Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2014-12-03 14:08:21

werka

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-10
Posty: 15

prezenty na gwiazdkę

Myślałam ze wraz z rozwojem komputerów konsole do gier znikną całkowicie. Jednak po wizycie z markecie z grami zauważyłam że mają się one całkiem dobrze. Przystosowane do gier i współpracy z różnymi urządzeniami chyba ciągle są lepsze niż laptop, czy komputer stacjonarny. Nie znam się na tym, ale czy gry nie są produkowane wyłącznie pod daną konsolę? Na przykład http://www.mediamarkt.pl/gry_xbox-360 na konsolę Xbox 360. Nie widziałam wśród gier "Wiedźmina"  .  Teraz nie wiem czy lepiej jak komputer czy konsola ?

Offline

 

#2 2015-04-22 11:25:52

hubala

Zbanowany

Re: prezenty na gwiazdkę

A wiecie że XBOXa to nie tylko fajna zabawka, ale wygląda na to, że urzadzenie Kinect od XBOXa moze stac sie swietnym skanerem 3D. Trzeba z uwaga śledzić temat bo za niecałe 600 zł można mieć całkiem fajny skaner porównywalny np. ze skanerem David laser, a przecież  David laser jest jakby nie było dużo droższy...
Skanowanie 3D jest jednym z narzędzi inżynierii odwrotnej stosowanym przy modelowaniu przestrzennym. Inżynieria odwrotna, nazywana także inżynierią wsteczną, jest to proces polegający na odtworzeniu istniejącego obiektu poprzez zastosowanie odpowiednich technik pozwalających na pozyskanie parametrów bezpośrednio z gotowego produktu. Celem jej stosowania jest np.: wykonanie odpowiednika,  zapewnienie współdziałania z innym obiektem, modyfikacja już istniejącego przedmiotu.
Kinect jest kontrolerem ruchu posiadającym dwie kamery, projektor podczerwieni oraz mikrofon. W przypadku konsoli Xbox 360 służy do wirtualizacji ruchów gracza i dostosowaniu ich do gry w czasie bieżącym. Może być używany jednocześnie przez dwie osoby. Początkowo po premierze w 2010 r. kompatybilny był jedynie z konsolą, lecz spore zainteresowanie sprawiło, że po pewnym czasie dostępny był również w wersji dla systemu Windows. W następstwie tego powstały programy umożliwiające wykorzystanie go do skanowania 3D, takie jak ReconstructMe czy Skanect.
http://3.bp.blogspot.com/-n9rVXVcz2Mw/U01unIjQdFI/AAAAAAAACCs/yENDP0FSI_I/s1600/kin.png
Więcej informacji o druku 3 d znajdziecie na stronie http://domlab.pl/aktualnosci

Ostatnio edytowany przez hubala (2015-05-01 09:06:39)

 

#3 2016-05-22 15:55:20

karinka789

Zbanowany

Zarejestrowany: 2016-05-22
Posty: 2

Re: prezenty na gwiazdkę

Sama nie wiem , ale z tego co kiedyś syszałam to tak każda gra jest pod konkretną konsolę Pozdrawiam

Offline

 

#4 2016-11-23 10:44:10

konwalijia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-11-23
Posty: 2

Re: prezenty na gwiazdkę

fajny pomysł

Offline

 

#5 2016-11-23 16:51:14

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: prezenty na gwiazdkę

karinka789 napisał:

Sama nie wiem , ale z tego co kiedyś syszałam to tak każda gra jest pod konkretną konsolę Pozdrawiam

Z tego co wiem, gry często  mają wersje na różne konsole. Dzięki temu w niektóre gry możesz grać na PS3 lub na Xbox360, nie tylko na komputerze  (ale gra od jednej konsoli nie będzie ci raczej działać na innej, trza mieć odpowiednią wersję do konkretnego urządzenia).


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#6 2016-12-26 10:32:39

elka888

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-12-26
Posty: 2

Re: prezenty na gwiazdkę

bardzo fajny pomysł

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbleach.pun.pl www.przegladpolana.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl