Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2013-02-19 17:43:52

lisek696

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Echo mieszkam w Rybiczyznie, niedaleko iłzy.

 

#17 2013-02-20 16:07:05

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Yay, miałam kiedyś jakiegoś pociotka w Rybiczyznie! Teraz mieszka w Radomiu. Chyba.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#18 2013-02-21 15:37:15

Echo

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

A, to nie wiem, gdzie to jest... Ale chyba dość daleko ode mnie...

 

#19 2013-02-21 16:25:02

lisek696

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Mówiłem, 30 40 km do radomia.

 

#20 2013-02-21 17:11:45

Echo

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

No tak, tyle że ja nie mieszkam w SAMYM Radomiu też jakiś kawałek od niego Ale uczęszczam codziennie na Uniwerek Radomski

 

#21 2013-02-25 19:44:05

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Wróćcie do tematu, ok? O tym kto gdzie mieszka możecie sobie pogadać w dziale Off-topu. Sorry że tak, ale chciałabym żeby trochę ten projekt meeta się do przodu posunął.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#22 2013-02-25 21:59:15

marina1318

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Ok, ludzie, Pani Mod zgłasza się na ochotnika do pomocy ! Parę moich propozycji:
Miejsce - proponuję Warszawę. Wielu ludzi ma do niej daleko, lecz możemy spróbować zrzucić się na bilety kolejowe dla nich (a jeśli nie, można zorganizować akcję wspólnego docierania na miejsce, np. osoby mieszkające 10-20 kilometrów od siebie pojechałyby jednym autem). Padła już kiedyś propozycja wynajęcia pola namiotowego (przy jakiś 10 ludziach to raczej żaden problem), tam można by rozbić jakiś duży namiot. Rozłożyłoby się śpiworki - meet przedłużony.
Termin - 2015. Why? Premiera filmu pełnometrażowego o PzM, moi mili. Poza tym, niektórzy wtedy będą mieli ok.16-18 lat - większa szansa na to, że rodzice ich puszczą.
Plan zajęć- of kors maraton i wspólny seans filmu, można by spróbować z fandubem, quizem, mini-konkursem fanartu/fanfikcji, a przy odrobinie szczęścia można by namówić na chatowanie przez internet producenta/dubbingowca. Z mniej pingwinowych - oglądanie horrorów/fajnego serialu, karaoke, pogawędki, ognisko, tańce, śpiewy i hulanki.
Organizacja - od razu mówię, że mogę spróbować wymyślić quiz czy konkursy, a także skołować odcinki na maraton.
Więc... co o tym myślisz, QWERTO?

 

#23 2013-02-26 15:07:51

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Emmm... na mnie nie liczcie, rodzice nie puszczą. A propos to jest takie że każdy sam przyjeżdża, bez rodziców?


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#24 2013-02-26 16:32:11

Echo

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Noo, mnie tak samo - mam za dużo na głowie... Dostałam nowy plan zajęć na ten semestr. Potnę się albo co, muszę to zaliczyć, mam od hu...ku roboty, więc odpadam.

 

#25 2013-02-26 16:42:31

Mercury

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Mercury jak zwykle wpieprzy wtrąci się ze swoim obiektywnym, w pełni racjonalnym podejściem. Żart.

marina1318 napisał:

Miejsce - proponuję Warszawę.

Ale gdzie dokładnie? Bo chyba nie rozbijemy się w centrum handlowym...

marina1318 napisał:

Wielu ludzi ma do niej daleko, lecz możemy spróbować zrzucić się na bilety kolejowe dla nich.

Jako osoba mająca (ponad) 500 kilometrów w pełni popieram ten pomysł

marina1318 napisał:

Padła już kiedyś propozycja wynajęcia pola namiotowego (przy jakiś 10 ludziach to raczej żaden problem), tam można by rozbić jakiś duży namiot. Rozłożyłoby się śpiworki - meet przedłużony.

Oczywiście nie jeden duży namiot, tak?

marina1318 napisał:

Termin - 2015. Why? Premiera filmu pełnometrażowego o PzM, moi mili.

Moja Miła Pani Mod, skąd Pani może wiedzieć, że premiera filmu pełnometrażowego o PzM będzie w 2015? Jest coś takiego jak przekładanie daty wydania (coś jak spóźnienia pociągów) - częste zjawisko.
Nie wiadomo, czy w końcu w ogóle powstanie.

Faktycznie, optymizm to moje drugie imię...



