Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#31 2013-12-23 17:52:29

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Pokaż swoją twarz!

Według mnie wszystkie zamieszczone zdjęcia są fajne
Kurczę, muszę w końcu znaleźć te zdjęcie!!!


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#32 2013-12-23 18:03:06

Avelignese

Gość

Re: Pokaż swoją twarz!

Uwaga, skoro wszyscy dają swoje fotki, to Avli też da:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Krzywa niczym wieża w Pizie, ale mi się poprawiać nie chcę ^^
Macie Aveli i krzoki w tle, zdjęcie w miarę aktualne bo z (jeszcze) tegorocznych wakacji. Co prawda moja mina pozostawia wiele do życzenia, ale nic, lepszego nie znalazłam.

Ostatnio edytowany przez Avelignese (2013-12-23 18:05:25)

 

#33 2013-12-23 19:04:39

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Pokaż swoją twarz!

Fajne to zdjęcie. Przekrzywienie daje ciekawy efekt


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#34 2013-12-24 10:14:15

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Pokaż swoją twarz!

DerFeind napisał:

Ładna jesteś, bardzo mi się podobają twoje włosy. Takie długie i proste. *3*

Dzięki. <3 Wy wszystkie też jesteście ładne (na zdjęciach, które wrzuciłaś, nie da się dokładnie obejrzeć Twojej fryzury, więc na razie nie mam możliwości pochwalenia jej, tak, jak Ty mojej ) i nie piszę tego tylko w ramach podziękowania. Przy Was naprawdę czuję się jak brzydal. W piątek razem z chórem z mojej szkoły występowałam na jakimś tam spotkaniu zorganizowanym przez PCK, gdzie śpiewaliśmy kolędy gościom. Uroczystość była nagrywana przez TVP Łódź, więc mogłam to obejrzeć... A gdy zobaczyłam się na ekranie, doszłam do wniosku, że wyglądałam, jakbym była naćpana. Miałam taką dziwną minę i włosy koszmarnie potargane od zdjętej czapki. :C
Przed chwilą zdałam sobie sprawę, że wcześniej nieświadomie utożsamiałam poszczególnych użytkowników z ich avatarami lub sygnaturami i wyobrażałam sobie, na przykład: Avelignese jako dziewczynę z wielkimi, niebieskimi oczami i srebrnymi, potarganymi włosami, Histeryczkę jako postać z groźnym błyskiem w oku, trzymającą miecz (niedawno miała na avku coś takiego) i tak dalej... To głupie, ale podobne skojarzenia ma chyba sporo osób.
A propos naszego wyglądu - kiedyś koleżanka, która skojarzyła mnie z Kowalskim z pingów, powiedziała mi, że gdybym obcięła włosy, już bym go jej nie przypominała. WHAT?! XD


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#35 2013-12-24 10:28:19

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Pokaż swoją twarz!

Spokojnie, mi też wygląd kojarzy się z avatarami
Kurczę, na serio muszę znaleźć to zdjęcie


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#36 2013-12-24 10:44:53

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Pokaż swoją twarz!

Ciekawe, czy jeśli ktoś patrzył na moje konto, utożsamiał sobie mnie z Kowalskim wzdychającym do ukochanej, czy też z jesiennymi drzewami...
No właśnie, muszę zmienić avatar na bardziej zimowy, najlepiej świąteczny, chociaż nie wiem, czy nie jest już na to trochę zbyt późno.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#37 2013-12-24 10:49:35

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Pokaż swoją twarz!

Na to nigdy nie jest z późno
W Rosji "Boże Narodzenie" obchodzą 7 stycznia (akurat na urodziny mojego brata), więc masz jeszcze czas

I proszę, oto ja, dumająca nad sensem życia :
http://oi43.tinypic.com/9i91fk.jpg
Na początku na zdjęciu był jeszcze mój brat, ale chyba by się nie zgodził, gdybym umieściła jego twarz na forum

Ostatnio edytowany przez histeryczka27 (2013-12-24 11:18:35)


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#38 2013-12-24 12:16:45

DerFeind

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 595
Ulubiona postać z PzM: Szeregowy

Re: Pokaż swoją twarz!

A DF, jak to DF powie, że jesteś ładna. rude włosy, lol

Zoffijka napisał:

(na zdjęciach, które wrzuciłaś, nie da się dokładnie obejrzeć Twojej fryzury, więc na razie nie mam możliwości pochwalenia jej, tak, jak Ty mojej )

Wrzucę jak będę mogła zrobić zdjęcie. Jeśli kojarzysz Litwę z Hetalii (możesz ze pooglądać go w Googlach) to wiedz, że mam podobne włosy jak jego.
A tak w ogóle Histeryczka to u nas też nie obchodzą Bożonarodzeniówki 24.

Ostatnio edytowany przez DerFeind (2013-12-25 22:42:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokewars.pun.pl www.mblaq.pun.pl www.socug.pun.pl www.justinbieberantifanclub.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl