Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#181 2012-06-19 06:33:33

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Spox A na razie proponuję zaprzestać off-topic ^_^

 

#182 2012-06-19 06:59:59

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

Roxy- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata jest pingwinim biznesmenem. Gdy była mała jej rodzice się rozwiedli i dlatego nie zna swojej matki. Ma mała rodzinkę. Jest wybitnie uzdolniona w dziedzinach techniki i informatyki. Mistrzowsko gra w piłkę nożną. Świetnie zna judo. Uwielbia FRUGO.
Adrianne- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Justice. Lubi projektować ubrania. Jest niezwykle miła.
Justice- polska "pingwinka" z zoo w Wrocławiu. Jej tata ma własną firmę którą prowadzi z jej mamą. Kuzynka Roxy, siostra Adrianne. Nieuleczalna romantyczka, nie potrafi walczyć, często udaje się jej coś zrobić przez przypadek.
Linux- tata Roxy. Biznesmen. Nie pojawia się często oprócz wtedy gdy rozmawia z Roxy na skypie.
___________________________
thx, wkońcu się wykazałam

Ostatnio edytowany przez Roxy (2012-06-19 07:09:48)

 

#183 2012-06-19 07:12:24

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Niezłe To może przypomnę moją główną postać
Nadzieja - dla znajomych Nadia, ma również ksywkę Hope. Pingwinica rosyjskiego pochodzenia. Mieszkała w zoo w Moskwie, gdzie nauczyła się angielskiego, tak że ,gdy trafiła do zoo w Cebntral Prku , nie miała problemów z porozumieniem, aczkolwiek akcent pozostał. Miła, dobra i uczynna. Skłonna do poświęceń,ale gdy ktoś jej podpadnie, nie ma zmiłuj. Nieźle walczy, ale woli zahakować komputer ( genialna informatyczka, techniczka oddziału, w pewnym momencie napisze nawet program sztucznej inteligencji) niż zbić. Inteligentna, dlatego od razu spodobała się (ze wzajemniością) Kowalskiemu. Do tego jest ładna - zielone oczy i burza rudych lokó (tak,wiem,pingwiny nie mają włosów -,- ). Można łatwo poznać, gdy jest smutna - prostuje włosy. Bardzo wrażliwa i emocjonalna,a niekiedy ironiczna. Utalentowana magicznie - potrafi zapalać przedmioty, tworzyć tarcze i wysyłać pociski magii. W ostatnim opowiadaniu tworzy magiczne ostrze. Zna ok. 10 języków - angielski, rosyjski, francuski, polski, niemiecki, łacinę, chński, esperanto i azerski to tylko (większa) część z nich. Przyjaźni się z większością osób w zoo. Wierzy swojej intuicji. Pięknie śpiewa. Uwielbia Evanescence, Big Time Rush i Lemonade Mouth. W pewnym momencie opowiadania wychodzi za Kowalskiego
PS. Większa część (złych) cech Nadii jest wzorowana na mnie

 

#184 2012-06-19 07:22:12

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

Osz w pyszczek jeżyka! super! Roxy wyobrażam sobie jako: wysoką, szczupłą, z ciemnymi paczałami ( oj tworze neologizmy), z jasno brązowymi włosami ( włosy na głowie wyrosły jej przez babcię która bawiła się substancjami i wylała na nią odrobine jakiejś dziwnej, i jasne oczęta zamieniły sie nagle w orzechy laskowe a włosy na głowie wyrosły tak bujnie że nie wyglądała jak normalny pingwin)

 

#185 2012-06-19 07:32:17

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Niezłe OK, kolejna ważna postać z mojego opowiadania:
Amy - tygrysica chińska, w wieku Rico. Złote oczy, wysportowana, genialnie walczy (pokonała nawet Skippera). Cicha, mało mówi, dlatego dobrze dogaduje się z pingwinem psychopatą (nawet się w sobie zakochują :3 ) . Świetnie zna kung-fu, karate, judo i inne wschodnie sztuki walki. Sierota - wyjaśnię, czemu w opowiadaniu Dba o swoich przyjaciół. Skryta romantyczka. Uwielbia smutne piosenki, np. Lacrymosa czy Till I Forget About You. Pięknie śpiewa. Niegdyś dręczona przez swój akcent. Zna angielski i chiński.
Moim marzeniem jest, aby puszczono moje pomysły w PzM - podłożyłabym wtedy Amy głos

 

#186 2012-06-19 14:57:45

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze postacie

Hehe jak każdego Marinka ;D
Ja podłożyłabym każdej z dziewczyn.
Wiem,nawet jakbym akcentowała!
I witam nową!
My się jeszcze nie znamy,Angie jestem.
Też piszę opka o pingwinkach,a moją ukochaną OC jest Isabella,która jest pingwinią wersją mnie ;D
Mam ją opisać?
(Co tam,że po raz enty ;P)


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#187 2012-06-19 15:08:13

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Roxy napisał:

A czy ja też mogę uczestniczyć? Bardzo prosze...

Pewnie! Tutaj są tylko miłe i fajne osoby. (wiem co mówię xd)
No ale widzisz każda ma z nas coś z rochichotanej wariatki xd Wkręcisz się mówię ci.
Pisz, wszystko. Kazdy twój spojler, blog. My te kochamy!!!

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-06-19 15:10:00)

 

#188 2012-06-19 15:14:19

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Dokładnie! Mi też miło cię poznać Roxy...
Tak dałam na imię jednej mojej postaci... XD Ale ona będzie później... Znaczy... W tym rozdziale, ale później
To nie bedzie nowa postać, ale... ARGH! Mniejsza
Nom, tylko żebyś się nie wystraszyła

 

#189 2012-06-19 15:31:12

Kikisz

Gość

Re: Nasze postacie

Np. Mnie
Oto ja Kikisz (Agata)
typowa psychopatka Nie no żart ...
No więc trzymajmy siem razem ....
PS: Moja postać to Lucy .

 

#190 2012-06-19 15:50:03

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

Mi też was bardzo miło poznać i cieszę się bardzo że jest tak wiele osób które są naprawde miłe!
_____________________________________________________
chciałam jeszcze dodać kilka osób opisać:
Babcia Miliena- babcia Roxy
Wujek Milord- brat Linux'a i Robert'a( tata Adrainne i Justice )
Edith, Carolina i Camilla- lumyrzyce, przyjaciółki Roxy z podwórka
Patricia i Emilia- wydry, przyjaciółki Adrianne
Noah i Gwen- amerykańskie szczury których boi się Justice
_____________________________________________________
Tak sie ciesze że poznałam dziś tyle fajnych osób Macie super bohaterów!

 

#191 2012-06-19 16:08:47

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze postacie

A więc Issy,to pingwinica,która uwielbia naukę(tak,taki Kowalski w wersji dziewczęcej)
Uwielbia Chemię i Biologię,ale i z lingwistyką sobie poradzi.
Włada sześcioma językami:polskim,rosyjskim,angielskim,włoskim,francuskim i dialektem tybetańskim.
Była wychowywana przez Kowalskiego,który to wpoił jej zamiłowanie do nauki.
Teraz gdy przybywa do zoo w NY jest już dorosłą,ładną pingwinicą,o zielonych oczach i brązowych oczach(szatynka).
Lubi pomagać innym,ale czasami jest zbyt pewna siebie i narcystyczna.Często sprzecza się z Geniuszem,kto jest mądrzejszy,jednak w głębi serca cały czas uważa Kowalskiego za swojego mentora.
Iss nieźle tańczy i śpiewa,o czym przekonamy się kiedy będzie rywalizowała z Charlottą(lemurzyca z jej poprzedniego zoo,gdzie chodziła do liceum).
W pewnym odcinku posiądzie mac telekinezy,która zostanie z nią na zawsze.
W końcu po wielu zawirowaniach,powrotach i rozstaniach wyjdzie za Kowalskiego ;D
Będę mieli chyba dwójkę dzieci.
Dwie pingwinki...
Imionka wymyśle ;P
Jak mi się coś przypomni to powiem ;D


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#192 2012-06-19 17:31:54

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

O f*ck, nawet Ci się,Roxy,porządnie nie przedstawiłam :O Więc mam na imię Marta i piszę o pingach (link w sygnaturce ) . Przedstawiłąm część postaci,ale mam jeszcze jedną, dość ważną:
EJ - wilczyca. Wesoła, zabawowa. Srebne futro,szare oczy, zgrabna. Tak naprawdę ma na imię Enjoy,ale uważa,iż EJ lepiej brzmi. Uwielbia zabawę, dość gadatliwa, ale potrafi milczeć. Podkochuje się w Rico.

 

#193 2012-06-19 17:39:22

Roxy

Gość

Re: Nasze postacie

Podobaja mi się te postacie i mam jedno pytanie, czemu ich w serialu nie ma???

 

#194 2012-06-19 18:31:21

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Bo twórcy nie wiedzą o nich :c

 

#195 2012-06-19 19:01:09

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

A szkoda...
Fajnie by było, gdyby chociaż jedno z naszych OC trafiło do serialu... Na jeden odcinek chociaż!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.nos-nostale.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.bakugan-games.pun.pl