#1 2015-11-14 21:27:59

hubala

Zbanowany

woda morska sposobem na katar

http://wylecz.to/repository/files/zdjecia/Zdjecia_artykuly/Dziecko/thumb/290xX_dziecko_katar.jpg.jpg        Czy wiecie że woda morska jest obecnie najbardziej zalecanym sposobem leczenia kataru?
Przewlekły, nieleczony katar może prowadzić do zapalenia zatok, ucha środkowego, a także górnych dróg oddechowych. Dlatego nie należy go bagatelizować. Do tej pory najczęściej lekarze zalecali leki w postaci kropli, które obkurczały naczynia krwionośne. Przynosiły one chwilową ulgę, ale przy dłuższym używaniu powodowały przewlekły obrzęk błony śluzowej nosa lub jej wysuszenie. W skrajnych przypadkach następował nawet zanik błony śluzowej co prowadziło do pojawienie się tzw. kataru polekowego.  Dlatego ostatnio preferuje się zamiast leków obkurczających naturalne metody nawilżania śluzówki nosa, które jednocześnie powodują zatrzymanie i leczenie infekcji. Do tego służą roztwory wody morskiej, albo fizjologicznej w atomizerach. Można też inhalować ją bezpośrednio z ampułki lub przy użyciu nowoczesnych przyrządów, delikatnie aplikujących roztwór w jamie nosowej, pod niewielkim ciśnieniem.
Więcej o naturalnych metodach leczenia kataru dowiecie się na stronie http://wylecz.to/pl/dziecko/choroby-i-d … zieci.html  .

Ostatnio edytowany przez hubala (2015-11-14 21:28:37)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xxhogwartxx.pun.pl www.pacyf.pun.pl www.fablesite.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.sbot.pun.pl