Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-08-19 20:50:10

Skipper

Zbanowany

Praca w wywiadzie :)

Hejka. Czy w Polsce jest w ogóle coś takiego? To bylaby idealna praca dla mnie jak sądzę. nawet jak się okazało jest taki kierunek! O tutaj http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/stu … ecjalnosci. Ciekaw jestem na czym polega dokładnie taka praca? Wiem, że pewnie nie ma tu osób "wywiadowców' ale może ktoś coś czytał na ten temat i będzie wiedział. Ja swojego czasu słyszałem tylko o wzmożonym naborze do policji, jednak to nie dla mnie - testów sprawnościowych bym raczej nie przeszedł (mam lekką nadwagę). Co do tego wywiadu to ja się zastanawiam jak to wygląda od strony praktycznej. Czy się wyjeżdża za granicę i tak dalej. Niestety w interecie nie ma za wiele na ten temat. (opis samej pracy), no i pewnie nie każdego przyjmują.

 

#2 2014-08-19 21:52:04

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Praca w wywiadzie :)

Przestańcie zaśmiecać forum ogłoszeniami,reklamami i poradami medycznymi. Chyba że chcecie zostać zbanowani.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolnictwo2010.pun.pl www.ochronasrodowiskaug.pun.pl www.asg-mcz.pun.pl www.cs-armagedon.pun.pl www.komurka.pun.pl