Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2013-06-09 21:40:57

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Może mnie już znacie, ale...

*Alice oddychaj... Spokojnie...*
W którym temacie nie spojrzeć, off-top. A najwięcej w tych, na których mi tak zależy, by go nie było.
Ludzie, czy wy robicie mi na złość?!
Uwierzcie, że nie warto.
Jeżeli ta sytuacja będzie się powtarzała, to będę musiała zastosować kary - jakie, jeszcze nie wiem, ale z pewnością coś ciekawego wymyślę.
Tak wiem, wszyscy chcą sobie szukać bratnich dusz, ale to przecież nie ten temat!
Jest wiele innych tematów, ChatBox, a wy uwzięliście się na te tematy, w których nie powinno być off-topów.



A teraz jestem ciekawa, czy ktokolwiek, oprócz Impossibelki i kilku innych osób to przeczytał...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#17 2013-06-09 22:50:37

Gad

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Przeczytałem. Ale jakbym powiedział, to byłby offtop... ups. No cóż. Jak chcesz to to skasuj.

 

#18 2013-07-29 16:09:16

Manfredi

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Hej,
moje imie to tajemnica,
nazwisko też,
płeć męska,
liczba urodzin nie znana,
Mieszkam w warszawie,
Jestem dziwny i nudny, lubię pingwiny z Madagaskaru a po za tym mam same wady, hańba mi!,
najbardziej z pingwinów lubię kowalskiego, a z innych postaci Morisa i szympansy.

 

#19 2013-07-29 17:18:43

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Może mnie już znacie, ale...

Może zainteresowania, co lubisz, czego nie? Na tym to polega.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#20 2013-07-29 18:00:33

Manfredi

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Ipossibelka222 napisał:

Może zainteresowania, co lubisz, czego nie? Na tym to polega.

Lubię pingwiny z Madagaskaru i inne świetne filmy animowane,  nie lubię romansów (filmów), rzucam oszczepem, piszę blogi, zaglądam na tego typu fora, lubię wakacje i ferie zimowe, nie lubię innych etapów roku.  Coś jeszcze napisać?

 

#21 2013-07-29 18:25:45

 Karka

Początkujący

Skąd: Nowy Jork
Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 26
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Kitka, Fred, Mort
WWW

Re: Może mnie już znacie, ale...

Hejka!
Moje imię - Karolina.
Nazwisko - nie znane
Lat - we wrześniu 14
Zamieszkała - Bóg wie gdzie!
Uwielbiam pingwiny od kiedy pojawiły się w "Madagaskarze". Lubię pisać opowiadania i czytać. Mam paranoję podobną do Skippera Ale nie bez powodu... Hmm... To tyle.

Offline

 

#22 2013-07-29 20:51:43

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Hah, ja też mam paranoje

 

#23 2013-07-29 22:22:14

DerFeind

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Ja także...no chyba wiecie czego paranoicznie się boję?
To teraz ja coś napiszę, choć i tak już piasałam w wątku ,,poznajmy się!'' ...
Pan Skipper - Kornelia (dziwne, nie? Dziewczyna taka jak zły, paranoiczny, mażący o końcu i buntu świata Skipper...nie raz już to słyszałam...)
(oprócz tego, że jestem dziewczyną, nie jestem w wojsku, nie zwracam się do innych ,,żołnierzu!'', nie jestem pingwinem)
Tak z ciekawości pytam. Lubilibyście mnie? Tak jakby spotkalibyście Skippera, hejtowalibyście mnie? (Znowu off-top...)

 

#24 2013-08-27 14:06:37

sebaxo1995

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Co prawda już raz się witałem ale cóż, bywa. Nazywam się Sebastian, mam 18 lat i mieszkam w Polsce a dokładnie w województwie Wielkopolskim. Interesuję się Pingwinami, kucykami, filmami akcji oraz grami komputerowymi. Sądze że znajdą się tu osoby które mnie pamiętają(zwłaszcza XV oraz Echo), ale jak widzę sporo tu nowych, więc witam. Mam też prośbę do Admina o zmianę mojego tytułu na "Pan Wszechspamu". Wiem że niezbyt to chwalebne ale przywykłem do tej roli Więc po raz kolejny witam i mam nadzieję że nie sprawię większych problemów.

