Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#136 2012-07-19 17:12:56

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Spoko ,Mercury, napisz, bo mnie zaciekawiłeś

 

#137 2012-07-19 17:19:41

LastDay

Gość

Re: Skippgot

Hehhe. Napewno nic o nim miłego nie powie (temacie).
Podsumując. Homoseksualizm w pingach to coś:
-ochydnego
-strasznego
-masakrycznego
-chorego
-nienormalnego
-absurdlanego
-nieadwektycznego

Wszystko na NIE!

 

#138 2012-09-21 20:37:53

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Niestety Homofobką to nie jestem, ale homo w bajce DLA DZIECI... Urgh. Stanowcze nie, no , nein i temu podobne .

 

#139 2012-09-21 21:43:26

LastDay

Gość

Re: Skippgot

Nom. -.-
A jeszcze jak paczę na to wszystko to BLEEEE!!!
Deviart zaczyna przerażać coraz bardziej
tym bardziej że coraz jest tam więcej homo obrazków.

 

#140 2012-09-22 10:18:44

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Niestety Ostatnio znalazłam klub ze slashami (homo pairingami) z KFP - no normalnie prawie zdechłam Na dA udaje się czasem znaleźć coś dobrego... Ale na 1 dobry przypada 10 złych

 

#141 2012-09-22 18:10:25

Szeherezada

Gość

Re: Skippgot

Nom.... w koncu samo "deviant" oznacza zboczenie. W tym przypadku chodzi raczej o hobby, pasje (tak mi sie wydaje ) ale niektorzy to chyba doslownie potraktowalj O_o

 

#142 2012-09-23 12:47:14

LastDay

Gość

Re: Skippgot

Zachowanie takich ludzi, można opisać o tak:

Yyyyyyy..... mleko. ;P

 

#143 2012-09-23 17:08:09

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Nie obrażaj mleka Raczej:
Yyy... Kotlet/derp x delfin + parówka- mózg= Skipgot

 

#144 2012-09-23 17:23:56

Flutterlie

Gość

Re: Skippgot

Nikt z nas tego nie popiera. Przyznam się, że jak dla mnie, ważniejszym powodem niepopierania tych związków, nie jest to, że są one homo, tylko bardziej to, że żaden z bohaterów nie ma zapędów homoseksualnych/nie wygląda na geja. Ok, z Juliana czasem sobie żartują ("coś różowego z marszczeniami"), ale on tak bardzo kocha "kobitki", że nie wyrzekłby się ich dla jakiegoś faceta . Maurice'owi podoba się Darla, Mort to dziecko, no a nasi pingwini komandosi są bardzo męscy
Tak samo rażą mnie homoseksualne pairingi z M6. Nie wierzę w to, że Dash jest lesbijką, a tym bardziej Rarity czy Fluttershy. Co innego np. z taką Lyrą i Bon Bon. Nie znamy ich na tyle, żeby coś powiedzieć o ich orientacji, ale powiem szczerze, że jak dla mnie słodko razem wyglądają.
Nie mam nic do gejów i lesbijek, dlatego mnie nie rażą związki homoseksualne, ale serio - to widać w 90% przypadków, czy ktoś jest homo czy nie. I dlatego wkurzają mnie pairingi Skivate czy Koju.
EDIT: Wiem, że to straszliwie nie na temat, ale nie wiem gdzie to napisać Lubię Celestię. Jeszcze nie kocham (i nie pokocham), ale po tym: http://www.youtube.com/watch?v=H4tyvJJz … r_embedded jakoś nie mogę jej nie lubić. Popłakałam się.

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-09-23 18:15:33)

 

#145 2012-09-23 19:36:27

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Fakt . Julian jest dość kontrowersyjny, ale wyraźnie nie jest gejem. Podobnie pingwiny - może i Szeregowy ogląda kucyki i jest dziecinny, ale ilu jest brony'ch hetero... Miliony. A homo? Mniej.
A Mane 6.... No comment.
Fluttie. Teraz nie wiem, czy się poryczeć, czy zabić dla chwały Luny.... Zaczynam.Nie nienawidzieć.Troll...Mol...Celestię http://www.dramabutton.com/

 

#146 2012-09-23 20:32:07

Flutterlie

Gość

Re: Skippgot

Ja wręcz przeciwnie. Jak jej nienawidziłam, tak przez tą piosenkę widzę, że było jej przykro i że przeprasza. Cholera, przecież ja popieram z całego serca New Lunar Republic, za dużo Celestii!
Co do homo... Głupie porównanie, ale... pingwiny są komandosami. A w takiej Turcji, jak się nie chce iść do wojska, to np. jedną z wymówek jest bycie gejem. Nie można być homo i dostać się do wojska. I ogólnie, w żadnym wojsku nie chcieliby raczej geja (pomyśl sobie: jesteś facetem i dzielisz pokój z gejem. Niezbyt komfortowe, że tak to ujmę).

 

#147 2012-10-16 19:09:10

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Wiesz, wydaje mi się, że napisałam mniej więcej coś takiego , jak Ty... Mniejsza.
Totalnie yaoi (nazwa na pairingi z dwoma facetami) czy yuri (nazwa na pairingi z dwoma kobietami) nie toleruję. No, złe słowo, bo jak ktoś lubi, to niech sobie je rysuje czy pisze, ale nie muszę tego oglądać. Nawet za bardzo nie mogę. Uwierzcie, Skivate, Kico czy Skipgot to jeszcze nie są najgorsze... Nawet nie są do końca crackowe, ale są i takie, jak znane Alican, Aliper czy Rhondlene, lecz pewnie, gdzieś głęboko w czeluściach deviantArta i fanfiction.net czają się najgorsze koszmary....

 

#148 2012-11-10 17:07:33

skilenka.joasia

Zbanowany

Re: Skippgot

Obrzydliwe,nie znoszę homosów.

 

#149 2012-11-10 17:58:45

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Skippgot

A ja wam mówię, wkrótce powstanie pairing Mort+Hans! Jak homo, to homo

A tak szczerze, wszystkie te homo-pairingi to jeszcze większy debilizm niż Skilene...


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

#150 2012-11-10 19:11:39

Flutterlie

Gość

Re: Skippgot

Mort+Hans to byłby dopiero absurd...
I ponownie się zgadzam: Skilene jest bez sensu, ale na Skivate i inne to po prostu brak słów.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.braveheart.pun.pl www.lks-dab.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.wanderers.pun.pl