Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


  • Index
  •  » Sondy
  •  » Skąd się wziął wasz nick?

#31 2013-10-20 20:53:57

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Skąd się wziął wasz nick?

To chyba oczywiste (Grrr, od czasu, kiedy pierwszy raz obejrzałam "Kurę mózgową", często zaczynam zdania od tego zwrotu i nie mogę się odzwyczaić! Mam ochotę walić głową w ścianę!), że mój nick wziął się od jednego ze zdrobnień mojego imienia - Zofia. Tylko na jednym forum mam inny pseudonim, a poza tym nie lubię wymyślnych nazw. Czasami, kiedy zakładam sobie konta na niektórych stronach, zastanawiam się, czy nie ustawić sobie bardziej kreatywnego nicka, lecz po namyśle zawsze stwierdzam, że w tej kwestii wolę prostotę.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#32 2013-10-21 17:37:38

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Skąd się wziął wasz nick?

Buczek - bo lubię buki. Ładne drzewka. No i często buczę na ludzi. Ot, taki głosik.


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#33 2013-11-20 19:02:57

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Skąd się wziął wasz nick?

Mój nick wziął się stąd, że próbowałam wymyślić sobie jakąś fajną nazwę w internecie, taką bez numerów i łatwą do zapamiętania, a jednocześnie w miarę ciekawą. Wzięło się to też stąd, że ludzie uważają mnie za osobę dość tajemniczą (jest w tym trochę racji - większość osób nie wie o mnie prawie niczego, bo zazwyczaj jestem dość małomówna, no chyb, że mam fajny temat do rozmowy)  i lubię trochę ciemne miejsca takie jak lasy i jaskinie. Jest w nich bardzo przyjemnie.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#34 2013-11-30 12:59:12

 hitachiinju

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 29
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: nie lubię pairingów
Znienawidzona postać z PzM: Kura... -,-
WWW

Re: Skąd się wziął wasz nick?

Hitachiin - nazwisko postaci z mangi
ju - bo Julianna

nick...najtrudniejsza część przy rejestracji xD


PAASTAA!

Offline

 

#35 2013-11-30 14:51:41

millay

Ghost.

kogo to obchodzi
Skąd: Earth.
Zarejestrowany: 2013-11-09
Posty: 383
Ulubiona postać z PzM: Rico, Kowalski i Dr. Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: nope :I
Znienawidzona postać z PzM: Szeregowy!
WWW

Re: Skąd się wziął wasz nick?

Millay - pseudonim bohaterki mojego opowiadania

Offline

 

#36 2013-11-30 14:55:56

krystian

Gość

Re: Skąd się wziął wasz nick?

Mój nick wziął się od mojego imienia.

 

#37 2016-03-16 13:35:48

 KIRA323

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-03-16
Posty: 8
Ulubiona postać z PzM: Skipper
Znienawidzona postać z PzM: Julian

Re: Skąd się wziął wasz nick?

Kira..prawdopodobnie przeróbka Kate...323 moja ulubiona liczba.. chciałam co ze Skipperem ale jakoś nie wyszło

Offline

 
  • Index
  •  » Sondy
  •  » Skąd się wziął wasz nick?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbleach.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl