Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2013-02-19 00:09:51

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Rainbow Hill

Widzę że cicho na forum toteż sama zapoczątkuję jakąś rpg... o ile kokolwiek zechce sie w to wciągnąć

Ogólna sytuacja jest taka:
Kucyki pony przedostały sie ze swojego wymiaru do wymiaru pingwinów (który jest, poniekąd, także nasz) i zmierzają do zaprowadzenia miłości i sprawiedliwości na świecie (taa, naczytałam się "The Last of Us"). Oczywiście uradowani Bronies rzucają się do masowych ponyfikacji, inni ludzie podchodzą do tego z dystansem. Ponyfikacja bowiem pozbawia człowieka myśli związanych z agresją, przemocą czy inną paskudną cechą rodzaju ludzkiego i tym samym porządnie wypiera ich mózgi (bo cóż innego pod kopułą ludziom siedzi). Nie są zbyt asertywni, chociaż funkcjonują jako normalne istoty żyjące.
Pingwiny stoją bezczynnie i przypatrują się, jak kucyki wywlekają z mieszkań ludzi i wtłaczają im do żył eliksir ponyfikacyjny... oczywiście do czasu.
Co mogą zrobić nasi główni bohaterowie? Czy staną na czele rebeli przeciwko pastelowym kucykom, czy przyłączą się do zmieniania świata na lepsze? <--- głupie pytanie

Cóż.., decydujcie.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#2 2013-02-19 14:43:03

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

Podasz jakiś link do tego czy coś?


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#3 2013-02-19 15:02:12

Flutterlie

Gość

Re: Rainbow Hill

To nie chodzi o link, Alice. Gramy TU i TERAZ.
Małe pytanko: gramy swoją postacią (OC) czy kimś kanonowym (z PzM lub MLP)? Albo czy też możemy być ludźmi?
Jeśli kimś kanonowym, to ja rezerwuję Szeregowego (jeśli gramy pingwinami) albo Fluttershy (w wypadku kucyków). Sorry, że się tak pytam i prawdopodobnie wprowadzam niepotrzebny chaos, ale nie do końca zrozumiałam (albo napisałaś to bardzo wyraźnie, a ja nie umiem czytać).

 

#4 2013-02-19 15:24:50

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

Aha. Też się mogę dołączyć?


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#5 2013-02-19 18:08:24

Flutterlie

Gość

Re: Rainbow Hill

Jeśli wiesz, jak się gra w rpg, to proszę bardzo. A jeśli nie wiesz... Well, zawsze mogę w skrócie objaśnić zasady

 

#6 2013-02-19 19:28:32

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

chyba chodzi o to że się pisze jakby się było tą postacią. Jak chodzi o pingwiny to biorę Kowalskiego.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#7 2013-02-20 18:13:58

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Rainbow Hill

YAY! Uwielbiam RPG! Ale gramy pingami, cooo? Rezerwuję Skipcia, jak kucyki to Rainbow Dash.
A tak w ogóle to nie do końca rozumiem...


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#8 2013-02-20 18:42:45

lisek696

Gość

Re: Rainbow Hill

Ja będe Rico.

 

#9 2013-02-20 18:57:40

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

fajnie że znalazł się cały skład. kiedy zaczynamy?


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#10 2013-02-20 20:34:19

Flutterlie

Gość

Re: Rainbow Hill

Cóż, same pingwiny to trochę mało. Poza tym, jeśli mamy wybierać między jedną postacią, to ja wolę być Fluttershy (aczkolwiek b. chętnie przejmę obie role ).
Możemy zaczynać, tylko że mam jedną prośbę: nie piszmy samych dialogów, dajemy też opisy! Zarówno wypowiedzi, jak i opisy dotyczą tylko naszej postaci (no, ewentualnie drobnych akcji innych). I, ponieważ nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi, uznam, że na razie gramy pingwinami. Jak ktoś chce wtrącić opisy sytuacji kucyków, trzeba to zaznaczyć.
Well... Zaczynamy!

Szeregowy siedział jak co tydzień przed telewizorem. Właśnie mieli wyemitować nowy odcinek Słodkorożców, ulubionego serialu młodego pingwina. W dodatku po nowym odcinku mieli wyemitować maraton najbardziej lubianych odcinków z całej serii! Szeregowy nie mógł się doczekać. Przygotował sobie wygodną poduszkę do siedzenia, dużo ciastek, jeszcze więcej krówek, a obok niego stała figurka kucyka.
Zaczęto emitować czołówkę. Szeregowy ledwo mógł wytrzymać z podniecenia - w tym odcinku miała być koronacja księżniczki! Nagle, bez ostrzeżenia, ekran zrobił się czarny. Po otrząśnięciu się z szoku Szeregowy krzyknął:
- Co!? Nie, to nie fair! Dlaczego akurat teraz musieli wyłączyć kablówkę!?
Widocznie krzyczenie podziałało, albowiem telewizor ponownie się włączył. Na ekranie, zamiast uroczy koników, pojawił się jednak Max Kolanko.
- Dzień dobry, dzisiejsza transmisja zostaje przerwana, bo... AAA!!!
Na ekranie przeleciało coś tęczowego, co porwało ze sobą prezentera. Potem, jakby nieśmiało, dwoje wielkich oczu w morskim kolorze pojawiło się na ekranie.
- Um... Rainbow... Jesteś pewna, że tak to działa?
Oczy odsunęły się w tył i widzom ukazał się... żółty pegaz. Latał w miejscu, rozdzielając swoją uwagę między martwieniem się (a przynajmniej tak się Szeregowemu wydawało) o prezentera a rozpracowywaniem dziwnego mechanizmu kamery.
- Um... Przepraszam... Czy ktoś mnie słyszy? Podobno dzięki temu dziwnemu pudełku można sprawić, że wiele osób widzi, co się dzieje w danym miejscu. Nie wiem, czy to działa... Mógłby mi ktoś odpowiedzieć? Dashie, pomóż!
Szeregowy gapił się na ekran z otwartym dziobem. W telewizji mieli prawdziwe, żywe kucyki! Nie zastanawiając się długo, pobiegł na górę, gdzie znajdowały się pozostałe pingwiny. Wychodząc z bazy, potknął się. Natychmiast poderwał się z miejsca i krzyknął do swego szefa:
- Szefie, kucyki znalazły się w naszym świecie!

 

#11 2013-02-20 20:43:39

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

(Popatrzyłem się z politowaniem na najmłodszego z oddziału)

-Szeregowy, to niemożliwe, ponieważ kucyki nie istnieją. Pokazują je tylko w tym piorącym mózgi programie o nazwie "słodkorożce". Ztego co wiem to leci teraz ten maraton  3 sezonu tych mitycznych różowych koni, czyż nie?


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#12 2013-02-21 12:27:24

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Rainbow Hill

Skipcio zdziwiony patrzy na ekran. Po chwili kładzie skrzydła na ramionach Kowalskiego i patrzy mu w oczy.
- Kowalski. One. Są. Naprawdę. TO JEST TRANSMISJA NA ŻYWO Z CENTRUM NOWEGO JORKU. I to nie są te kucyki z bajki Szeregowego. TO. JEST. MY LITTLE PONY!! I TO JEST FLUTTERSHY!!!
Skipper stoi na środku bazy i gapi się na ekran z rozmarzeniem
( LOL, zakochałam Skipcia w Fluttershy! )


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#13 2013-02-21 12:39:01

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

(Zdejmuję skrzydła Skippera z ramion)

-Ale... ale... ale... to nie jest możliwe. Może... może... eee... to są hologramy, a gdzieś jest ukryty projektor. Tak więc pójdziemy do miasta, wyłączymy projektor, który najprawdopodobniej jest dziełem Bulgota, wrócimy do bazy... i się okaże że to ja miałem rację, a nie pan, Szefie... A ja sądziłem, że Szef nie wierzy w te mistyczne różowe konie, któtych  N I E   M A!!! Dotarło to do Szefa? Zresztą nie mogą istnieć, bo nauka nie potwierdziła, żeby takie stworzenia istniały!

Ostatnio edytowany przez Alice (2013-02-21 12:49:04)


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#14 2013-02-21 13:00:06

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: Rainbow Hill

Nagle - zupełnie niespodziewanie - w bazie pingwinów rozległ się wielki, oślepiający błysk. Zasłanianie oczu płetwami niewiele poprawiało sytuację - straszliwa jasność z jednego punktu na środku pomieszczenia robiła się coraz bardziej intensywna. W pewnym momencie nieco osłabła, a z dziwnego punktu wydostały się wiązki purpurowych promieni.
Przetarłam nerwowo oczy i z niedowierzaniem zerknęłam na cztery dziwne stworzenia gapiące się na mnie z nie mniejszym zdumieniem.
- No i masz, Szeregowy, swoje słodkorożce! - powiedział jeden z ptaków, podpierając swe boki skrzydłami (skrzydłami? Właściwie to jak się to nazywa? Zwłaszcza że pingwiny nie latają... z tego co mi wiadomo.).
- Jesteś... prawdziwym słodkorożcem? - zapytał cienkim z podekscytowania głosikiem drugi pingwin.
Wzięłam głęboki wdech i siląc się na uśmiech, powiedziałam:
- Jednorożcem. Pierwszy raz słyszę o określeniu, którego użyłeś.
- Jeeeej! - pingwin zatańczył w miejscu, a pozostali obdarzyli mnie krytycznym spojrzeniem.
- Nazywam się... Twilight Sparkle. - zaczęłam z lekkim zająknięciem, niecierpliwiąc się reakcji ptaków w garniturach.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#15 2013-02-21 13:08:14

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Rainbow Hill

-Ty... ty... jesteś jednorożcem? (zapytałem ze zdziwieniem wypisanym na dziobie)


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-arena.pun.pl www.techniak.pun.pl www.redstar.pun.pl www.zimlublin.pun.pl www.wsse-pedagogikagda.pun.pl