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2013-08-27 18:48:58)

 

#25 2013-08-29 20:31:56

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Może mnie już znacie, ale...

W sumie, zarejestrowałam się później od Ciebie, ale przeczytałam kilka Twoich postów i zauważyłam, że sporo się udzielasz, tak więc nie widzę problemu, żeby ta Ranga do Ciebie wróciła.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#26 2013-08-30 17:47:57

Buczek

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 44

Re: Może mnie już znacie, ale...

Taa... Bry wszystkim.
Jestem Buczek, czyli taka laska z małopolskiego. Imię nieważne, nazwisko też.
Pesymistka, grammar nazi, wiecznie z depresją, fanka słodyczy, licealistka, więc będę rzadko wchodzić, ale proszę mnie nie usuwać.
Więc... yo?


Nie zamierzam być miła. W realu mówię to, czego się oczekuje, tutaj będę mówić, co myślę. Żyj z tym albo daj mi spokój.

Offline

 

#27 2013-08-30 20:16:37

sebaxo1995

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Siemka Wreszcie ktoś w moim wieku

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2013-08-30 20:17:14)

 

#28 2013-09-08 16:11:47

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Może mnie już znacie, ale...

Witajcie!
Mam na imię Zofia (czego można się domyślić, patrząc na mój nick), w lipcu skończyłam 13 lat.
Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum... dwujęzycznej. Znam angielski na poziomie przeciętnego licealisty, co pozwala mi na oglądanie "Pingwinów" po angielsku i rozumienie większości dialogów.
Moje hobby to czytanie książek (głównie fantasy, przygodowych oraz science-fiction), pisanie opowiadań i wierszy, słuchanie muzyki, rysowanie, fotografia oraz siatkówka.
W szkole najbardziej lubię język polski, biologię i WF. Przedmioty ścisłe nie należą do moich ulubionych, ale jestem z nich dobra i nie mogę powiedzieć, że za nimi nie przepadam.
Moja ulubiona książka to seria "Władca Pierścieni", film - "Seksmisja", natomiast do ukochanych wykonawców muzycznych należą zespoły Sunrise Avenue oraz The Wanted i piosenkarka Marina And The Diamonds. Jestem też uzależniona od oglądania programów dokumentalnych.
W wolnym czasie piszę pamiętnik, a kiedy nikt nie widzi - włączam muzykę i tańczę.
Jestem dość rozsądną i spokojną osobą, co jednak nie przeszkadza mi w byciu kimś lekko świrniętym. Twardo stąpam po ziemi, choć od czasu do czasu lubię sobie pomarzyć, zawsze patrzę na świat z optymizmem - nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam smutna, w trudnych sytuacjach rzadko tracę głowę, lubię wszystko dokładnie obmyślać, jestem wygadana i mam fioła na punkcie poprawnej polszczyzny.
Czas na opisanie wad. Boję się pająków i praktycznie wszystkich owadów, czepiam się szczegółów (często poprawiam innych ludzi), jestem dość leniwa, trochę marudna i dziecinna, nie umiem śpiewać... Gdybym miała szczegółowo opisać wszystkie swoje mankamenty, zajęłoby to zapewne całą stronę.
Przyjaciółki mówią na mnie Kowalska, ponieważ pod względem charakteru jestem podobna do tego pingwina: dobrze się uczę, jestem dość niezdarna, lubię wszystko dokładnie tłumaczyć, często używam słów, których one nie rozumieją, gadam szybko... mogłabym wymieniać jeszcze długo.
Moją ulubioną postacią w serialu jest Kowalski... Nie wiem, dlaczego. Cenię go między innymi za inteligencję, wytrwałość w walce o dziewczynę, wrażliwość. Poza tym uważam, że jest zabawny i uroczy. Nie jestem jego fangirl... ale niewiele mi brakuje! XD

Ostatnio edytowany przez Zoffijka (2013-09-24 17:03:49)


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

#29 2013-09-11 14:39:26

RicoMarico

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Miło Cię poznać ! Ja też mam fioła na punkcie poprawnej polszczyzny.  Wielka to jest i zacna zaleta.

 

#30 2013-09-11 18:59:57

DerFeind

Gość

Re: Może mnie już znacie, ale...

Ja też! No co ty nie powiesz, Kolskr?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gv.pun.pl www.astra-club.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.kochamypokemony.pun.pl www.centerots.pun.pl