#1 2013-07-18 23:56:55

Mr. Julius

Gość

== REGULAMIN ==

Regulamin może jeszcze ulec zmianie.

1. Jest dwóch sprawdzających: Mr. Julius oraz Alice.
2. Osoba chętna do napisania odcinka, winna zgłosić się do tego w przeznaczonym do tego wątku. Wszelkie szczegóły (np. współpraca w pisaniu z kimś innym, wybór konkretnego sprawdzającego, itp.) powinna ustalać tam.
3. Jedna osoba może zarezerwować sobie maksymalnie trzy odcinki na raz. Gdy to zrobi, nie będzie miała możliwości na rezerwację aż do opublikowania wcześniej wybranych (niezależnie od liczby). Po opublikowaniu, osoba ta w ciągu siedmiu dni nie ma możliwości rezerwacji.
4. Gdy użytkownik napisze odcinek, wysyła go do jednego ze sprawdzających (Jakiego – to już zależy od wysyłającego). Zadaniem tych jest ich sprawdzenie (oczywiste…) oraz ewentualna poprawa epizodu. Gdy zostanie on poprawiony, pojawi się na forum.
– U menedżera jedyną różnicą jest to, że jego pracę oraz rezerwację powinien zaakceptować któryś z pozostałych dwóch.
– Jeżeli dana osoba zarezerwowała sobie odcinek lub odcinki, a nie oddała go w ciągu czternastu dni, zostanie do niej wysłane upomnienie. Jeśli nie odda odcinka w ciągu następnych siedmiu dni – rezerwacja traci ważność. Następstwo jest identyczne jak w przypadku oddania na czas (Siedmiodniowa przerwa).
5. Tematy z epizodami nie są przeznaczone do komentowania. Do tego jest wyznaczony specjalny wątek.
6. Chyba nie muszę mówić o poprawności językowej, gramatycznej, interpunkcyjnej i ortograficznej.
7. Zabronione jest dołączanie własnych postaci do epizodów. Jeżeli już chcesz to zrobić, napisz o tym w odpowiednim wątku.
8. Piszemy w „stylu PzM”, czyli staramy się utrzymać charaktery powstałych już postaci. Sceny przemocy, seksu lub inne nieodpowiednie dla PzM, są zabronione.

Ostatnio edytowany przez Mr. Julius (2013-08-09 18:13:42)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fablesite.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl www.xxhogwartxx.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.sbot.pun.pl