Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#46 2013-04-04 12:50:46

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

- SKIPPER !! - pisnęłam radośnie, w ogóle nie zwracając uwagi na to, że wiszę sobie do góry nogami.
Wiedziałam, że cała krew spływa teraz do mojego mózgu, co może wywołać rozmaite komplikacje, ale nie zwracałam na to uwagi.
Dopiero po sekundzie uświadomiłam sobie, że moja reakcja może wywołać obawy Komandosów...
W końcu oni nie mieli pojęcia o serialu.
Musiałam szybko naprawić sytuację.
Zmrużyłam oczy ostrożnie i odchrzaknęłam.
- Kadetka Angela Santini. Przysłano mnie z zoo we Wrocławiu. Wiem, że Dowództwo was nie poinformowało, ale zawiodły standardowe metody komunikacji. Zostałam przydzielona do waszego oddziału, jako młodsza pomoc tego no... Stratega ? Jak on się nazywał ? Nowak ? Malinowski ? Ehh, no takie bardzo popularne w Polsce nazwisko... Zapomniałam - skłamałam, przebiegle się uśmiechając.
Wolałam, żeby nikt nie wiedział o mojej maniakalnej obsesji na punkcie Naukowca...
To byłoby dziwne... Nawet bardzo dziwne.


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#47 2013-04-04 13:18:30

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

Aha... Czyli improwizacja...
-Mnie przysłano do was z zoo w Warszawie. Dowództwo ma bałagan w papierach i tak jakoś wyszło, że nic nie powiedzieli. Przysłano mnie, bym... została zastępczynią Szefa! - powiedziałam. To była pierwsza rzecz, jaka mi przyszła do głowy.
-A... i nazywam się Wioletta Smith... - dodałam.
-Możecie nas stąd uwolnić? - zapytałam.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#48 2013-04-04 13:31:12

SS

Gość

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

-Nie ma mowy. Kowalski, sprawdźcie w rejestrze dowództwa, kim są te kłamczynie. Dowiemy się tego mimo wszystko.
Ach, ci cywile. Trzeba będzie zastosować starą, dobrą torturę, aby nie mówiły nikomu o naszej bazie.

 

#49 2013-04-04 13:36:43

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

-Ale my mówimy prawdę... Tylko że my wiemy o was więcej, niż się spodziewacie - palnęłam.
Ojej, powiedziałam... Ah, ten mój niewyparzony język...
Zawsze mówię to, co mi przyjdzie do głowy...
Nie czekając, aż Skipper mnie uwolni bądź nie, wyciągnęłam z torebki scyzoryk i odcięłam linę, na której wisiałam.
Spadłam na podłogę, lecz wykonałam salto i stanęłam (czyli nie upadłam na tyłek jak to mi się często zdarza).
Spojrzałam na Skippera i uświadomiłam sobie, że to był błąd...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#50 2013-04-04 14:45:57

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

- Koooooowalski !! Wiedziałam, że sobie przypomnę - oświadczyłam z udawanym tryumfem i odgarnęłam opadające na czoło włosy - Proszę was, puśćcie mnie, ciśnienie niedługo rozsadzi mi czaszkę. Za dużo krwi zgromadziło mi się w mózgu - dodałam błagalnie wpatrując się w czwórkę Komandosów.
Wiedziałam, że na litość Skippera czy Rico nie ma co liczyć, ale Szeregowy wespół z Kowalskim mogliby okazać nam trochę współczucia i pomóc wydostać się z tej nieciekawej sytuacji.


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#51 2013-04-04 15:08:37

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

Kowalski przyglądał się uważnie nowo przybyłym gością. Wprawdzie ich nie znał, jednak widok szatynki, ze skrzydłami złożonymi w błagalnym geście, zmiękczył nieco jego naukowe serduszko.
- Szefie, ona mówi prawdę - odparł, wyciągając swój smartfon.

 

#52 2013-04-04 15:11:15

SS

Gość

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

-Nie, nie sądzę, Kowalski.
Tak się zastanawiałem -- dać mu plaskacza, czy nie? W końcu podszedłem do komputera, wyjąłem z biurka pistolet na strzałki usypiające i wycelowałem w tą, która urwała się ze sznura.
-Mów prawdę!
A Kowalski i tak dostanie w ryj. Prędzej czy później.

 

#53 2013-04-04 15:13:58

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

Jak zwykle: pobudka o czwartej w nocy, zrywam się zanim Hans się obudzi, łapię moją torbę z Campusa i wypadam na zewnątrz żeby zwiać do miasta... O. Hansa nie było...
-No to mam fuksa... -mruknęłam wychodząc na zewnątrz, jednak spadła mi na głowę skrzynka do przewozu zwierząt. -A jednak nie... -zaczęłam walić z całej siły w ściankę skrzynki. A że potrafiłam dawać całkiem niezłe ciosy karate, po chwili rozwaliłam pudło w drobny mak. Stałam na podłodze ciężarówki...-YAY! -krzyknęłam podskakując z radości. Nareszcie wyjeżdżam z Hoboken! Koniec mieszkania z tym głupkiem, Hansem! Zaraz, zaraz... dokąd właściwie jadę? Znalazłam w stosie drewna kartkę. ZOO W CENTRAL PARKU!!! -YAACHOOO!!! -wrzasnęłam. Jadę do moich idoli!!! Do "Pingwinów z Madagaskaru"!! Do (jęknęłam cichutko) do Kowalskiego!!! Do mojego ukochanego pingwina!!! Ok, ok, Miney uspokój się. Oddychaj... Do zoo dojadę za ok. pół godziny, mam czas żeby poszaleć... -Nie. Kowalski! Jadę do Kowalskiego!! I do Skippera, Rico!! Szeregowego i Marlenki... Właśnie! Może uda mi się "zrobić" Skilene! Zakochać ich w sobie! Ale nie... żeby nie było Doris! Żeby nie było Doris! Żeby nie było.... Nagle ciężarówką szarpnęło. JUŻ!? Tak szybko?! Wyskoczyłam z ciężarówki, wpadłam do zoo i popędziłam na wybieg pingwinów... Nie. Zwolniłam. Trzeba uważać na pułapki... Podczołgałam się do włazu wymijając lasery. Zapukałam w miskę. -HALO! Jesteście tu!? Jestem nowa, dopiero przyjechałam!! -gdy nikt nie odpowiedział, pomyślałam że trzeba poszpanować moim bratem, Atticusem. -Nie jestem wrogiem! Mój brat jest szefem dowództwa! Proszę, otwórzcie!


