Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#31 2012-11-24 13:08:21

Echo

Gość

Re: Marlenka

No, miała takie irytujące chwile, ale ja tam ogólnie nie lubię tego głosu... Mimo wszystko sama Marlenka jest fajna

 

#32 2012-11-24 13:19:02

marina1318

Gość

Re: Marlenka

Marlenka jest nieco zbyt, uhm, nerwowa i histeryczna. Co chwilę prosi o pomoc chłopaków... A jak Skipper z niej żartuje, to się obraża

 

#33 2012-11-24 13:30:54

Echo

Gość

Re: Marlenka

No cóż, taki jej urok Ale jest też przebojowa i w trudnych momentach można na nią liczyć

 

#34 2012-11-24 14:38:29

Flutterlie

Gość

Re: Marlenka

Mój szczyt sympatii do Marleny to była obojętność. Ale teraz jej nie lubię. [Hetalia - Feliks mode: on] Jest, tak jakby, totalnie irytująca. I ten, no, generalnie to nie pasuje do serialu. Ale mogę ją jakby tolerować [H-FM: off]. Poważnie - przyzwyczaiłam się do niej, ale jej nie lubię. Jest wkurzająca. No i zgadzam się z Mariną. A co do jej dubbingu - lubię i Monikę Kwiatkowską i Nicole Sullivan.

 

#35 2012-11-24 14:57:37

Echo

Gość

Re: Marlenka

No, może masz rację... można mieć do niej mieć sprzeczne emocje, ja też ją toleruję, nie żeby jakoś specjalnie lubić, a dubbing wnerwia mnie kompletnie! Ale jakoś tak... nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia, ale myślę, że pingwiny bez niej nie byłyby takie same....

 

#36 2012-11-24 16:56:28

Flutterlie

Gość

Re: Marlenka

Nie, nie byłyby takie same. Byłby lepsze

 

#37 2012-11-24 17:15:07

Echo

Gość

Re: Marlenka

Eee, czy ja wiem? Marlenka czasem bywała kluczową postacią w niektórych odcinkach, poza tym były też zabawne sytuacje z jej udziałem (mało, ale zawsze)
*Kowalski*: A ja tam za nią nie przepadam...
*Echo*: A kogo to?
*Kowalski*: Może nie ciebie, ale innych może obchodzić twoje zdanie!
*Echo*: Sigh, wątpię. A tak poza tym ty jesteś tylko wytworem mojej chorej wyobraźni!
*Kowalski*: Eeee, nie... Jestem wytworem wyobraźni twórców tego serialu, osób o znacznie większym ilorazie inteligencji. A tak poza tym można mnie nazwać twoim duchowym przewodnikiem.
*Echo*: Moim... że co proszę?! Chyba cię grzmi! Nie potrzebuję duchowego przewodnika, a już na pewno nie w twojej osobie!
*Kowalski*: Mimo wszystko tu jestem i mam takie samo prawo do wypowiadania swojego zdania, jak ty. *ciszej* Choć w sumie to powinienem mieć do tego większe prawo, bo twoje ,,inteligentne'' wypowiedzi tylko zaniżają poziom ilorazu na tym forum.
*Echo*: COŚ TY POWIEDZIAŁ?! *Yebut!*
*Kowalski* AAAAUUU! KOBIETO! CZY TY JESTEŚ NIENORMALNA?! *podnosi się z ziemi* Niech ktoś mnie ratuje
*Echo*: Przepraszam, offtopuję przez tego... tego... typa...

 

#38 2012-11-24 20:33:00

Flutterlie

Gość

Re: Marlenka

Odcinki, w których odgrywała kluczową rolę były, jak dla mnie, słabe (na czele z Littlefoot - najgorszy odcinek serialu); podobał mi się Otter Gone Wild, ale mogłabym spokojnie bez niego przeżyć.
Uwielbiam czytać rozmowy ludzi z dajmonami/tulpami/fikcyjnymi postaciami

 

#39 2012-11-24 21:13:46

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Marlenka

Marlenka psuje każdy odcinek, w którym jest jak postać główna. Jako postać drugoplanowa i dodatek - sprawdza się cudownie (Nawiedzone zoo, Dwie stopu nad ziemią i wyżej). Co do jej charakteru, to jest na pewno mądrzejsza o bardziej godna zaufania niż każdy z pingwinów Jest włąsciwie najnormalniejszym zwierzęciem w serialu zaraz po Maurice'ie (reszta postaci to sami pomyleńcy ).


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

#40 2012-11-25 12:53:21

Echo

Gość

Re: Marlenka

Flutterlie napisał:

Uwielbiam czytać rozmowy ludzi z dajmonami/tulpami/fikcyjnymi postaciami

Czytać ja też lubię... Ale gorzej, jeśli taki się przyczepi i żyć nie daje!
*Kowalski*: Oj bo się popłaczę! i tak wszyscy wiedzą, że mnie lubisz *ucieka na zaś*
*Echo* eech, w każdym razie... Ja tam lubię odcinek ,,Biała dama'', Skipper był niesamowity, a pamiętać należy, że w końcu Marlenka odgrywała tam główną rolę
XV, czy ja wiem, czy ona jest najnormalniejsza? Czasami też ulega ,,paranojom''

 

#41 2012-12-02 14:42:13

 XV

Władca Pierścieni

Skąd: Greferbergerstan
Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 495
Ulubiona postać z PzM: Król Julian

Re: Marlenka

Ach, i jeszcze jedno: Marlenka jest opiekuńcza i dobrze nadawałaby się na matkę (patrz: np. "Dwie stopy nad ziemią i wyżej", jak traktuje Morta).


Moje opowiadania o PzM: https://docs.google.com/document/d/1ZIN … sp=sharing
_____________________________

"Odważny będziesz nie wtedy, gdy zabijesz przeciwnika, ale wtedy, gdy darujesz mu życie."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aniolypiekla.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.assaultcube.pun.pl