Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2012-10-11 23:51:52

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Polska się pojawia w odcinkach World Series częściej:
4 i 3 odcinek chyba to było to co Rosja chciał Polskę rozebrać, i Litwa ciągle do Polski dzwonił (oczywiście World Series)
44 i 43 odcinek (Unia Lubelska, też World Series)
Haloween (World Series, a jakżeby) tu pojawia się chwilowo z Litwą

A także inne. I najczęsciej jest z Litwą w parze. Jak pojawia się Litwa, to najczęściej i on.

 

#17 2012-10-12 09:02:04

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Też fajnie Widziałam właśnie, jak Rosja chciał Polskę rozebrać, Licia go ostrzegał, a Polsza kochany paluszki chrupał i głupotki gadał :3 Ale on jest taki kochany.... W HetaOni [SPOILER ALERT] chce przemalować potwora na różowo [END OF SPOILER] . No i jak go tu nie kochać :3 ?

 

#18 2012-10-13 22:18:23

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No NIE DA się go nie kochać.
Założę się też że umie zachować powagę czasami.
Albo to jego optymizm jeszcze po wojnach
doprowadził go do stanu, że zachowuje się jak my kiedy przedawkujemy
tymbarka :3

 

#19 2012-10-14 09:30:56

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Pewnie tak Ogólnie Polska jest genialny Optymista, wesoły, szalony, z dziwnym poczuciem humoru i tendencją do odwalania.... Kocham go :3 Ale bardziej kocham [dane zastrzeżone] ;D

 

#20 2012-10-14 10:06:27

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja powiem tak: Wszystkie kraje prawie bez wyjątku lubię na swój sposób. Mam tam parę wybranych, a nie lubię jak już mówiłam Francji. Bardzo lubię Polskę i nie rozumiem jak można go nie lubić. I czemu tyle osób na forach Hetalii go nie lubi. Jako ciekawostkę, powiem wam że: Polska ma 8 miejsce w rankingu światowym najulubieńszych postaci.

 

#21 2012-10-14 20:48:02

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Serio? Są takie rankingi?
...
Błagam, daj linka :3 :3 :3
Heh, Francji nikt nie lubi Raz znalazłam blog, stworzony przez rysownika mangi, jak Francja robił dowcipy innym krajom... I dorwał [dane wciąż zastrzeżone ], tak że... AAA, to wypaczyło umysł!!!
A Polski nie da się nie lubić Jest taki kochany... I jest brony'm

 

#22 2012-10-14 21:42:33

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dlatego że niby lubi kucyki? Takie żywe?
Aj tam... Ja go KOCHAM! On jest taki... no taki... no! ;D

 

#23 2012-10-14 22:03:14

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No taki-taki :3 I za to nieokreślone coś go kochamy :3 Ale i tak bardziej kocham [dane zastrzeżo...MARINKA, NO WEŹ SIĘ PALNIJ!] (niech ją kotś zabije, błagam) Dzięki,Yeshi, akurat teraz się obudziłeś?!

 

#24 2012-10-14 22:16:38

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Hejka Yeshi ^^
Spoko, niedługo nie będzie tych "danych zastrzeżonych". Jak opublikuje odpowiednią (choć jeszcze nie napisaną) część naszego ff

 

#25 2012-10-15 17:19:45

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Super Więcej Hetamaniaków - it's, like, totally awesome
Heh, masz rację, Szehhy..Ale , weźcie i posłuchajcie Yeshi'ego i mnie zastrzelcie, bo w nocy śniła mi się, ekhem, bardzo romantyczna scena z sama-wiesz-kim (Voldemortem?) Spadaj, Yeshi (Nie mogę) No tak, zapomniałam...Siedzisz mi we łbie... (No niestety) Dziękuję!
I tak oto kończymy odcinek 12 serialu "Dajmon - czyli jak zwariować'' - dziękujemy za uwagę
A tak na serio, dla yay.... http://papercut-chika.deviantart.com/ar … 95581&qo=3

 

#26 2012-10-15 19:03:56

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Milo cię poznac MakeYourStyle ;D Fajnie ze lubisz Hetalie, a jeszcze fajniej ze Polske ;3
Marina! Snisz o romantycznych scenach z Voldemortem!? XD
Tak, wiem ze to nie Voldek, ale umownie go tutaj tak nazywajmy XD Bedzie krocej niz "dane zastrzezone"

 

#27 2012-10-15 19:35:08

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Nie! Nie Voldek! Voldek nie ma nosa, a [dane uparcie zastrzeżone] ma!I będę go tak nazywać! I ukrywać to, jak go uwielbiam!
OK, Ok... A teraz zmiana tematu - jaki shipping z Hetalii lubicie :3 ?

 

#28 2012-10-19 21:36:11

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

A ja skieruję temat na pierwotne tory...
Obejrzałam pierwsze 5 odcinków (dopiero dziś zaczęłam oglądać - busy periods are busy) i... fajne to jest . Takie pytanie: czy jeśli obejrzę wszystkie 52 odcinki, to jest w ogóle czytać mangę? Jeśli to jest dokładnie to samo, to nie widzę sensu.
Włochy jest cudny (w sumie na razie znam tylko jego, Japonię i Niemcy ). Polskę znam z obrazków i z opisów, i jeśli faktycznie jest taki jak go opisuje moja przyjaciółka, to jest zajebisty Z jej opowieści lubię jeszcze Nordic Five, Rosję i Białoruś (takie kochane, zdrowo poj*bane rodzeństwo ).
Zostałam wciągnięta nawet w cosplay i jestem Norwegią. Nie wiem dlaczego (przede wszystkim mam ciemne włosy i ciemne oczy, więc nie wyglądam jak Norweg), nie wiem jak... Muszę szybko nadrobić Hetalię
Cały weekend mam zawalony (uczeniem się do 1. Konkursu z Geografii (Aaa!) 2. Spr z chemii (AAA!!!) 3. Kartkówki z anglika (aa!) 4. Spr z franca (AAa!!) plus rysowaniem OC mojej przyjaciółki [tej samej, co uwielbia Hetalię] do MLP), więc sobie nie pooglądam Hetalii...
Offtop: Wiecie, kto będzie podkładał głos polskiemu Discordowi?
(chwila napięcia)

Grzegorz Pawlak! Nie wiem, czy to dobry pomysł. Przecież ja będę cały czas słyszeć Skippera...

 

#29 2012-10-19 22:59:36

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie hetardka - yay!
Włochy jest słodki, ale z Boskiej Trójcy jest u mnie na 2. miejscu Zgaduj zgadula, kto pierwszy ?
LoL ;D
Tak, słyszałam o tym :3 Będzie, hmm, ciekawie... A ciekawie w kontekście chińskiej klątwy "Obyś żył w ciekawych czasach "

 

#30 2012-10-20 11:53:28

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Nie będę zgadywać, bo jestem w tym beznadziejna .
A odpowiesz mi na pytanie (w sensie czy jak się obejrzy serial, to trzeba czytać komiks?)?
Ja nadal się boję tego, jak to wyjdzie. Ale i tak najpierw puszczą Canterlot Wedding (trolololo). Słyszałam Love is in Bloom po polsku <facepalm --> głównie przez tłumaczenie, ale przez samo zaśpiewanie też...>. Boję się o This Day Arię. O Smile, Smile, Smile. O głos Chrysalis. O "THE. WORST. POSSIBLE. THING" O "NOPONY BREAKS A PINKIE PROMISE!". I o parę innych rzeczy.
Ale za to sezon 3 już 10.11! YAY!!!
(ja cię, ale offtop).
Wróćmy do Hetalii...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.xbleach.pun.pl