Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#301 2012-11-10 19:01:39

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Nasze postacie

My characters:

Aisza - arktyczna norka (taka, za jaką wzięli Marlenkę w "Białej damie", w rzeczywistości ten gatunek nie istnieje). 17 lat (norkowych ). Nieduża, białe futerko, blond grzywka, puszysty ogon, błękitne oczy. Pociągająca dla samców. Dość nieśmiała. Jest obiektem nieudolnych zalotów pingwinów, ale sama czuje do nich tylko silną przyjaźń. Pojawiła się tylko w jednym opowiadaniu, ale planuję jej występ w kolejnym.

Lily - modliszka diabelska. Zielona, fioletowe skrzydła, błękitne odnóża, różowe oczy, na całym ciele wyrostki maskujące, na głowie rożek w kształcie liścia. Zadziorna, świetnie się bije, nie waha się zabić przeciwnika, jeśli to możliwe. Taka Lara Croft wśród owadów. Zachowuje się zalotnie i uwodzicielsko w stosunku do samców. Wie, jak wykorzystać swój urok. Pracuje dla tego samego tajemniczego "dowództwa", co pingwiny. Na razie pojawiła się w 4 historiach.

Elijah - straszyk olbrzymi, mieszka w jednym terrarium z Lily. Jasnozielony, czerwonawe skrzydła i oczy. Próżny, narcystyczny, cyniczny, uważający się za ideał. Innych zwykle irytuje. Również pracuje dla "dowództwa", ma pod swoją komendą 3 patyczaki. Męski szowinista, odnoszący się też z niechęcią do ssaków. Często wymienia złośliwe uwagi z Lily, co nakręca specyficzna chemię między nimi. Na razie pojawił się w 2 opowiadaniach.

Basil - łasica gronostaj. Były agent doktora Bulgota. Brązowe futerko, szmaragdowe oczy. Jego specyficzną zdolnością jest ogłuszający wrzask w chwili zagrożenia Potrafi sprawić, by samica straciła dla niego głowę. Pojawił się tylko w 1 historyjce.


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

#302 2012-11-17 14:51:02

Echo

Gość

Re: Nasze postacie

Ojej. Dużo tego Ale interesujące...

 

#303 2012-11-28 11:49:31

skilenka.joasia

Zbanowany

Re: Nasze postacie

Co myślicie o moich?

 

#304 2012-11-28 12:32:57

Kikisz

Gość

Re: Nasze postacie

U have to write some .... ;_;
Moje Ocetki NEW !

Robbie - Starszy brat Lucy . Wysoki , silny no i przystojny . (Jak kto chce to jest wolny XD :3)
ma brązowe oczy i nietypowe umaszczenie . Wygląda jak pingwin grzebieniasty ...
Jest dość żywiołową osobą .

 

#305 2012-12-09 20:12:21

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Nasze postacie

Moja OC:
Miney, zabujana w Kowalskim ( w moich snach z wzajemnością!!! ), z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Jak Skipper - udaje twardą i (?) bezinteresowną. Umie czytać. Jej ulubiona piosenka to "You're Gonna Go Far, Kid". Kocha tańczyć, ale się z tym ukrywa - powtarza Skipperowi że "może nadal do reszty mówić *panowie* bo ona jest chłopczycą". Nabija się po cichu z Rico i reszty mówiącej o "macho", ale udaje że takich rzeczy nie słyszy. Jej ukrywanym mottem jest "Wykonać zadanie i przy okazji nie zbłaźnić się przed Kowaalskiim... (często jąka się przy wymawianiu jego imienia). Ma lekkiego fioła na punkcie Twistera i Księgi Czarów Wonderbook ( od niedawna)- a to dlatego że potrafi transformować się w człowieka. Kiedy śnił mi się "Powrót zemsty Doktora Bulgota" to ona śpiewała piosenkę która miała oczarować maszynę "gdy połączymy mą baterię i mój diabolizer bardzo, bardzo zły, Juliana player MP3". Oczywiście było to "You're Gonna Go Far, Kid" . To chyba wszystko o Miney. Acha. Kumpluje się z Doris "znam ją ze studiów" . Pomogła Kowalskiemu pokonać ból "AAAAaaaaa!!!! DORIS!!!!! Czemu?! CZEMU?! CZEMU?!?!".
I to już wszystko.
"-Mogę stwierdzić że mamy absolutny THE END!
- A ja - polemizował bym!!"

Ostatnio edytowany przez QWERTA (2012-12-09 20:13:14)


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#306 2012-12-14 15:41:03

Marlenka

Zbanowany

Re: Nasze postacie

Moje postaci :
Tracy -
Rodzice : Skipper i Marlenka
Wygląd : To czarna wyderka , o zielono-niebieskich oczach . Jest nietypowa i niepowtarzalna , ponieważ ma czarne futerko (po tacie ). Ma brązowe łapki i biały , puszysty brzuszek .
Charakter : Jest żywa i energiczna , zna sztuki walki , lubi dużo się ruszać , i uprawiać różne sporty ekstremalne .
-Jack
Rodzice : Skipper i Marlenka
Wygląd : To wysportowana wydra , o brązowym futerku i niebieskich oczach , także interesuje się sztukami walki , ma  czarny pas karate .
Charakter: To wykapany tatuś :-)
-Ivana
Rodzice :  Skipper i Marlenka
Wygląd : To brązowa pingwinica , z zielonymi oczami , zawsze nosi charakterystyczną czarną kokardkę na głowie ( coś w stylu gotyckim )  .
Charakter : Zawsze wyróżniała się z grupy , lubi odkrywać różne tajemnicę , interesują ją takie rzeczy jak : egipcjanie, archeologia , duchy, legendy i potwory .
- Broke
Rodzice : nieznani
Wygląd : Broke to typowy pingwin , ma umaszczenie jak wszystkie pingwiny , kędziorek na głowie i brązowe oczy .
Charakter : Lubi czołgi, samoloty, broń i wszystkie związane z tym rzeczy , uwielbia grać   w gry wojskowe i udawać prawdziwego żołnierza .
Historia : Został przygarnięty i wychowany przez Skippera i Marlenkę . Znaleźli go gdy był jeszcze jajkiem ,porzuconym gdzieś na Antarktydzie .

 

#307 2012-12-14 17:01:42

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Nasze postacie

Dzieci z wydry i pingwina... Jezu... Czego ci genetycy nie wymyślą


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

#308 2012-12-14 17:07:08

Echo

Gość

Re: Nasze postacie

A nie się podoba. W mojej historii jest bardzo podobnie, tylko nie chciało mi się pisać. U mnie jest dwójka: Hayley po mamie czarno-biała lisica i Willy srebrny pingwinek Ale to dlatego, że rodzice (bo Echo też jest, może mniejszym, ale wynalazcą) pokombionwali trochę z DNA, stworzyli takie specjalne ustrojstwo i włala

 

#309 2012-12-14 17:14:24

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Nasze postacie

Oh God... Już widzę te protesty przeciwników krzyżowania genetycznego

Ostatnio edytowany przez XV (2012-12-14 17:16:39)


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

#310 2012-12-15 09:13:58

Echo

Gość

Re: Nasze postacie

A mnie tam z tym dobrze. Przynajmniej jest wesoło.

 

#311 2012-12-16 13:48:04

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Nasze postacie

Ano nie przeczę


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

#312 2012-12-16 14:09:14

Echo

Gość

Re: Nasze postacie

Ano, jakoś tą tę szarą, nudną, do du*y egzystencję należy czymś może urozmaicić może może (sorry - za dużo filmów Koterskiego)

 

#313 2013-07-11 11:08:52

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Nasze postacie

Teraz ja:
Miley- Pingwinka o jasnozielonych oczach i kasztanowych włosach. Odważna i bardzo pewna siebie. Nosi złoty naszyjnik z kluczykiem, który dostała od swojej mamy jako dziecko. Rico się w niej zakochał, lecz na razie są tylko przyjaciółmi, choć spodobał mi się pomysł brata z tym, że można zrobić z nich słodką parkę. Ma wroga-pelikanicę Sarę. Skipper tyko ją toleruje, ale ona walczy by w końcu ją polubił. Miła i ciekawa wszystkiego. Na lewym skrzydlea ma tatuaż w kształcie serca, które na środku ma zamek do klucza. (Prawdopodobnie tego, który ma na szyi xDD)
Później opiszę Sarę, bo teraz mi się nie chce


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aniolypiekla.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.xbleach.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl