Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2013-03-11 15:49:58

KingOfAllLemurs

Gość

Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Wpadłam na pomysł, żeby założyć taki temat, bowiem moje życie obróciło się o 180 stopni.
Przedtem, gdy interesowałam się np. jakąś kreskówką, czy też M&A, zazwyczaj wstydziłam się o tym mówić.
Teraz już tak nie mam, nawet nie zwracam uwagę na komentarze ze strony mamy, która twierdzi, że zachowuję się jak dziecko (np. gdy poprosiłam ją o kupno gazetki PzM ).
I w dodatku poznałam ciekawych ludzi, w tym jedną bardzo mi bliską osobę
To tyle.
A jak była w waszym przypadku ?

 

#2 2013-03-11 16:02:42

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Mnie w klasie tolerują, także lubią pingwiny.
Chociaż doceniają mnie tylko ludzie o tutaj.
W klasie pewne osoby nie rozumieją mojej fascynacji...
Tata ganiał po całym markecie, by znaleźć mi gazetę, ale bez efektu
Moi rodzice lubią ze mną oglądać, ale nie są takimi "psychofanami" jak ja...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#3 2013-03-11 16:08:00

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Moją mamę to irytuje, ale tata lubi ze mną obejrzeć. A magazyn jest w Kolporterze, a jak tam już nie ma to na Allegro

 

#4 2013-03-11 16:17:02

Flutterlie

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Pingwiny, huh?
No, spędziłam mnóstwo czasu na oglądaniu odcinków, troszeńkę poprawiłam pisanie i kreatywność. Wydałam parę złotych w KFC na figurkę Skippera. To takie bezpośrednie skutki. A pośrednie? Poznałam kilka zajebistych osób, w tym najważniejsze to Mika, Marina i Szeh. Aczkolwiek poza tym ostatnim nie były to ważne zmiany w moim życiu. Co innego z MLP, które naprawdę zmieniło moje życie o 180 stopni, tak jak w twoim przypadku pingwiny, KOAL (wszystko, o czym mówiłaś, w moim życiu stało się dzięki kucom, plus do tego dodaj jeszcze poważne zmiany w psychice i charakterze - na znacznie lepsze, zanim ktoś powie coś innego. I parę innych rzeczy, które też są ważne, ale nie będę o nich mówić). No i Hetalia też ma na mnie poważny wpływ. Ale i tak nikt nie chce tego słuchać, a nawet gdyby chciał, to ten temat nie jest od tego. Wracając, pingwiny to naprawdę miła rozrywka, naprawdę fajnie było trochę pofangirlować i w ogóle, ale na dłuższą metę nie zmieniło nic znaczącego.

 

#5 2013-03-11 16:25:39

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Ja miałam faze na kucyki przez trzy dni, obejrzałam 1 sezon i pół drugiego i dałam sobie spokój xD A co do Hetalii, to nie przepadam za nią, ale wiem co to jest, kiedyś nawet chciałam kupić w Empiku, ale była tylko 4 część. Poza tym jestem byłą fanką Naruto, mam nawet małą kolekcję ( teraz już w ogóle tego nie czytam, nie kręci mnie to).

 

#6 2013-03-11 16:32:49

KowlaskaSparkle

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Hmm... na pewno stałam się odważniejsza, bardziej stuknięta niż kiedykolwiek ktokolwiek się by po mnie tego spodziewał.
Poznałam kilkoro ludzi podobnych do mnie.
Pingwinki oglądam z rodzicami i siostrą, co zmieniło trochę życie całej rodzinki. Np. kiedy jemy danie z ryby, musi odbyć się konkurs, kto lepiej naśladuje Rico i jego RYYYYBA!

 

#7 2013-03-11 16:41:55

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

To u mnie nie ma tak dobrze, tylko tata je toleruje ;p

 

#8 2013-03-11 17:07:22

Flutterlie

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

KOAL, no to u mnie faza na kuce trwa od ~półtora roku i od chwili włączenia pierwszego odcinka na youtubie tylko wzrastała, nigdy nie słabła. Przy czym druga połowa 2 sezonu jest najlepsza ^^ (Canterlot Wedding to majstersztyk). Hetalią oglądam i czytam od października, na razie jaram się nią mocno, zobaczymy jak będzie za rok. Z pingwinami niestety jest inaczej... Kiedyś się całkiem mocno angażowałam w pingwini fandom, teraz praktycznie w ogóle, poza siedzeniem na tym forum i gadaniem od czasu do czasu z wami na ten temat (chociaż częściej włączam się do wszelakiego offtopu).

 

#9 2013-03-11 17:16:50

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Ja miałam tak z M&A, niecały rok i dałam sobie spokój
Ale pingwinów jestem wierna

 

#10 2013-03-11 17:34:10

Flutterlie

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

No to ja z pingwinami - nieco ponad rok i zapał opadł. MLP... Temu będę wierna zawsze. I niech nikt mi nie mówi, że "a, znudzi ci się", bo widzicie - kiedy jest coś specjalnego w twoim życiu, nie musisz się zastanawiać, czy to jest takie wyjątkowe - to się wie i czuje sercem. I w przypadku kuców ja mam takie uczucie. W przypadku pingów nigdy nie miałam, chociaż je lubiłam. W Hetalii jest coś pośredniego - interesuje się tym bardziej aniżeli PzM na początkowych etapach rozwoju, ale do kuców jej daleko (na razie...).
Aczkolwiek nadal uważam pingi za wyjątkowo zarąbisty serial, żeby nie było

 

#11 2013-03-11 17:42:34

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Ja mam to samo z PzM. Ale to nie znaczy, że ty też musisz to lubi tak bardzo jak ja, każdy ma swoje upodobania

 

#12 2013-03-11 17:44:41

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Ja kocham pingwiny
Co do postaci to najpierw pingwiny tak bardzo bardzo, potem Julka(który potem zaczął mnie wkurzać), a potem na powrót pingi
Tak to mam w swym skomplikowanym życiu


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#13 2013-03-11 17:47:34

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Ja też miałam bzika na punkcie lemurów i Kowalskiego, ale teraz jestem bardziej po stronie pingów

 

#14 2013-03-12 09:24:18

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

To ja siem wypowiem xDD
<Ta da da i z miejsca wszyscy uciekli>
Pingwiny...
Po pierwsze znalazłam sobie ideał chłopaka
TAK OWACJE NA STOJĄCO DLA KOWALSKIEGO !
Gdyby go nie był ow serialu, pewnie przestałabym oglądać xD
Dalej...
Zaczęłam totalnie świrować... Ale tak na maksa. Z wariatki, zrobiłam się super-totalną-wariatką i mi z tym bardzo dobrze.
Trzy...
Piszę opowiadania... I to chyba jest jedna z nie tylko przyjemnych, ale i praktyczniejszych rzeczy w moim życiu.
Cztery
Rysunki ! Obejrzałam moją pierwszą Isabellę - pierwowzór i zamarłam... Teraz rysuję znacznie lepiej (nie mam talentu, ale nie ma tragedii)
Pięć
Poznałam fajnych ludzi, którzy motywują mnie do pracy i pomagają dalej się wysilać
Sześć
Zdobyłam prawdziwą przyjaciółkę i chwała Pingwinkom za to !
Ps. MLP oglądałam... Hmhmh, serial jest spoko, idea też, ale Pingwiny to jednak moje życie. Hetalia to mnie typowo śmieszy. Jest pouczająca, ale nie upatruję w niej niczego poza rozrywką.
Pingwinom będę za pewne wierna do końca i to niech mi wyjdzie na zdrowie...
Dorze, koniec. Możecie już wyjść xDD


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#15 2013-03-12 12:37:39

RicoMarico

Gość

Re: Co pingwiny zmieniły w twoim życiu ?

Co zmieniły Pingwiny ?

Przede wszystkim zaczęłam oglądać naprawdę fajny serial. Jestem początkującą fanką i wielu rzeczy jeszcze nie wiem. Wcześniej też oglądałam PZM ale okazjonalnie, sporadycznie. Teraz mam po prostu super rzecz na której nię skupiam. Bardzo lubię oglądać Pingwiny i co wieczór okupuję telewizor. Interesuj się tym i dowiaduję się nowych rzeczy o serialu. W sumie jest bardzo fajnie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasypremiership.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.petparty.pun.pl www.realdragonballgame.pun.pl www.heaven-rp.pun.pl