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#54 2013-04-04 15:14:36

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

Zamrugałam powiekami nerwowo wpatrując się w twarzyczkę Dowódcy...
Nie mogłam uwierzyć, że Kowalski tak szybko mnie poparł.
To było takie... dziwne.
Widzieć go przed sobą i mieć świadomość, że jest tak samo realny jak ja.
Miałam ochotę krzyczeć z radości, rzucić się na niego i przytulić najmocniej jakbym potrafiła.
Niestety, wiedziałam, że takie zachowanie byłoby nie na miejscu.
Nie w tej trudnej sytuacji.
Lekko zdezorientowana uniosłam głowę i posłałam Geniuszowi wdzięczne spojrzenie.
- Dziękuję... Twoje poparcie dużo dla mnie znaczy - rzekłam i odchrząknęłam - Znaczy wiele, bo jesteś moim przełożonym. Od dzisiaj mam ci pomagać, obserwować, słuchać i takie tam... Szefostwo zawsze wymyśli jakieś dziwne rzeczy - zakończyłam i bezwładnie opuściłam główkę.


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#55 2013-04-04 15:24:24

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

-Ej.. spokojnie... Ja i Angie eee... - urwałam. Przecież nie ma sensu mu tego tłumaczyć. I tak nie uwierzy.
Uśmiechnęłam się.
Nie sądzę, by pingwiny wzięły mnie za przyjaciółkę...
Traktują mnie jak wroga...
-Ładna dziś pogoda, wiesz? - powiedziałam ni stąd ni z owąd.
Improwizacja przede wszystkim.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#56 2013-04-04 15:32:46

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

- Błagam, nie strzelaj. My naprawdę mówimy prawdę - pisnęłam patrząc mu w oczy.
Nie byłam może wielką hakerką, ale wierzyłam, że jakoś uda mi się wydostać z tej nieprzyjemnej sytuacji.
Nigdy bym nie przypuszczała, że spotkanie z moimi ulubieńcami może być aż tak trudne i przerażające.


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#57 2013-04-04 15:35:48

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

-Uwierzcie nam, nie mamy złych zamiarów... Trafiłyśmy tutaj w niewiadomy sposób - dodałam.
Skipper mi nie wierzył. W sumie nie dziwię się... I nic nie zanosiło się by uwierzył...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#58 2013-04-04 15:40:02

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

Bałam się... Tak bardzo się bałam.
Skipper patrzył na nas hardym, zimnym wzrokiem, który dodatkowo wprawiał mnie w przerażenie.
Sądzę, że gdyby można było zabijać samym spojrzeniem, to już leżałybyśmy z Wiolą martwe.
Mimo wszystko postanowiłam spróbować jeszcze raz.
' Muszę się jakoś wyratować z tej opresji' - szepnęłam we własnej podświadomości, po czym przystąpiłam do działania.
- Kowalski, pokaż Szefowi stronę, proszę - powiedziałam cichym, błagalnym tonem, starając się ukryć trzęsący się głos.


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#59 2013-04-04 15:43:26

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

Wysoki pingwin zarumienił się lekko, w odpowiedzi posyłając dziewczynie nieśmiały uśmieszek. Dopiero po chwili oprzytomniał, odchrząknął, po czym dokończył swoją wypowiedź : - Jak już mówiłem, Wioletta i Angelika są teraz pełnoprawnymi członkiniami naszego zespołu, proszę tylko spojrzeć - tu pokazał Skiperowi mejla nadesłanego od samego dowództwa. -  Wyraźnie napisano, że od dnia czwartego marca, te dwie panie, dołączają do naszego oddziału.

 

#60 2013-04-04 15:48:17

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Nasze Pingwiny z Madagaskaru

' On, on, on się do mnie uśmiechnął' - zapiszczałam do własnej świadomości omal nie mdlejąc.
Niestety nie mogłam tego uczynić, gdyż Kowalski nie mógł się dowiedzieć o uczuciu jakim go darzę.
- Dzi...dzięki - odpowiedziałam, odwzajemniając uśmiech.
Mimo usilnych prób zachowania naturalnego wyglądu czułam, że rumienią mi się policzki...
- A i tak w ogóle nie jestem Angelika, tylko Angela... Większość mówi mi Angie - stwierdziłam i westchnęłam - Możecie mnie już rozwiązać ??


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pret.pun.pl www.realdragonballgame.pun.pl www.petparty.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.heaven-rp.pun.pl