Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#31 2012-10-20 12:35:45

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

I lepiej - niech zostanie (na razie ) toptopsecret :3
Wiesz co? Teoretycznie możesz oglądać bez czytania mangi, bo anime w większości się na niej opiera, ale później można też poczytać i mangę :3
A mi się "Love is in Bloom" podobało Może i faktycznie wokal zbyt wysoki, ale poza tym nawet ładnie Co do TDA... Również się martwię Tak samo jak i o "Becoming Popular" , "May the Best Pet Win" czy takie słynne kwestie jak "Rarity catch me" , "Nopony breaks a Pinkie Promise" ... Za to liczę na to, że z Luną się uda
OK, koniec offtopu... Wrzucę arta z Hetartfolderu :3 http://i50.tinypic.com/htse8y.jpg

 

#32 2012-10-22 16:26:08

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

LIIB nie podobało mi się, bo zupełnie nie pasuje do Twi + tłumaczenie do kitu.
Z Hetalią na razie się nie posunęłam ani o krok, może zrobię jakiś postęp w czwartek (powtarzam: busy periods are busy), ale na pewno nie poprzestanę na 5 odcinkach
Art super

 

#33 2012-10-22 19:22:02

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Cóż, są różne opinie
Fajnie by było, bo a) odcinek 6 jest świetny (ale i tak nic nie dorówna epickiemu 36 z Word Series ) , b) film jest mocny :3
Cieszę się Może wrzucę jeszcze kiedyś kilka (zebrałam ich ok. 330 , ale sporo to shipy, [Marina, skończ z tym dane zastrzeżone!] i HetaOni, ale jest troszku słodkich ) , ale dopiero w listopadzie - netu brak .

 

#34 2012-10-22 20:15:07

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Oj, podsycasz moją ciekawość
I like shippings! Wrzucaj, co ci się wyda fajne
Widziałam, że wysłałaś fanfic do "Mój Mały Fanfic". Też się zastanawiam, czy nie napisać jutro oneshota i nie wysłać. Tylko mam problem - nie zmieszczę się w pięciu stronach!

 

#35 2012-10-22 20:34:21

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No wiem I zaspoleruję...

Spoiler:

W odc.36/WS jest piosenka :3

Wybaczcie jej, bo nie wie, co mówi... Jedno słowo - FrUK. Ale spoko, ship mam jeden i to nie homo
Zgadza się Nie wiem, czy się dostanę, ale, kurczę, fic napisałam całkiem znośny :3 Spoko, Fluttie, chyba można przekroczyć limit...

 

#36 2012-10-23 14:49:22

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dziś mam nieco czasu, a to oznacza.... HETALIA!
Stwierdzenie mojej przyjaciółki, której dziś powiedziałam, że oglądam Hetalię (oczywiście po wszystkich YAY! itp.):
"Po kucykach, tej szkole i GONE masz szczątkową psychikę. Po Hetalii nie będziesz miała jej wcale.".
Jaka była moja odpowiedź?





-->"YAY!"

 

#37 2012-10-23 16:59:47

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Yay!
Masz mądrą koleżankę Yup, po APH szybko poznasz znaczenie słowa yaoi <true story face> . Ale, pomijając niektóre ekscesy, Hetalia jest epicka

 

#38 2012-10-23 18:54:32

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina, ja już od dawna wiem, co to jest yaoi <facepalm>. Wiem też, co to jest yuri i parę innych rzeczy... Aczkolwiek o yuri w Hetalii to trochę trudno
Dzisiaj obejrzałam do 14 odcinka
Wracając do tego fica... Nie mam pomysłu. Żadnego. Zobaczymy, może do piątku coś wymyślę.

 

#39 2012-10-23 19:20:20

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Tyle dobrego, ale mimo wszystko - uważać trzeba
No nieźle I co o nich myślisz?
Heh, w razie czego mogę Ci podrzucić :3

 

#40 2012-10-26 15:49:28

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No więc:
Anglia - super
Ameryka - też super (może ma przerośnięte ego, ale go lubię!)
Rosja - super
Chiny - może być
Francja - niesuper
Włochy (nie wiem, czy o państwach Osi pisałam, więc na wszelki wypadek) - super
Niemcy - ok
Japonia - ok
To tak w skrócie
Co do fica - wymyśliłam, trochę dziś napisałam na chemii, no i mam czas do poniedziałku! Nie powiem ci za dużo, poza tym, że planuję tag [sad] (zauważyłam, że comedy w moim wydaniu nie jest najlepsze).
I tak btw: Marina, pokazać ci parę obrazków z moich zeszytów? (gdzieś o tym gadałyśmy, ale chyba był offtop )

 

#41 2012-10-26 16:33:00

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Nie lubisz Francji?! Well...Yay!
Ameryka - ok (odwala, a smiech ma dziwny, ale to jego the hero jest mocne :3)
Anglia - lubię (seiyuu ma paskudnego, ale po piosence Pub&Go polubiłam Iggy'ego )
Rosja - uwielbiam (ma kilka rysunków w moich zeszytach + dziś spory bazgroł :3)
Chiny - ok (aru?)
Francja - Crush Kill Destroy Swag
Japonia - kocham (moja ukochana postać, bo a) jest słodki b)ma genialnego seiyuu c)przypomina mi Ti z KFP d)fani go nie lubią Ma u mnie w rysowniku stałą rybrukę i kilka rysunków )
Niemcy - bez rewelki (wkurza mnie jego głos, ale jest słodki :3)
Italia - luubię (bo ~Pastaaa! i ~Veee!)
Fic?Yay
OK, pokaż, to tez kilka wrzucę (głównie próby z mangą + kilka digitali ), bo ostatnio dorobiałam małe rysunki do tematów, np. przy temacie na hiście o upadku Rzeczypospolitej mam załamanego Felka, a przy fizie przy prądzie Amerykę podpinającego Rosję do prądu Aha, no i big maz na matmie z Włochami narzekającym na ową królową nauk .

 

#42 2012-10-26 17:32:13

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

What the heck is seiyuu?

Fic - Cóż, zobaczysz za parę dni. Tak trochę smutno będzie, bo Celestia... Nie! Nie powiem! Zobaczysz!
Obrazki - wszystkie MLP (nie umiem ludzi rysować, a poza tym jeszcze nie znam Hetalii na tyle, żeby ją rysować), jest ich... sporo. Chwilę mi zajmie robienie skanów, ale wrzucę zaraz A ty pokaż swoje!

 

#43 2012-10-26 17:46:58

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Seiyuu = japońskie określenie na dubbing
Fic = Celestia CO???!!! AAA!!!
Obrazki = well, muszę wziąć i fotki cyknąć, poza tym mam nie wiem, ile mam... Jutro będą albo i pojutrze

 

#44 2012-10-26 17:55:09

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ach, spoko
Nie powiem (Trollestia mode).
Skany zrobione, poczekaj pięć minut, to zobaczysz rysunki.
EDIT: Dobra, nie pięć minut, a pół godziny.
EDIT2: https://docs.google.com/document/d/1STK … ZDFB4/edit

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-10-26 18:31:34)

 

#45 2012-10-27 16:37:26

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Noooo!!! Celestia what?! Deadnie? Killnie kogoś ?!
....
Zwariuję.
Ale rysunki ładne Co do moich... Sigh, muszę w końcu znaleźć telefon

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbleach.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.assaultcube.pun.pl