Kikisz - 2012-06-05 16:31:36

Tu możemy napisać coś o naszych postaciach z notek :)

LastDay - 2012-06-05 16:36:37

Kikisz napisał:

Tu możemy napisać coś o naszych postaciach z notek :)

kurczę czytasz mi w myślach, ja też się właśnie zastanawiałam czy by taki temacik nie założyć. Ja już napisałam o moich postaciach, ale zaraz je tu wszystkie skopiuje :P i dopisze jeszcze inne.

Artemia to pingwinica. Nie posiada żadnych umiejętności magicznych w przeciwieństwie do naszej Sol. Jest poszukiwaczką przygód, badaczką i wszystko co wiąże się ze słowem PRZYGODA ją fascynuje. Potrafi świetnie walczyć i zna różne techniki, ale nie ma paranoi. Jest zdyscyplinowana, i wszystko robi na spokojnie. Napoczątku niezbyt idą jej kontakty z Solange, ponieważ tamta jak już wiemy uwielbia wyzwania, jest wybuchowa i od razu podejmuje decyzje. Za to Artemia jest jakby jej przeciwieństwem, wszystko na Spokojnie. I dlatego się często kłócą, nawet raz dojdzie do konfliktu pomiędzy Kowalskim a Skipperem właśnie o nie  Wracając do naszej poszukiwaczki przygód, Artemia uprawia też sporty ekstremalne, dzięki czemu potrafi się znakomicie wspinać po ścianach.  i to z grupsza tyle. Jak chcecie wiedzieć kim będzie jakaś inna postać to zrobię opis.

Sol-jest pingwinicą, i postacią dosyć tajemniczą. Jest wybuchowa i łatwo wpada w złość. Lubi się zakładać, nie dokońca przemyślając skutki swej decyzji. Często się kłócą z Artemią, ale w końcu znajdą wspólny język. Jest zadziwiająco piękna i dlatego bardzo się podobała pingwinom. Najbardziej Kowalskiemu. Jest dobra z przedmiotów humanistycznych, ale też umie ścisłe. Jak była mała wszystko się sama uczyła, gdyż jej opiekunka nie chciała ją wysłać do szkoły, ze względu na jej inność. Ma magiczne umiejętności. Włada piorunami, a także szybkością i lataniem. Przez co jest wyjątkowa.

Ismena-Jest też pingwinicą. Chwilowo mieszka z pingwinami, później została przetransportowana do innego zoo. Nie należała do oddziału, ale była niezwykle opiekuńcza. Zawsze przygotowywała im posiłek, pomagała, sprzątała i była bardzo urocza. Zawsze próbowała pogodzić Artemię z Solange, niestety bez skutku. Podobał jej się Szeregowy i byli parą przez chwilę, zanim nie została wywieziona. Nie miała jakiś zbytnich specjalności, no może poza talentem kulinarskim, była świetną gospodynią.

Grace-Jest bliską przyjaciółką Artemii. Jest samotniczką, cichą, samodzielną pingwinicą chwilowo zamieszkującą w zoo w Hoboken. Zupełnie nieufny był do niej Skipper. Ale jak mu ocaliła życie to zmienił zdanie. Później zostaje wywieziona do innego zoo. 

Matt-Podczas chwilowej nieobecności Solange, zostaje przywieziony do zoo w Central Parku. Jest pingwinem. Był strasznie przemądrzalski, i chciał się przypodobać Skipperowi, najbardziej niecierpiał go Kowalski. Potajemnie w nocy Matt kradł wynalazki Kowalskiego i mówił że to jego. Przez to szef oddziału mianował go głównym strategiem. Naszemu geniuszowi się to bardzo nie spodobało, tym bardziej że coraz częściej Skipper go nie pytał o zdanie. Gdy przyjeżdża Solange, jest bardzo zaskoczona ale równierz oburzona, że nowy pingwin zastępuje Kowalskiego. Matt widząc jaka jest ładna, przytulił ją, nie zważając na protesty dziewczyny. W wyniku tego został tak porażony przez nią prądem że aż runął na ziemię. Kowalski jej opowiedział jak to jest, Solange postanowiła że jak Kowalski nie będzie chodził na misję, to i ona też. Była to ogromna strata dla oddziału gdyż zdolności pingwinicy są niesamowite i dzięki nim często wygrywali. Tym bardziej Matt coraz bardziej przystawiał się do Solange,pomimo jej protestów i oburzeń. W końcu ze wściekłości, chwyciła go i chciała pokazać mu jak to jest poruszać się tak szybko jak ona. Matt oczywiście się zgodził, bo nie podejrzewał tu haczyka. Dziewczynie nic się nie działo, biegnąc z niesamowitą prędkością dźwiękową, ale chłopakowi tak. Tak go zaczęło rwać, że w końcu Sol podleciała i wyrzuciła go w powietrze. Więcej się nie pojawił.

Dave- pingwin. Był bliskim przyjacielem Solange od dzieciństwa. Zna ją bardzo dobrze, i jako jedyny wie kim jest naprawdę. Później zostawia ją w zoo w Central Parku, dla jej bezpieczeństwa. I sam rusza na misję przeciw Białemu Tygrysowi. Ale zostaje przez niego złapany, i na Solange oczach zastrzelony. Był bardzo silny i umiał walczyć.

Biały Tygrys- wróg Solange i Dave'a. Zależy mu żeby Solange mu służyła, i wykorzystywać jej umiejętności. Już jak był małą dziewczynką śledził ją cały czas. Zastrzelił Dave'a. I chce rządzić światem. Pod koniec zostaje zniszczony przez Sol.

Czarny cień- cień który uparcie chodzi za Solange, i ją śledzi. Tak naprawdę to tajny agent Białego Tygrysa. Chcący zdobyć informacje o Solange.

Jenny- Lemurzyca, jest pustą lalką. Uwielbia taniec, shopping i wszystko co dotyczy się jej. Uwielbia namieszać między związkami, lub robić komuś na złość. W rzeczywistości nic nie potrafi, nic nie umie, ani nie myśli. Podobał jej się Kowalski, więc próbuje namieszać między tą parą którą stwarza z Solange. Raz jej się nawet udało, ale szybko to minęło.

Georgia- nowa tymczasowa właścicielka zoo w Central Parku, potrafi rozmawiać ze zwierzętami, i świetnie zna się na technice i technologii.
Czasami pomaga w misjach pingwinom.

Oceane i Michael- dwójka bliźniaków, mają umiejętności magiczne. Oceane-woda, Damon-ogień. Nie mogą się dotykać, bo są jakby przeciwieństwami.

I to chyba tyle...

Kikisz - 2012-06-05 16:48:05

OKI :)
Lucy
To mądra i rozrywkowa pingwinica. Potrafi postawić na swoim , choć nie zawsze jest łatwo...
Jest uczuciowa ,co widać w ostatnich notkach ;) Ma poczucie humoru ,ale nie przesadza .
Lubi patrzeć na chmury , a wieczorem na zachodzące słońce  . Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi .
Czasami odbija jej palma , ale umie się opanować .... Jest nadzwyczaj silna , jak na dziewczynę .
Przyjaźni się z Marlenką . Nie cierpi Juliana < on zaś ją podrywa , ale obrywa :P > lecz Maurica i Morta potrafi tolerować . Ma tajemniczą przeszłość związaną z ,, Czarnym trójkątem " ( Będzie o tym notka ) - czarnym tygrysem , lwem oraz gepardzicą . Jest wybraną ... Kocha się w Kowalskim , chociaż na razie tego nie widać .
Ma błękitne oczy , długie rzęsy oraz grzywkę . 

I co ? Troszkę się pomieszało , ale co tam .

marina1318 - 2012-06-05 18:25:36

OK,teraz ja :D
Nadia - pingwinica rosyjskiego pochodzenia. Świetnie walczy,czyta,śpiewa,jest komputerową geniuszką. Posiada również zdolności magiczne. Ironiczna,ale dużo pomaga. Nie boi się prawie niczego. Wierzy w swoją intuicję. Niekiedy bywa melancholiczna. Kocha się w Kowalskim.
Amy - tygrysica. Chinka, sierota,świetnie zna sztuki walki. Cicha, skromna, ale pewna siebie. Niewiele mówi,dlatego dogaduje się z Rico.
EJ - wilczyca, wesoła, imprezowa, mówi slangowo. Uwielbia śpiewać.
Mark - legwan, ponury, niemiły,ale ratuje Nadii życie.
Lava - gotka, umie rozmawiać ze zwierzętami,lat czternaście,zero poszanania dla czegokolwiek.
Chris - Amerykanin, wegan, rozmawia ze zwierzętami.
Hekame - Japonka, niewidoma,weganka, rozmawia ze zwierzętami, lubi malować.
Wega - trzynastolatka, córka Chrisa i Hekame. Wesoła,rozrywkowa,gada ze zwierzakami.
Altair - siedmiolatka, przyszywana córka Chrisa i Hekame, ma skrzydła,rozmawia ze zwierzętami.
Destiny - mała pingwinica, silnie utalentowana w magii.
:D

Flutterlie - 2012-06-05 18:53:34

U mnie nie ma dużo OC, ale...
[Uwaga, może zawierać spoilery i śladowe ilości orzechów arachidowych]
Kate - główna bohaterka moich opków, przy czym odzwierciedlenie mnie samej. Pingwinica, zakochana z wzajemnością w Skipperze. Całe życie mieszkała w zoo w Bostonie, przez pewien okres czasu z Szeregowym (ona była nastolatką, on berbeciem). Stali się przez to dla siebie rodzeństwem. Córka wielkiej pingwiniej sławy, jednego z najważniejszych dowódców. Kocha czytać książki, oglądać filmy [zwłaszcza akcji, romansidła ją nudzą], słuchać muzyki [głównie rockowej i metalowej, ale nie tylko], a jej talentem jest śpiew [choć sama nie uważa, żeby była jakaś wyjątkowa w tej dziedzinie]. Zna bardzo dobrze sztuki walki, zna się też na hakerstwie, za to nie umie rysować. Interesuje ją psychologia, zarówno ludzka jak i zwierzęca. Jest choleryczką, normalnie całkiem spokojna, potrafi wybuchnąć. Jest strasznie wrażliwa, chciałaby wszystkim pomagać. Życzliwa, miła dla innych zwierząt. Często zbyt sarkastyczna i ironiczna. Ma za niskie mniemanie o sobie, bo boi się, że nie sprosta dziedzictwu (wszyscy z rodziny są fenomenalnymi wojownikami) i wymaganiom Skippera. Gdy jest zbyt samotna, potrafi tracić zmysły.
Sophie i Dave - dwójka pokręconych naukowców, którzy w "Koszmarze Skippera" próbowali przeprowadzać na nim badania. Bolesne badania. Nie mają uczuć, cudze cierpienie daje im rozkosz. Na końcu odesłani do więzienia za wielokrotne znęcanie się nad zwierzętami.
Meg - weterynarz z "Koszmaru...". Podobnie jak jej matka, potrafi gadać ze zwierzętami. Pomaga Kate i reszcie znaleźć Skippera. Udało jej się; dzięki niej Skipper przeżył. Może dostanie kiedyś większą rolę w opku :)

Angie Kowalski - 2012-06-06 00:15:17

Isabella-ehh,naprawdę muszę ją opisywać ;P
NIE NO ZWAŁA.Więc,przyjaciółka Kowalskiego z dzieciństwa.Można powiedzieć,że Geniusz ją wychowywał.
Kocha naukę,zwłaszcza Chemię i Biologię,chociaż przedmiotami humanistycznymi również nie pogardzi.
Pogodna i szczera,lubi pomagać innym.Nawet nieźle tańczy i walczy,jednak analityczny umysł to jej największa zaleta.Czasami jest sarkastyczna(zwłaszcza w stosunku do Juliana).Ma specyficzne poczucie humoru,wszczepione przez Kowalskiego.W przyszłości okaże się,że ma dar-telekinezę.Jej rodzice zginęli,śmiercią tragiczną,a dalsza rodzina...Tego nie zdradzę ;PA no i zakocha się z wzajemnością w Kowalskim ;P
Lily-jednorożec,stworzony przez Issy,dla SZEREGOWEGO.Ponieważ Iss przekazała klaczy część swojego DNA,więc jest ona mądra.Jednak jej życiowym celem jest uszczęśliwianie innych.Wszędzie widzi dobro i nowych przyjaciół.Posiada pewien dar(pozwolicie,że nie zdradzę jaki).W jednym z odcinków zostanie porwana przez CW.
Rosalinda-lemurza księżniczka,pochodząca z jednej ze szklanych oranżerii dla lemurów.Delikatna i zwiewna,jednak nie pusta czy egoistyczna.Zawsze ma na względzie dobro swojego ludu,jego potrzeby i pragnienia.Zostanie uratowana przez Szeregowego,w którym to się zakocha...
Siena-Kolejna lemurzyca,pochodzi z małej wsi...Tam była wychowywana,przez biednych wieśniaków.Wie co to trud i ciężka praca.Po przyjeździe do NY,przechodzi metamorfozę.Jest szczera,otwarta i życzliwa.
Stanie się parą dla JULIANA ;P
Charlotta-gwiazda zoo w Glasgow.Mozna powiedzieć,że jest to wiecznie przyćmiewający Issz cień.
Piękna lecz pusta dziewczyna.Świetnie tańczy,śpiewa i w ogóle robi wszystko co związane z robieniem koło siebie szumu.Kapitan Drużyny Cheerleaderek.Z początku będzie z Kowalskim,potem z Antoniem.
W końcu ustatkuje się jako dziewczyna Rico...
Milly-gąbka kąpielowa ożywiona przez Issy w dzieciństwie.Jest jej pupilkiem i towarzyszką...
Nasza geniuszka wyćwiczyła gąbkę,tak iż jest ona bardzo posłuszna i mądra.Bardzo się przyda w jednej z misji.
No,na razie chyba tyle ;D

marina1318 - 2012-06-06 06:38:10

Jajks, zapomniałam o kilku postaciach :O
Jenna - lemurzyca. Brązowe futro, blond afro. Podobna do Juliana względem charakteru,ale mniej neologizmuje i jest milsza. Zakochana ze wzajemnością w Julku.
Antoinette - małpa, dziewczyna Masona. Wyrafinowana, delikatna, ale nie boi się ubrudzić, gdy trzeba pomóc.
Maggie - jak Edek w wersji kobiecej, tyle że umie mówić. Miła ,wesoła, z poczuciem humoru.
Suze - koala, totalne przeciwieństwo Leonarda.
Jo - słonica, spokojna, marzycielska.
Alister i Katherina - dzieci jednej z par, młodzi komandosi, odważni.

Angie Kowalski - 2012-06-06 07:15:51

Ciekawie,a co sadzicie o moich?

LastDay - 2012-06-06 10:37:30

Angie Kowalski napisał:

Ciekawie,a co sadzicie o moich?

świetne :D

Angie Kowalski - 2012-06-06 16:43:21

Hehe,dłuuugi komentarz ;P
Ale wielkie dzięki ; )

marina1318 - 2012-06-06 19:35:17

Ja się rozpiszę : absolutnie świetne :D Uzupełniaja oryginalnych bohaterów, są świetnie dopracowane, bardzo intrygujące, utalentowane, tak genialne,że powinny pojawić się w serialu :D Totalnie niesamowite :D
Heh, trochę niezbyt się rozpisałam....

LastDay - 2012-06-06 19:41:07

marina1318 napisał:

Ja się rozpiszę : absolutnie świetne :D Uzupełniaja oryginalnych bohaterów, są świetnie dopracowane, bardzo intrygujące, utalentowane, tak genialne,że powinny pojawić się w serialu :D Totalnie niesamowite :D
Heh, trochę niezbyt się rozpisałam....

:D a co sądzicie o moich??

marina1318 - 2012-06-06 19:48:49

Genialne :) No po prostu genialne :D Więcej nie jestem w stanie powiedzieć ;)

LastDay - 2012-06-06 20:01:53

marina1318 napisał:

Genialne :) No po prostu genialne :D Więcej nie jestem w stanie powiedzieć ;)

twoje też są świetne :) i też geniagenialne! :D

marina1318 - 2012-06-06 20:07:10

Dzięx :D O szlag,o paru postaciach zapomniałam :O
Cene - chińska pingwinica, nadzorczyni obozu karnego. Wredna jak cholera, na siłę się upiększa.
Domino - pingwin, laluś. Ma wszystko gdzieś, nosi się jak emo.
Arktur - pingwin-czarodziej.Mściwy. Ojciec Destiny.
Stella - matka Dest. Pojawia się na krótko,jej imię nie jest ujawnione.

LastDay - 2012-06-06 20:25:58

marina1318 napisał:

Dzięx :D O szlag,o paru postaciach zapomniałam :O
Cene - chińska pingwinica, nadzorczyni obozu karnego. Wredna jak cholera, na siłę się upiększa.
Domino - pingwin, laluś. Ma wszystko gdzieś, nosi się jak emo.
Arktur - pingwin-czarodziej.Mściwy. Ojciec Destiny.
Stella - matka Dest. Pojawia się na krótko,jej imię nie jest ujawnione.

fajnie to zabrzmiało Wredna jak cholera :P nieźleee...

Szeherezada - 2012-06-06 20:40:22

Wow! :D Genialne postacie!!!! :D:D:D
A u mnie jest tak:
Susy - pingwinica, miała trudne życie (a o tym w następnym rozdziale ;)), posiada pewien... dar. Zrobi wszystko, by ochronić swoich bliskich. Jest miła, dzięki intuicji pomaga Kowalskiemu naprawiać wynalazki, co robiła już w przeszłosci. Trudno ją złamać. W przyszłości będzie dziewczyną Kowalskiego, choć na początku bd się upierać, ze to tylko przyjaźń ;)
Lizzie - pingwinica, miła, urocza, dzięki Szeregowemu (w któym zakochała się od pierwszego wejrzenia, jednak on nie zauważał tego uczucia.) polubiła Słodkorożce. Jest sio... Nie ważne. (;)) Nie ma żadnych specjalnych umiejętności, no chyba że zaliczyć do nich znajomość 42 języków świata ;) W samotności wariuje.
Ivenne - lemurzyca, w przyszłości dziewczyna Julka. Mówi językiem przepełnionym archaizmami, bo tam, skąd pochodzi (konkretniej Anglia) wszyscy tak mówią.
I jeszcze mam mnóóóóóóóstwo innych postaci, ale o nich później ;)

LastDay - 2012-06-06 21:15:39

Szeherezada napisał:

Wow! :D Genialne postacie!!!! :D:D:D
A u mnie jest tak:
Susy - pingwinica, miała trudne życie (a o tym w następnym rozdziale ;)), posiada pewien... dar. Zrobi wszystko, by ochronić swoich bliskich. Jest miła, dzięki intuicji pomaga Kowalskiemu naprawiać wynalazki, co robiła już w przeszłosci. Trudno ją złamać. W przyszłości będzie dziewczyną Kowalskiego, choć na początku bd się upierać, ze to tylko przyjaźń ;)
Lizzie - pingwinica, miła, urocza, dzięki Szeregowemu (w któym zakochała się od pierwszego wejrzenia, jednak on nie zauważał tego uczucia.) polubiła Słodkorożce. Jest sio... Nie ważne. (;)) Nie ma żadnych specjalnych umiejętności, no chyba że zaliczyć do nich znajomość 42 języków świata ;) W samotności wariuje.
Ivenne - lemurzyca, w przyszłości dziewczyna Julka. Mówi językiem przepełnionym archaizmami, bo tam, skąd pochodzi (konkretniej Anglia) wszyscy tak mówią.
I jeszcze mam mnóóóóóóóstwo innych postaci, ale o nich później ;)

fajnee.. :P ciekawe jaki będzie mieć dar.

Angie Kowalski - 2012-06-06 22:57:17

Susy,nie będzie miała przewidywania przyszłości???
Albo prorocze sny...
Nie wiem,ale coś mi się tak kojarzy ;P
Fajowe postaci!
;D

marina1318 - 2012-06-06 22:58:43

I to bardzo :D A co powiesz o moich :) ?

Angie Kowalski - 2012-06-06 23:22:23

Tak,jak mówiłam...
Wszystkie postacie zapowiadają się ciekawie i mnie intrygują ;D

LastDay - 2012-06-07 17:24:45

Angie Kowalski napisał:

Tak,jak mówiłam...
Wszystkie postacie zapowiadają się ciekawie i mnie intrygują ;D

popieram :D

a ja jeszcze (dzięki wczorajszemu olśnieniu) będę mieć 3 pingwinie dzieci.
Rachael-córka Artemii i Skippera
Dean-syn też Artemii i Skippera
Arkadia-córka Kowalskiego i Solange.
:D

Angie Kowalski - 2012-06-07 17:33:44

U fajnie ; )
U mnie będą może w wersji pozytywnej.
A w negatywnej,nie...
Bo przecież Issy i Kowalski tam...dedną ;O

Szeherezada - 2012-06-07 17:35:37

O.O
U mnie będzie jedno dziecko na pewno, ale to pary epizodycznej... -.-''
A głównych - nie wiem ;P
Chociaz... może... ;D

Angie Kowalski - 2012-06-08 06:33:33

Ja może zrobię.
Dzieci mogłyby mieć jakieś moce po Issy ; )
A u innych?
Zobaczę ; )

Szeherezada - 2012-06-08 19:10:39

Jeśli u mnie będą dzieci Kowusy, to będą miały jakies moce po Susy ;P Na pewno ^^
A jak inne... To raczej nie ;) Bo skąd? ;D

Angie Kowalski - 2012-06-08 19:33:53

U mnie podobnie ; )
A jakie to jeszcze wymyślę.
Ważne,żeby były ;P

LastDay - 2012-06-08 23:03:10

Jeśli chodzi o dzieci, to u mnie będzie kilka.

Arkadia (Aria)- córka Kowalskiego i Solange, będzie władać żywiołem wody oraz każdej innej cieczy.
Rachael (Rael)- córka Skippera i Artemii, nie będzie umiała walczyć, ale będzie rysować przyszłość.'
Dean- syn Skippera i Artemii, będzie umiał świetnie walczyć i ma rozwiniętą perfekcję fizyczną.

To tylko tyle :)

Angie Kowalski - 2012-06-08 23:07:06

I tak sporo ;D
Ja dam chyba dwie córki
Ale zobaczę ;D

LastDay - 2012-06-08 23:17:07

Angie Kowalski napisał:

I tak sporo ;D
Ja dam chyba dwie córki
Ale zobaczę ;D

czekam, czekam, i się nie doczekam... :D doczekać to się może doczekam, ale kiedy to to się nie doczekam xdd

Angie Kowalski - 2012-06-09 07:53:43

Cierpliwość też cnota~!
;P
Czekaj,czekaj,to dostaniesz nagrodę ;D

LastDay - 2012-06-09 13:03:57

Angie Kowalski napisał:

Cierpliwość też cnota~!
;P
Czekaj,czekaj,to dostaniesz nagrodę ;D

rafaello? Bo jak nie rafaello to będzie źle -_- świat bez rafaella jes koszmarny.

Angie Kowalski - 2012-06-09 13:26:37

Rafaello,jest pycha!
Ja uwielbiam je jeść, także piec ; )

Szeherezada - 2012-06-09 13:34:52

Mmmm... Mniam! :D
Rafaello jest pysznościowe! :3
A ja znalazłam sposób, żeby... UWAGA! Skipper i Marlenka mieli dzieci! :D
Ale go nie zdradzę ;P

LastDay - 2012-06-09 14:05:08

Szeherezada napisał:

Mmmm... Mniam! :D
Rafaello jest pysznościowe! :3
A ja znalazłam sposób, żeby... UWAGA! Skipper i Marlenka mieli dzieci! :D
Ale go nie zdradzę ;P

Ja myślałam że znalazłaś sposób przyrządzenia posypki do rafaello. ;( ale jednak nie.
A to co napisałaś to też dobra wiadomość, ale na późniejszym miejscu.

Szeherezada - 2012-06-09 14:14:25

XD
Spokojnie, posypka z rafaello, to przecież tylko wiórki kokosowe ;P Znaczy chyba... ;)

LastDay - 2012-06-09 14:38:35

Szeherezada napisał:

XD
Spokojnie, posypka z rafaello, to przecież tylko wiórki kokosowe ;P Znaczy chyba... ;)

to zwykłe wiórki połączone z super-pysznymi wiórkami (do nabycia w Biedronce, za jedyne złoty dziewiędziesiąt dziewięć) Ale woogule te wiórki są podrabiane, lepiej se zeskrobię skrobaczką ze prawdziwego kokosa. TYLko Szery? Pomożesz mi się wspiąć na palmę?

Szeherezada - 2012-06-09 14:50:18

Pewnie! :D
Ale ty fundujesz nam podróż na wyspy z palmami ;P Skołuję sprzęt do wspinaczki alpinistycznej :D

Angie Kowalski - 2012-06-09 15:59:00

Ja też chcę!
Chcę wejść na palmę
Może wreszcie przestanie mi odbijać ;P
Albo lepiej nie,bo ją złamię i odwali mi do reszty!
Hahahahahah ;D
Mogę jechać,prawda?

Szeherezada - 2012-06-09 16:07:21

Pewnie ^^ Im nas więcej, tym lepiej :D

Angie Kowalski - 2012-06-09 17:32:58

Dzięki!
Tylko wezmę mój sprzęt i psychotropy!
(Czyt.Musli)

Szeherezada - 2012-06-09 17:39:23

XD
Dobra, bierz swoje psychotropy i jedziem! ;D

LastDay - 2012-06-09 17:51:00

Szeherezada napisał:

XD
Dobra, bierz swoje psychotropy i jedziem! ;D

na palmęęęę! Do abordażu!!!

Angie Kowalski - 2012-06-09 20:22:45

Ihaaaa haaaa!
Potatajamy!
Albo nie?
A czym jedziemy?
A może lecimy?
OO latanie jest suuper ; )

LastDay - 2012-06-09 20:54:53

Angie Kowalski napisał:

Ihaaaa haaaa!
Potatajamy!
Albo nie?
A czym jedziemy?
A może lecimy?
OO latanie jest suuper ; )

Jasne, przypniemy się do naszych "rakiet atomowych" i polecimy (po 5 minutach wybuchają) ale co tam ;P

Angie Kowalski - 2012-06-09 21:09:33

No!
Samowybuchy są cool!
Kowalski je lubi,więc ja też ;P
Wszystko co Kowalski robi jest super...
Nawet,jeżeli jest totalnie głupie czy niebezpieczne ;P

Szeherezada - 2012-06-09 22:15:16

XD
Ożywianie galaretki też? Nie no... To i tak jest super! XD
Hehe ^^ Lecimy! Patatajamy!!! :D:D:D

Angie Kowalski - 2012-06-09 22:39:34

Ożywianie jest ekstra!
Ja chcem Żelka!
A teraz Patatajamy!
Jupi,na palmę ;P

Szeherezada - 2012-06-09 22:46:28

WEEE!!! Patatajamy, płyniemy, skaczemy, lecimy, jedziemy, teleportujemy się!!! :D:D:D

Angie Kowalski - 2012-06-09 23:08:25

No na palmę!
ARRR
;P

LastDay - 2012-06-10 15:03:57

Na palmęęę :) dwie godziny później:
(palma: )
Ja: Czekaj czekaj...ino dosięgnę tego głupiego kokosa. Już wiem! Zrobimy sobie domek na palmie! ;) przecież to drzwo, takie oryginalne ;p co wy na to?

Szeherezada - 2012-06-10 16:13:56

TAAAAKKK!!! :D:D:D Zbudujmy takie jak w Fineaszu i Ferbie! :D Taaaaki wielki i taaaaki luksusowy, z gorącą wodą ^^

Angie Kowalski - 2012-06-10 17:16:47

Oooo i wielką lodówką na napoje i maszynką do lodów!
Hehehe lody,powiadacie ? ;P
xD

marina1318 - 2012-06-10 18:51:21

Looody :D

Szeherezada - 2012-06-10 19:24:04

O! Marinka, patatajasz z nami? :D
AAAAAAł!!! (dostałam kokosem w głowę ;P) LD, uważaj trochę! ;) Czekaj, idę do ciebiee!!! XD

marina1318 - 2012-06-10 19:35:18

Patatatatataj! Mmm...Kokos!

Szeherezada - 2012-06-10 19:39:28

Ja za kokosami nie przepadam... Ale lubię spędzać z wami czas ^^
...
Znaczy raczej będę lubić ;D

marina1318 - 2012-06-10 19:54:20

Fajnie :D Me too,ladies ;)

LastDay - 2012-06-10 19:58:26

Szeherezada napisał:

Ja za kokosami nie przepadam... Ale lubię spędzać z wami czas ^^
...
Znaczy raczej będę lubić ;D

a ja z wami nawzajem :D towarzyszki

Szeherezada - 2012-06-10 20:01:29

WEE!!! :D:D:D

marina1318 - 2012-06-10 20:12:19

A co ;) Jesteśmy super ziomki pingwinionki ;)

Szeherezada - 2012-06-10 20:22:43

Nooo :D
Hmm... Ma ktoś miejsce na zlot? ;D

marina1318 - 2012-06-10 20:37:32

Kombinowałam coś,ale nie mam :( Może coś standardowego? Stolica albo to miejsce,co to podobno jest środkiem Polski...

Szeherezada - 2012-06-10 20:46:43

A co jest środkiem Polski? O.O XD
Ja będę miała w miarę blisko :D Bo Łódź jakoś tu leży, a ja mam do Łodzi jakieś dwie godziny drogi ;)

marina1318 - 2012-06-10 20:57:54

U mnie będzie ciężej, ale wyproszę :D

Szeherezada - 2012-06-10 21:15:47

Nom... Trochę ;)
WEE!!! :D:D:D
MUSIMY się w koncu spotkać w realu! :D (nie, nie chodzi mi o sklep ;P)

marina1318 - 2012-06-10 21:24:40

Heh,jak w takim dowcipie... Musimy się spotkać :D Urządziłybyśmy pingwinmeeta :D Maraton pingów, rysowanie, spacer, może byśmy się pomysłami do opek powymieniały, scenariusz odcinka napisały i wysłały Amerykańcom... Poudawały pingi ...Ale by było :D

Szeherezada - 2012-06-10 21:26:19

O.O
Matko boska, matko boska, matkoboska,matkoboskamatkoboskaMATKOBOSKA!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
JA CHCIEĆ!!!!!!!
:D:D:D:D:D:D:D

marina1318 - 2012-06-10 21:44:03

Okej,okej,będzie :D Ale radość... Jak Rico na widok dynamitu xD

Angie Kowalski - 2012-06-10 21:53:38

Ja też!
;D
Byłoby totalnie!
Tiaaaaak!
Całą sobą mówię tak!
A środkiem Polski jest Piątek koło Łodzi!
Miałam na Gegrze ;P

marina1318 - 2012-06-10 22:01:13

Dzięks :D Hm... Szeh blisko Łodzi, Flutterlie w Warszawie, o ile się nie mylę....

Angie Kowalski - 2012-06-10 22:22:59

A ja niedaleko Brydzi ;P
Znaczy Bydgoszczy ;D

marina1318 - 2012-06-10 22:28:59

Hm... Czyli tu jest gorzej.... Ty z Bydgoszczy, ja z Katowic... Może uda się rodziców ubłagać :D

Angie Kowalski - 2012-06-10 22:55:37

NOOO...
Tylko,że ja jak już to autobusem!
Nie mamy samochodu ; (

marina1318 - 2012-06-10 22:58:37

Ou :( Hmm... Może pociągiem? Albo... Sprawdzi się,kto ma auto,a kto nie, i się ustali miejsce dość blisko grupy osób bez... Niee,kiepski pomysł :(

Angie Kowalski - 2012-06-10 23:04:17

Zobaczy się
Jak trza będzie to odrzutowcem przylecę!
Ale będę ;D

marina1318 - 2012-06-10 23:15:08

Super :D Ja podobnie - choćbym musiała i stopem jechać^_^

Angie Kowalski - 2012-06-11 06:46:50

No dokładnie!
Dla Pingusiów wszystko!
Nawet na pieszo,do Australii xD :P

marina1318 - 2012-06-11 06:53:08

Nom :D Czy pieskiem przepłynąć do USA for penguin meet ^_^

Angie Kowalski - 2012-06-11 06:57:12

No!
Albo kraulem,czy żabką...
Z resztą nie ważne jak,ważne by!!!
;D

marina1318 - 2012-06-11 07:07:14

Dokładnie :D Everything for meets - mogę nawet (nie wierzę,że to piszę :O ) odstawić Simsy :O Albo słodycze... Jaaj, nieźle :O

Szeherezada - 2012-06-11 20:47:38

O.O
Wowww... Ja nie wiem czy ubłagam rodziców... Oni to są tacy typowi steoretypowcy - jak gadasz z jakimś ludziem przez neta, to on chce cię wykorzystać! O.O
Ale choćbym miała z domu zwiać - będę! :D

marina1318 - 2012-06-11 21:07:05

Heh, moi podobnie... Ale powoli zaczynam ich przekonywać, że nie ma tu czterdziestoletnich zboczuchów ;) A będę - mogę nawet na piechtaka z Śląska do Gdańska pójść, a co ;)

Szeherezada - 2012-06-11 21:23:52

Hehe ^^
O! To ja chyba też już powinnam ich przekonywać! O.O Bo tak, to nie zdążę ich przekonać... -.-''

marina1318 - 2012-06-11 21:43:01

Ou... Powodzenia :D

LastDay - 2012-06-11 22:11:33

Ej! :) co byście zrobiły jakbyście zobaczyły jednego z pingwinów na ulicy? (pytanie z haczykiem xd)

marina1318 - 2012-06-11 22:35:53

Cóż...Zakładając, że nie zmarłabym na zawał, to bym go złapała i zabrała do domu ^_^

Angie Kowalski - 2012-06-12 07:16:59

Ja...ja?!
Przecież to niemożliwe!
Niestety!!!
Albo pomyślałabym:"Ooo,jakiś karzeł się przebrał!"
xD ;P

LastDay - 2012-06-12 07:46:36

Hue hue :P cóż że nie możliwe...ja sobie czasami lubię tak pomarzyć. Wiem...moja wyobraźnia niezna granic. Raz sobie wyobraziłam że siedzę w pokoju i mam taki magiczny przedmiot coś jak z Magicznego Drzewa. No więc pierwsze co zrobiłam to chciałam żeby Pingwiny stały się realne. Szkoda tylko że to była moja wyobraźnia, a nie real :) ale lepsze i to. Z kolei jakbym ja zobaczyła któregoś z pingwinów to bym nie wytrzymała, napewno też złapałam bym go, choćbym to musiała robić kilka godzin, ale rezultat warty byłby tego i zabrałabym do domu ;p później zadzwoniłabym do was, bo w grupie raźniej xd

Angie Kowalski - 2012-06-12 16:47:13

Hahaha,ja bym nie łapała!
Tylko się darła.
Ejj Szeregowy poczekaj na mnie!
Tak by może szybciej zareagowały.
I w zależności od pingusia,wybrała bym inną taktykę.
;D

LastDay - 2012-06-12 18:31:15

Angie Kowalski napisał:

Hahaha,ja bym nie łapała!
Tylko się darła.
Ejj Szeregowy poczekaj na mnie!
Tak by może szybciej zareagowały.
I w zależności od pingusia,wybrała bym inną taktykę.
;D

Tylko byś uważała przy Rico, ale u ciebie i nawet trzydzieści lasek dynamitu by nie poskutkowało i byś się nie poddała w łapaniu niego xd byłabyś niewrażliwa na ból w takiej sytuacji^-^ Ciekawa jestem jakiebyś taktyki zastosowała przy Szeregowym, pewnie na przynęte jednorożca xd. A z Skipperem, Kowalskim? tego nie wiem. Już się boję pomyśleć co byś zrobiła jakbyś Kowalskiego powstała. Byś pewnie od razu tak- Kocham fizykę nad życie...i matematykę ;p Tylko se weź słownik pierwsze i sprawdzaj znaczenia wyrazów xd

Angie Kowalski - 2012-06-12 18:38:14

Szeregowy-Jednorozce lub MLP
Skipper-Nienawidzę Hippisów i pacyfka!
Rico?Darmowy dynamit czy lalka ;D
Kowalski...Eh kalkulator!A potem był go zapiszczała...I błagała,żeby dał mi autograf xD ;P

marina1318 - 2012-06-12 22:03:01

Hehe LoL ;D Ja pewnie darłabym się jak głupia ,,Stóóóój!!!! Jestem twoją fankąąąą!!! Koooochaaaam Cię pingwinku!!!''' ;)

LastDay - 2012-06-12 22:54:33

Możliwe żeby uciekł xdd Chcę autograf! Chcę autograf :)

Angie Kowalski - 2012-06-13 06:04:43

Kowalski? Uciekł?
Gdybym mu powiedziała,że jest dla mnie wzorem geniusza?!
Wątpliwe...
Takie pochwały,to najlepsza broń,zwłaszcza,że-nie oszukujmy się-Kowciu jest trochę narcystyczny ;D

marina1318 - 2012-06-13 06:51:24

Heh, pewnie podobnie by zareagował Ski,gdybym mu powiedziała,że jest dla mnie wzorem naśladowania i najlepszym dowódcą ever :D

LastDay - 2012-06-13 13:32:53

Hehhe. Dzisiaj mi się śniło że spotkałam Rico (miał być Kowalski ale dobre i to xd) więc szybko zadzwoniłam do was, i szukaliśmy reszte jego drużyny. Superaśnie było! :D już nawet się nie pytajcie, jak wyglądałyście we śnie moim.!

Flutterlie - 2012-06-13 17:37:43

Powiedz, powiedz, jak ja wyglądam! :D
Mogę powiedzieć mój komentarz do dzisiejszej (niecodziennej) fryzury:
- Wiesz, Wera, wyglądam całkiem jak wkurzony cocker spaniel. Zabierz mnie na wystawę psów, to na pewno zgarnę główną nagrodę xD
A gdybym spotkała pingwina na ulicy, to przetarłabym oczy, uszczypnęła się w ramię, a potem bym podeszła i zapytała CZY ABY NA PEWNO mi się to nie śni. Jak nie, to bym wzięła go na ręce (może Rico nie, to by było niebezpieczne ;P) i zapieprzała do domu xD Posadziliby mnie za uprowadzenie postaci z kreskówki xD

marina1318 - 2012-06-13 17:44:21

LoL :) Szacun - ja tam bym pewnie zemdlała/dostała ataku serca/oba naraz ;)

LastDay - 2012-06-13 18:02:35

Angie Kowalski napisał:

Kowalski? Uciekł?
Gdybym mu powiedziała,że jest dla mnie wzorem geniusza?!
Wątpliwe...
Takie pochwały,to najlepsza broń,zwłaszcza,że-nie oszukujmy się-Kowciu jest trochę narcystyczny ;D

Kow? Kowal? i jeszcze Kowciu? no miejcie litość! xd niedługo będzie Kowysław. :P pamiętam jak myśmy wymyślały drugie imiona tak dla jaj. Ale to już dawno było xd. Ty będziesz się nazywać Lucek! Ty będziesz Zbigniew! Ty będzisz Zdzisław, a ty Słowek. I tak wymyślałyśmy. Ten kto najwięcej wygrywał!

Angie Kowalski - 2012-06-13 19:05:21

Ja jestem Andrzej
Ale Kowciu,jest słodkie.
Najlepsze ze wszystkich obecnych zdrobnień...
No chyba,że mam mówić jak Issy w opo: 'Brainy'.

LastDay - 2012-06-13 19:11:38

NIEEE!!! Kowciu może być :) kojarzy mi się coprawda z kawą ale może być ;p ja zaś nie mam zdrobnienia. Ale kiedyś dla jaj miałam Stachu xd

marina1318 - 2012-06-13 19:39:26

Kowciu słodkie :D Kojarzy mi się z kocykiem ^_^
Heh, ja tam kiedyś byłam Adamem ... Przez kilka dni... Mówili na mnie ,,Adam czarodziej'' :)

LastDay - 2012-06-13 20:13:35

A na mnie gadają Jadzio-Chopin. Mam takie przezwisko odtąd...gdy zaczęłam komponować utwory na pianino.
Jakbym miała 6 z polaka bym otrzymała nowe pseudonium Jadzio-Mickiewicz. Napewno tak by było :P

Angie Kowalski - 2012-06-13 20:29:33

Hahaha ;D
Ja mam tyle,że szooook ;P
Ale z facetowych to Andrzej ! O.O

LastDay - 2012-06-13 20:43:44

Ja mam tylko to: Jadzio-Chopin i czasami Jadzio-Mickiewicz :P

Angie Kowalski - 2012-06-13 21:12:56

Em..
Ja mam:
Angela,Angie,Andzia,Andzi,Andzinia,Andża,Andrzej,KOWALSKI,Jessica,Wolna Europa....

marina1318 - 2012-06-13 21:20:05

Ja mam tylko Martusia,Marta i Tusia ;) Ostatnie od chomika się wzięło LoL :)

Szeherezada - 2012-06-13 21:26:25

Mój kol. ma na imię Tusiu XD
A ja mam... Dżulia, Dżulka, Julian no i tu Szehere/Szery ;)

marina1318 - 2012-06-13 21:32:52

Heh, też Marina mam tylko tu, no i na filmwebku :D Gdzie indziej jestem też skilenka i marinajesima ;) A w realu to tak,jak pisałam... Tylko w podstawówce nauczycielka anglika mówiła mi Marteczka :)

Szeherezada - 2012-06-13 21:52:51

Hehe ^^ A mi różnie poza tym :)

Angie Kowalski - 2012-06-14 07:58:30

Ja to co wymieniłam...
W domu to nawet mama do mnie Angie teraz mówi
(A wiedziałam,żeby wyłączać filmweba jak muszę iść coś załatwić ;P)
A tata to Kowalski,sugestie.
ŻAL ;P

LastDay - 2012-06-14 09:55:15

Szeherezada napisał:

Mój kol. ma na imię Tusiu XD
A ja mam... Dżulia, Dżulka, Julian no i tu Szehere/Szery ;)

To ostanie ja wymyśliłam. Ja!!! ;) to mój specjalny pseudonium dla tej o to wybranej osobu. Prawa autorskie obowiązują!
Ps (do Angie): Heheh. Niezłe. Moi jeszcze aż w takim stopniu nie mówią ;)

Kikisz - 2012-06-14 15:51:40

Ja ? hmmm niech no ja .... Aga , Skipper, Szef <heh>,Crazy,Strzałka,Strzelbik, Agula , Wice<prezes klubu anty antek > ,  Agasti no takie dziwne.... Troszkę mnie nie było , więc dodam kilka moich postaci ---->
Jessie  - biała klacz . Jest urocza i uprzejma , podobnie jak Szercio . Przyjaźni się z nim od kiedy dotarła do zoo.
Na początku Szeregowy myślał ,że jest jednorożcem ,ponieważ zachowywała się jak one . Do tego przylepił jej się do czoła rożek od loda :) Wystąpi ona w odcinku pt. ,, Magia lodów " .
Candence  - lemurzyca . Jasne  futro , niebieskie oczy i puszysty ogon . Julek okazuje jej miłość , jednak bez wzajemności ... ona woli Maurice'a . Ma podobny charakter do Masona -jest dość poważna ...
Nikki & Loki - para pand . Nikki jest ruchliwa i optymistyczna , ciągle coś robi ... Loki jest zupełnie inny , on woli
leżeć gdzieś przez cały dzień i nic nie robić ...
Nina - córka Lucy i Kowalskiego .  Wystąpi ona póóóóźno .... Baaaardzo  późno.
Ja coś sobie przypomnę to napiszę .

Angie Kowalski - 2012-06-14 18:25:06

U fajnie!
;D
Lubię nowe postacie ; )
Zapowiada się ciekawie ;D

Szeherezada - 2012-06-14 18:27:51

O! Fajne! :D Też lubię nowe postaci ;) :D

marina1318 - 2012-06-14 18:36:20

Fajnie :D Loki... Z Avengersów,tak ;) ?

Angie Kowalski - 2012-06-14 19:33:44

Emm,nie kojarzę
Bo nie oglądałam xD
Ale i tak postacie fajowe ; )

Szeherezada - 2012-06-14 19:39:53

Loki... występuje w mitologii nordyckiej - zły brat Thora, syn Odyna. Odwrócił się od swojej rodziny i związał ze złymi olbrzymami, które poprowadził do walki podczas Ragnoroku - końcu świata ;)


Interesuję się mitologią - każdą ;D

A co do Avengers - lubię to :3

Kikisz - 2012-06-14 19:41:53

Tak z avengersów :)marina1318 napisał:

Fajnie :D Loki... Z Avengersów,tak ;) ?

marina1318 - 2012-06-14 21:26:32

Fajnie :D Heh, pewnie akcja będzie :D

LastDay - 2012-06-14 22:49:39

Noooo... ja i tak wiedziałam jak już przeczytałam pierwszy rozdział twojego opka że Lucy i Kowalski będą razem. To było do przewidzenia :) u mnie tak będzie z Kowalskim i Solange, chyba to też było do przewidzenia xdd

Angie Kowalski - 2012-06-15 16:13:18

Hahaha,często tak się zdarza.
U mnie też chyba było widać.
A po tym rozdziale,gdzie prawie si pocałowali to już totalnie ;D

marina1318 - 2012-06-15 16:17:25

Nom :D Od razu było widać ;) Pewnie u mnie było podobnie po pierwszym,no,może drugim fragmencie :P

Kikisz - 2012-06-15 16:27:00

LOL :) Będzie love story  !

LastDay - 2012-06-15 16:56:51

ale mam nadzieję że to nie będzie sad love story :)

Szeherezada - 2012-06-15 17:36:45

Hehe ^^ Kowalski ma branie! ;P
Issy, Nadia, Susy, Sol, Lucy... ^^

LastDay - 2012-06-15 17:54:22

Nooo....bo go wszyscy lubimy. Sory. Bo Angie się zaraz wścieknie, że to powiedziałam. Jak na moje oko, to ona chyba bardzo lubi Kowalskiego. Toż to nowina. Ona kocha! Więc powiem tak, bo go wszyscy kochamy (no i wyminęłam sie kary Angie) Huraa!

marina1318 - 2012-06-15 18:17:06

Nom :D Kocham Kowalskiego o tak!

Szeherezada - 2012-06-15 18:22:57

Ja też!!!! :D
Skippcia bardziej... Ale jednak ;)

marina1318 - 2012-06-15 18:47:56

Nom :D Ski zawsze bardziej kocham :D :D :D

Szeherezada - 2012-06-15 18:52:24

Nom ^^ Bo on jest... taki... cudny, że się tego wyrazić nie da! :D
A Kowalski zaraz po nim ;)

marina1318 - 2012-06-15 19:43:40

Nom :D Oboje są ubersłodcy ^_^

Szeherezada - 2012-06-15 20:00:35

Nom ^^
Ale by się Szercio zdziwił, jakby odkrył, że u nas nie jest tak uwielbiany jak w serialu ^^

LastDay - 2012-06-15 20:04:02

Nooo...ale by się zdziwił xd już bym sobie wyobrażała tą jego minę. :) O.O jak dwie latarki, albo pięciozłotówki hehehe

Szeherezada - 2012-06-15 20:08:56

Nom... I takie łezki rozczarowania... :( I smutku...

Angie Kowalski - 2012-06-16 06:40:14

Ale i tak to ja NAJBARDZIEJ kocham Kowalskiego!
Ha Ha Ha!
I proszę mi tutaj nie polemizować,bo sięgnę po łyżeczkę!
xD
A Isabella...
Hehehe,będzie trudniejsza do "zdobycia",niż by się to mogło wydawać ;P

Szeherezada - 2012-06-16 14:57:47

Uu... :D
O.O Naszła mnie koncepcja... O.O
:D
Hehe ^^ Angie, nikt tu nie polemizuje! Nie ma odwagi ;P
To wiadome - ty kochasz Kowcia najbardziej :3

marina1318 - 2012-06-16 15:13:59

Nom :D Angie kocha Kowcia, Flutterlie, Szeh i ja Skipcia - i gra ^_^

Kikisz - 2012-06-16 15:43:22

LOL , a ja ? Ja też loffciam Skippera !!!

Angie Kowalski - 2012-06-16 16:47:03

A ja kocham Kowalskiego tak najjj...
Szeh,co to za koncepcja? O.O

marina1318 - 2012-06-16 16:52:38

Mówże,Szeh :D

Szeherezada - 2012-06-16 16:55:15

Hehe ^^ Napisałam w "Parach z naszych opek" ;)

marina1318 - 2012-06-16 17:03:23

Widziałam - przeżyłam zawał :P

LastDay - 2012-06-16 18:46:44

O mój boszz..coś ty tam napisała ;D to samobójstwo jakby.

