#1 2013-02-11 17:31:28

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Szeregowy

Szeregowy (ang. Private) – najmłodszy pingwini komandos.
Ma jasnobłękitne oczy i jest najniższy z całej czwórki pingwinów. W oryginalnej wersji mówi z brytyjskim akcentem.
Jest najrozsądniejszy z całego oddziału Skippera, często jako jedyny myśli roztropnie. Niekiedy sceptycznie odnosi się do sugestii Kowalskiego czy Skippera. Mimo to pozostałe pingwiny traktują go niepoważnie. Jest bardzo wrażliwy, nieśmiały, wyróżnia go przede wszystkim urok osobisty. Przez to przez długi czas był ulubieńcem fotografa. Gdy w odcinku „Twarde Jajko do zgryzienia” wymieniano najważniejsze zdolności pingwinów, Skipper powiedział, że „[Jajko] potrafi skutecznie udawać, że jest słodki – zupełnie jak nasz Szeregowy!”. Urok Szeregowego w odcinku „Za słodko” stał się jego super-bronią – dzięki swojej uber-słodyczy może oszołomić każdego. Pod koniec owego odcinka odmówił używania swojej mocy, widząc co potrafi zrobić. Mimo to, uber-słodycz pojawia się jeszcze w paru kolejnych odcinkach, np. w „Littlefoot” (wtedy wyjątkowo nie zadziałała).
Szeregowy jest bardzo opiekuńczy i uwielbia dzieci – w „Operacja: Jajko” czule opiekował się JJ, podobnie zachowywał się w odcinku „Wróg u bram”. Gdy Kowalski zbudował maszynę czasu, i przeniósł się w przeszłość, okazało się, że Szeregowy marzy o tym, żeby mieć swój własny dom i dwójkę dzieci.
Przez swoją wrażliwość, często stara się pokojowo rozwiązać konflikty. W paru odcinkach można było również zobaczyć, jak daje lekcje czy pouczenia innym postaciom – tak jak na końcu w „Mega Morcie”.
Jego pasją są „Słodkorożce” (w późniejszych odcinkach nazywane po prostu „jednorożcami). Uwielbia ten serial, ma nawet figurkę jednej z postaci. Często cytuje „nauki”, które pojawiły się w jego ulubionym programie telewizyjnym i kieruje się nimi w życiu. Ogólnie Szeregowy uwielbia wszystko, co słodkie – i dotyczy to nie tylko małych kaczuszek czy kucyków. Kocha słodkości, jednak gdy zje ich za dużo, ma halucynacje i gada bez sensu.
W odcinku „Przetrwać w miejskiej dżungli” został awansowany na Szeregowego Pierwszej Klasy, jednak Skipper uznał, że nadal będą się do niego zwracać Szeregowy.
Mimo że jest uznawany za najmniej doświadczonego, bardzo dobrze walczy – w odcinku „Niewidzialny Wróg” pokonał Skippera i Kowalskiego z zawiązanymi oczami. Często jest traktowany jako przynęta albo królik doświadczalny – jak to ujął Skipper „[…] Jednostka sobie bez was poradzi, a to rzadki talent!”. Wiele razy jego życie zostało przez to zagrożone.
Gdy jako jedyny z pingwinów jest w stanie uratować sytuację, potrafi rozwiązać sytuację w naprawdę skuteczny sposób, jak w „Gorzkiej Prawdzie” lub „Nietykalnym”.
Panicznie boi się borsuków, jednak nigdy nie zostało powiedziane, dlaczego. Nie cierpi również karaluchów.
Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Jednym z odcinków, które nieco opowiedziały o przeszłości Szeregowego, jest „Pan Talon”. Jak się okazało, pingwin był niegdyś mistrzem gry w minigolfa. Zostawił to hobby, kiedy chęć wygranej zaczęła brać górę nad jego moralnością. Pomimo wieloletniej przerwy, gdy tylko dostał kij do ręki, pokonał swojego dawnego wroga, Pancernika De Kit.
Jedynym znanym krewnym Szeregowego jest jego wujek Nigel. W odcinku „Wizyta Wujka” odwiedza on pingwinich komandosów. Jak się okazuje, on również jest tajnym agentem, co zaskakuje Szeregowego. Nigel jest przekonany, że jego siostrzeniec to twardy, sprytny i silny agent, nie ma pojęcia, że młody pingwin uwielbia kolorowe kucyki i jest najwrażliwszy spośród pingwinów.
W odcinku „Miłość boli” zakochał się w Shawnie, ale zostawił ją dla drużyny.

Opis stworzony przez flutterlie.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fablesite.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl www.pacyf.pun.pl www.xxhogwartxx.pun.pl