Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#511 2013-07-25 19:18:18

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Kowaris

Jest płytka.

 

#512 2013-07-26 06:54:31

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Kowaris

Z pustej i Kowalski Geniusza nie zrobi...
Może ją kocha, ale będzie się w tym związku męczył :<


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#513 2013-07-26 07:41:53

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Kowaris

Raczej jego obsesja zacznie słabnąć, aż on ją rzuci


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#514 2013-08-14 08:39:27

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Kowaris

Haha, powinien tak uczynić.
Były to niezły pstryczek w nos dla tej wrednej kreatury xD


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#515 2013-08-14 09:16:31

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Kowaris

Taa... Dała mu przecież kosza 16 razy i pół... A tak nagle zmieniła zdanie...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#516 2013-09-08 15:40:55

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Kowaris

KowlaskaSparkle napisał:

Angie Kowalski napisał:

Ps. Sądzicie, że gadane do siebie jest złe?

Wcale nie. A jeśli nawet, to nie jesteś jedyna. Ja ciągle gadam do siebie. A jeśli jest w pobliżu mnie ktoś inny gadam szeptem, albo w myślach. No cóż... Moja przyjaciółka sądzi że już totalnie zwariowałam, a najgorsze jest to że się z nią zgadzam

"Sss! Ostrożnie, mój skarbie! Spiesz się powoli. Nie wolno nam narażać karku, mój skarbie, nie! (...) Gdzie się podział mój skarb, mój ssskarb? Bo to nasz ssskarb, nasz własssny, musimy go odebrać".
Hahahaha! Nie bijcie, nie moja wina, że tak uwielbiam "Władcę Pierścieni"...

Dobrze. Skoro jestem nowa i dopiero teraz przeczytałam ten temat, wypowiem się w sposób "ogólny". Odcinek "The Penguin Who Loved Me" oglądałam ośmiokrotnie: pięć razy po polsku i trzy po angielsku. Chociaż pairing Kowaris od początku mi się spodobał, a sam epizod obfitował w zabawne sceny i stał się ciekawym zakończeniem serialu, nie przypadł mi do gustu. Oglądając go, odniosłam lekkie wrażenie, że komedia animowana stała się... telenowelą.
Czas na opinię na temat postaci... Doris nie wydała mi się pustą dziewczyną, która zmienia chłopaków jak rękawiczki, a jedynie flirciarą. Jej postać jest odwzorowaniem przeciętnej nastolatki, a która z nas nie marzy o wielkiej miłości i nie interesuje się płcią przeciwną? XD Pisałyście, że Kowalski był zaślepiony miłością i nie widział wad swojej ukochanej. Taka sytuacja jest możliwa, nie zapominajcie jednak, że delfinica pojawiła się tylko w jednym odcinku, gdzie nie zostały pokazane wszystkie jej cechy - tak naprawdę niewiele o niej wiemy. Czy gdyby zachowywała się jak "słodka idiotka", pingwini naukowiec nadal by się z nią przyjaźnił?
Czytałam też posty, w których twierdziłyście, iż Doris wybrała Kowalskiego, ponieważ "był pod ręką". Moim zdaniem delfinica, zgadzając się na związek z nim, nie zrobiła tego tylko dlatego, że jej chłopak ją rzucił, a nasz ulubiony pingwin był w pobliżu; mogła naprawdę się w nim zakochać. Wiem, iż jest to możliwe, ponieważ... sama spotkałam się z taką sytuacją! Mój kolega, z którym przyjaźnię się od podstawówki (obecnie jestem w pierwszej klasie gimnazjum) zaczął się zachowywać w stosunku do mnie w specyficzny sposób. Wszystkie koleżanki mówią, że ów przyjaciel wyraźnie zakochał się we mnie. Poza tym od zawsze sądziłam, że jeśli miłość nie opiera się na przyjaźni, nie ma szans na przeżycie. Czasami zdarza się, iż przeglądamy na oczy dopiero wtedy, gdy ktoś nam je otwiera, prawda?
Podsumowując: chociaż sam odcinek niezbyt mi się spodobał, popieram ukazany w nim pairing. W końcu, jako fanka Kowalskiego, powinnam się cieszyć, że mój ulubiony bohater znalazł miłość!

Ostatnio edytowany przez Zoffijka (2013-09-08 16:20:17)


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#517 2013-09-08 16:02:31

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Kowaris

Trochę się rozpisałaś, i Ipossibelce nie chciało się tego czytać ale przeczytałam cały post i wiem, że było warto. ;D Rzadko widuję tak mądre i długie posty i prawie () zawsze czytam je całe, ale wiedz, że w kilku zdaniach się z Tobą nie zgadzam. Ja nie cieszę się z tego, że mój ulubiony bohater (Rico) chodzi z Perky. Jest tu jeszcze kilka osób, które najbardziej lubią Rico, Skippera, albo kochają się w Kowalskim i nie lubią paringu Kowaris, nie Dorwalski. Dorwalski brzmi niezbyt, a oficjalna nazwa brzmi Kowaris.

Zoffijka napisał:

Hahahaha! Nie bijcie, nie moja wina, że tak uwielbiam "Władcę Pierścieni"

Nie przejmuj się, nikt tu nikogo nie bije Do czasu...

Zoffijka napisał:

Jej postać jest odwzorowaniem przeciętnej nastolatki, a która z nas nie marzy o wielkiej miłości i nie interesuje się płcią przeciwną?

Ja nie Mam jedynie przyjaciół i nic więcej xD



Niestety, ja nie mam nic więcej do powiedzenia... To wszystko.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#518 2013-09-08 16:26:41

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Kowaris

Dzięki za informację na temat nazwy pairingu - poprawiłam już ten błąd.

Impossibelka222 napisał:

...albo kochają się w Kowalskim i nie lubią pairingu Kowaris...

Zdaję sobie sprawę z tego, że takie osoby istnieją, niemniej jednak nie jest to reguła. Mnie, na przykład, niewiele brakuje do fangirl wspomnianego pingwina, ale nie jestem zazdrosna. Ponieważ jest to tylko animowana postać, fakt, że jest on w związku, raczej nie ma wpływu na marzenia jego fanek.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#519 2013-09-08 16:51:46

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Kowaris

Nie ma sprawy.
Dałam tylko taki przykład, bo obydwie wiemy, że takie fanki są.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#520 2013-09-08 19:12:02

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Kowaris

Odkryłam, że prawdopodobnie jestem bi. Zarywam do tapety z AJ. Ta, to chyba moja dziewczyna.

Hmm... Nie można za wiele powiedzieć o tym pairingu. Odcinek był nawet fajny, tyle że... No czegoś mu brakuje. Tylko nie bardzo umiem powiedzieć, czego...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#521 2013-09-09 19:30:17

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Kowaris

Zoffijka napisał:

Impossibelka222 napisał:

...albo kochają się w Kowalskim i nie lubią pairingu Kowaris...

Zdaję sobie sprawę z tego, że takie osoby istnieją, niemniej jednak nie jest to reguła.

Ja do nich należę!!! ZABIĆ DORIS, KOWALSKI ZASŁUGUJE NA KOGOŚ LEPSZEGO!!!

*oddychaj, oddychaj...*


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubuscy-kibice.pun.pl www.candydolls.pun.pl www.mwsz-tir.pun.pl www.radiowalenczow.pun.pl www.menago92.pun.pl