem i nie miała podstawowej mocy. I w dodatku mogła stworzyć tylko jedną dosłownie jedną kroplę astralną. No ale same przyznajcie. Czy nie lepiej byłoby mieć panowanie nad światłem i błyskawicami, elektrycznością, a także lataniem i super-prędkością niż jedna kropla astralna? NO same przyznajcie. Ona miała coś z głową poprostu psychiczna była, że omal nie zabiła Artemii, też chodziła w nocy i coś szemrała pod dziobem XD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redstar.pun.pl www.wsse-pedagogikagda.pun.pl www.zimlublin.pun.pl www.techniak.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl