Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2016-04-26 20:25:58

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Bla bla.

Nie, nie chodzi mi o wiadomość. Mam do ciebie żal, bo nie "walczyłeś" o forum

Offline

 

#17 2016-04-26 20:49:05

mercury

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-04-26
Posty: 2

Re: Bla bla.

Zależy, co rozumiesz przez „walkę”. Czy jest dobre ściąganie na konwent starych przyjaciół, którzy wyraźnie rozeszli się we własne strony i nie okazują żadnej uwagi? Mógłbym bezpośrednio napisać do Flirt, Alice albo Juliusa, ale i tak nikt nie zaaprobuje „walki”, bo w:c:nonsensopedia:Nikogo_to_nie_obchodzi.

Mieliśmy różne zainteresowania i problemy. Pingwiny są martwe, a razem z nimi Skilene, Allorum i cała reszta. Reinkarnacja społeczności tylko dla przedłużenia agonii to czyn niemoralny.

Acz możecie próbować z nowym forum i nową krwią.

Offline

 

#18 2016-04-26 23:18:47

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Bla bla.

No dobrze. Czy my w ogóle kiedyś rozejdziemy się definitywnie? Nie sądze. Mimo tego co mówisz, i tak kiedyś wrócisz.
Jestem ci winien przeprosiny. Wciąż mam do ciebie żal, ale już trochę bardziej cię rozumiem.
Cóż... Pozostaje mieć nadzieję że racja leży po mojej stronie ^^
Fakt, nowe forum nie rozwija się w tempie porażającym... Ale to lepiej. Mam długofalowe plany na jego rozwój. Dam z siebie wszystko.
Do zobaczenia ~~

Offline

 

#19 2016-04-27 00:15:15

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Bla bla.

mercury napisał:

Pingwiny są martwe, a razem z nimi Skilene, Allorum i cała reszta. Reinkarnacja społeczności tylko dla przedłużenia agonii to czyn niemoralny.

Acz możecie próbować z nowym forum i nową krwią.

Skoro zombie mogą być żywe mimo tego, że umarły, to ta społeczność też. Nawet jeśli nie będzie tak jak kiedyś było.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mgz.pun.pl www.liga1on1.pun.pl www.wredotki.pun.pl www.you-tube.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl