Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


  • Index
  •  » Teksty
  •  » Kto według was ma najlepsze teksty?

#76 2013-09-08 16:52:04

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Kto według was ma najlepsze teksty?

Wybrałam króla Juliana. Większość jego tekstów jest niezbyt inteligentna, ale im głupiej on się wypowiada, tym śmieszniej to brzmi! Jego zwyczaje i zachowanie również potrafią sprawić, aby widz spadł z kanapy... Kto z nas potrafił zachować powagę, widząc jego miniaturową koronę na zadek, słysząc imiona, jakie nadawał bateriom czy patrząc, jak używa drapaka dla kotów? Mój ulubiony cytat lemurzego władcy to oczywiście piosenka:

"Jadę ulicą, opony asfalt drą,
Pingwiny, jak zobaczą drzewo,
Na zawał umrą. Hej!
Julian, Julian,
On twardy jest jak głaz...
Jedziemy, panie, ciut za wolno
- Trzeba wcisnąć gaz!".

Muszę jednak przyznać, że "Idź się lecz" czy słynne "KA-BOOM!" w wykonaniu Rico bądź naukowe teksty Kowalskiego także mogą nieźle rozbawić.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 
  • Index
  •  » Teksty
  •  » Kto według was ma najlepsze teksty?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsparcie.pun.pl www.pret.pun.pl www.realdragonballgame.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.heaven-rp.pun.pl