Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2013-12-26 08:07:50

Katie

Gość

.

Witam.
Z forum zrobił się jeden, wielki śmietnik.
Dziękuję.

 

#2 2013-12-26 12:01:08

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Witam.
Pani dalej zaśmieca nieszczęsne i zaśmiecone forum.
Dziękuję.

Takie wiadomości to się przesyła Adminowi na PW. Pani tak na złe użytkownikom?

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2013-12-26 12:02:14)

Offline

 

#3 2013-12-26 20:00:30

Katie

Gość

Re: .

A czy Pani Administratorka ma cokolwiek wspólnego z pingwinami ? Wątpie, żeby zainteresowała się hejtaliowaniem i majlitelponienem.

 

#4 2013-12-26 21:30:21

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Jak Pani się coś nie podoba to Pani powinna się zwracać do Administracji, gó*no resztę obchodzi, czym się Admin interesuje, ale to jego forum i on tu zostanie na zawsze i nie usunie forum z powodu jednego użytkownika, który myśli, że z tego forum wyszło forum o Spamie. Szanowna Pani - mówiąc o sprawach technicznych forum zawsze trzeba się zwracać do Administracji, a nie do użytkowników.

Offline

 

#5 2013-12-27 20:10:06

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Nie widzę sensu w tym temacie...


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#6 2013-12-29 18:08:18

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

Wiem, o czym mówi Katie i trochę ją rozumiem. To prawda, że na forum już niemal nikt nie pisze o pingach, jednak absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, iż strona stała się "śmietnikiem". Użytkownicy po prostu mniej interesują się PzM (niektòrzy już zupełnie o nich zapomnieli), a nikt nowy się tu nie rejestruje i w żaden sposób nie da się temu zaradzić. Mnie też nie bawi ani MLP, ani Hetalia (w ostatnim czasie są to najgorętsze tematy na forum) i czuję się trochę jak odmieniec, a mimo to w żaden sposób nie przeszkadza mi to w dobrym dogadywaniu się z innymi ludźmi tutaj (chyba, że cała reszta mnie nienawidzi i tylko ukrywa przede mną ten fakt, co jest raczej mało prawdopodobne XD).
Jeśli komuś nie podoba się przemiana forum, ma trzy wyjścia: porzucić konto i znaleźć inną stronę, gdzie internauci nadal będą uwielbiać pingi, zaprosić nowych użytkowników (ja nie mam nic przeciwko) lub... zaakceptować forum takie, jakim się stało! Ja tak zrobiłam i chociaż trochę tęsknię za "dawną" wersją strony, nadal uważam ją za fajną!


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#7 2013-12-30 17:28:33

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Zoffijka napisał:

Ja tak zrobiłam i chociaż trochę tęsknię za "dawną" wersją strony

Ludziu! A kto za nią nie tęskni? Dawniej to było coś!
Ja tam proponuję zresetowanie forum. Czyli tego do kasacji, a inne założyć na jakiejś lepszej i nowszej stronie. No i oczywiście kasować takich użytkowników typowych hetardom (bidactwa, już im współczuję, od razu poczują się hejtowani :< ), czy bronisom (czy jak to się odmienia). Ważne jest to żeby to forum utworzył fan PzM, a nie w przypadku AJ, bo to się znowu zaśmieci. Np. Zoffijka jest dosyć porządną osobą, lubiącą PzM. Proponowałabym właśnie Zoffijkę, albo KOAL, tęsknię :< Katie, które są chyba normalniejszymi osobami lubiącymi PzM. Bo reszta jest zapełniona nienormalnymi hetardami i bronisami. :I Na tan przykład rusek.

Offline

 

#8 2013-12-30 17:40:11

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Tylko nie resetacja forum. Trzeba by było wszystko zaczynać od początku A zaczynanie od początku to koszmar.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#9 2013-12-30 17:46:57

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

Niby dlaczego? Dla mnie to najmilszy moment i etap (czy coś tam, rusek na tym się nie zna) przebiegu forum. c:

Offline

 

#10 2013-12-30 18:03:37

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Serio? Wtedy może być tak jak z tamtym forum o ptakach. Mimo reklamowania nikt nie zwrócił na to uwagi i trzeba było forum usunąć .


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#11 2013-12-30 18:06:30

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

No, ale fanów PzM (w końcu trzeba wymyślić jakąś nazwę) jest dużo więcej i część użytkowników tam się przeniesie i zapanują nad atmosferą. A jeśli będzie atmosfera to i inni zawitają.
Tak w ogóle - piszcie opisy na HI. :I

Offline

 

#12 2013-12-30 18:23:46

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Jak dla mnie wystarczy tylko :
- zmienić tło i ten obrazek na górze strony (o ile się da)
- założyć kilka nowych tematów o PzM (im więcej tym lepiej )
- rozreklamować na jak największej ilości stron
- czekać na nowe odcinki (jest drobna szansa, że będą)
Na razie nic więcej nie umiem wymyślić.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#13 2013-12-30 18:32:40

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: .

No cóż.
Nie będę się z tobą kłócić, TM. Zgadzam się z Katie, że forum jest zaśmiecone tak więc stwierdzam, że forum jest zaśmiecone. Dlatego to zaśmiecenie nie zniknie z tego śmietnika.

Offline

 

#14 2013-12-30 21:08:40

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: .

Racja... Kiedy odeszły osoby, które najaktywniejsze były przed moją rejestracją tutaj (takie, jak Angie czy KOAL), zrobiło się tu ponuro. Ile osób jest tu naprawdę aktywnych? Cztery: ja, DF, Histeryczka i Tajemnica Mroku! Nawet AJ nie wchodzi już na forum tak często, jak w kilku pierwszych tygodniach mojego pobytu tutaj. Żałuję, że nie odkryłam forum przynajmniej parę miesięcy wcześniej - tak ominęły mnie "dobre dni".
Kiedy czytam słowa "kasacja/resetacja forum", zaczynam czuć się ponuro... Ale czy ta strona nie jest już ponura i opuszczona? Odnoszę wrażenie, że nikogo poza naszym kwartetem nie obchodzi już, co się tu dzieje. To rzeczywiście chyba najlepsze rozwiązanie. To już nie forum o PzM, ono stało się forum o spamie. Wina nie leży jednak po naszej stronie - nie zmienimy tego, w czym gustujemy, a to, że Wam bardziej podoba się Hetalia i MLP, nie zależy od Was... No, i nie jest niczym złym! Ze stroną jednak naprawdę trzeba coś zrobić, uporządkować ją.
Mam jeszcze jedną prośbę - jeśli jakimś cudem forum zostanie przywrócone do poprzedniego stanu, nie odchodźcie. Bez względu na to, na jaki temat się tu wypowiadamy, nie wyobrażam sobie strony skilene.pun.pl bez DF, Tajemnicy Mroku i Histeryczki!


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#15 2013-12-30 21:18:23

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: .

Spokojnie, nie zamierzam stąd odejść Nie przeszkadza mi ilość offtopu na tej stronie. I jestem przeciwna resetowaniu tego forum . To co napisałam jakiś czas temu (kilka postów nad twoim, Zofijka) mogłoby poprawić stan forum.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pr3forum.pun.pl www.kulomiot.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl