Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


  • Index
  •  » Opinie
  •  » My Little Pony: Friendship is Magic

#76 2012-04-10 20:19:37

Szeherezada

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Proste i logiczne

 

#77 2012-04-10 20:30:17

marina1318

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Ehe

 

#78 2012-04-11 20:41:07

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Kto by pomyślał, by moim pierwszym postem na forum o Pingwinach będzie wypowiedź o kucykach
Ja (jak niektórzy wiedzą) jestem zatwardziałą pegasis od początku listopada zeszłego roku. O kucykach i pingwinach mogę rozmawiać godzinami Uwielbiam Fluttershy, Rainbow Dash i Lunę. No i Pinkie Pie... i parę innych postaci ;P Odcinki do numeru 46 są na dysku i pendrivie. I uwielbiam wciągać ludzi w coś czego początkowo nie lubią, czyli właśnie w kucyki (w pingwiny też, oczywiście, ale do kucyków są początkowo bardzo źle nastawieni ) Brohoof, drogie pegasis! /) 

 

#79 2012-04-11 20:46:50

marina1318

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Cześć Flutterie
Kucyki -cały 1 sezon na fonku, drugi zaniedługo też będzie Kucyki są urocze i wcale nie dziecinne, a zwłaszacza fanfiki o nich Polecam ,,Cupcakes'', ,,Rainbow Factory'', ,, Sweet Apple Massacre'' i ,,Silent Ponyville''-to są te brutalne ,krwawe i ogólnie napisane przez osoby z powaloną psychiką Delikatniejsze jest ,,My Little Dashie''-bardzo slodkie ^^

 

#80 2012-04-12 00:31:32

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Po co ty jej to polecasz?!
Ona już to wszystko czytała...
Marina to jest nasz mistrz!
Ja te wszystkie opki mam od niej...
WITAM O PANI!


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#81 2012-04-12 16:40:27

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Cześć Angie
Nie czytałam Sweet Apple Masacre, ale słyszałam o tym dużo. Za dużo. Podobno zahacza o pedofilię, a takich rzeczy nie będę czytać
Rainbow Factory, SP, MLD - kocham, uwielbiam! Cupcakes jak wiadomo już mniej, co nie przeszkodziło mi napisać o nich pingwiniego fanfica Marina, słyszałaś piosenkę Rainbow Factory? Albo Nightmare Night? Bardzo fajne, polecam. Dobre też jest Discord (the Living Tombstone Remix) i At the gala 20% cooler, którego właśnie słucham (choć to ostatnie to takie techno, ale fajne ).

 

#82 2012-04-12 22:05:15

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Flutterlie... miło mi słyszeć, że poznałam właśnie nową pegasis ;-) Oglądałam wszystkie odcinki łącznie z najnowszym "MMMystery on the Friendship Express" i jestem, jak to nazywają moje kumpelki, psychofanką. Po prostu kocham MLP, a najbardziej mojego ukochanego Doctora Whoovesa ;3 (link do Tumblara, notki trochę kontrowersyjne ale polecam gorąco!).
Mam wszystkie figurki z McDonaldu (gdzieś tak w lutym były kucyki), a sama zrobiłam 4 figurki przedstawiające Doctora, Derpy, Braeburna i Octavię. Figurka Mastera czeka na zrobienie na półce. Kiedyś może dam kilka fotek ;-) Teraz na poważnie myślę o uszyciu pluszaczka, tylko w moim mieście nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego materiału...
Uff, ale się wygadałam xD To jest, witaj, droga siostro, cieszę się, że tak wielu fanów skilene przepada także za kucykami...


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#83 2012-04-13 01:34:37

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Heheh,przechrzcijmy forum,na Skileno-kucyki
Żarcik!
A właśnie,mam pisać one-shouta o Pingwinkach i Kucykach.
Jak zrobię to dam znać.

PS.Muszisz nam pokazać swoje robótki ręczne!
Proszę tak bardzo proszę!

Ostatnio edytowany przez Angie Kowalski (2012-04-13 01:35:37)


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#84 2012-04-13 15:45:34

marina1318

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Ja też

 

#85 2012-04-13 16:26:40

Szeherezada

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

I ja

 

#86 2012-04-13 16:33:44

marina1318

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Czyli jest nas trzy, a jak w tym przysłowiu ,,,dwóch to kompania,troje to tłum''

 

#87 2012-04-13 16:41:44

Szeherezada

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Nom :3

 

#88 2012-04-13 16:42:40

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Cztery to jeszcze większy tłum Przyłączam się do prośby.
Mi również miło cię poznać, Czicziksowa. Zresztą ja w ogóle lubię poznawać ludzi, a zwłaszcza bronies i pegasis Ja również posiadam wszystkie figurki z McDonalda, niestety własnych dzieł nie tworzę Ale niedługo mam zamiar napisać fanfic o kucykach. Odcinki oglądałam wszystkie, i z niecierpliwością czekam na Canterlot Wedding SPOILER: w drugiej części Twi odkryje "dark secret about Cadence", a ja dowiedziałam się (niepotwierdzone), że Cadence to... Trixie w przebraniu! KONIEC SPOLERA

 

#89 2012-04-13 16:55:32

marina1318

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Jajks ,fajnie! Nie mogę się doczekać! I opka,i odcinka!

 

#90 2012-04-13 17:00:01

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Na opka sobie poczekasz, bo w końcu najpierw muszę skończyć tego Kowalskiego. A na 2 odcinki poczekasz sobie do 21 kwietnia

 
  • Index
  •  » Opinie
  •  » My Little Pony: Friendship is Magic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lesnica.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.klanman.pun.pl www.2eti.pun.pl www.fma.pun.pl