Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2013-09-01 21:27:52

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Sezon 4 ?

http://www.subtitleseeker.com/0892700/T … Subtitles/
Na tej stronce znalazłam tytuły odcinków z czwartego sezonu. Z pewnością nie są to odcinki z 1/2/3 sezonu ,bo nigdy nie było odcinków o takich tytułach. Zapowiadają się bardzo ciekawie. Oby to była prawda.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#2 2013-09-02 10:51:14

Mr. Julius

Gość

Re: Sezon 4 ?

F
A
K
E.

Nie można wierzyć w każdą rzecz na Internecie.

 

#3 2013-09-02 12:10:21

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Sezon 4 ?

Ale to jest DOŚĆ PRAWDOPODOBNA informacja. I koniec. Kropka. Ewentualnie wykrzyknik lub odwrócony wykrzyknik hiszpański.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#4 2013-09-02 12:44:54

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Sezon 4 ?

Nie jestem pewna, czy to prawda. W końcu każdy może sobie wymyślić te odcinki i wmawiać każdemu, że to naprawdę.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#5 2013-09-02 12:51:55

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Sezon 4 ?

Niby tak ,ale te tytuły wyglądają na dość prawdziwe.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#6 2013-09-02 12:58:21

DerFeind

Gość

Re: Sezon 4 ?

No nie wiem. Fajnie by było gdyby te odcinki powstały, a już bardzo gdyby,,The birthday of Skipper'' powstał. ,,Flying Private'' (Latający Szeregowy) wygląda na dość zfałszowanego. Tak moim zdaniem.
Jestem sceptykiem i sceptykiem pozostanę, nie wierzę, że zrobią czwarty sezon.

 

#7 2013-09-02 13:09:21

krystian

Gość

Re: Sezon 4 ?

Gdyby okazało się to prawdą to bym skakał z radości.

 

#8 2013-09-02 13:11:23

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Sezon 4 ?

A jak nie?
Tak, wiem - Jestem złośliwa


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#9 2013-09-02 13:45:45

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Sezon 4 ?

Ja też będę wredna, co mi tam...
Wątpię, bardzo wątpię w 4 sezon. Fakt, wydaje się być prawdziwe, ale jak nawet by powstało, trzeba by było czekać minimum pół roku na amerykańską premierę pierwszego odcinka.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#10 2013-09-02 13:53:26

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Sezon 4 ?

Minimum PÓŁ ROKU? Więcej! Do roku najmniej! Dream Works ślimaczy się jak... jak...jak ślimak jakiś...


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#11 2013-09-02 13:56:30

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Sezon 4 ?

Kolskr napisał:

No nie wiem. Fajnie by było gdyby te odcinki powstały, a już bardzo gdyby,,The birthday of Skipper'' powstał. ,,Flying Private'' (Latający Szeregowy) wygląda na dość zfałszowanego. Tak moim zdaniem.
Jestem sceptykiem i sceptykiem pozostanę, nie wierzę, że zrobią czwarty sezon.

Mi ten odcinek nie wygląda na sfałszowany. Jedynie "The Z Revenge of X " wygląda jakoś dziwnie.

krystian napisał:

Gdyby okazało się to prawdą to bym skakał z radości.

Ja też:)

Ipossibelka222 napisał:

A jak nie?
Tak, wiem - Jestem złośliwa

Jak okaże się ,że to nie jest prawdziwa informacja, to ten ,kto to napisał na tamtej stronie, będzie miał strasznego pecha,że ze mną zadarł.

Alice napisał:

Ja też będę wredna, co mi tam...
Wątpię, bardzo wątpię w 4 sezon. Fakt, wydaje się być prawdziwe, ale jak nawet by powstało, trzeba by było czekać minimum pół roku na amerykańską premierę pierwszego odcinka.

Czemu aż pół roku???


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#12 2013-09-02 14:10:01

Mr. Julius

Gość

Re: Sezon 4 ?

tajemnica mroku napisał:

Ale to jest DOŚĆ PRAWDOPODOBNA informacja. I koniec. Kropka. Ewentualnie wykrzyknik lub odwrócony wykrzyknik hiszpański.

Dobra, to jak ci powiem, że duchy istnieją i dodam, że jest to DOŚĆ PRAWDOPODOBNA informacja, to masz uwierzyć, OK?
Po czym tak sądzisz?

kolskr napisał:

,,Flying Private'' (Latający Szeregowy) wygląda na dość zfałszowanego.

Latający Szeregowy już był. Z tego co pamiętam, w odcinku z Shawną. ^^

Trzy odcinki z Julianem to przesada. Dodatkowo, w jednej z nazw po znaku interpunkcyjnym nie ma spacji.
Robert Schooley o niczym nie pisał, w Internecie na ten temat też nic nie można znaleźć. Zamiast tworzyć nowy temat tylko po to, by pokazać fałszywe dziesięć odcinków, radzę najpierw upewnić się co do ich prawdziwości.

 

#13 2013-09-02 15:27:36

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Sezon 4 ?

1. Po tym ,że tą stronę podał ktoś na pl.pzm.wikia.com/, a po drugie : intuicja.
2. Co do trzech odcinków z Julianem - i tak jest go dużo w odcinkach , więc dla mnie nie robi to różnicy.
3.Mi tam nie przeszkadza brak spacji po znakach interpunkcyjnych.
4. Sęk w tym że nie wiem gdzie sprawdzić prawdziwość tych informacji.
5. Miałam nadzieję ,że ucieszycie się z tej informacji. Jednak widzę ,że już dawno straciliście wiarę w pojawienie się nowych odcinków:( Jeśli informacja o nowych odcinkach okaże się prawdziwa, to wyjdzie na to ,że nie mieliście racji. Niestety nic na to nie poradzę.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#14 2013-09-02 17:47:41

Mr. Julius

Gość

Re: Sezon 4 ?

tajemnica mroku napisał:

1. Po tym ,że tą stronę podał ktoś na pl.pzm.wikia.com/, a po drugie : intuicja.

Polska wiki o PzM jest bardzo mało wiarygodna. Właściwie, to można to powiedzieć o każdej z polskich wiki. A intuicja...
Nie oszukuj, po prostu uwierzyłeś w tekst. ;P

tajemnica mroku napisał:

2. Co do trzech odcinków z Julianem - i tak jest go dużo w odcinkach , więc dla mnie nie robi to różnicy.

Nie chodzi mi o same odcinki, tylko ich główny motyw. Z tytułów można wywnioskować, że w tych trzech odcinkach byłby on pewnego rodzaju głównym bohaterem. Twórcy na pewno nie zrobiliby czegoś takiego aż trzy razy w pierwszej dziesiątce.

tajemnica mroku napisał:

3.Mi tam nie przeszkadza brak spacji po znakach interpunkcyjnych.

A mnie tak. Spacja przed nimi także.
To jedna z rzeczy, dzięki którym można stwierdzić prawdziwość tekstu. Oczywiście skuteczność tego sposobu jest mniejsza niż innych, ale jest. Nauka poprawnego pisania (i samo p. pisanie) wymaga JAKIEGOŚ samozaparcia. A jak ktoś je ma, to... no cóż... jest to dobra cecha. Wiele (prawdopodobnych) dobrych cech oznacza mniejsze szanse na oszukanie innych. Może to brzmieć bezsensownie, ale tak jest. Uwierz mi.

tajemnica mroku napisał:

4. Sęk w tym że nie wiem gdzie sprawdzić prawdziwość tych informacji.

Czas się nauczyć.

tajemnica mroku napisał:

5. Miałam nadzieję ,że ucieszycie się z tej informacji. Jednak widzę ,że już dawno straciliście wiarę w pojawienie się nowych odcinków

Nie wiem, jak inni, ale owszem - ja straciłem. Czy słowo od twórcy to zbyt mało, by innych przekonać? -_-

tajemnica mroku napisał:

Jeśli informacja o nowych odcinkach okaże się prawdziwa, to wyjdzie na to ,że nie mieliście racji.

http://images.wikia.com/mlpfanart/image … 't_say.png

Ileż można ten temat ciągnąć? Czwartego sezonu nie będzie. Twórcy zakończyli ten serial i szansa, że zmienią zdanie, jest równa zeru. Lub większa, ale jeśli tak, to niewiele. Serial to nie jest rzecz, o której można jednego dnia powiedzieć "Kończymy, nie chce się nam", a drugiego już "Albo jednak nie, kontynuujemy". Jedyną rzeczą, która jest zapowiedziana, jest film pełnometrażowy, który - niestety prawdopodobnie, choć nie stuprocentowo - będzie spin-offem nie mającym wiele wspólnego (fabularnie) z serialem.

Wikipedia napisał:

A spin-off feature film, starring the penguins from the franchise, is slated for release on March 27, 2015. However, the film has been said to be unrelated to the TV series, though this could still change.

Ostatnio edytowany przez Mr. Julius (2013-09-02 17:48:27)

 

#15 2013-09-03 07:48:22

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Sezon 4 ?

Mr. Julius napisał:

Polska wiki o PzM jest bardzo mało wiarygodna. Właściwie, to można to powiedzieć o każdej z polskich wiki. A intuicja...
Nie oszukuj, po prostu uwierzyłeś w tekst. ;P

Ale czasem znajdzie się coś prawdziwego. A jak nie wierzysz w moją intuicję to trudno.

Mr. Julius napisał:

Nie chodzi mi o same odcinki, tylko ich główny motyw. Z tytułów można wywnioskować, że w tych trzech odcinkach byłby on pewnego rodzaju głównym bohaterem. Twórcy na pewno nie zrobiliby czegoś takiego aż trzy razy w pierwszej dziesiątce.

Nigdy nic nie wiadomo.

Mr. Julius napisał:

Czas się nauczyć.

Ciekawe jak... Gdybym wiedziała gdzie szukać potwierdzenia tych informacji ,to dałabym dowody na jej prawdziwość.

Mr. Julius napisał:

Ileż można ten temat ciągnąć? Czwartego sezonu nie będzie. Twórcy zakończyli ten serial i szansa, że zmienią zdanie, jest równa zeru. Lub większa, ale jeśli tak, to niewiele. Serial to nie jest rzecz, o której można jednego dnia powiedzieć "Kończymy, nie chce się nam", a drugiego już "Albo jednak nie, kontynuujemy". Jedyną rzeczą, która jest zapowiedziana, jest film pełnometrażowy, który - niestety prawdopodobnie, choć nie stuprocentowo - będzie spin-offem nie mającym wiele wspólnego (fabularnie) z serialem.

MOŻE będzie czwarty sezon. Szansa nie jest tak nikła ,jak się wydaje. Jednak niestety nie mam żadnego wpływu na twój światopogląd. Wierz sobie w co chcesz ( jeśli twoje informacje nie są prawdziwe ,nic na to nie poradzę),ale jak okaże się ,że miałam rację ,to będziesz na Liście Osób Które Nie Miały Racji. A wtedy już całkowicie nic na to nie poradzę ( oprócz tego ,że powiem "Wiedziałam ,że tak będzie.").


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiabot.pun.pl www.123tza.pun.pl www.depefs2.pun.pl www.vri.pun.pl www.write.pun.pl