Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2014-08-15 15:58:18

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Mój wielki powrót! XD

Heej

Długo mnie tu nie było. STRASZNIE długo. Dlatego chciałabym wam o mnie tak jakby... przypomnieć wam o mnie No więc: Nazywam się Sylwia i rocznikowo mam 12 lat (urki 29 sierpień ) Idę do 6 klasy, mam zielone oczy i czekoladowe, długie włosy. Urodziłam się z prostymi, ale zazwyczaj je kręcę. Kocham kręcone włosy <3 W lutym tego roku założyłam FB i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Adminuję kilkoma stronkami na Facebooku w tym tylko jedna jest moja. Kocham piłkę nożną. Tak, jestem dziewczyną Chodzę na treningi 2 razy w tygodniu, czasami gram mecze towarzyskie z innymi drużynami z okolic. A z resztą - ja kocham wszystkie sporty co do jednego <3 Tylko, że nie umiem pływać XD Mam 2 przyjaciół - Karolinę i Kubę. Kuba się we mnie kocha i już strasznie dużo razy zadawał "to pytanie" (hehe xD), ale ja uważam, że jestem za młoda, żeby jakoś się wiązać. Wystarczy mi 2 przyjaciół i wiele kumplów i kumpeli. Miałam wyrzuty sumienia, że moja koleżanka, Nikola, która mnie kiedyś nienawidziła płakała przeze mnie. Ale w końcu się pogodziłyśmy i poznałam zupełnie nową dziewczynę. Jestem wredna, ale jeśli do mnie odpowiednio podejść to strasznie się przywiązuję. Staram się pomagać innym i dzielić się moim entuzjazmem. Z nauką powiem, że idzie mi lepiej niż kiedyś. Do drugiego semestru naprawdę się przyłożyłam. Była jedna jedynka (:O) i 1 uwaga za gumę na lekcji. No i tak zdobyłam średnią 5.55 w 5 klasie (haha) w 4 było o wiele gorzej, bo średnia wynosiła 3.36. Moi rodzice i ja sama byliśmy zaskoczeni, ale jednocześnie dumni. Kiedyś, jak dobrze wiecie byłam "tró dajrekszoner", ale było minęło. Sami się przekonaliście, jakie są Directioners... (Przepraszam tajemnicamroku, nadal pamiętam, że cię zjechałam XD) Teraz nie było mnie dlatego, że miałam wypadek i leżałam 4 miesiące w szpitalu poharatana jak nie wiadomo co. Ale wróciłam, z czego bardzo się cieszę. Pokochałam wówczas 3 zespoły - The Wanted, Little Mix oraz Linkin Park. Wcześniej było dla mnie nie do przyjęcia, żeby w ogóle być w innym fandomie niż Directioners. A teraz kocham tak samo te 3 zespoły <3  Popytajcie, jeśli chcecie


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.xbleach.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl