Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2015-05-08 00:53:27

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Akcja mobilizacja

Ostrzegam, poniższy post zawiera przekleństwa i dużo Caps Locka bo kochanej QWERCIE zaczynają puszczać nerwy.

KU*WA MAĆ, OGARNIJCMY COKOLWIEK I RATUJMY TO FORUM.

Ekhem.
Dziękuję, teraz do rzeczy:

Nie możemy ciągle siedzieć i biadolić, jak to nam tego forum szkoda. ROBIMY COŚ.
Albo chociaż stwórzmy pozory tego, że coś robimy.
Ja mojego Skilene nie zostawię i liczę też na Was.

Potrzebujemy rozpiski. Nowe tematy to źródło sukcesu - piszmy, cokolwiek - recenzja, cytaty, gadżety, opowiadania, rysunki - COŚ O PINGWINACH. Jeśli możecie, napiszcie w tym temacie, co chcecie zrobić. Stwórzymy choć namiastkę listy.

I PROSZĘ NIE WYMIGIWAĆ SIĘ SZKOŁĄ - niedługo wakacje, a każdy z nas ma teraz dużo roboty. Nie musimy robić nic na gwałt, po prostu chociaż coś zacznijmy. Jeśli ktoś zacznie wypisywać, ile to ma zajęć pozalekcyjnych - uprzedzam, jest to bezcelowe.

Ja w tej chwili zaczynam grzebać w biosach pingwinów i wezmę się za coś do klubu Kowalskiego.

DAMY RADĘ.

Ostatnio edytowany przez QWERTA (2015-05-08 21:34:06)


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#2 2015-05-08 08:25:21

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Akcja mobilizacja

Dzięki za napisanie tego tematu, Qwerta. Też uważam, że trzeba ratować to forum, ale nie wiem jak konkretnie to zrobić. Zwłaszcza, że sama raczej nic nie zdziałam, a poza tobą, Millay i mną prawie nikt tu nie wchodzi. I to jest właśnie podstawową przyczyną tego, że nic tu się nie dzieje.
Co do pomysłów, mogłyby zostać zamieszczone informacje o odcinkach PzM na przykład. Recenzje sezonów też mogłyby być. I temat z piosenkami na temat PzM (łącznie z piosenkami z odcinków, ale nie wiem, czy jakieś pozaodcinkowe gdzieś są).
I proszę o ocenzurowanie tego przekleństwa znajdującego się na początku.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#3 2015-05-08 21:43:53

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Akcja mobilizacja

*kaja się i dodaje Magiczną Gwiazdkę Poprawności*

Czy mamy jakąś możliwość, by mieć dostęp do panelu administracyjnego? Ma ktoś kontakt z Alice? Myślałam nad odświeżeniem wyglądu i pogrzebaniem w kategoriach.

*Q uses Magic Power Of Planning. This is very effective.*

Proponuję:

1. Ogarnięcie kategorii.
2. Pozaczynanie tematów, pootwieranie sond i dyskusji.
3. Drobne zmiany graficzne.
4. Fanpage na Facebooku.
5. Jeśli plan wypali - konkurs dla nowych użytkowników.

Właśnie w tej kolejności, raczej nie inaczej. Anyway, POTRZEBUJEMY administratora. Jeśli ktoś ma GG, proszę o napisanie do Alice  (jej numer to 47167281). Ja wyślę do niej maila.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#4 2015-05-09 01:04:53

millay

Ghost.

kogo to obchodzi
Skąd: Earth.
Zarejestrowany: 2013-11-09
Posty: 383
Ulubiona postać z PzM: Rico, Kowalski i Dr. Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: nope :I
Znienawidzona postać z PzM: Szeregowy!
WWW

Re: Akcja mobilizacja

Puf, jestem i się melduję!
Zgadzam się w wami no, niech to forum powróci tak jak było z nim kiedyś. Wywalić śmieci....*wzrok na temat o fontannach* i użytkowników-spamerów *ponowny wgap*
Nie wiem czy to wypali jednak optymizm zawsze się przyda, nie? Ja się dołączę.

Offline

 

#5 2015-05-09 01:57:45

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Akcja mobilizacja

QWERTA napisał:

Czy mamy jakąś możliwość, by mieć dostęp do panelu administracyjnego? Ma ktoś kontakt z Alice? Myślałam nad odświeżeniem wyglądu i pogrzebaniem w kategoriach.

Chyba owego dostępu brak, jako moderator nie mogę nawet poprawiać błędów w postach innych osób, mimo że z tego co widziałam na innych forach jest taka opcja. A zmiana wyglądu to pomysł całkiem dobry raczej.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#6 2015-05-09 18:54:38

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Akcja mobilizacja

tajemnica mroku napisał:

Chyba owego dostępu brak, jako moderator nie mogę nawet poprawiać błędów w postach innych osób, mimo że z tego co widziałam na innych forach jest taka opcja. A zmiana wyglądu to pomysł całkiem dobry raczej.

Uprawnienia ograniczyła moderatorom, z tego co pamiętam, jeszcze Lady Dekaro - dawno, parę lat temu. Przywrócić może je tylko administrator. Kontaktu z LD raczej nie złapiemy, wiec proszę Was - wszystkimi dostępnymi środkami spróbujcie skontaktować się z Alice (Arisu?)!

I pytanko do Ciebie, TM - masz możliwość dodawania nowych tematów w Aktualnościach?


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#7 2015-05-18 00:26:57

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Akcja mobilizacja

Chyba mam możliwość dodawania tam tematów z tego co widzę, nie wyświetla nic w stylu "Nie masz dostępu do dodawania wątków w tej kategorii.".


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#8 2015-07-06 23:26:44

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Akcja mobilizacja

QWERTA napisał:

Ma ktoś kontakt z Alice?

ARI TY GŁUPI D(EP)RESIARZU, SŁYSZĘ TWÓJ ODDECH, WYŁAŹ Z TEGO KĄTA.
mam z nią kontakt. pogadam z nią, i jestem prawie pewna, że wam/nam pomoże. zresztą, i tak bywa ostatnio dostępna, nieprawdaż?
uwaga, w ukrytej wiadomości znajduje się marudzenie. qwerta, nie czytaj tego pls. bo ja się strasznie boję krytyki i ciebie.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
w każdym razie, mogę spróbować coś pomóc, bo i tak nie mam nic do robienia. tyle, że nie wiem, czy oferta nadal dostępna, bo ostatni post jest z przeszłego miesiąca. :-/

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2015-07-06 23:37:34)

Offline

 

#9 2015-07-08 03:09:17

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Akcja mobilizacja

Nie pesymizmuj, DF. To forum jeszcze może się naprawić. I nie bój się Qwerty. Jest raczej niegroźna. Chyba.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#10 2015-07-11 19:21:53

 seabxo1995

Nowicjusz

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2015-07-11
Posty: 1

Re: Akcja mobilizacja

Witajcie. Popieram wszelkie próby reaktywacji forum, aczkolwiek pozostaje kwestia populacji użytkowników, która jest, delikatnie mówiąc, niewielka. Czy warto marnować na to czas, gdy można go trwonić na inne bezsensowne czynności, niż staranie się dla tej garstki pozostałych? Pomijając te zbędne i nikogo nie obchodzące stwierdzenia, sądzę, że przywrócenie forum do czasów dawnej świetności, jest mało prawdopodobne, ale możliwe. Pozdro.

PS. Ten post nic nie wnosi do obecnej dyskusji. Wiedz, że zmarnowałeś czas czytając go. Pozdro x2.

Ostatnio edytowany przez seabxo1995 (2015-07-11 19:34:37)


Mój nick to sebaxo1995. Z uwagi na klawiaturę żyjącą własnym życiem, posiadam błedny nick na forum.
Ów klawiatura, powoduje też częste błędy w konstruowanych przeze mnie zdaniach, które staram się poprawiać.
Można również stwierdzić, że przesadzam z ilością przecinków w zdaniach, które wypisuję. Spowodowane jest to
pisaniem według tego, jak wymawiam owe zdania, oraz zwykłą chęcią pisania, w ten, jakże niegramatyczny sposób.

Offline

 

#11 2015-07-13 00:34:29

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Akcja mobilizacja

Nie uważam czasu poświęconego na ratowanie tego forum i przeczytanie twej wypowiedzi za czas zmarnowany, Sebaxo.
I miło, że wróciłeś na to forum. Chociażby dlatego, że teraz liczba użytkowników jest nieco mniej niewielka.
I to właśnie wnosi ta twoja wypowiedź, jeśli niczego innego nie wnosi. Więc nie można uznać, że kompletnie niczego nie wnosi do dyskusji.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#12 2015-07-22 20:26:27

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Akcja mobilizacja

hehehej forumowicze. :v
przepraszam za takie czekanie, ale dopiero teraz wzięłam się za napisanie do ariszu i czekam na odpowiedź. :--/ pls don't be mad at poor derFUNd
napisałam do niej z propozycją o nowego admina, co też można zobaczyć na chatboxie. mam nadzieję, że się zgadzacie. jeśli arisu się zgodzi, niedługo będzie można zrobić jakąś sondę na wybory admina. jak myślicie?
Więc plz nie uciekajcie, bo już widać było, że na chwilę dzięki temu tematowi forum zaświeciło aktywnością i życiem (a na "dzisiaj odwiedzili" widuje się aż po trzy osoby!) i nie chcę żeby znikło to życie więc piszę tu tak bez sensu aby jakoś wnowić dyskusję.
i witam sebaxo, mam nadzieję, że arisu kiedyś wejdzie i poprawi ci login.

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2015-07-24 13:28:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przegladpolana.pun.pl www.xbleach.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl