Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2016-03-19 20:31:29

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Bla bla.

Jak w tytule.

To będzie takie małe przemówienie. Wyobrażam sobie, że niczym w superprodukcji rodem z Hollywood ja, czyli jakiś przywódca/dowódca/szef/trener stoję na jakimś piedestale i przemawiam do was, byście powstali niczym feniks z popiołów, dumnie rozpościerający ogniste skrzydła, w niczym nie przypominający kupy węgla, którą był kilka minut temu.
Cholera, ale idiotycznie to brzmi. Chciałem wystrzegać się takich rzeczy. I używania niepięknych (silny eufemizm, ale jaki ładny) słów, bo to w końcu forum o serialu dla dzieci. Kiedyś jakiś ośmiolatek wejdzie tu i będzie czytał moje wyrazy na k i na ch, a czasem na j i na p.
Zdążyłem już zapomnieć po co to piszę.
...
...
...
A, spoko. Bo jak zapewne wiecie (dżizus kur-resztę-sobie-dopowiedzcie, nie mam talentu do wstępów. I rozwinięć. I zakończeń) nasza mała społeczność miała (i ma) pewien kryzys (jestem leniwy i piszę z telefonu, nie chce mi się usuwać słowa ,,pewien", bo nie ma zbytnio sensu, ale za to chce mi się pisać te długaśne wyjaśnienia), ale w ostatnim czasie (w ogóle rozumiecie te zdania mimo tych wszystkich idiotycznych, przeszkadzających nawiasów?) zagląda tu nawet sporo osób (mierne zdanie, ale włożyłem więcej trudu w nawiasy, przepraszam).
Trzeba to wykorzystać. (Wiem wiem, idiotyczne zdanie). (Można dawać nawiasy jako oddzielne zdania? Bo dziwnie brzmi też nawias dłuższy od zdania właściwego). Powinniśmy wszyscy spotkać się kiedyś i pogadać, może coś ustalimy, może wszyscy naraz zachęcimy się do wchodzenia tu i pisania. Mógłbym w sumie zacząć już teraz, ale nie będę pisał sam ze sobą. Potrzebujemy ludzi. Pomożecie?
Ludzie (fack, powtarzam się), mobilizacja! Żeby nie... (Ogromna pokusa by napisać wyraz na p...) gadać głupot, podaję datę. 24 marca, godzina 17. W wielki czwartek każdy ma wolne i nikt nic nie robi. Nastawcie alarmy, budziki, i w czwartek o 17 spotkajmy się!
Mam nadzieję, że do czwartku ktoś to przeczyta. Na allorum nie wyszło.

Offline

 

#2 2016-03-19 22:19:22

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Bla bla.

No proszę, rewolucja!
Dobra, dobra, skoro ja jestem wielkim fanatykiem rewolucjonistów to zachęcam do reaktywacji tego otóż forum. A w marcu będę być!

Offline

 

#3 2016-03-20 18:14:27

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Bla bla.

*ustawia alarm po kolei w każdym możliwym sprzęcie elektronicznym, jaki posiada*
Tylko spóźnić się mogę, bo przyjeżdża moja siostra i ze względu na dość napiętą sytuację rodzinną wolę nie być zakwalifikowana jako nołlajfiąca ignorantka.
Ale przybędę.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#4 2016-03-20 18:52:08

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Bla bla.

Okej, ale postaraj się być przed 17.30, ok? Ktoś może mieć mało czasu, a chciałbym zgromadzić jak najwięcej.
No i mam do was małą prośbę - jeśli jesteście w kontakcie z jakimiś starymi znajomymi to zachęcajcie ich, by też przyszli. Sporo osób zagląda na te fora raz na ruski rok i może przegapić ten dzień.

Offline

 

#5 2016-03-20 19:42:28

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Bla bla.

Okay.
Kontaktu za bardzo z nikim nie mam, dorwałam się tylko do paru emaili.
Chyba najlepiej by było, gdyby ktoś napisał na GG Alice/Arisu bo to ona zawsze powtarza, że nie może zrobić nic z tym forum bez konsultacji z Dekaro a Dekaro nie żyje.
serio mówię, GG nie posiadam


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#6 2016-03-23 20:25:24

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Bla bla.

I jak, dałyście radę kogoś jeszcze zachęcić?

Offline

 

#7 2016-03-23 22:14:41

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Bla bla.

Trza by było forum gdzieś rozreklamować. Ale nie wiem gdzie. Na forum połączonym z jedną grą kiedyś dawałam link do naszego forum w wątku do proponowania stron internetowych, ale chyba to nie dało jakichś widocznych efektów. No nie licząc reklam i pytań o porady medyczne w dziale offtopowym.
Postaram się być tu obecna o tej 17:00. Budzik nawet nastawiony żeby godziny znów nie przegapić.

Ostatnio edytowany przez tajemnica mroku (2016-03-23 22:17:37)


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#8 2016-03-24 00:30:59

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Bla bla.

Nie dostałam ani jednej odpowiedzi... zresztą część z tych kontaktów jest pewnie nieaktualna.
Grzebiąc po internetach znalazłam tylko ewentualny kontakt z Mariną, tj. jej Ao3. Nie wiem tylko, czy chce być ponownie w to wciągana. Czy rozmawialiście ostatnio z kimkolwiek ze "starszych" userów? Flutt, Julius? TM, czy nie masz już kontaktu z Impossibelką?


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#9 2016-03-24 00:36:19

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Bla bla.

Niezbyt... Ale z Millay mam kontakt, poinformowałam ją już o ponownej próbie naprawienia tego forum.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#10 2016-03-24 00:38:38

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Bla bla.

Fajnie, może przyjdzie  chociaż jedna osoba więcej niż Ty, SS, DF i ja. Poczekamy, zobaczymy.

Ostatnio edytowany przez QWERTA (2016-03-24 00:43:21)


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#11 2016-03-24 00:44:23

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Bla bla.

I tak lepsze już 3 osoby niż około 1.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#12 2016-03-24 09:05:49

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Bla bla.

Ale cztery to ciągle mało by z powodzeniem... zacząć od nowa (Jezu, nie cierpię takich zwrotów).
Okej, jak tylko zwlekę się z łóżka to postaram się napisać do Juliusa, Flutt, Sil, może jeszcze kogoś. Tylko nie do Mercurego :X

Offline

 

#13 2016-03-24 14:55:30

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Bla bla.

Tylko nie piszcie do Arisu. Nie będzie jej, bo jest zajęta w tym czasie.

Offline

 

#14 2016-03-24 15:27:49

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Bla bla.

Ehm... Magia świąt. Mogę się troszkę spóźnić albo trochę być, trochę wychodzić, przepraszam :C

Offline

 

#15 2016-04-26 20:19:20

mercury

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-04-26
Posty: 2

Re: Bla bla.

postaram się napisać do Juliusa, Flutt, Sil, może jeszcze kogoś. Tylko nie do Mercurego :X

Mam wrażenie, że wyrządziłem ci straszną osobistą krzywdę, odpowiadając pobieżnie /niefortunnie/ i z opóźnieniem na wiadomość wysłaną na starą skrzynkę w mało ekscytujący dzień. Szkoda, że sam nie mam wyższych emocji.
To, co działo się na Allorum było niezręczne. Nie można polegać na radzieckim, dwudziestoletnim E-Mailu albo losowym umawianiem się na czat.

Powodzenia z forum! :X

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-arena.pun.pl www.zimlublin.pun.pl www.redstar.pun.pl www.techniak.pun.pl www.wsse-pedagogikagda.pun.pl