Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


  • Index
  •  » Opinie
  •  » My Little Pony: Friendship is Magic

#406 2013-02-03 19:55:42

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Po pierwsze: pisze się "nienawidzę" (tak, wiem, jestem nazi-grammar).
Po drugie: Oglądałaś chociaż dwa/trzy odcinki? Albo nawet jeden? Podkreślam: tu się pisze (i wielbi) Friendship is Magic, a nie ogólnie My little pony.
Po trzecie: akurat absurdów tam jest znacznie mniej niż w takich Pingwinach z Madagaskaru (sorry, to prawda - Pingi są czasem absurdalne, jak np. podróże w kosmos, czy praktycznie wszystkie wynalazki Kowalskiego). A jeśli chodzi ci o postać Pinkie Pie... To po prostu Pinkie Pie.
A, i żeby nie było - nie namawiam nikogo usilnie do kochania czy nawet lubienia lub oglądania tego serialu, po prostu denerwuje mnie "nie, bo jest głupie".
Marlenka: Yay, świetnie (ale ja mam refleks, wypowiedź sprzed dwóch tygodni -.-). A z M6 kogo lubisz?
Nowe odcinki: Nie chce mi się rozpisywać, ale:
Keep Calm And Flutter On - cudowne, mój nowy ulubiony pojedynczy odcinek. Bezapelacyjnie 10/10.
Just for Sidekicks - zdziwiło mnie nieprawdopodobnie, że odcinek ze Spikiem w roli głównej może być... świetny! Naprawdę, Corey Powell radzi sobie wyśmienicie, najpierw fantastyczne Sleepless, teraz Just for Sidekicks... Oby napisała jak najwięcej epizodów. 9.5/10.

 

#407 2013-02-08 10:15:51

marina1318

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Marlenka - super Witamy kolejną pegasis :3
Alice - a ja nienawidzę, gdy ktoś popełnia błędy ortograficzne. Cóż, podałaś powód, czemu nie lubisz MLP, a nie coś w stylu "nienawidzę kucy, bo są głupie i dla dzieci, a ci bronies to sobie po prostu żartują"... W takim razie, nikt nakłaniać do MLP nie będzie c: Love and tolerance, da?
Fluttie:
Keep Calm and Flutter On
+ Fakt, że FS i Discord byli głównymi bohaterami.
+ FS zachowywała się pod koniec, gdy Discord przesadził, po prostu świetnie :3
+ Discolampa!
+ Milord Discord!
+ Czy tylko mnie powaliła relacja Angela z naszym kochanym duchem chaosu ;> ?
+ Muzyka backgroundowa!
+ Skrucha Discorda...
10/10 TYLKO i WYŁĄCZNIE za brak piosenki. Gdyby była, dałabym spokojnie 1000/10.
Just for Sidekicks
+ Angel.
+ CMC.
Po prostu odcinek ze Spikiem... Nie przepadam za nim, ale fabuła niezła, więc 9/10.
Teraz Games Ponies Play czy jakoś tak... I Twilicorn. Nope, just nope. ŚWIĘTY PLOCIE CELESTII, OBY TS NIE ZOSTAŁA TWILICORNEM NA ZAWSZE D: D: D: !

 

#408 2013-02-08 11:42:09

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Ja tam nie narzekam na brak piosenek. Prawdę mówiąc, gdyby były w każdym odcinku, irytowałoby mnie to.
Mnie wkurza to, że TYLKO Twi ma zostać alicornem. Kurde, albo wszystkie M6, albo żadna. A Twi jest wyniesiona pod niebiosa i faworyzowana. Nie wystarcza, że jest najpotężniejszym jednorożcem w Equestrii i pupilką księżniczki? Trzeba ją jeszcze robić alicornem?

 

#409 2013-02-08 12:49:26

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Obejrzałam ze 3 odcinki, Ale tego nie da się oglądać! Próbowałam... Za dużo w tym o przyjaźni, tolerancji, itp.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#410 2013-02-08 14:02:38

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Akurat to, że jest w tym o przyjaźni i tolerancji znaczna większość osób uważa za plus. W końcu jakaś kreskówka, w której nie ma samej nawalanki, chociaż i sceny "epickości" czy walki też się znajdą: http://www.youtube.com/watch?feature=pl … s_rY141vic
Ale nie będę cię przekonywać, jak już powiedziałam. Nie lubisz - spoko.

 

#411 2013-02-11 21:10:51

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Co do odcinka z Discordem... był świetny:
+ Discord! 
+ Elementy harmonii
+ Discord!
+ Angel dostaje nauczkę
+ Wspominałam już, że Discord...?

Tylko mnie zdziwiło co nieco zakończenie... takie trochę dwuznaczne o___o Internet zasypiie (a raczej zasypała) fala fanartów z shipem DiscordxFluttershy w roli głównej... Ludzie, zmiłujcie się! On jest Celestii!

Co powiecie o nowym odcinku? C:
+ Fryzura Kredens
+ Moment z klaczą od kurczaków i Shiningiem ("Nigdy nie widziałam prawdziwego księcia!") i jego epicka mina ^^
+ Ojciec Rainbow Dash :>
+ RD zdesperowana, biorąca małe, nieświadome kucyki w kopyta
+ akcja przeplata się z "Just for Sidekids"
+ Pinkie Pie próbuje zabawiać klacz w pałacu xD
+ pokazali kryształowy pałac
- strasznie przewidywalny odcinek
- ślepota Mane 6 na tak oczywiste zachowania klaczy. Nawet po samym wyglądzie i CM można było się sczaić, że pochodzi z prowincji.

Czemu Cadance chodzi do tego samego SPA co - że tak się ładnie wyrażę - plebs?


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#412 2013-02-12 15:14:43

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Nowy odcinek:
+ Rainbow Dash. Naprawdę, byłą świetna w tym odcinku.
+ ... i świetne było jej walnięcie o szybę xD
+ No i WRESZCIE zobaczyliśmy kogoś z jej rodziny!
+ "fałszywa inspektorka"
+ przeplatana akcja z Just for Sidekicks
+ powitanie M6, zarówno wersja ostateczna, jak i próba w pociągu
- właśnie ta ślepota M6. Kurna, każdy by się skapnął po 10 minutach.

A jeśli chodzi o ship Discord-Fluttershy... Meh, to, że są przyjaciółmi, nie oznacza, że są w sobie zakochani! Wkurza mnie to, że ludzie shippują każdego z każdym. Ale to element fandomu, niestety.

 

#413 2013-02-12 17:13:03

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Ale zważ na to, jaka konkretnie była końcówka (opisałabym ci dokładnie, ale komputer mi się tnie i raczej nie dam rady włączyć odcinka).
Fluttershy dotyka łapy Discorda i mówi "Widzicie? On potrafi być cudowny, gdy się go bliżej pozna!". Na to wszystkie pozostałe klacze zażenowane odwracają głowy albo podejrzanie się krzywią.
Śmierdzi mi to rozkwitem nowego szipingu -.-


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#414 2013-02-13 20:32:22

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Chodziło jej o to, że on może być słodkim, cudownym przyjacielem. Sorry, ale ja do swoich przyjaciół (również do chłopaków) często mówię "Aww, jesteście kochani/cudowni/słodcy itp.". A reszta się odwróciła, bo im głupio było, że nie dostrzegli tego od razu
Fluttershy x Discord nie ma sensu. O ile wierzę, że jakaś z M6 może w pewnym momencie być w związku z ogierem, o tyle wszystkie międzygatunkowe związki są niemożliwe. Jak ludzie chcą ich sobie shipować, to proszę bardzo, byle by mi tym nie rzucali w oczy i mówili "ALE TO JEST KANONICZNE!". Żaden shipping nie jest kanoniczny (no, oprócz czegoś typu Mrs Cake x Mr Cake, czy Shining x Cadence, ale to chyba jasne), sorry.

 

#415 2013-02-13 21:46:09

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Chodziło mi głównie o to, że na DeviantArcie przez to to pojawiły się miliony obrazków szipingujących Discorda i Shy :<

I szkoda że nie będzie shipów międzygatunkowych; chciałabym zobaczyć Celestiacord, ale to tylko głupie marzenie :<

Chociaż i tak pewnie ktoś byłby niezadowolony, trudno uszczęśliwić 10 milionów fanów


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#416 2013-02-14 19:52:48

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Celesticord mi by nie przeszkadzał, akurat to jest jedyny międzygatunkowy ship, który lubię (oprócz RariSpike'a). Ale Fluttercord - nope.
A jeśli chodzi o Deviantart... Wiesz, tam jest też mnóstwo innych shippingów, w tym homo pomiędzy M6, głównie Flutterdash, Pinkietwi, Appledash, Rainbowpie itp., co nie znaczy, że muszę/chcę to oglądać. Ja to po prostu omijam. Tak samo z Fluttercordem.

 

#417 2013-02-15 20:28:02

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Mądre ludzie z Hasbro a wstawiają taką scenę wiedząc, że w fandomie jest pełno psychopatów shippingujących wszystko ze wszystkim xD

Najlepszy ship 4ever - Pani MączkaXPan Rzepa
Deal with it.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#418 2013-02-16 12:03:40

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Zaiste, mądre to bardzo.

Nieprawda! Najlepszy ship to Tom x Rocky!

A dzisiaj wyczekiwany koniec sezonu! I najgorszy koszmar - Twilicorn!

 

#419 2013-02-28 14:52:33

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

obejrzałam kilka odcinków i... no mogą być w moim rankingu ulubionych bajek są na którymś miejscu... chyba... eee... 2 bądź 3


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#420 2013-02-28 17:10:28

Flutterlie

Gość

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

http://www.youtube.com/watch?v=DLTZctTG6cE
Yay ^^. Super, że ci się podoba Mogę spytać o ulubionego kucyka?

 
  • Index
  •  » Opinie
  •  » My Little Pony: Friendship is Magic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.industrymachinery.pun.pl www.ww2pbf.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.ligabiznesu.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl