Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#31 2012-06-26 18:25:04

marina1318

Gość

Re: Pingwinie piosenki

OK Bo tamta piosenka mi się cały dzień nuciła ^_^

 

#32 2012-07-04 12:22:30

Roxy

Gość

Re: Pingwinie piosenki

LastDay napisał:

Tutaj możemy wklejać swoje własnoręcznie zrobione piosenkii o naszym forum lub pingwinach.
Ja już jedną taką zrobiłam. Ale...nie dokończyłam później dokońćzę o wszystkich.

Piosenka:
1 . Cicho szumi wiatr w leszczynach. Nowy dzień się rozpoczyna. Ostatnia chwila wiosny, już są w lesie porosty. I cicho tylko szumi wiatr, ostatnia pieśń gra.
Ref. Do...Re...mi...pin...gwi...ny...si...do! Do....si...za...czy...na...my...to...ooo.
NEXT To!
2 Dalej, dalej, zaczynajmy, na pingwiny czas. Dalej, dalej nie przestawajmy pisać opka wraz. Dalej, dalej, wakacji czas, czytać notki, pisać. Wtóry raz! Dalej, dalej więcej tematów dajmy, era fanów Skilene czyli nas. Czas na wygłupy, wątki, rozmowy, nie nudźmy się. W popołudniowe soboty, niedziele, czwartki też. Nie zawracajmy sobie głowy szkołą, czas na relaks, poznajmy się. Książki niech pokryje kurz, niech klawiatura ruszy w ruch. Niech każdy poruszy swoją opo, niech każdy  wypowie się. Bo tutaj nawet największy gbur u nas zabawi się. Pingwiny najlepszy serial na świecie, już chyba o tym wiecie. Rejestrujcie się przecie, im więcej nas tym lepiej o tym zapewne też wiecie. Każda chwila, tu spędzona, pełna jest humoru. Sił doda, wstaniesz na nogach i wywalisz się ze schodów.
-Dalej, dalej zaczynajmy, poznajmy się, to jest Szery królowa sawanny. Sory nie ten serial o nie. No więc Szery to skipmaniaczka, taka że hej! Zwariowana i zabawna, taką znamy cię.
-Następny w kolejności jest Eistain ten. Angie umie, się rozumie, pisać wiersze swe. Każdy temat o Kowalskim, ona dobrze zna. Nawet czasami Kowalszczy, ale nie przeszkadza to nam!
-Dalej, dalej teraz czas, coś dowiedzieć się, o Marince która z nami zawsze śmieje się! Wygadana i wesoła, taką pamiętamy cię. Na punkcie pingwinów ma fioła, ale to nie jest źle!
-Flutterlie. Kucykową maniaczką też jest, ale to jest według nas the Best. Jest prawdziwym znawcą kucyków, i dobrze i tak. Pomocna, miła, radosna, taką też chcemy cię widzieć za parę lat.
-No dalej, jedźmy z koksem, poznajmy się, to nasza Czciksowa, ją też znamy. Co nie? Założyła to forum wspaniałe, zawsze tym samym podparte i niezapomniane!
-Chociaż nowa jesteś Roxy, poznaliśmy się, polubiliśmy cię. Komentujesz, i udzielasz się, u nas to ważne jest. Jesteś bardzo wygadana, roześmiana, za to ci chwała.

Reszte dokońcże kogo tam pominęłam. Jak myślicie?

Dosłownie zaszlochałam ze wzruszenia

 

#33 2012-07-04 13:45:23

LastDay

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Hehhe. Może pasowałoby coś zmienić, bo już taka nowa to ty nie jesteś. Już cię zapoznałyśmy i dobrze wiemy jaka jesteś. A jesteś świetna ;D
Czeba byłoby zmienić tą zwrotkę ^^ hehe

 

#34 2012-07-04 13:48:31

Roxy

Gość

Re: Pingwinie piosenki

nie no, kurcze teraz płacze nie szlocham!

 

#35 2012-07-04 14:27:06

LastDay

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Spoko ;D lubię sprawiać komuś przyjemność, oprócz osób których nie lubie, bo jak kogoś nei lubię to z miłej LD zamienia się Straszna LD ;D
heheh, wtedy do dopiero przezywam. Mam dwie strony

 

#36 2012-07-04 18:14:35

marina1318

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Jak większość osób... Reszta (pacz ja) ma ich ok.1000 A piosenka cudna, tylko warto by coś zmienić, dodać o reszcie osób... Kikiszce, LD, Yuce, lisku...

 

#37 2012-07-04 20:01:19

Szeherezada

Gość

Re: Pingwinie piosenki

No dokładnie Mercurym może... ;P
A co do stron osobowości... Naukowcy jeszcze nie skończyli liczyć moich ^^ Z jednej strony udaję chłopczycę, a z drugiej boję się nocą, że coś mi siedzi w szafie XD Długo bym mogła tak wymieniać...

 

#38 2012-07-04 20:16:28

marina1318

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Heh, podobnie mam Jest osobowość ,,Foch'', ,,Fluttershy'', ,,Aktorka'' , ,,Inteligentna'' , ,,Bezczelna'',
,,Emo'', ,,Maniaczka'', ,,Psycholka'' ... Sporo tego

 

#39 2012-07-04 20:50:07

LastDay

Gość

Re: Pingwinie piosenki

U mnie różne ;D
"Marzycielka" "Ambitna" "Twórcza" "Kreatywna" "Buntownicza" "Wybuchowa" "Z poczuciem humoru" "Uparta" "Racjonalna" "Twardo stąpiąca po ziemi" "Zwariowana" "Wkurzająca" "Bezczelna" "Wygadana" "Inteligentna" "Roztrzepana" "Nie lubiąca ryzykować"
itp.

 

#40 2012-07-04 21:11:36

marina1318

Gość

Re: Pingwinie piosenki

LoL To już mam przyśpiewkę o Tobie: LD jest krejzi, ale każdy to wie, że mimo tego lubimy Cię

 

#41 2012-07-05 06:09:14

Roxy

Gość

Re: Pingwinie piosenki

U mnie to: "szeregowy", "kowalski", "rico"(a to jak mam głupawkę setnego stopnia ), "skipper"(paranoja)
komputeromaniak, śpioch, poranny pingwin, nicnierobicz, leń, wszystkosprzątacz, czyścioch, brudas, i moje przezwisko domowe: "Przyrodniczek" albo "Król Julian"

 

#42 2012-07-05 13:53:58

LastDay

Gość

Re: Pingwinie piosenki

marina1318 napisał:

LoL To już mam przyśpiewkę o Tobie: LD jest krejzi, ale każdy to wie, że mimo tego lubimy Cię

Dzięki
Heheh. Wiadomo że jestem krejzi ale czaasami aż byście mnie nie poznały, jaka potrafię być poważna. Mówię wtedy w języku, nei do poznania hehe. Ale ogólnie bardziej wolę wariować, bo wtedyr rzucam takimi tekstami że powalają.

 

#43 2012-07-23 18:58:40

marina1318

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Zgadza się Powinno się spisać Twoje teksty i wydać Ale skoro potrafisz być poważna... Mimo to (bez urazy ) odwala Ci czasem jak Pinkamenie Diane Pie na drugach ;D

 

#44 2012-08-01 16:11:59

LastDay

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Hehe ;D
Ale czuję się wtedy sobą. ;3
Ale wam chyba pasuje taki stan rzeczy u mnie?
Czasami mi odwala, ale w gruncie rzeczy to chyba do mnie pasuje. ;D

 

#45 2012-08-19 19:29:25

Roxy

Gość

Re: Pingwinie piosenki

Oto piosenka o botach które niszczą nam forum.
By Mercury i Roxy

Niech boty nocy złe, gryzące te i nie, zostawią forum te, zostawią forum te bo wygląda przez nie źle, won mi! Won mi! Wynocha stąd!Won mi won mii! Wynocha przecz! Won mi, won mi! Wynocha przecz!
Wróćmy do tematu ich wykopania, nici z naszego forum zaśmiecania. Może i oszukują ładnie lecz wylądują na dnie. musimy działać sami, więc niszczmy je słowami. Lecz to nic chyba nie da bo ich wykopać trzebaaa!
Mało osób zauważa, dużo reklam się zdarza, po Rosyjsku i Rosyjsku, więc trzepmy ich po ryjskuuu!
Bo my nie rozumiemy, a clear'a bardzo chcemy. Więc...
Trzeba ich powstrzymać dziś, tak mówi mądry Ździś.
Dajcie nam czas to pozbijamy was!
I zaczynamy walkę i wszyscy razem
(Dajemy) BAN BAN BAN!
I we wszystkie te reklamy:
BAN BAN BAN!
Te głupie machiny dobrze nas słyszą
BAN BAN BAN!
Bardzo tu brudzą i dużo reklam piszą
Więc: BAN BAN BAN!

Głośniej, głośniej drzyjmy się więc głośniej
Banujemy, dobrze o tym wiemy
Z lewa prawa banuj go!
BAN!
BAN!
BAN!

Iż taka sobie piosenka...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokage.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.xbleach.pun.pl