Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#286 2012-10-11 22:59:49

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

A ja mam pomysły na.... kontynety! ^.^

 

#287 2012-10-11 23:05:03

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Otóż robię miasto Konkretnie - my city, my life, itp. - Katowice Będzie w fic'u z Szeh

 

#288 2012-10-11 23:53:51

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

To super ^^
jak napiszecie
to dajcie mi znać
OK?

 

#289 2012-10-12 09:05:21

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Nie ma sprawy A teraz, wracając do głównego tematu... Mam nową OC

 

#290 2012-10-12 19:29:27

Szeherezada

Gość

Re: Nasze postacie

Ha! Miałam rację! Widzicie? Ja zawsze mam rację, nawet kiedy nie mam
A postać daaaaaaj! ;D

 

#291 2012-10-12 23:56:03

LastDay

Gość

Re: Nasze postacie

Ja za to mam opis Alexy.

No więc tak, ogólnie uważana jest za takiego czorta. Taka popędliwa, agresywna osóbka. Silnie zbudowana, lubiąca walczyć i wygrywać. Uparta i szybko dąży do celu. W wolnym czasie trenuje łucznictwo, a także walke z mieczem. Chodzi po polach, i po lasach, ciekawa przyrody a także anatomii człowieka. Co ludzie uważają za dziwne, i nie poważne by kobieta, trenowała męskie prace. Jest bardzo silna, o czym się nie jeden jegomość przekonał. Taka cicha, samotniczka, która chce wszystko poznawać i się uczyć, odkryć i wynaleźć. Jej entuzjazmu do nauki, nie rozumieją ludzie. Albo ją uważają za świrniętą, albo zaś że jest nadzwyczaj zuchwała i złośliwa. Fakt, Alexa jest miła, ale jak się jej nie prowokuje. Bo wtedy, potrafi być złośliwa, a tyle pomysłów ma na zemste i tak mało czasu potrzebuje by je zrealizować, że zanim się obrócisz, już będziesz mieć pobity albo policzek, albo co gorsza coś połamanego. Taka zawiść u niej jest. Ale ludzie się bardziej skupiają na jej wadach, a zalet nie zauważają. Nie widzą, że pod tym nożem, pełnym zawiści, kryje się waleczne serce. Zawsze kiedy ktoś jest w tarapatach to Alexa go ratuje, no a on... najczęściej ją wyśmiewa. I wtedy najczęściej ona wybucha gniewem. Tak bardzo chciałaby mieć przyjaciela. Prócz odwagi i waleczności, Alexa jest naprawdę inteligentna, i pełna marzeń, chciałaby przenieść się do czasów gdzie bardziej szanowano by się geniuszy. Gdzie można by było z łatwością zdobywać wiedzę, i robić w bardzo łatwy sposób eksperymenty. Jeszcze bardziej chciałaby poznać swoich rodziców. Nie lubi gdy ktoś krytykuje jej: -włosy -wymyśla jej idiotyczne imiona -jej zainteresowania. Co do pierwszego włosy Alexy, są "nijakie" jakby to uznali złośliwi. U góry brązowe, później schodzą na kasztan, następnie na rude, i coraz jaśniej, aż w końcu na blond i platyn. Ot, takie dziwne. Oczy ma koloru oceanu, a cerę śniadą. Jej imię Alexa, uznawane jest za dziwne, więc jej opiekunki ubzdurały sobie że ma nazywać się koniecznie -AnnaLies- Niecierpi Alexa gdy się do niej tak zwraca, woli już od biedy zostać nazwaną Lexi, bądź Alex (chodź uważa, że to imię jest męskie) O, zainteresowaniach i niecodziennych pasjach, już lepiej nie wspominać. Lubi także od czasu do czasu pograć na wiolonczeli i pływać. Niecierpi Leona, młodego dzieciaka, który stale jej dokucza w dodatku Alexa musi się nim opiekować. W końcu ją doprowadza do takiej furii, że nieświadoma co mówi, krzyczy że wolałaby się opiekować zwierzęciem, bo jest mądrzejsze i bardziej ceni sobie innych. No i poszła do domu. Gdy zamykała drzwi, z dzieciakiem zaczynało się dziać coś bardzo dziwnego. (to było pierwszy raz, kiedy niechący użyła swoich zdolności) Drugą, znienawidzoną osobą przez Alexe, jest Arthur. Bogaty, bardzo wysoko położony społecznie człowiek, który lubi dokuczać Alexie, chodź nie przyznaje się że mu się podoba. Gdy tak jej dokucza, Alexa postanawia się zemścić. Ale się jej nie udaje. Więc jej przegrana, zostaje przez nią skomentowana straszną złością i fochami. (później się nie odzywała do Arthura przez rok), ale ten usilnie chciał zwracać na nią uwagę, ale kiedy coś zagadał to raz dostał w twarz, drugi raz został omal nie uduszony, i wiele innych. Praktycznie można powiedzieć, że z każdego spotkania z Alexą nie wychodził w jednym kawałku. I tak mijało wiele, wiele miesięcy... a on dalej się nie poddawał. W końcu zrezygnowana Alexa, uznała że nie ma sensu dalej tego ciągnąć. I.... przyjęła przeprosiny. Od tamtego czasu ona i Arthur często się spotykali.... i tak dalej. (bardziej historia Alexy to powieść)
Aż do czasu gdy Alexe, w pełni udoskonaliła zdolności i poszła w odnalezieniu rodziców, do przyszłości.


A teraz zgadnijcie:
1. Jaką moc ma Alexa?
2. W jakim wieku rozgrywa się akcja?

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-10-12 23:59:20)

 

#292 2012-10-15 17:04:21

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Fajnie W ogóle miło mi Cię poznać, MakeYourStyle .
Wracając do tematu... Obecnie pracuję nad nową OC:
Imię: Enigne (fr.zagadka, tajemnica) (ale biorę też pod uwagę Anikę, Hanę (jap.kwiat) i Sore (jap.ona)
Nazwisko: nieznane
Gatunek : pingwinica
Pochodzenie: nieznane
Wygląd: czarne pióra, na głowie dłuższe, tak że wyglądają jak włosy, czarne oczy .
Charakter: małomówna, skryta, bardzo cicha i spokojna. Zaskakująco inteligentna. Kiedy się ją zirytuje, nie krzyczy ani się nie awanturuje, tylko przeczekuje burzę, a potem się mści. Znana z tego, że gdy opowiada dowcip, a robi to bardzo rzadko, jest zwykle bardzo udany, wszyscy się śmieją, a ona jedna ma kamienną twarz.
Umiejętności: doskonale walczy, znakomicie posługuje się mieczami i kataną, ale również w walce na gołe skrzydła nikt nie chce z nią się zmierzyć. Mówi płynnie po angielsku, japońsku, niemiecku i duńsku.
Partner: Skipper.
Hope u like it .

 

#293 2012-10-15 17:50:47

Flutterlie

Gość

Re: Nasze postacie

Yay, czyli to ta nowa dziewczyna Skippera!? YAY!
Ja jakoś nie mam głowy do OC... Jak kogoś wymyślę, to wydaje mi się albo taki nudny, bez cech szczególnych, albo zbyt overpower. Albo nawet nie OP (rzadko daje postaciom moce), tylko... jakiś taki zbyt idealny
Ostatnio narysowałam w zeszycie ognistego kuca... ołówkiem Ogólnie od początku tego roku, w praktycznie w każdym zeszycie są kuce. Szczególnie ładne rysuje na chemii, nie wiem dlaczego.

 

#294 2012-10-16 12:02:22

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Dziękuję, dziękuję, część wymyślana na bieżąco, ale fajnie, że nie wyszło
A, no tak... Faktycznie czasami z takimi postaciami męka - albo wychodzi mydło, albo Mary Sue Ale na pewno w końcu uda Ci się wymyślić fajną postać .
Yay, nieźle A w moim zeszycie (specjalnie kupiłam se brulion A4 na rysunki) na razie są
a) nędzne próby z mangą ,
b) humanizacje (na razie tylko mam dwie Tygryski z KFP, Amy i Lenę z mojego fic'a i jakoś 3 FS )
c) koślawe kuce,
d) randomowe bazgroły,
e) dwie postacie z Hetalii - Polska i [dane uparcie zastrzeżone] .
Na chemii? Nieźle . Ale czemu by nie?

 

#295 2012-10-16 15:01:16

Flutterlie

Gość

Re: Nasze postacie

Na chemii narysowałam scenę "yay" z FS i Dash, obok jest PP, która wkurza czytającą Twilight. Twilie wyszła mi ładnie (po raz pierwszy twierdzę, że mój własny rysunek jest ładny...). W polskim jest Dash, PP, ognisty kuc oraz Rarcia z Fluttershy (strasznie mi nie wyszły te dwie ostatnie, natomiast Pinkie... całkiem, całkiem), w biologii Rarcia ze Sweetie Belle i Scootaloo, w dodatkowym zeszycie szkic AJ z AB, w ang. parę szkiców w stanie pierwotnym plus Dash ze sceny z 20% cooler, w matmie moja OC - jednorożec, Dash i Fluttershy miotająca ogniem (nie pytaj), a w historii zhumanizowana Dash i... niech to pozostanie moją słodką tajemnicą Plus jeszcze od początku tego roku walnęłam w zeszycie mojego kolegi nie-bronego Dashie (na początku trochę się wkurzył...), a w zeszycie koleżanki-pegasis scenę z 'yay' (spodobała jej się ta w mojej chemii, więc poprosiła mnie o taką samą u siebie - u niej jest oczywiście ładniejsza, bo się bardziej starałam). No i w moich zeszytach, na marginesach miniaturki (rysunki mająca do 3 cm. Często związane z tematem lekcji - np. temat na chemii "Alkohole", obok - AJ z zacieszem na twarzy i wyrazem "Cider!" napisanym obok). I oto moja twórczość szkolna (nieszkolnej na razie brak) od początku roku (szkolnego).
Jak tak teraz patrzę, to najlepiej rysuje mi się Rainbow (bo jest jej najwięcej).

 

#296 2012-10-16 15:36:20

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

Flu...Fluttershy miotająca ogniem? Chcę zapytać >o<
Poza tym, to ...wow .Dużo kucy. Aż chyba, zainspirowana AJ i cydrem, zacznę obok tematów rysować mochi's :3  Bo zapomniałam, że narysowałam jeszcze całkiem nieźle Państwa Osi właśnie jako mochi's + flagi, dymki i w ogóle
Wow, offtop się zaczyna... OK, to może ma ktoś jakieś OC czy mam na bieżąco wymyślić własne ?

 

#297 2012-10-16 16:08:25

Flutterlie

Gość

Re: Nasze postacie

Do offtopu:
Nie za bardzo wyszła, jeśli mam być szczera... Natomiast co do samej idei Shy miotającej ogniem... Historia jest długa, pokręcona i rozgrywa się w mojej głowie, więc... nie chcesz wiedzieć (a może chcesz, ale nawet nie jestem pewna, jak opowiedzieć historię i nie pokręcić niczego ;P).
Ja jeszcze mam napisane (zwłaszcza w angielskim) przy odpowiednich słowach czy zdaniach "Rainbow Dash approves", "Pinkie Pie approves", "Rarity approves" itd.
Tak właściwie to mogę zeskanować te rysunki i tu (czyli w temacie "Kucyki" czy gdzieś tam) wstawić (jeśli chcesz popatrzeć na moje nędzne rękodzieło).
Do tematu:
Daj OC!

 

#298 2012-10-16 16:42:35

marina1318

Gość

Re: Nasze postacie

OK, więc wymyślanie OC... Nah
Imię: Black  Ink(przybrane)
Nazwisko: brak
Gatunek: pingwinica
Pochodzenie: Tajwan
Wygląd: długie, czarne pióra, opadające na ciemnobrązowe, duże, nieco skośne oczy. Ogólnie sprawia wrażenie bardzo smutnej. Wzrostu Rico.
Charakter: trochę emo. Bardzo wrażliwa, delikatna i romantyczna, nieco podobna do Sore (nareszcie wybrałam jej imię ), ale jednocześnie różna - Sore jest zdecydowana, pewna siebie, a Black Ink jest bardzo nieśmiała. Ogólnie sprawia wrażenie, jakby przeżyła wielką utratę.
Umiejętności: pięknie śpiewa (trochę jak w piosence, którą się inspirowałam, tworząc ją - http://www.youtube.com/watch?v=Pz5H3iVjAlw ), pisze wiersze. Umie znakomicie posługiwać się sztyletem, ale w walce wręcz jest do niczego. Mówi po angielsku i japońsku.
Partner: chyba dam jej Kowalskiego.
Pisałam opis przy tej piosence - http://www.youtube.com/watch?v=Pz5H3iVjAlw .

 

#299 2012-11-10 17:58:15

skilenka.joasia

Zbanowany

Re: Nasze postacie

Julia-młodsza (o dwa lata) siostrzyczka Juliana,podobnie jak brat nie jest z byt inteligentna,ale za to jest miła i każdy(oprucz Skipera) ją lubią.Jest obiektem westchnięć Szeregowego.Uważa brata za wzór do naśladowania,bo ten nauczył ją tańczyć.
Majka-lemurzyca katta(jak Julian) podkochuje się w Julianie bez wzajemności.Również wredna,ale dla Juliana zawsze miła,ale w przeciwieństwie od niego jest inteligenta,dlatego przyjaźni się z Kowalskim,Rico,Marlenką,Mouricem,Julią,Lorą a Morta traktuje jak ukochanego braciszka,a Skipera raczej nie lubi chociaż w razie ostateczności dogaduje się z nim.
Lora-Również lemurzyca,ale podkochuje się w Kowalskim bez wzajemności,jest tak mądra że może być jego konklurencją.Jest najlepszą przyjaciółką Marlenlki.
Johny(czyt.Dżony)-umięśniony i przystojny wyder(czy tam wydr,nie wiem jak to się pisze)zawodowy podrywacz,flirtuje z każdymi samicami(Marlenką,Julią,Majką,Lorą)nikt go nie lubi choćk Johny myśli inaczej
Izabela-pingwinica kochająca się w Kowalskim,nienawidzi Lory(z wiadomych przyczyn)tak jak on jest inteligentna,zna sztuki walki lepiej niż Skiper,ale w wyjątkowych okolicznościach potrafi być urocza.Jej najlepszymi przyjaciółmi są Marlenka,Szeregowy i Majka.
Sasha(czyt.Sasza)-Panda pochodząca z Rosji,mówi z Rosyjskim akcentem.Potrafi wszystkich ustawić do pionu,czym zasłużyła na szacunek Skipera.Szczegulnie nienawidzi Johnego.Ma oczy jak w Anime(duże niebieskie)i blond włosy upięte w kitkę.

Ostatnio edytowany przez skilenka.joasia (2012-11-11 14:54:42)

 

#300 2012-11-10 18:20:00

Echo

Gość

Re: Nasze postacie

Więc jak chyba też piszę o sobie:
Imię: Echo
Gatunek: Lis srebrny (inaczej lis syberyjski)
Wygląd: ładna, czarna lisica i bardzo puszystym ogonem z białą końcówką. cóż więcej? Duże uszy, zresztą jak kto chce, mogę przesłąc swój rysunek, jak ona wygląda.
Charakterystyka: Miła, spokojna, opanowana, zakochana w Kowalskim. Uwielbia ksiązki (umie czytać, właściwie to naprawde jest człowiekiem, ale to długa historia, nie będę zanudzać)
Umiejętności: Umie wschodnie sztuki walki, zna kilka języków, jest naukowcem.
Paring: z Kowalskim oczywiście.
Ciekawostka na temat lisa srebrnego: Według wierzeń rdzennej ludności Kalifornii, srebrne lisy wyłoniły się z mgły i stworzyły ziemię, po czym zmieniły się w ludzi.

Chce ktoś więcej? Piszcie, odpowiem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aniolypiekla.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.xbleach.pun.pl