Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#61 2013-09-25 14:52:08

Fluttershy

Gość

Re: Czy jesteś rasistą?

Nie jestem, ponieważ nie ważne kto ma jaki kolor skóry, ważne jest to, co ma w środku
Mam nadzieję, że większość osób tak uważa

 

#62 2013-10-26 20:15:54

DerFeind

Gość

Re: Czy jesteś rasistą?

No to możecie zacząć mnie hejtować, czy coś. Jestem rasistką. Taką inną. Np. Litwę lubię, Norwegię też. Nie pragnę żeby Polską była jedyna, w ogóle jej nie lubię, ale nie na tak żeby hejtować.
Ale zapewne nic z tego nie zrozumieliście.

 

#63 2013-10-26 20:39:09

sebaxo1995

Gość

Re: Czy jesteś rasistą?

Ja zrozumiałem. Ale dla mnie Polska jest tylko ta jedyna. Ale nie ta dzisiejsza, tylko ta o którą nasi dziadkowie i pradziadkowie oddawali życie. Nie o taką Polskę walczyli. Nie lubię Rosjan, Niemców, Francuzów, Amerykanów, Ukraińców i Anglików, choć oczywiście są pewne wyjątki. Nienawidzę Nazistów, Komunistów, Demokratów i wszelkich innych zwolenników ideologii innych niż dyktatura, ale i tu zdarzają się wyjątki. Jeśli chodzi o rasy ludzkie to na ogół jestem tolerancyjny, ale to oni przeginają. Czarny prezydent Ameryki ? Poważnie ? I on teraz musi za każdym razem wygrać, bo jak nie wygra to wyjdzie że Amerykanie nie wybrali go bo jest czarny. Niezbyt szanuję też Katolików, Protestantów, Prawosławnych i całą resztę innych religii, ale tak jak poprzednio są wyjątki. No, rozpisałem się. Mam swoje powody dla których jestem tak negatywnie nastawiony do większości ludzkości, ale za dużo tego. Jakby ktoś miał pytania, to niech pyta.

 

#64 2013-10-27 08:44:09

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Czy jesteś rasistą?

Rasistką samą w sobie nie jestem.
Lecz jeśli ktoś prowokuje temat religii, to sam się prosi o kłótnię. ostatnio wydarłam się na BFF za to, że gadała o Biblii. Że jest prawdziwa. Niewiele brakowało, a bym ją trzepnęła...
Bo ona jest z jakiegoś odłamu chrześcijaństwa, ja ateistka.
Dziwne, że jeszcze się nie tłukłyśmy, że nie miałyśmy małej wojny.
A jestem na tyle wredna czyt. prawdomówna, że nazywam pół osób z mojego otoczenia "moherami"...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#65 2013-10-28 17:05:17

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Czy jesteś rasistą?

A z jakiego odłamu ona jest. Bo ja jestem zielonoświątkowcem (protestantem).

I u nas jakoś nie nakłaniamy do wiary (ale gdyby każdy człowiek chociażby stosował się do zasad zawartych w Biblii, to z pewnością byłoby lepiej).

Aha, ja uważam, że ona jest prawdziwa, a rasistką nie jestem. (No chyba, że chodzi o islam [nie muzułmanów jako ludzi], wtedy zero tolerancji).


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#66 2013-10-29 21:47:04

Gad

Gość

Re: Czy jesteś rasistą?

Nie pamiętam czy już tu pisałem. Ja ogólnie nie toleruję tych, co krzywdzą ("krzywdzisz mnie, bo nie podoba mi się twoja gęba/to co robisz jest złe i już" się nie liczy), a tych co nie krzywdzą zawsze toleruję i nie akceptuję nie tolerowania ich. Poglądy/zachowanie czasem pokrywa się z przynależnością do niedobrowolnej grupy (rasa, kraj itd.) więc trzymam się stereotypów ale jestem gotów je odrzucić wobec jednostek. To chyba proste i sensowne.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiabot.pun.pl www.write.pun.pl www.depefs2.pun.pl www.badboy.pun.pl www.123tza.pun.pl