Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#76 2012-06-04 20:21:04

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Nom... Podobne odczucia,jak u ciebie,wywołują u mnie pairingi typu Koju,Skiju,Kiko,Skivate, Kovate czy też (serio,serio) Saviowalski... Gdy je widzę,mam jedno pytanie: ,,Czego się ci Amerykańcy, tworząc takie shippingi, naćpali i gdzie to można dostać?''

 

#77 2012-06-04 20:36:17

Szeherezada

Gość

Re: Skippgot

Hehe ^^ Nie wiem, ale też chcę ;P
I też mi się chce rzygać... A zważywszy, że się naoglądałam pingów i jest happy przez duże h, to rzygnę tęczą... -.-''

 

#78 2012-06-04 20:50:53

marina1318

Gość

Re: Skippgot

LoL Heh,jakby zrobili te shippingi w serialu... Rozwaliłabym telewizor ,a potem skoczyła przez okno -,-'

 

#79 2012-06-04 21:06:26

Szeherezada

Gość

Re: Skippgot

Hehe ^^
A ja bym wyłączyła telewizor i go na siebie zwaliła, żeby roztrzaskać sb mózg ^^

...

Lol... O.O

 

#80 2012-06-04 21:10:46

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Przerażasz mnie...
OK, tyle dobrego,że to tylko chory wymysł... Znaczy chyba... Przydałoby się twórców zapytać.... Tak jak zrobili z MLP

 

#81 2012-06-04 21:13:51

Szeherezada

Gość

Re: Skippgot

Nom
Tam jasno powiedzieli - żadna z M6 nie jest lesbijką i już! Nadal są fanfiki takie i arty, ale fani mogą czuć się bezpiecznie

Tia... Czasem sama siebie przerażam...

 

#82 2012-06-04 21:22:01

marina1318

Gość

Re: Skippgot

I mnie przy okazji też
Heh, fajnie by było,jakby fani pingów mogli tak pogadać z twórcami... Heh, bosko by było Czy też mieć polską stronę fanów pingów na miarę ForGlouriousEquestria.com....

 

#83 2012-06-04 21:27:20

Szeherezada

Gość

Re: Skippgot

O.O
Ale... by... było... zaje*iście! O.O
Ale, żeby taką stronkę stworzyć, to by trza było załatwić więcej osób... Tłumacze do zagranicznych opów... Arty... Na razie mamy Penguins of Poland Zanim się na taką skalę rozbuduje

 

#84 2012-06-04 21:42:22

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Nom... Ale możemy rozbudować Możnaby poreklamować na forach,yt, zapytaju,face'u,filmwebie, nk...

 

#85 2012-06-05 12:07:03

LastDay

Gość

Re: Skippgot

marina1318 napisał:

Nom... Podobne odczucia,jak u ciebie,wywołują u mnie pairingi typu Koju,Skiju,Kiko,Skivate, Kovate czy też (serio,serio) Saviowalski... Gdy je widzę,mam jedno pytanie: ,,Czego się ci Amerykańcy, tworząc takie shippingi, naćpali i gdzie to można dostać?''

Woogule są teraz takie pomysły że hej, gdzieś widziałam że niby Kowalski zakochał się w jakiejś siostrze Juliana czy coś. I mieli dzieci, no normalnie to wszystko jakieś jest takie dziwne. ;L woogule następne międzygatunkowe. Skilene nawet mi się podoba, ale too...toż to zupełnie pozbawione sensu. Jakaś lemurza siostra, szczyt!

 

#86 2012-06-05 12:43:00

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Nom ... Fani wymyślili tą siostrę,Lucindę, i tak wiele osób w to uwierzyło,że aż na serio podejrzewano,iż Lucinda pojawi się w serialu :O

 

#87 2012-06-05 13:57:34

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Skippgot

No dokładnie!
Ja na to natrafiłam swego czasu.
I byłam taka happy,że Kowalski będzie szczęśliwy.
A potem obczaiłam,że podawane przez nich nazwy odcinków są nieprawdziwe ;P
A Lucinda była siostrą Julka,ale w przeciwieństwie do niego była niezwykle inteligentna,kochała alchemię i podobno od pierwszego wejrzenia zabujała się w geniuszu.
Potem opisywali jak jest o niego zazdrosna i w ogóle.
Szczerze mówiąc strasznie dziwne to było...
Zwłaszcza,że Lucinda miała wierzyć w duchy,klątwy i inne zabobony,które dla Kowalskiego są po prostu nienormalne ;P


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#88 2012-06-05 14:03:39

marina1318

Gość

Re: Skippgot

Nom... A to by było dziwne ... Wierzący w naukę pingwin i zabobonny lemur...

 

#89 2012-06-05 14:19:36

LastDay

Gość

Re: Skippgot

marina1318 napisał:

Nom... A to by było dziwne ... Wierzący w naukę pingwin i zabobonny lemur...

yhyyy...woogule to się nie zgadza se sobą. No bo sory... skoro jest taka mądra i inteligenta, to każdy mądry i inteligentny WIE ŻE ZABOBONÓW NIE MA!! No proszę was. -_- a pozatym Kowalski- geniusz, wie co jest prawdą a co bzdurą, co jest tylko przesądem. Ma tworzyć parę z jakąś tam "wymyśloną" wróżbitką nie no to jest już szczyt.

 

#90 2012-06-05 14:40:28

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Skippgot

A tak a pro po.
Wkurzyło mnie to,że w odcinku o Jednorożcach,nie było wspomniane,że Kowalski nie wierzy w duchy!
Przecież to podstawa...
Chociaż z drugiej strony,może zrobią coś z tym w naszym tłumaczeniu.
A wracając...
Dla mnie to by było nie do pogodzenia.
Geniusz potrzebuje kogoś kto tak jak on twardo stąpa po ziemi i wierzy analizom,nie przesądom ; )


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fps.pun.pl www.yaoisecondlife.pun.pl www.samotneserca.pun.pl www.tef.pun.pl www.pedagog.pun.pl