Angie Kowalski - 2012-06-16 19:12:47

NIEŹLE!
Jazda jest ;P
Musi być!
Podpisała Wielka Fanka Kowalskiego xD

Szeherezada - 2012-06-16 19:19:14

XD
Ale bez przesadyzmu... :)

LastDay - 2012-06-16 19:31:02

Przesadyzm-nowa kultora, której wyznankami są dziewczyny ze Skilene, i której twórcą jest Szery. Polega ona na kręceniu nosem xdd

Angie Kowalski - 2012-06-16 20:54:22

Lool
Ja jestem wyznawcą Kowalscyzmu
Maniactwo me granic nie zna... ;P

Szeherezada - 2012-06-16 20:59:46

A ja wyznawczynią Skippercyzmu ^^
Wow... stworzyłam nową kulturę! XD

marina1318 - 2012-06-16 21:01:40

Też jestem Skipercystką ^_^ I Skilencystką :D

Szeherezada - 2012-06-16 21:12:24

No, to mamy duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo wspólnego ^^

marina1318 - 2012-06-16 21:40:21

Nom :D Kurczę,tu wszystkie mamy ze sobą tyle wspólnego... Wiek,manie,talenty i ogólny odwał ^_^

Szeherezada - 2012-06-16 21:42:21

Nom... :3

marina1318 - 2012-06-16 21:45:02

Heh, jak siostry... Pingwinosiostry ^_^

Szeherezada - 2012-06-16 21:48:10

:D
Albo co najmniej przyjaciółki ;3

marina1318 - 2012-06-16 21:49:40

Nom :D OK, może wróćmy do temstu :) ?

Szeherezada - 2012-06-16 21:56:44

Hehe ^^
Spoko :)
Hm... wymyśliłam już w miarę tę postać, co ssię w niej zakocha Lizzie... Tylko nie wiem, jakie imię dać... To będzie oczywuście pingwin, ale on będzie tylko przejazdem... Będzie blondynem... (ej! A może nasze pingi są po prostu zgolone na łyso? ;)) a z charakteru... Pomieszanie Julka i Skippera ;)
Tak jakby te złe cechy Skippcia bedą po prostu wyraźniejsze ;) Ale ją zdradzi z... nie wiem jeszcze... O! On zdradzi swoją dziewczynę z Lizzie! :D
Dobra, pomożecie z imieniem? ;)

marina1318 - 2012-06-16 22:16:06

Hmm... No nie wiem :O Chociaż wiem - pomyśl,jaką ma główną cechę, wbij ją na google tłumacz i przetłumacz na jakiś dziwny język :D Stąd wzięłam imiona moich książkowych bohaterek ^_^

Szeherezada - 2012-06-16 22:16:58

Hehe ^^
Dobra :D

Angie Kowalski - 2012-06-17 06:28:31

Emm,to Lizzy nie będzie z Szerciem?
Ale ja cofnięta jestem...
Blondyn,dziwne cechy...
Powiem jedno:
JUSTIN
Hahaha,ośmieszymy Biebera,pisząc super opo!!!
;P

LastDay - 2012-06-17 12:30:21

marina1318 napisał:

Hmm... No nie wiem :O Chociaż wiem - pomyśl,jaką ma główną cechę, wbij ją na google tłumacz i przetłumacz na jakiś dziwny język :D Stąd wzięłam imiona moich książkowych bohaterek ^_^

ja też tak robię ;) np. Kerlampago-błyskawica :P j.portugalski

Szeherezada - 2012-06-17 13:38:55

Heh ^^
I nie, nie będzie z Szerciem, ale przez chwilę ^.^
;)

LastDay - 2012-06-17 13:45:04

OOOO taki zmienny pairing. Ostro!!! Jedziesz na krawędzi Szery!

marina1318 - 2012-06-17 16:10:30

Nom :D Faajne :D Dajesz, Szeh, dajesz ^_^

Szeherezada - 2012-06-17 17:12:47

XD
Wy też przecież planujecie zdrady i rozstania.. ;)

marina1318 - 2012-06-17 18:48:32

Nom :D Rozstania,zdrady,śluby... Jak w Modzie na Sukces :P

Szeherezada - 2012-06-17 20:17:41

No właśnie! Jeszcze śluby ^^
I morderstwa... Hmm... muszę wymyślić jakieś... O.O
Mam! MAM!!! :D:D:D
Mam zaginięcie ^^

marina1318 - 2012-06-17 20:23:38

Też mam :D No i dzikie dżampry ^_^

Szeherezada - 2012-06-17 20:32:06

Hehe ^^
I śmierci ;)
I zmartwychwstania ;D U mnie nie będzie żadnego takiego prawdziwego ;)

marina1318 - 2012-06-17 20:42:53

U mnie będą ^_^

Szeherezada - 2012-06-17 20:49:21

Hehe ^^ A co jeszcze? Znajdzie ktoś las deszczowy w kanapie? ;)
A tak na serio - jestem ciekawa :3
Zdradzisz co jeszcze modowosukcesowego będzie? ;) PLISS! ;D

Angie Kowalski - 2012-06-18 07:21:41

Ja dednę i wskrzeszę jedną postać.
I będzie próba samobójcza...
Jaj!
Modosukcesowa żądza mnie opanowała ;P

LastDay - 2012-06-18 13:11:06

Nooo...moda na sukces-odcinek dwu miliardowy sześćset siedemdziesiąty szósty. :D
Czy mi się wydaje że ona będzie się tak ciągła w nieskończoność. Taka nudna telenowela. Rozstanie, śluby, dzieciaczki, kurczaki z rożna xdd
No weźcie ludzie! Ile można smażyć te same kurczaki!!!
Na to pytanie odpowie nam pani Szery! Szery? Czy uważasz że kurczaki z rożna które siedziały już tydzień w zamrażalniku, są jadalne? Czy to trucizna? Bo znalazłam w lodówce takiego kabanosa jednego, nie mówię że nie, ale według mnie on jest taki podejrzany. Taki płaski jakiś taki, nijaki. No ale widzę jak się męczy, jak narzeka na swoje życie, w którym leży koło parówki i łososia w śmietanie. No i żal mi go nie jeść. A ty jak myślisz?

Kikisz - 2012-06-18 18:45:19

Lepiej go nie jedz .... XD nie no jak chcesz go zjeść to zjedz . Ale to nie moja wina ,że później będzie po twoim żołądku :)

LastDay - 2012-06-18 18:54:36

Hue hue xdd ^^
Okey. Muszę się jeszcze zastanowić

marina1318 - 2012-06-18 18:56:25

Nie jedz,LD :O Bo jeszcze zaczniesz widzieć Pinkie Pie atakującą nocą :P

Roxy - 2012-06-19 06:16:20

A czy ja też mogę uczestniczyć? Bardzo prosze...

marina1318 - 2012-06-19 06:24:54

Spoko,Roxy :D A na razie zapraszam tu  http://skilene.pun.pl/viewtopic.php?id=75 :D

Roxy - 2012-06-19 06:28:20

Dziękuje ogromnie!:D

marina1318 - 2012-06-19 06:33:33

Spox :D A na razie proponuję zaprzestać off-topic ^_^

Roxy - 2012-06-19 06:59:59

Roxy- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata jest pingwinim biznesmenem. Gdy była mała jej rodzice się rozwiedli i dlatego nie zna swojej matki. Ma mała rodzinkę. Jest wybitnie uzdolniona w dziedzinach techniki i informatyki. Mistrzowsko gra w piłkę nożną. Świetnie zna judo. Uwielbia FRUGO.
Adrianne- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Justice. Lubi projektować ubrania. Jest niezwykle miła.
Justice- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Adrianne. Nieuleczalna romantyczka, nie potrafi walczyć, często udaje się jej coś zrobić przez przypadek.
Linux- tata Roxy. Biznesmen. Nie pojawia się często oprócz wtedy gdy rozmawia z Roxy na skypie.
___________________________
thx, wkońcu się wykazałam

marina1318 - 2012-06-19 07:12:24

Niezłe :D To może przypomnę moją główną postać :)
Nadzieja - dla znajomych Nadia, ma również ksywkę Hope. Pingwinica rosyjskiego pochodzenia. Mieszkała w zoo w Moskwie, gdzie nauczyła się angielskiego, tak że ,gdy trafiła do zoo w Cebntral Prku , nie miała problemów z porozumieniem, aczkolwiek akcent pozostał. Miła, dobra i uczynna. Skłonna do poświęceń,ale gdy ktoś jej podpadnie, nie ma zmiłuj. Nieźle walczy, ale woli zahakować komputer ( genialna informatyczka, techniczka oddziału, w pewnym momencie napisze nawet program sztucznej inteligencji) niż zbić. Inteligentna, dlatego od razu spodobała się (ze wzajemniością) Kowalskiemu. Do tego jest ładna - zielone oczy i burza rudych lokó (tak,wiem,pingwiny nie mają włosów -,- ). Można łatwo poznać, gdy jest smutna - prostuje włosy. Bardzo wrażliwa i emocjonalna,a niekiedy ironiczna. Utalentowana magicznie - potrafi zapalać przedmioty, tworzyć tarcze i wysyłać pociski magii. W ostatnim opowiadaniu tworzy magiczne ostrze. Zna ok. 10 języków - angielski, rosyjski, francuski, polski, niemiecki, łacinę, chński, esperanto i azerski to tylko (większa) część z nich. Przyjaźni się z większością osób w zoo. Wierzy swojej intuicji. Pięknie śpiewa. Uwielbia Evanescence, Big Time Rush i Lemonade Mouth. W pewnym momencie opowiadania wychodzi za Kowalskiego :D
PS. Większa część (złych) cech Nadii jest wzorowana na mnie ;)

Roxy - 2012-06-19 07:22:12

Osz w pyszczek jeżyka! super! Roxy wyobrażam sobie jako: wysoką, szczupłą, z ciemnymi paczałami ( oj tworze neologizmy), z jasno brązowymi włosami ( włosy na głowie wyrosły jej przez babcię która bawiła się substancjami i wylała na nią odrobine jakiejś dziwnej, i jasne oczęta zamieniły sie nagle w orzechy laskowe a włosy na głowie wyrosły tak bujnie że nie wyglądała jak normalny pingwin)

marina1318 - 2012-06-19 07:32:17

Niezłe :D OK, kolejna ważna postać z mojego opowiadania:
Amy - tygrysica chińska, w wieku Rico. Złote oczy, wysportowana, genialnie walczy (pokonała nawet Skippera). Cicha, mało mówi, dlatego dobrze dogaduje się z pingwinem psychopatą (nawet się w sobie zakochują :3 ) . Świetnie zna kung-fu, karate, judo i inne wschodnie sztuki walki. Sierota - wyjaśnię, czemu w opowiadaniu :D Dba o swoich przyjaciół. Skryta romantyczka. Uwielbia smutne piosenki, np. Lacrymosa czy Till I Forget About You. Pięknie śpiewa. Niegdyś dręczona przez swój akcent. Zna angielski i chiński.
Moim marzeniem jest, aby puszczono moje pomysły w PzM - podłożyłabym wtedy Amy głos :D

Angie Kowalski - 2012-06-19 14:57:45

Hehe jak każdego Marinka ;D
Ja podłożyłabym każdej z dziewczyn.
Wiem,nawet jakbym akcentowała!
I witam nową!
My się jeszcze nie znamy,Angie jestem.
Też piszę opka o pingwinkach,a moją ukochaną OC jest Isabella,która jest pingwinią wersją mnie ;D
Mam ją opisać?
(Co tam,że po raz enty ;P)

LastDay - 2012-06-19 15:08:13

Roxy napisał:

A czy ja też mogę uczestniczyć? Bardzo prosze...

Pewnie! Tutaj są tylko miłe i fajne osoby. (wiem co mówię xd)
No ale widzisz każda ma z nas coś z rochichotanej wariatki xd Wkręcisz się mówię ci.
Pisz, wszystko. Kazdy twój spojler, blog. My te kochamy!!!

Szeherezada - 2012-06-19 15:14:19

Dokładnie! Mi też miło cię poznać Roxy...
Tak dałam na imię jednej mojej postaci... XD Ale ona będzie później... Znaczy... W tym rozdziale, ale później ;)
To nie bedzie nowa postać, ale... ARGH! Mniejsza ;)
Nom, tylko żebyś się nie wystraszyła ;)

Kikisz - 2012-06-19 15:31:12

Np. Mnie :)
Oto ja Kikisz (Agata)
typowa psychopatka ;) Nie no żart ...
No więc trzymajmy siem razem ....
PS: Moja postać to Lucy .

Roxy - 2012-06-19 15:50:03

Mi też was bardzo miło poznać i cieszę się bardzo że jest tak wiele osób które są naprawde miłe!
_____________________________________________________
chciałam jeszcze dodać kilka osób opisać:
Babcia Miliena- babcia Roxy
Wujek Milord- brat Linux'a i Robert'a( tata Adrainne i Justice )
Edith, Carolina i Camilla- lumyrzyce, przyjaciółki Roxy z podwórka
Patricia i Emilia- wydry, przyjaciółki Adrianne
Noah i Gwen- amerykańskie szczury których boi się Justice
_____________________________________________________
Tak sie ciesze że poznałam dziś tyle fajnych osób :D Macie super bohaterów!

Angie Kowalski - 2012-06-19 16:08:47

A więc Issy,to pingwinica,która uwielbia naukę(tak,taki Kowalski w wersji dziewczęcej)
Uwielbia Chemię i Biologię,ale i z lingwistyką sobie poradzi.
Włada sześcioma językami:polskim,rosyjskim,angielskim,włoskim,francuskim i dialektem tybetańskim.
Była wychowywana przez Kowalskiego,który to wpoił jej zamiłowanie do nauki.
Teraz gdy przybywa do zoo w NY jest już dorosłą,ładną pingwinicą,o zielonych oczach i brązowych oczach(szatynka).
Lubi pomagać innym,ale czasami jest zbyt pewna siebie i narcystyczna.Często sprzecza się z Geniuszem,kto jest mądrzejszy,jednak w głębi serca cały czas uważa Kowalskiego za swojego mentora.
Iss nieźle tańczy i śpiewa,o czym przekonamy się kiedy będzie rywalizowała z Charlottą(lemurzyca z jej poprzedniego zoo,gdzie chodziła do liceum).
W pewnym odcinku posiądzie mac telekinezy,która zostanie z nią na zawsze.
W końcu po wielu zawirowaniach,powrotach i rozstaniach wyjdzie za Kowalskiego ;D
Będę mieli chyba dwójkę dzieci.
Dwie pingwinki...
Imionka wymyśle ;P
Jak mi się coś przypomni to powiem ;D

marina1318 - 2012-06-19 17:31:54

O f*ck, nawet Ci się,Roxy,porządnie nie przedstawiłam :O Więc mam na imię Marta i piszę o pingach (link w sygnaturce :D ) . Przedstawiłąm część postaci,ale mam jeszcze jedną, dość ważną:
EJ - wilczyca. Wesoła, zabawowa. Srebne futro,szare oczy, zgrabna. Tak naprawdę ma na imię Enjoy,ale uważa,iż EJ lepiej brzmi. Uwielbia zabawę, dość gadatliwa, ale potrafi milczeć. Podkochuje się w Rico.

Roxy - 2012-06-19 17:39:22

Podobaja mi się te postacie i mam jedno pytanie, czemu ich w serialu nie ma??? :)

marina1318 - 2012-06-19 18:31:21

Bo twórcy nie wiedzą o nich :c

Szeherezada - 2012-06-19 19:01:09

A szkoda...
Fajnie by było, gdyby chociaż jedno z naszych OC trafiło do serialu... Na jeden odcinek chociaż! ;)

marina1318 - 2012-06-19 19:05:52

Nom :D Bosko... A jakby została na stałe... :D :D :D

Szeherezada - 2012-06-19 19:37:22

Nom... Wtedy zaciesz na maxa ;P

marina1318 - 2012-06-19 19:51:03

Nom :D

Szeherezada - 2012-06-19 19:54:45

I by było zaje*iścieeeee!!!! :D:D:D
Dobra, wrócmy może do tematu, co? ;)

marina1318 - 2012-06-19 19:59:29

OK :D To dam jedną OC :D
Lava - ( naprawdę Lawenda) dziewczyna, lat piętnaście. Ironiczna, wredna, umie gadać ze zwierzakami. Ubiera się jak gotka. Słucha metalu. Pięknie śpiewa. Gra na gitarze elektrycznej, basowej i perkusji. Silna, ale nie umie walczyć, nie licząc umiejętności walenia bejsbolem ^_^

Szeherezada - 2012-06-19 20:00:43

O! Taka dziewczyna-dres ;P
Me gusta ;D

marina1318 - 2012-06-19 20:01:52

Nie dres - gotka :D Ale ma kontakty w świecie dresów ^_^

Szeherezada - 2012-06-19 20:03:46

Nom... w sumie... To przez tego bejsbola! ;)
Hehe ^^ Me gusta takie postacie ;P
UUuuuu... Dam jedną postać w stylu cyberghotic! ... :D
Lubię ten styl, chociaż sama bym się tak nigdy nie ubrała ;P

marina1318 - 2012-06-19 20:07:15

Fajnie :D OK, to bazgrnij coś o Susy czy Lizzie :D Pliiis :) :) :)

Szeherezada - 2012-06-19 20:12:21

Em... Mogę napisać kawałek historii Susy... Ale tylko kawałek! ;) Bo reszty się dowiecie z tego rozdziału... ;P
Susy wychowała na Antarktydzie. Miała szczęśliwą rodzinę... do czasu. Pewnego dnia jej matka nie wróciła z połowu ryb. Ojciec zaczął ją za to obwiniać i się nad nią znęcał. Miała problemy i tak była nimi zaaferowana, że nie umiała odpowiednio skupić się na nawiązywaniu kontaktów. Nie miała przyjaciół... Ale w końcu los uśmiechnął się do niej!

marina1318 - 2012-06-19 20:14:15

Nieezłe :D

Szeherezada - 2012-06-19 20:17:01

Dziemkam :)
Pisać dalej? ;)

LastDay - 2012-06-19 20:17:21

Roxy napisał:

Podobaja mi się te postacie i mam jedno pytanie, czemu ich w serialu nie ma??? :)

bo są tacy jacy są Roxy. :d
Moja główna bohaterka to Solange. Możesz o niej przeczytać napoczątku. Ale zrobię ci streszczenie:
Czyli tak: Solange jest pingwinicą tworzy później pairing z Kowalskim (wiesz co to pairning? Jak coś to ci wytłumaczymy) no więc jest postacią napoczątku dosyć tajemniczą. Jest bardzo ładna, jest inteligentna, świetnie za humanistykę, lingwinstykę i to co mówimy na to J.Polski. Ale umie też przedmioty ścisłe. Umie także najlepiej czytać i uczy pingwiny tego (odcinek: Korepetycje) lubi rywalizację i wyzwania, nie przemyślając dokładnie całych sytuacji, bardzo żadko się nad czymść zastanawia. Lubi rozmawiać, ale niezbyt lubi plotki, i takie typowo dziewczęce tematy. Nie jest intelektualistką i kujonem, jak to niektórzy o niej mówią (przyszły odcinek). Uwielbia udowadniać swoją użyteczność w oddziale. Nie lubi jak ktoś zachowuje się głupio. Jest wybuchowa i łatwo wpada w złość. Taka buntowniczka :). No i potrafi: -latać -kontrolować błyskawice i prąd -używać niesamowitej prędkości. Jest jedną z ciągu elementów, urodziła się we Wrześniu, dlatego na nią działa nów wrześniowy (odcinek: Magia Księżyca).Wygląd:
1 seria-czarne włosy związane w kucyk do góry i niebieskie oczy.
2 seria-czarne włosy falowane rozpuszczone, zapinane klamrą.

Roxy - 2012-06-20 05:59:57

wiem, wiem przeczytałam co to pairing, ale dziekuje. Ja to bym chciała żeby wszyscy byli w serialu, ja będę w to szczerze wierzyć, to może w końcu nas znajdą :D

marina1318 - 2012-06-20 06:59:06

Nom :D Na pewno :D OK, teraz mój OC ^_^
Mark - zielony legwan.Ponury i nietowarzyski. Nie znosi hałasu, muzyki i braku spokoju. Ironiczny, niekiedy wręcz wredny. Umie czytać. Choć wydaje się egoistą, podczas zarazy w zoo oddaje Nadii ostatnie krople lekarstwa i umiera.

LastDay - 2012-06-20 08:06:49

Gdyby nawet nas znaleźli to wątpie by to wykorzystywali. Była już sytuacja z opkami Angie. Skończyło się makiem -.- bo niby że kończą na 3 sezonie. Phi!

Angie Kowalski - 2012-06-20 08:50:10

Nooo,niestety.
Zobaczymy czy to prawda.
A co do postaci.
Ogólnie więcej nowych nie wymyślam.
Bazuję na tych co mam...
Ale jeśli chcecie to mogę wam machnąć jakąś krótką charakterystykę.
Wybierzcie sobie,którąś z tych postaci:
Isabella,Charlotta,Rosalinda,Siena,Lily.

marina1318 - 2012-06-20 14:09:22

Siena :D

Angie Kowalski - 2012-06-20 14:23:24

Spoko...
Więc,dziewczyna wychowywana na wsi,przez biednych starców.
Pomogała im w uprawach i zbiorach.
Jednak pewnego dnia,trafiają tam agenci rządowi,którzy za dużą sumę pieniędzy odkupują od ludzi pole.
Siena jednak nie chcę odejść z rodzinnego domu,więc zostaje zabrana stamtąd i trafia go zoo w Glasgow.
Tam zaprzyjaźnia się z Issy i poznaje Charlottę.
Wspólnie uczęszczają do jednego liceum.
Jednak potem Issy wyjeżdża,a Charlotta zostaje gwiazdą.
Później i ona opuszcza tamto zoo.
Siena zostaje sama,lecz po jakimś czasie wywożą ją do NY.
Tam spotyka starych przyjaciół.
Siena będzie miała rude,krótkie włosy i duże zielone oczy.
Charlotta pomoże jej stać się bardziej dziewczęcą i uroczą.
Spairinguje ją z Julianem ;D

marina1318 - 2012-06-20 15:41:38

Niezłe :D OK... Charlotta :D :D :D

Angie Kowalski - 2012-06-20 15:55:54

Emm,no więc.
Charlotta od zawsze wychowywała się wśród ludzi.
Jednak okoliczności jej przybycia nie są znane.
Podobno,znaleziono ją w skrzynce z owocami przywiezionymi z ...MADAGASKARU ;P
Tak oto Charlotta trafiła do zoo.
Tam poznała Isabellę i Sienę.
Od zawsze kochała strojenie się,taniec i śpiew.
Uczyła się w tym samym liceum co dziewczyny.
Należała tam do elity.
Kumplowała się z Issy,ale wiecznie ją przyćmiewała.
Po zdobyciu podstawowego wykształcenia Pingwinica wyjeżdża,a lemurka staję się gwiazdą robiącą w zoo fururę.
Po jakimś czasie i ona opuszcza zoo i zaczyna zwiedzać świat.
Następnie trafia do NY.Tam zamieszkuje z Julianem i innymi lemurami.
I chociaż zdaje się być ideałem Ogoniastego,to jednak nigdy nie zostają parą.
Julek mówi na nią Cherlotta.
Dziewczyna mam jasne blond włosy,błękitne oczy i duże różowe usta.
Typowa słodka Dziunka.
Będzie z nią kilka pairingów,jednak efekt końcowy to Riclotta

marina1318 - 2012-06-20 16:00:29

Riclotta? O_o Okej... Postać niezła :D A mogłabyś Lily :) :) :) ?

Angie Kowalski - 2012-06-20 17:19:45

Lily Violet
Jednorożec stworzony przez Isabellę,dla Szeregowego.
Posiada niezwykłą umiejętność.
Jednak o niej dowiecie się w rozdziale 10(Już niedługo!)
Fioletowy jednorożec z Ciemnofioletową grzywą.
CM to Lilia.
Lily jest mądra(tą cechę ma po Issy ;P),jednak najbardziej ze wszystkiego kocha pomagać innym.
Dlatego tak doskonale dogaduje się z Szeregowym.
Razem pomagają wszystkim i hamują paranoidalne zapędy oddziału.
Iss nigdy nie będzie jego częścią,ale chętnie pomoże w sprzątaniu czy gotowaniu ;P
Dobra zielarka,potrafi przyrządzać rozmaite wywary.
Zakocha się z wzajemnością w Randym

marina1318 - 2012-06-20 17:26:38

Faajne :D Rosalindę pliskam ^_^

Roxy - 2012-06-21 15:32:49

Mam nową osobę a raczej zwierzaczka z laboratorium którego uratowała Roxy--> Fafika, psiaka o ślicznych oczkach :D

Angie Kowalski - 2012-06-22 08:38:58

O fajnie!
;D

Rosalinda inaczej Rosie.
Jedyna lemurzyca niezwiązana wcześniej z Issy. Jest córką wodza lemurów z pewnego ogrodu botanicznego.
Zawsze była przygotowywana do roli królowej i ma cechy,które pomagały by jej rządzić.
Uczynna,życzliwa,dobro ludu,kładzie ponad własne cele.Poznajemy ją kiedy Szeregowy trafia na tą wyspę i zapoznaje się z księżniczką.Niedługo potem,gdy przybywa akcja ratunkowa i zabrany przypadkiem Julek,Młody musi ratować Rosie,którą porywa Julian z zamiarem poślubienia jej.Szeregowy zakochuje się w Rosalindzie z wzajemnością.Jednak on musi wracać do zoo,a ona zostaje na wyspie,gdyż jej obowiązkiem jest władza królewska...
Rosie będzie miała długie,lokowane,czarne włosy i fiołkowe oczy.Bardzo ładna,słodka i trochę naiwna.
Jednak gdy pragnie osiągnąć jakiś cel,potrafi wykrzesać  z siebie bardzo wiele sił i energii.
Zostaną z Szeregowym parą ;D

LastDay - 2012-06-22 11:11:44

Angie Kowalski napisał:

Lily Violet
Jednorożec stworzony przez Isabellę,dla Szeregowego.
Posiada niezwykłą umiejętność.
Jednak o niej dowiecie się w rozdziale 10(Już niedługo!)
Fioletowy jednorożec z Ciemnofioletową grzywą.
CM to Lilia.
Lily jest mądra(tą cechę ma po Issy ;P),jednak najbardziej ze wszystkiego kocha pomagać innym.
Dlatego tak doskonale dogaduje się z Szeregowym.
Razem pomagają wszystkim i hamują paranoidalne zapędy oddziału.
Iss nigdy nie będzie jego częścią,ale chętnie pomoże w sprzątaniu czy gotowaniu ;P
Dobra zielarka,potrafi przyrządzać rozmaite wywary.
Zakocha się z wzajemnością w Randym

ZARAZ TO TY JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIESZ LEŻEĆ NA POSADZCE!
jak mi natychmiast nie powiesz jaki będzie Lily (który uciekł od cywili) dar!!!!(Uwielbiam terroryzować przypapadkową ludność spotkaną na forum Skilene, to moja...pasja)

Angie Kowalski - 2012-06-22 11:19:22

Spoko,jestem wolna codziennie od 12-16,więc możesz wpaść.
A i tak ci nie powiem,bo to będzie w 10 rozdziale,więc za dwie notki ;P

marina1318 - 2012-06-22 13:44:11

Jaaj,cudna Rosie :D I na koniec... Issy :D

Angie Kowalski - 2012-06-22 14:09:23

Isabella czyli Issy bądź Iss.
Najprawdopodobniej najmądrzejsza pingwinica w znanym nam świecie ;P
Genialnością ustępuje jedynie Kowalskiemu-a przynajmniej ona tak sądzi.
Jej rodzice zginęli w dziwnych okolicznościach podczas połowu dorszy.
Dorastała z Kowalskim,przez co traktuje go jak starszego brata.
To on wpoił jej zamiłowanie do nauki,zwłaszcza przedmiotów ścisłych-chemii,fizyki i biologii.
Dziewczyna mieszkała w Glasgow,jednak po wyjeździe Kowalskiego zaczęła zwiedzać świat.
Dzięki temu nauczyła się wielu rzeczy i poznała kilkanaście języków.
Biegle włada 6:polskim,angielskim,włoskim,francuskim,rosyjskim i dialektem tybetańskim.
Przybywa do NY i mimo początkowych obaw Szefa,szybko staje się nieodłącznym członkiem zespołu.
Iss wiele przejdzie w moim opowiadaniu.
Posiądzie moc Telekinezy.
Ma starszą siostrę Mirandę,o której nie ma pojęcia.
Postać pojawia się jedynie w snach.
Potem jako osobowość sceniczna i alter ego.
Isabella zostanie żoną Kowalskiego i będą mieli dwójkę dzieci.
Córeczki Atlantis i Elenę.
Nooo na razie wszystko ;D
Jakby co to jeszcze jest ta nasza tajemnicza Miranda ;D

marina1318 - 2012-06-22 14:17:08

No to daj Miri ^_^ :D :)

LastDay - 2012-06-22 14:17:40

Angie Kowalski napisał:

Spoko,jestem wolna codziennie od 12-16,więc możesz wpaść.
A i tak ci nie powiem,bo to będzie w 10 rozdziale,więc za dwie notki ;P

Osz ty!! ;D Ładnie to tak? Ładnie? Niegrzeczna jesteś, wiesz Angie? ;D

Angie Kowalski - 2012-06-22 14:45:05

Nooo i?
Czekam na ciebie Last Day...
Jakby co pukaj ;D

marina1318 - 2012-06-22 14:45:31

Nom :) Powiedz,Angie ^_^

Angie Kowalski - 2012-06-22 14:54:53

Miranda
Na początku jest wymysłem psychiki Isabelli.
Jej osobowością sceniczną.
Z czasem okazuje się,że to jej siostra,która opuściła ją po śmierci rodziców.
Miranda jest bardzo ładną czarnowłosą dziewczyną o turkusowych oczach.
Kocha mocny makijaż i ostre kolory.
Jest świętą aktorką i doskonałą tancerką i śpiewaczką.
Po śmierci rodziców przyłączyła się do Bulgota i z nim współpracuje.
Posiada moc kontrolowania umysłów.
Przez nią Kowalski zakocha się w Doris.
SPOWODUJE,ŻE ISS STRACI PAMIĘĆ...
Mimo wszystko jest to moja druga ulubiona OC.
Inspiruje mnie ;D

marina1318 - 2012-06-22 15:14:55

Faajna :D Chociaż Bulgota współpracownica... Ale fajna ^_^

Szeherezada - 2012-06-23 01:19:38

Noooo... :D
Fajna! :D
Ale wy wymyślacie fajne imiona dla dzieci! Muszę się nad swoimi imionami zastanowić ;P

marina1318 - 2012-06-23 07:05:37

Mam na imiona fajną metodę :D Pomyśl, jaka jest główna cecha bohatera, i przetłumacz ją w Google Tłumaczu na jakiś dziwny język ^_^ Voila ! ;) :) :D

lisek696 - 2012-06-23 07:26:42

Ceril.
Jak już wiecie to ja wersi pingwiniej.
Umie się zdenerwować oraz mocno komuś przywalić.
Myśli całkiem rozsądnie i szef go często słucha.
Nie nawidzi zła nie wliczając hansa, z którym się uczył jak był dobry.
Oraz Backrogat nauczył go troche paranoi dlatego czasami powie jakoąś głupote.
Oto ceril, Niestety umrze.

marina1318 - 2012-06-23 07:34:29

Umrze ? Ou :(

Angie Kowalski - 2012-06-23 09:27:57

Szkoda ; (
Kolejny człowiek,który zabije siebie samego w opku ;D
Naprawdę podobają wam się imionka?
Jestem bardzo zadowolona bo wymyślałam na szybko.

marina1318 - 2012-06-23 12:32:01

Śliczne są ^_^

Szeherezada - 2012-06-23 16:30:23

Nom... :3
A ja zwykle biorę jakąś ładną rzecz itp. tłumaczę na inny język, i ew. zmieniam jakoś ;)

Angie Kowalski - 2012-06-24 11:17:32

Ja sama zazwyczaj wymyślam...
Atlantis mi się strasznie podoba ;D
Zrobię,że to Skipper powie to imię,,bo mu się z Antalntydą skojarzy

marina1318 - 2012-06-24 11:31:30

Pewnie tak :D

LastDay - 2012-06-24 15:53:35

Śliczne :D hehe.
Ja będę taką, chyba bym była pijana by Solange zabić. ;P u mnie nie będą te wszystkie unde happy i tak dalej. hueeehueee ;D

Szeherezada - 2012-06-24 20:02:34

Heh ^^
A ja będę mieć - jak już pisałam - parę zakończeń :)
Jedno szczęśliwe - umrą wszyscy wrogowie i parę osób, ale nie główni bohaterowi ;P
Jedno smutne - dednie parę głównych bohaterów... m.in. ja i ja ;) i wrogowie też ;)
Jedno dziiiiiwne... - wrogowie wygrają, wszyscy dobrzy dedną
Jedno tragiczne - dedną WSZYSCY! I wrogowie i wszyscy dobrzy.
I podpowiem, że jedno z moich drugoplanowych OC odegra tu dużą rolę ;)

LastDay - 2012-06-24 20:41:50

heh. A na końcu stara dobra ballalada Zagraj Mi Czarny Cyganie ;p żeby podkręcić atmosferę.
Czujesz te cygaro?

marina1318 - 2012-06-24 20:42:05

LoL :O
Też mam kilka,konkretnie -dwa:
1. Złe (oficjalne) - giną wrogowie i sporo dobrych,Shy znika, zoo zamykają, pingwiny na stałe zostają ludźmi.
2.Dobre - giną źli, dobrzy wskrzeszeni, ogólny happy-end :D

Szeherezada - 2012-06-24 21:01:09

Woooo... U mnie nie zamkną zoo... Bo ostatecznie, jakby podliczyć, to zostanie tyle zwierząt ile jest aktualnie w serialu. ;)

marina1318 - 2012-06-24 21:09:54

U mnie sporo zginie... Szercio,Julian,Jenna,Mason, Maggie, Bolo i Lolo z partnerkami, Leonard,Suze,ich synek, Randy... Będzie naprawdę smutno :(

Szeherezada - 2012-06-24 21:18:43

Ouu... :(
To rzeczywiście smutno... :(

marina1318 - 2012-06-24 21:36:15

Nom... A jak wszyscy płakać będą...
Szlag,aż zapomniałam - w dobrej wersji ginie Rarity :)

LastDay - 2012-06-25 20:00:28

u mnie zginie tak:
Dave, (Noe, Anabelle razem) i jeszcze Enya

marina1318 - 2012-06-25 20:18:51

Ou :( Powiesz coœ więcej :D ?

LastDay - 2012-06-26 19:49:55

Chcecie się dowiedzieć kim będą: Noe, Anabelle i Enya?
No to tak w skrócie: Noe jest pingwinem, jest mechanikiem i to naprawdę świetnym, ma w bazie pingwinów warsztat w którym pracuje, ale nie jest tak mądry w sensie jak Kowalski, ba! Ma nie rozumieć woogóle fizyki, chemii, ani nic z tych rzeczy, poprostu umie różne rzeczy naprawiać. Napoczątku podoba mu się Sol, ale szybko sobie zdaje, że tamta nie dzieli jego zdania i bardziej woli Kowalskiego. Później poznaje Anabelle i stają się parą, ale nie na długo. (śmierć)
Enya?: Enya jest też pingwinicą, jest strasznie marudna, i najczęściej doprowadza oddział do czarnej gorączki. Ma specjalną umiejętność jak wytworzenie kropli astralnej. Mimo to że to nic takiego, pingwinica jest innego zdania. Prawie ciągle się tym przechwala, uważa się za jeden z elementów, choć wcale nim nie jest. Myślała że jest najpotężniejszą osobą na świecie, i jest strasznie kochliwa. Zabujała się naprzykład w Skipperze. Niecierpiała praktycznie całego oddziału w głębi duszy. Ale najbardziej miała urazę do Artemii, Kowalskiego i Solange. W końcu tak doprowadzała do szału cały oddział, że pewnego dnia, popchnęła Artemię z klifu. Skipper rzucił się jej na ratunek, ale Enya nie pozwoliła mu działać. Na szczęście na dole, szli Kowalski i Solange, i znaleźli Artemię i jej pomogli. Ostatecznie Solange pokonała Enye. Ale dziewczyna ze złości, wskoczyła sama z klifu i się zabiła. Później stwierdzono że miała problemy psychiczne.

marina1318 - 2012-06-26 20:06:32

o_O Wow... Kropla astralna? Było coś takiego w W.I.T.C.H. ^_^

Szeherezada - 2012-06-26 20:23:16

Nom ^^ To, czekaj... takie... dublowanie się, nie? ;)
O_o WOOO... też bym stwierdziła, że jest z nią coś nie teges ^^
;)

marina1318 - 2012-06-26 20:27:00

Ja też :D Fajne takie dublowanie... Jedna ja do szkoły, druga ja idzie na kompa... Fajne :D

LastDay - 2012-06-30 23:48:27

Ona miała tylko dar, ona nie była elementem i nie miała podstawowej mocy. I w dodatku mogła stworzyć tylko jedną dosłownie jedną kroplę astralną. No ale same przyznajcie. Czy nie lepiej byłoby mieć panowanie nad światłem i błyskawicami, elektrycznością, a także lataniem i super-prędkością niż jedna kropla astralna? NO same przyznajcie. Ona miała coś z głową poprostu psychiczna była, że omal nie zabiła Artemii, też chodziła w nocy i coś szemrała pod dziobem XD

marina1318 - 2012-07-01 07:13:24

o_O Wow... Aż tak źle?

Yuka - 2012-07-01 12:21:22

Oto moje ( jak na razie ) dwie postacie z FF o pingwinach :

1.
Imię : Yuka
Wiek : Jest w wieku Juliana
Skąd ? : Nie wiadomo.
Przyjaciel : Marlena
Wróg : Kowalski
Partner : Król Julian
Charakter : Miła , pomocna jednak niezdarna. Nie lubi śpiewać , ładnie gra. Ceni sobie ciszę , ale lubi się bawić i tańczyć. Uważa małe dzieci za słodkie i niewinne. Brzydzi się walką , mimo swej szczupłej sylwetki nie jest zwinna. Kocha się stroić.
Historia : Niewiele wiadomo. Na pewno nie znała Juliana. Znała kiedyś jednak Marlnekę ( prawdopodobnie z innego zoo ).
Wygląd : Wygląda jak Julian bez korony , posiada jednak błękitne oczy ozdobione wianuszkiem rzęs.


2.
Imię : Kicia
Wiek : Młodsza od Kowalskiego , ale starsza od Szeregowego.
Skąd ? : Urodziła się w NY
Przyjaciel : Marlena
Wróg : Bulgot , Hans i Kitka
Partner : Kowalski
Charakter : Zadziorna kocica , sprytna i zwinna. Walczy podobnie jak Skipper. Nienawidzi imprez , ale chętnie na nich śpiewa. Ma głos podobny do Cascady. Rywalizuje ze Skipperem. Jest szybka. Ogólnie ma wszystkie cechy kota. Traktuje Szeregowego jak syna. To typ pięknej chłopczycy.
Historia : Była bezdomnym kotem z NY. Diamentowe kozaki wzięła ze śmietniska.
Wygląd : Szczupła , czarna kotka , o dużych błękitnych oczach. Ma biały koniec pyszczka , puszyste futro i ogon oraz diamentowe kozaki na tylnych łapach.

Roxy - 2012-07-01 13:43:53

Extra.
Napiszę o sobie choć po raz dwa :D :
Roxy- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata jest pingwinim biznesmenem. Gdy była mała jej rodzice się rozwiedli i dlatego nie zna swojej matki. Ma mała rodzinkę. Jest wybitnie uzdolniona w dziedzinach techniki i informatyki. Mistrzowsko gra w piłkę nożną. Świetnie zna judo. Uwielbia FRUGO.
Adrianne- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Justice. Lubi projektować ubrania. Jest niezwykle miła.
Justice- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Adrianne. Nieuleczalna romantyczka, nie potrafi walczyć, często udaje się jej coś zrobić przez przypadek.
Linux- tata Roxy. Biznesmen. Nie pojawia się często oprócz wtedy gdy rozmawia z Roxy na skypie
Fafik - psiak o ślicznych oczkach
Babcia Miliena- babcia Roxy
Wujek Milord- brat Linux'a i Robert'a( tata Adrainne i Justice )
Edith, Carolina i Camilla- lumyrzyce, przyjaciółki Roxy z podwórka
Patricia i Emilia- wydry, przyjaciółki Adrianne
Noah i Gwen- amerykańskie szczury których boi się Justice

:D:D:D

LastDay - 2012-07-01 14:33:33

Moja postać? No więc...I

Imię: Solange
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Czarne związane w kucyk do góry włosy, ciemno-niebieskie oczy, pewny siebie wyraz twarzy.
Figura: Wysoka, smukła
Charakter: Wybuchowa, buntownicza, ryzykantka. Mądra, inteligentna, za bardzo daje się ponieść emocjom. Lubi się zakładać i rywalizować, a także udowadniać swoją użyteczność. Uparta i zawsze osiągnie to co chce, ale czasami nie myśli, tylko działa.
Umiejętność: Jej główna moc to prąd i energia ale może także latać lub poruszać się w dowolnej prędkości.
Hobby: Lubi czytać książki, czasami coś wynaleźć. Ogólnie lubi przedmioty lingwistyczne i humanistyczne.
Para: Kowalski
Rodzeństwo: Westia
Miejsce urodzenia: Kerlampago część północna
Rodzice: Neya i Vladmir
Znielubiana osoba: Lemury, i Artemia napoczątku
Wróg: Westia, Biały Tygrys
Przyjaciel: Dave
-----------------------------------------------------------------
Imię: Artemia
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Czarne włosy do szyi rozpuszczone z białymi pasemkami. Nowoczesna fryzurka. Szare oczy. Poważny wyraz twarzy.
Figura: Mniej więcej we wzroście Skippera, szczupła, i umięśniona.
Charakter: Zdyscyplinowana, wysportowana, opanowana. Jest bardzo spokojna, i zawsze rozsądna. Nie lubi ryzykować, ani niepotrzebnie komuś coś udowadniać. Ceni sobie ciszę. Nie ma paranoi, i jest zamknięta w sobie. Ale za to wrażliwa. Rzadko się interesuje imprezami i jest odważna.
Umiejętności: Świetnie walczy, sama stworzyła swój styl. Równierz świetnie się wspina po ścianach i jest wytrwała.
Hobby: Sport, jogging, jest zawsze w formie. Sztuki walki. Sporty ekstremalne.
Para: Skipper
Rodzeństwo: Brak
Miejsce urodzenia: Zoo w Brokleyu
Rodzice: Nieznani
Znielubiana osoba: Julian, Marlenka, Solange napoczątku
Wróg: Doktor Bulgot, Hans
Przyjaciel: Angela
---------------------------------------------------------------------
To narazie tyle.

Roxy - 2012-07-01 14:58:23

I wracam do tworzenia nowych postaci:
Simon- Chłopak Adrianne, bardzo tajemniczy ktosiu...
Dominic- Zakochany w Justice, a ona w nim ale o tym nie wiedza oboje :D
Malibu- kotka rasy Maine-Coon, gardzi Julianem ale podoba mu się
<wszystkie moje postacie są wzorowane na osobach mi znanych Roxy - Ja, Adrianne i Justice - tak sie nazywają Moje przyjaciółki naprawde, Linux- mój prawdziwy tata, Fafik- mój psiak Spike[mlp], Miliena- moja Babcia, Edith, Carolina i Camilla- tak się nazywaja naprawde moje pzryjaciółki, Patricia i Emilia- to też przyjaciólki Adrianne>

LastDay - 2012-07-01 15:01:52

Em...jesteś z Anglii??? Bo wszystkie imiona są angielskie twoich przyjaciółek.

Roxy - 2012-07-01 15:04:14

nie... jestem rodowitą ślązaczka :lol: zanglezowałam je :D :
Adrianne- Adrianna
Justice- Justyna
Camilla- Kamila
Caroline- karolina
Edith- Edyta
Patricia- Patrycja
Emilia- Emilia
:D:D:D

LastDay - 2012-07-01 15:14:45

Aaaa ;D bo tak się patrzę. To ja:
Jadwiga-Hedviga
:D

marina1318 - 2012-07-01 17:26:05

LoL :D OK, to może według wzoru zcharakteryzuję Nadię:
Imię: Nadzieja, zdrobniale Nadia, dla Lavy Hope
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Rude włosy, kręcone, w smutnych chwilach prostowane, sięgające jej do pasa. Zielone oczy w kształcie łez, długie rzęsy.
Figura: Nieco niższa od Kowalskiego, delikatna.
Charakter: Pogodna, niekiedy szalona, pomocna, nieco romantyczna i ufna. Wierna. Boi się straty i odrzucenia.
Umiejętności: Zna się na informatyce, jest poliglotką ( zna angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, chiński, polski, uczy się japońskiego, łaciny i azerskiego). Nieźle walczy.
Hobby: Czytanie, rysowanie, śpiew.
Para: Kowalski
Rodzeństwo: brak
Miejsce urodzenia: Moskwa
Rodzice: Iwan i Natasza ( nieżyjąca)
Znielubiana osoba: Julian
Wróg: Bulgot, Hans,Czerwony,Savio, Fire
Przyjaciel:Marlenka, EJ, Amy, Darla, i wiele innych ;)
Dzieci: Alister i Katherina

Szeherezada - 2012-07-01 18:37:07

Heh ^^ To teraz może ja ;)
Imię: Susy, zdrobniale Sus; kiedyś Roxana
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Zielone oczy, brązowe włosy, mniej więcej wzrostu Skippera, szczupła
Charakter: Raczej małomówna, odważna, pomocna, twarda, ale w sensie że nie boi się widoku krwi i ran - jest trochę taką... lekarką w oddziale.
Umiejętności: Dar ;) A poza tym zna (oprócz angielskiego) hiszpański i dogaduje się po włosku. Duze wykształcenie medyczne ;P Poza tym dobrze walczy ;)
Hobby: Czytanie, wynalazkowanie z Kowalskim.
Para: Kowalski
Rodzeństwo: Sporo starszego i też trochę młodszego - przyrodniego
Miejsce urodzenia: Antarktyda
Rodzice: imiona nieznane, matka nie żyje
Znielubiana osoba: Właściwie to nie ma ;)
Wróg: Bulgot, Hans, Czerwony, Tajemniczy i (nie mam pomysłu na imię) ;)
Przyjaciel: Na początku Lizzie i Marlenka, na koniec wszystkie dziewczyny z zoo.
Dzieci: tak ;P

________________________________________________________________________

Imię: Lizzie, zdrobniale Lizz
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Blond włosy, trochę niższa od Susy, szczupła, niebieskie oczy
Charakter: Trochę dziecinna, choć próbuje udawać dorosłą, nie moze znieść, gdy jest zupełnie sama - wtedy świruje. Pomocna, lubi rywalizować.
Umiejętności: zna 42 języki, na koniec 96. Ma bardzo... em... wyjaśnię to w opu ;) Świetnie walczy.
Hobby: czytanie, uczenie się języków.
Para: Szeregowy
Rodzeństwo: Tak. Ale top top top top secret ;) Możecie zgadywać ;)
Miejsce urodzenia: New Delhi - Indie
Rodzice: brak informacji (a tak na serio - dowiecie się z opa ;))
Znielubiana osoba: Julian ją irytuje, ale lubi jego imprezy, więc trudno powiedzieć, czy go lubi, czy nie.
Wróg: Bulgot, Hans, Czerwony, Tajemniczy i (nie mam pomysłu na imię... ;P)
Przyjaciel: Na początku Susy i Marlenka, na koniec wszystkie dziewczyny z zoo.
Dzieci: tak ;P


Wow... szykuję dużo tajemnic na tle rodzinnym ;)

LastDay - 2012-07-01 21:10:16

Powtarzasz się prawie cały czas :P ale spoko. Ja już wam prawie całą historię Solange wyjawiłam. Ale najlepsze będzie jak Sol będzie pingwinom opowiadać o sobie. Hue hue. Skipper się zafascynuje, Szeregowy będzie się patrzyć na nią jak na bajkową postać rodem z horroru, Rico będzie poraz pierwszy zainteresowany, a Kowalski wręcz ... wniebowzięty gdyż chce się za wszelką cenę przeprowadzić na niej badania i coś wprowadzić do nauki :D biedna Sol, będzie musiała wszystkim pokazywać to czego chcą. :D 10 razy pokazówki umiejętności na tydzień i przez Kowalskiego badania czy nie zanikają hue hue ;D

marina1318 - 2012-09-21 20:49:16

Bidna :p A u mnie, jak Nadia pokaże zdolności magiczne...well, nie skończy się to dla niej dobrze... [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

LastDay - 2012-09-21 21:27:12

A mogę się spytać
czemu zostanie ona wywalona z oddziału?
Strasznie mnie to interesuje ;D

marina1318 - 2012-09-22 10:24:51

A to jest akurat tajne przez poufne :p W każdym razie postaram się z tego zrobić dość emocjonalną scenę :)

Flutterlie - 2012-09-22 20:09:07

Hmm, czy ja tu opisywałam Kate? A jak nie, to mam ją opisać?

Szeherezada - 2012-09-22 20:26:21

Szczerze mówiąc nie pamiętam ;)
Jak chcesz, to możesz, a jak nie, to nie ;)

Flutterlie - 2012-09-23 10:53:00

Skorzystałam z twojego szablonu, a także z opisu Kate, który kiedyś dałam Marcinowi.


Imię: Kate, zdrobniale Katie
Gatunek: Pingwin
Wygląd: niskiego wzrostu (na równi ze Skipperem), niebieskie, figlarne oczy, delikatne rysy twarzy, szczupła, na twarzy często ma zawadiacki uśmieszek.
Charakter: przeważnie jest miłą, wesołą pingwinicą, uwielbiającą pomagać innym. Czasem jednak ją ponosi i potrafi się nieźle wydzierać (lepiej ją wówczas omijać…). Zawsze ma własne zdanie na każdy temat (a przynajmniej na takie tematy, o których ma jakieś pojęcie; nie cierpi osób, które wypowiadają się na tematy, o których nie wiedzą nic) i zawsze go broni, choć umie przyznać się do błędu i przeprosić. Jest dosyć uparta. Uwielbia śmiać się i robić dowcipy. Działa impulsywnie, bez namysłu. Ma całkiem spore zdolności przywódcze i potrafi sprawić, bez podnoszenia głosu, żeby wszyscy jej słuchali (co nie oznacza, że tak robi...). Jest inteligentna i całkiem mądra w niektórych dziedzinach, ale nie zna się na wszystkim („Nie mydl mi tu oczu jakąś fizyką, baranie. I tak tego nie zrozumiem.” – cytat z jednego z przyszłych opek).
Umiejętności, zainteresowania, hobby: Umiejętności nadprzyrodzonych brak. Świetnie śpiewa, jest kreatywna. Zna karate, ju-jitsu i kilka innych sztuk walki. Umie czytać i pisać. Zna się na komputerach i najnowszej technologii, jest hakerką. Jej „głównym hobby” jest psychologia i ludzka kultura. To pierwsze sprawia, że jest osobą empatyczną, lubiącą słuchać problemów innych zwierząt (zresztą często im coś doradza). Nie cierpi fizyki, chemii, rysowania (nie potrafi narysować w miarę prostej linii bez linijki, nie mówiąc już o czymś bardziej skomplikowanym). Ma fatalny charakter pisma, ciężko ją rozczytać. Uwielbia czytać książki. Oprócz angielskiego zna francuski i japoński (jest w ¼ Japonką).
Para: Skipper
Rodzeństwo: biologicznego rodzeństwa brak, ale Szeregowy jest dla niej takim przyszywanym młodszym braciszkiem.
Miejsce urodzenia: Zoo w Bostonie
Rodzice: Dan Stronguy, Sakura
Znielubiana osoba: Hmm… Zachowajmy to w tajemnicy ;)
Wróg: Podobnie jak wyżej
Przyjaciel: Marlenka, i wszystkie pingwiny
Dzieci: w przyszłości będą ;)

LastDay - 2012-09-26 12:59:24

A ja mam już trochę szerszy opis do dzieci :D
Oki spróbuję za pomocą tej tabelki.

Imię: Cassidy
Zdrobnienie: CD, Cass
Gatunek: Pingwin
Wygląd: Rude, ostre włosy, rozpuszczone do ramion z pasemkami. Zielone, średniej wielkości oczy, jest dosyć niska, i często z zamarzonym spojrzeniem.
Sylwetka: Niska i szczupła, i dosyć drobna
Charakter: Jest roztrzepana, spóźnialska i leniwa. Źle się uczy, i ze wszystkich przedmiotów jest cięka, oprócz muzyki,plastyki i informatyki. Jest komputerową maniaczką, i mystrzynią gier. Zna się na komputerach jak mało kto. Ma 2 laptopy, komputer i smartfona. Oczywiście wszystkie z tych przemdmiotów są full wyposażone, posiadają najwięcej GB i najlepszą kartę graficzną, a także drukarki, ksera, okulary 3D itp. oprócz tego jest marzycielką, i dlatego często "odpływa" na lekcjach, czy po. Jest też dosyć sprytna, ale przewrażliwiona i płaczliwa. Jest też dosyć dużą niezdarą, i typową nastolatką (chwilowe zakochania, imprezki po północy, chłopaki) co nie popierają jej rodzice. Jest czasami zazdrosna
Para: Narazie żadna
Rodzeństwo: Peter (bliźniak)
Miejsce urodzenia: Zoo w Central Parku, w ośrodku weterynaryjnym
Rodzice: Skipper i Rachael (to imię wydaje się być lepsze od Artemii)
Znielubiana osoba: Narazie nie ustalono
Wróg: Nie ustalono
Przyjaciel: Selene
Dzieci: Nie ustalono

Dobra to może następne
Jak myślicie?

Flutterlie - 2012-09-26 16:56:56

Fajna, tylko...
"cięka" - cienka
"mystrzynią" - mistrzynią
I... jak włosy mogą być ostre?
"Jest czasami zazdrosna" - o kogo? ;)

LastDay - 2012-09-26 18:55:51

1. Włosy mogą być ostre, w sensie ostro ułożone z ostro wykończonymi końcówkami, które wyglądają naprawdę ostro.
2. Mistrzynią (szybko piszę na klawiaturze, dlatego często zdarzają mi się takie gafy, ale to już klawiatura winy) :P
3. O Alexe np. ;D
Czemu? Dam wam urywek może w piątek lub sobotę pewnej rozmowy :P

Flutterlie - 2012-09-26 19:08:53

Spoko, rozumiem ;)
Urywek.. W dziale Spoilery? Nie czytałam ich od jakiś paru miesięcy O.O

LastDay - 2012-09-26 19:35:46

Nie! Pierwsze muszę go napisać :D

marina1318 - 2012-09-27 18:24:09

O, niezła osóbka, LD ;D Teraz pozwólcie...
Imię: Catherine, zdrobniale Cat i Kasia
Nazwisko : a se zgadnijcie :P
Gatunek: pingwin
Mieszka w: Central Park Zoo, NY
Wygląd: Proste, rude włosy do ramion, zwykle spięte w kucyk albo warkoczyk, granatowe oczy, wzrostu Szeregowego.
Sylwetka: dziecięca
Charakter: nieco złośliwa, ironiczna, chętna do boju, ale gdy tylko wejdzie do laboratorium, wycisza się i uspokaja. Lubi żartować z brata.
Umiejętności: świetnie walczy. Zna się na nauce. Dogaduje się po rosyjsku i polsku.
Rodzice: Nie powiem :p
Przyjaciel/e: Skipper, Rico, RD, Tygryska.
Wróg : no... wszyscy badassi ;)
Nie lubi: Średnio lubi Szercia i FS.
Znaki szczególne: pół przyjazny, pół ironiczny uśmiech.

LastDay - 2012-10-01 22:29:46

Pozwolę dam wać jeden taki przykład w moim opku będzie: :P
(Kowalski tłumaczy Cassidy jak obliczyć gęstość substancji, kiedy kończy):
Kow: Teraz, już rozumiesz?
Cas: Nom.
Kow: No to w takim razie, ile wynosi gęstość żelaza?
Cas: X

:P I teraz już chyba wiecie, o co Cassidy jest zazdrosna, i dam wam też inne przykłady.

Kikisz - 2012-10-03 08:36:58

http://thisisl0ve.deviantart.com/#/d5g0wi9 Nadia ...

marina1318 - 2012-10-04 16:01:04

Jeszcze raz THX ;) Ale, wiesz, to jakby offtop... Może załóż wątek ze swoimi artami :D ?

Kikisz - 2012-10-10 14:33:46

Już jest droga Marino..... XD A ja bez offtopa nie potrafię żyć ....(Z resztą ponad połowa ludzi na forum też...)

Mam NOWĄ ,ODJAZDOWĄ OC !

Imię: Shenya
Rasa: Wilk
Płeć: Kobieta
Kolor: Brązowo-biało-czarna
Wygląd: Długi i puszysty ogon , niebieskie oczy , grzywka
Sylwetka: Kobieca
Cechy rozpoznawcze: Kilka plamek na ciele przedstawiających 5 żywiołów
Charakter: Śmiała , odważna , współczująca , kochająca , dobra , uprzejma , wyrozumiała , magiczna , tajemnicza , ciekawa świata i kosmosu ,  sarkastyczna itp.
Pochodzenie: Lasy Amazonii
Rodzina: Matka - Emara , Ojciec - Nieznany , Brat - Kogrio , Plemię - Fuzumuri
Umiejętności specjalne: Magia
Ulubione: Poezja , imprezy , internet , muzyka , przyjaciele , tablety i telefony itd.
Nielubiane: Łapanie za ogon , mówienie o jej ojcu , zakradanie się , wrogowie , delfiny itd.
Wrogowie: Kogrio , Dr. Bulgot , Doris , ojciec i inni
Przyjaciele: Lucy , Nela , Marlenka , Szeregowy , Rico , Mort , Mason , Edek , Emara i inni
Znajomi: Skipper , Kowalski , całe zoo
Miłość: Nieznana , jeszcze...
Historia: Nieznana , dopiero odkrywana przez Lucy

Ciąg dalszy nastąpi za....NIEDŁUGO
I jak ?

marina1318 - 2012-10-10 15:41:54

I... Jest moc :D A ja pracuję nad nową OC, ale do Hetalii ;)

LastDay - 2012-10-11 22:45:49

O! Pewnie będzie jakimś krajem? Zgadza się?
Jeśli tak to jakim? ^^

Szeherezada - 2012-10-11 22:50:17

Ogólnie jest 199 krajów, plus jeden ktory sam sie uwaza za kraj, ale przez inne panstwa uznany nie jest... w Hetalii jest sporo postaci, ale nadal jest jeszcze sporo opcji ^^ A moze to miasto? ;D

LastDay - 2012-10-11 22:59:49

A ja mam pomysły na.... kontynety! ^.^ ;)

marina1318 - 2012-10-11 23:05:03

Otóż robię miasto :D Konkretnie - my city, my life, itp. - Katowice :D Będzie w fic'u z Szeh ;)

LastDay - 2012-10-11 23:53:51

To super ^^
jak napiszecie
to dajcie mi znać
OK?

marina1318 - 2012-10-12 09:05:21

Nie ma sprawy ;) A teraz, wracając do głównego tematu... Mam nową OC :D

Szeherezada - 2012-10-12 19:29:27

Ha! Miałam rację! Widzicie? Ja zawsze mam rację, nawet kiedy nie mam :P ;)
A postać daaaaaaj! ;D

LastDay - 2012-10-12 23:56:03

Ja za to mam opis Alexy.

No więc tak, ogólnie uważana jest za takiego czorta. Taka popędliwa, agresywna osóbka. Silnie zbudowana, lubiąca walczyć i wygrywać. Uparta i szybko dąży do celu. W wolnym czasie trenuje łucznictwo, a także walke z mieczem. Chodzi po polach, i po lasach, ciekawa przyrody a także anatomii człowieka. Co ludzie uważają za dziwne, i nie poważne by kobieta, trenowała męskie prace. Jest bardzo silna, o czym się nie jeden jegomość przekonał. Taka cicha, samotniczka, która chce wszystko poznawać i się uczyć, odkryć i wynaleźć. Jej entuzjazmu do nauki, nie rozumieją ludzie. Albo ją uważają za świrniętą, albo zaś że jest nadzwyczaj zuchwała i złośliwa. Fakt, Alexa jest miła, ale jak się jej nie prowokuje. Bo wtedy, potrafi być złośliwa, a tyle pomysłów ma na zemste i tak mało czasu potrzebuje by je zrealizować, że zanim się obrócisz, już będziesz mieć pobity albo policzek, albo co gorsza coś połamanego. Taka zawiść u niej jest. Ale ludzie się bardziej skupiają na jej wadach, a zalet nie zauważają. Nie widzą, że pod tym nożem, pełnym zawiści, kryje się waleczne serce. Zawsze kiedy ktoś jest w tarapatach to Alexa go ratuje, no a on... najczęściej ją wyśmiewa. I wtedy najczęściej ona wybucha gniewem. Tak bardzo chciałaby mieć przyjaciela. Prócz odwagi i waleczności, Alexa jest naprawdę inteligentna, i pełna marzeń, chciałaby przenieść się do czasów gdzie bardziej szanowano by się geniuszy. Gdzie można by było z łatwością zdobywać wiedzę, i robić w bardzo łatwy sposób eksperymenty. Jeszcze bardziej chciałaby poznać swoich rodziców. Nie lubi gdy ktoś krytykuje jej: -włosy -wymyśla jej idiotyczne imiona -jej zainteresowania. Co do pierwszego włosy Alexy, są "nijakie" jakby to uznali złośliwi. U góry brązowe, później schodzą na kasztan, następnie na rude, i coraz jaśniej, aż w końcu na blond i platyn. Ot, takie dziwne. Oczy ma koloru oceanu, a cerę śniadą. Jej imię Alexa, uznawane jest za dziwne, więc jej opiekunki ubzdurały sobie że ma nazywać się koniecznie -AnnaLies- Niecierpi Alexa gdy się do niej tak zwraca, woli już od biedy zostać nazwaną Lexi, bądź Alex (chodź uważa, że to imię jest męskie) O, zainteresowaniach i niecodziennych pasjach, już lepiej nie wspominać. Lubi także od czasu do czasu pograć na wiolonczeli i pływać. Niecierpi Leona, młodego dzieciaka, który stale jej dokucza w dodatku Alexa musi się nim opiekować. W końcu ją doprowadza do takiej furii, że nieświadoma co mówi, krzyczy że wolałaby się opiekować zwierzęciem, bo jest mądrzejsze i bardziej ceni sobie innych. No i poszła do domu. Gdy zamykała drzwi, z dzieciakiem zaczynało się dziać coś bardzo dziwnego. (to było pierwszy raz, kiedy niechący użyła swoich zdolności) Drugą, znienawidzoną osobą przez Alexe, jest Arthur. Bogaty, bardzo wysoko położony społecznie człowiek, który lubi dokuczać Alexie, chodź nie przyznaje się że mu się podoba. Gdy tak jej dokucza, Alexa postanawia się zemścić. Ale się jej nie udaje. Więc jej przegrana, zostaje przez nią skomentowana straszną złością i fochami. ;) (później się nie odzywała do Arthura przez rok), ale ten usilnie chciał zwracać na nią uwagę, ale kiedy coś zagadał to raz dostał w twarz, drugi raz został omal nie uduszony, i wiele innych. Praktycznie można powiedzieć, że z każdego spotkania z Alexą nie wychodził w jednym kawałku. I tak mijało wiele, wiele miesięcy... a on dalej się nie poddawał. W końcu zrezygnowana Alexa, uznała że nie ma sensu dalej tego ciągnąć. I.... przyjęła przeprosiny. Od tamtego czasu ona i Arthur często się spotykali.... i tak dalej. (bardziej historia Alexy to powieść)
Aż do czasu gdy Alexe, w pełni udoskonaliła zdolności i poszła w odnalezieniu rodziców, do przyszłości.


A teraz zgadnijcie:
1. Jaką moc ma Alexa?
2. W jakim wieku rozgrywa się akcja?

:)

marina1318 - 2012-10-15 17:04:21

Fajnie :D W ogóle miło mi Cię poznać, MakeYourStyle :) .
Wracając do tematu... Obecnie pracuję nad nową OC:
Imię: Enigne (fr.zagadka, tajemnica) (ale biorę też pod uwagę Anikę, Hanę (jap.kwiat) i Sore (jap.ona)
Nazwisko: nieznane
Gatunek : pingwinica
Pochodzenie: nieznane
Wygląd: czarne pióra, na głowie dłuższe, tak że wyglądają jak włosy, czarne oczy .
Charakter: małomówna, skryta, bardzo cicha i spokojna. Zaskakująco inteligentna. Kiedy się ją zirytuje, nie krzyczy ani się nie awanturuje, tylko przeczekuje burzę, a potem się mści. Znana z tego, że gdy opowiada dowcip, a robi to bardzo rzadko, jest zwykle bardzo udany, wszyscy się śmieją, a ona jedna ma kamienną twarz.
Umiejętności: doskonale walczy, znakomicie posługuje się mieczami i kataną, ale również w walce na gołe skrzydła nikt nie chce z nią się zmierzyć. Mówi płynnie po angielsku, japońsku, niemiecku i duńsku.
Partner: Skipper.
Hope u like it ;) .

Flutterlie - 2012-10-15 17:50:47

Yay, czyli to ta nowa dziewczyna Skippera!? YAY!
Ja jakoś nie mam głowy do OC... Jak kogoś wymyślę, to wydaje mi się albo taki nudny, bez cech szczególnych, albo zbyt overpower. Albo nawet nie OP (rzadko daje postaciom moce), tylko... jakiś taki zbyt idealny :P
Ostatnio narysowałam w zeszycie ognistego kuca... ołówkiem :) Ogólnie od początku tego roku, w praktycznie w każdym zeszycie są kuce. Szczególnie ładne rysuje na chemii, nie wiem dlaczego.

marina1318 - 2012-10-16 12:02:22

Dziękuję, dziękuję, część wymyślana na bieżąco, ale fajnie, że nie wyszło ;)
A, no tak... Faktycznie czasami z takimi postaciami męka - albo wychodzi mydło, albo Mary Sue :/ Ale na pewno w końcu uda Ci się wymyślić fajną postać :D .
Yay, nieźle :D A w moim zeszycie (specjalnie kupiłam se brulion A4 na rysunki) na razie są
a) nędzne próby z mangą ,
b) humanizacje (na razie tylko mam dwie Tygryski z KFP, Amy i Lenę z mojego fic'a i jakoś 3 FS :p)
c) koślawe kuce,
d) randomowe bazgroły,
e) dwie postacie z Hetalii - Polska i [dane uparcie zastrzeżone] .
Na chemii? Nieźle ;) . Ale czemu by nie?

Flutterlie - 2012-10-16 15:01:16

Na chemii narysowałam scenę "yay" z FS i Dash, obok jest PP, która wkurza czytającą Twilight. Twilie wyszła mi ładnie (po raz pierwszy twierdzę, że mój własny rysunek jest ładny...). W polskim jest Dash, PP, ognisty kuc oraz Rarcia z Fluttershy (strasznie mi nie wyszły te dwie ostatnie, natomiast Pinkie... całkiem, całkiem), w biologii Rarcia ze Sweetie Belle i Scootaloo, w dodatkowym zeszycie szkic AJ z AB, w ang. parę szkiców w stanie pierwotnym plus Dash ze sceny z 20% cooler, w matmie moja OC - jednorożec, Dash i Fluttershy miotająca ogniem (nie pytaj), a w historii zhumanizowana Dash i... niech to pozostanie moją słodką tajemnicą ;) Plus jeszcze od początku tego roku walnęłam w zeszycie mojego kolegi nie-bronego Dashie (na początku trochę się wkurzył...), a w zeszycie koleżanki-pegasis scenę z 'yay' (spodobała jej się ta w mojej chemii, więc poprosiła mnie o taką samą u siebie - u niej jest oczywiście ładniejsza, bo się bardziej starałam). No i w moich zeszytach, na marginesach miniaturki (rysunki mająca do 3 cm. Często związane z tematem lekcji - np. temat na chemii "Alkohole", obok - AJ z zacieszem na twarzy i wyrazem "Cider!" napisanym obok). I oto moja twórczość szkolna (nieszkolnej na razie brak) od początku roku (szkolnego).
Jak tak teraz patrzę, to najlepiej rysuje mi się Rainbow (bo jest jej najwięcej).

marina1318 - 2012-10-16 15:36:20

Flu...Fluttershy miotająca ogniem? Chcę zapytać >o<
Poza tym, to ...wow .Dużo kucy. Aż chyba, zainspirowana AJ i cydrem, zacznę obok tematów rysować mochi's :3  Bo zapomniałam, że narysowałam jeszcze całkiem nieźle Państwa Osi właśnie jako mochi's + flagi, dymki i w ogóle ;)
Wow, offtop się zaczyna... OK, to może ma ktoś jakieś OC czy mam na bieżąco wymyślić własne ;) ?

Flutterlie - 2012-10-16 16:08:25

Do offtopu:
Nie za bardzo wyszła, jeśli mam być szczera... Natomiast co do samej idei Shy miotającej ogniem... Historia jest długa, pokręcona i rozgrywa się w mojej głowie, więc... nie chcesz wiedzieć (a może chcesz, ale nawet nie jestem pewna, jak opowiedzieć historię i nie pokręcić niczego ;P).
Ja jeszcze mam napisane (zwłaszcza w angielskim) przy odpowiednich słowach czy zdaniach "Rainbow Dash approves", "Pinkie Pie approves", "Rarity approves" itd.
Tak właściwie to mogę zeskanować te rysunki i tu (czyli w temacie "Kucyki" czy gdzieś tam) wstawić (jeśli chcesz popatrzeć na moje nędzne rękodzieło).
Do tematu:
Daj OC!

marina1318 - 2012-10-16 16:42:35

OK, więc wymyślanie OC... Nah :/
Imię: Black  Ink(przybrane)
Nazwisko: brak
Gatunek: pingwinica
Pochodzenie: Tajwan
Wygląd: długie, czarne pióra, opadające na ciemnobrązowe, duże, nieco skośne oczy. Ogólnie sprawia wrażenie bardzo smutnej. Wzrostu Rico.
Charakter: trochę emo. Bardzo wrażliwa, delikatna i romantyczna, nieco podobna do Sore (nareszcie wybrałam jej imię ;)), ale jednocześnie różna - Sore jest zdecydowana, pewna siebie, a Black Ink jest bardzo nieśmiała. Ogólnie sprawia wrażenie, jakby przeżyła wielką utratę.
Umiejętności: pięknie śpiewa (trochę jak w piosence, którą się inspirowałam, tworząc ją - http://www.youtube.com/watch?v=Pz5H3iVjAlw ), pisze wiersze. Umie znakomicie posługiwać się sztyletem, ale w walce wręcz jest do niczego. Mówi po angielsku i japońsku.
Partner: chyba dam jej Kowalskiego.
Pisałam opis przy tej piosence - http://www.youtube.com/watch?v=Pz5H3iVjAlw :) .

skilenka.joasia - 2012-11-10 17:58:15

Julia-młodsza (o dwa lata) siostrzyczka Juliana,podobnie jak brat nie jest z byt inteligentna,ale za to jest miła i każdy(oprucz Skipera) ją lubią.Jest obiektem westchnięć Szeregowego.Uważa brata za wzór do naśladowania,bo ten nauczył ją tańczyć.
Majka-lemurzyca katta(jak Julian) podkochuje się w Julianie bez wzajemności.Również wredna,ale dla Juliana zawsze miła,ale w przeciwieństwie od niego jest inteligenta,dlatego przyjaźni się z Kowalskim,Rico,Marlenką,Mouricem,Julią,Lorą a Morta traktuje jak ukochanego braciszka,a Skipera raczej nie lubi chociaż w razie ostateczności dogaduje się z nim.
Lora-Również lemurzyca,ale podkochuje się w Kowalskim bez wzajemności,jest tak mądra że może być jego konklurencją.Jest najlepszą przyjaciółką Marlenlki.
Johny(czyt.Dżony)-umięśniony i przystojny wyder(czy tam wydr,nie wiem jak to się pisze)zawodowy podrywacz,flirtuje z każdymi samicami(Marlenką,Julią,Majką,Lorą)nikt go nie lubi choćk Johny myśli inaczej :D
Izabela-pingwinica kochająca się w Kowalskim,nienawidzi Lory(z wiadomych przyczyn)tak jak on jest inteligentna,zna sztuki walki lepiej niż Skiper,ale w wyjątkowych okolicznościach potrafi być urocza.Jej najlepszymi przyjaciółmi są Marlenka,Szeregowy i Majka.
Sasha(czyt.Sasza)-Panda pochodząca z Rosji,mówi z Rosyjskim akcentem.Potrafi wszystkich ustawić do pionu,czym zasłużyła na szacunek Skipera.Szczegulnie nienawidzi Johnego.Ma oczy jak w Anime(duże niebieskie)i blond włosy upięte w kitkę.

Echo - 2012-11-10 18:20:00

Więc jak chyba też piszę o sobie:
Imię: Echo
Gatunek: Lis srebrny (inaczej lis syberyjski)
Wygląd: ładna, czarna lisica i bardzo puszystym ogonem z białą końcówką. cóż więcej? Duże uszy, zresztą jak kto chce, mogę przesłąc swój rysunek, jak ona wygląda.
Charakterystyka: Miła, spokojna, opanowana, zakochana w Kowalskim. Uwielbia ksiązki (umie czytać, właściwie to naprawde jest człowiekiem, ale to długa historia, nie będę zanudzać)
Umiejętności: Umie wschodnie sztuki walki, zna kilka języków, jest naukowcem.
Paring: z Kowalskim oczywiście.
Ciekawostka na temat lisa srebrnego: Według wierzeń rdzennej ludności Kalifornii, srebrne lisy wyłoniły się z mgły i stworzyły ziemię, po czym zmieniły się w ludzi.

Chce ktoś więcej? Piszcie, odpowiem :D

XV - 2012-11-10 19:01:39

My characters:

Aisza - arktyczna norka (taka, za jaką wzięli Marlenkę w "Białej damie", w rzeczywistości ten gatunek nie istnieje). 17 lat (norkowych :) ). Nieduża, białe futerko, blond grzywka, puszysty ogon, błękitne oczy. Pociągająca dla samców. Dość nieśmiała. Jest obiektem nieudolnych zalotów pingwinów, ale sama czuje do nich tylko silną przyjaźń. Pojawiła się tylko w jednym opowiadaniu, ale planuję jej występ w kolejnym.

Lily - modliszka diabelska. Zielona, fioletowe skrzydła, błękitne odnóża, różowe oczy, na całym ciele wyrostki maskujące, na głowie rożek w kształcie liścia. Zadziorna, świetnie się bije, nie waha się zabić przeciwnika, jeśli to możliwe. Taka Lara Croft wśród owadów. Zachowuje się zalotnie i uwodzicielsko w stosunku do samców. Wie, jak wykorzystać swój urok. Pracuje dla tego samego tajemniczego "dowództwa", co pingwiny. Na razie pojawiła się w 4 historiach.

Elijah - straszyk olbrzymi, mieszka w jednym terrarium z Lily. Jasnozielony, czerwonawe skrzydła i oczy. Próżny, narcystyczny, cyniczny, uważający się za ideał. Innych zwykle irytuje. Również pracuje dla "dowództwa", ma pod swoją komendą 3 patyczaki. Męski szowinista, odnoszący się też z niechęcią do ssaków. Często wymienia złośliwe uwagi z Lily, co nakręca specyficzna chemię między nimi. Na razie pojawił się w 2 opowiadaniach.

Basil - łasica gronostaj. Były agent doktora Bulgota. Brązowe futerko, szmaragdowe oczy. Jego specyficzną zdolnością jest ogłuszający wrzask w chwili zagrożenia :) Potrafi sprawić, by samica straciła dla niego głowę. Pojawił się tylko w 1 historyjce.

Echo - 2012-11-17 14:51:02

Ojej. Dużo tego ;) Ale interesujące...

skilenka.joasia - 2012-11-28 11:49:31

Co myślicie o moich?

Kikisz - 2012-11-28 12:32:57

U have to write some .... ;_;
Moje Ocetki NEW !

Robbie - Starszy brat Lucy . Wysoki , silny no i przystojny . (Jak kto chce to jest wolny XD :3)
ma brązowe oczy i nietypowe umaszczenie . Wygląda jak pingwin grzebieniasty ...
Jest dość żywiołową osobą .

QWERTA - 2012-12-09 20:12:21

Moja OC:
Miney, zabujana w Kowalskim ( w moich snach z wzajemnością!!! ), z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Jak Skipper - udaje twardą i (?) bezinteresowną. Umie czytać. Jej ulubiona piosenka to "You're Gonna Go Far, Kid". Kocha tańczyć, ale się z tym ukrywa - powtarza Skipperowi że "może nadal do reszty mówić *panowie* bo ona jest chłopczycą". Nabija się po cichu z Rico i reszty mówiącej o "macho", ale udaje że takich rzeczy nie słyszy. Jej ukrywanym mottem jest "Wykonać zadanie i przy okazji nie zbłaźnić się przed Kowaalskiim... :love: (często jąka się przy wymawianiu jego imienia). Ma lekkiego fioła na punkcie Twistera i Księgi Czarów Wonderbook ( :P od niedawna)- a to dlatego że potrafi transformować się w człowieka. Kiedy śnił mi się "Powrót zemsty Doktora Bulgota" to ona śpiewała piosenkę która miała oczarować maszynę "gdy połączymy mą baterię i mój diabolizer bardzo, bardzo zły, Juliana player MP3". Oczywiście było to "You're Gonna Go Far, Kid" :D. To chyba wszystko o Miney. Acha. Kumpluje się z Doris "znam ją ze studiów" :D. Pomogła Kowalskiemu pokonać ból "AAAAaaaaa!!!! DORIS!!!!! Czemu?! CZEMU?! CZEMU?!?!".
I to już wszystko.
"-Mogę stwierdzić że mamy absolutny THE END!
- A ja - polemizował bym!!"

Marlenka - 2012-12-14 15:41:03

Moje postaci :
Tracy -
Rodzice : Skipper i Marlenka
Wygląd : To czarna wyderka , o zielono-niebieskich oczach . Jest nietypowa i niepowtarzalna , ponieważ ma czarne futerko (po tacie ). Ma brązowe łapki i biały , puszysty brzuszek .
Charakter : Jest żywa i energiczna , zna sztuki walki , lubi dużo się ruszać , i uprawiać różne sporty ekstremalne .
-Jack
Rodzice : Skipper i Marlenka
Wygląd : To wysportowana wydra , o brązowym futerku i niebieskich oczach , także interesuje się sztukami walki , ma  czarny pas karate .
Charakter: To wykapany tatuś :-)
-Ivana
Rodzice :  Skipper i Marlenka
Wygląd : To brązowa pingwinica , z zielonymi oczami , zawsze nosi charakterystyczną czarną kokardkę na głowie ( coś w stylu gotyckim )  .
Charakter : Zawsze wyróżniała się z grupy , lubi odkrywać różne tajemnicę , interesują ją takie rzeczy jak : egipcjanie, archeologia , duchy, legendy i potwory .
- Broke
Rodzice : nieznani
Wygląd : Broke to typowy pingwin , ma umaszczenie jak wszystkie pingwiny , kędziorek na głowie i brązowe oczy .
Charakter : Lubi czołgi, samoloty, broń i wszystkie związane z tym rzeczy , uwielbia grać   w gry wojskowe i udawać prawdziwego żołnierza .
Historia : Został przygarnięty i wychowany przez Skippera i Marlenkę . Znaleźli go gdy był jeszcze jajkiem ,porzuconym gdzieś na Antarktydzie .

XV - 2012-12-14 17:01:42

Dzieci z wydry i pingwina... Jezu... Czego ci genetycy nie wymyślą :P

Echo - 2012-12-14 17:07:08

A nie się podoba. W mojej historii jest bardzo podobnie, tylko nie chciało mi się pisać. U mnie jest dwójka: Hayley po mamie czarno-biała lisica i Willy srebrny pingwinek :D Ale to dlatego, że rodzice (bo Echo też jest, może mniejszym, ale wynalazcą) pokombionwali trochę z DNA, stworzyli takie specjalne ustrojstwo i włala :P

XV - 2012-12-14 17:14:24

Oh God... Już widzę te protesty przeciwników krzyżowania genetycznego :D

Echo - 2012-12-15 09:13:58

A mnie tam z tym dobrze. Przynajmniej jest wesoło.

XV - 2012-12-16 13:48:04

Ano nie przeczę :P

Echo - 2012-12-16 14:09:14

Ano, jakoś tą tę szarą, nudną, do du*y egzystencję należy czymś może urozmaicić może może (sorry - za dużo filmów Koterskiego)

Ipossibelka222 - 2013-07-11 11:08:52

Teraz ja:
Miley- Pingwinka o jasnozielonych oczach i kasztanowych włosach. Odważna i bardzo pewna siebie. Nosi złoty naszyjnik z kluczykiem, który dostała od swojej mamy jako dziecko. Rico się w niej zakochał, lecz na razie są tylko przyjaciółmi, choć spodobał mi się pomysł brata z tym, że można zrobić z nich słodką parkę. Ma wroga-pelikanicę Sarę. Skipper tyko ją toleruje, ale ona walczy by w końcu ją polubił. Miła i ciekawa wszystkiego. Na lewym skrzydlea ma tatuaż w kształcie serca, które na środku ma zamek do klucza. (Prawdopodobnie tego, który ma na szyi xDD)
Później opiszę Sarę, bo teraz mi się nie chce :P

www.nexusdbclan.pun.pl www.finanse.pun.pl www.zszz.pun.pl www.skijumpingmanager.pun.pl www.narutowalka.pun.pl