Na pewno to będą wakacje, tak? Proponuję lipiec.

 

#26 2013-02-26 16:58:42

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

a kto z was by pojechał na ten zjazd? ja pewnie mogłabym, ale z rodzicami...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#27 2013-02-26 17:00:44

Echo

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Właściwie jak szykujecie to na 2015 to raczej nikt tego pewien być nie powinien

 

#28 2013-02-26 17:14:45

Mr. Julius

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Ooo... Temat zlotu fanów! Też się wtrącę!

Mercury napisał:

Ale gdzie dokładnie? Bo chyba nie rozbijemy się w centrum handlowym...

Właśnie - miejsce będzie znaleźć chyba najtrudniej. Gdzie? - to po pierwsze. No i po drugie... Chyba nie przyjdziecie sobie tak po prostu gdzieśtam i "O, tutaj się rozbijemy". Wątpię, żeby inni ludzie byli zadowoleni, gdyby nagle w jakimś pięknym cichym miejscu pojawiła się wielka grupka rozwrzeszczanych (bo jakoś nie wierzę w to, że tak duża grupa może być spokojna i cicha) ludzi. I to, dodatkowo, niepełnoletnich (przynajmniej jakaś część, a ci, którzy będą pełnoletni, będą i tak "świeżo po tym"). Choć w sumie propozycja pola namiotowego rozwiązywałaby problem, jednak... No nie wiem, chyba nie całkiem...

marina1318 napisał:

lecz możemy spróbować zrzucić się na bilety kolejowe dla nich

Nawet dość dobry pomysł. Pytanie tylko... jak chcesz to zrobić?

marina1318 napisał:

przy jakiś 10 ludziach to raczej żaden problem

marina1318 napisał:

przy jakiś 10 ludziach

marina1318 napisał:

10 ludziach

marina1318 napisał:

10

Dziesięciu? Nie wiem, jak ty, ale ja widzę tu więcej chętnych.

marina1318 napisał:

2015. Why? Premiera filmu pełnometrażowego o PzM, moi mili. Poza tym, niektórzy wtedy będą mieli ok.16-18 lat - większa szansa na to, że rodzice ich puszczą.

Nie mam nic do zarzucenia... W końcu moi rodzice też pozwolili mi dopiero wtedy pojechać.,, I to nawet jeszcze nie na 100%. *sigh*

Mercury napisał:

przekładanie daty wydania

Nie widzę problemu. Przecież meet też nie jest jeszcze stuprocentowo zaplanowany, więc jego przełożenie nie byłoby niczym złym. A twórcy raczej nie zmieniliby daty wydania dzień przed, no nie?

W sumie... Wcześniej bardzo podobał mi się ten pomysł (ba, ciągle mi się on podoba), ale teraz mam co do niego poważne wątpliwości... Powiedzieć łatwo, ale z czynem już trudniej... Z resztą... Zobaczymy. Do roku 2015 jeszcze dużo czasu zostało.

 

#29 2013-02-26 18:16:40

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

YAY! Coś nareszcie ruszyło. Ja w pełni popieram koncepcję Mariny. I myślę że:
1. Poza wakacjami nie ma mowy o ustaleniu jednego pasującego terminu. To muszą być wakacje. Koniec, kropka. Albo ewentualnie wykrzyknik. (Kowalski, wsparcie interpunkcyjne )
2. Warszawa to idealne miejsce. Tylko że... hmm... pole namiotowe? Dla mnie ok, ale wątpię czy rodzice by mnie na pole namiotowe puścili. No bo, ich punkt widzenia:

"Moje córka ma jechać na jakiegoś meeta o jej ulubionym serialu - bajce dla dzieci. Jedzie tam z ludźmi, których zna tylko z internetu.  ( Nie obraźcie się! Ale moi rodzice tak by myśleli ) I będzie z tymi ludźmi spała na polu namiotowym. Czy mam jej na to pozwolić?"

Więc może to byłby jeden dzień? Wolałabym dwa, ale wydaje mi się że nasi rodzice będą tak myśleć. A wam jak się wydaje?


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#30 2013-02-26 20:49:00

Flutterlie

Gość

Re: Zjazd Miłośników Pingwinów i Skilene

Ja tam na meecie w 2015 roku mogę się pojawić, bo będę wtedy pełnoletnia (albo pełnoletnia, albo prawie pełnoletnia). Warszawa - jako osoba mieszkająca w tej niewielkiej mieścinie popieram
Qwerta podaje stanowisko swoich i pewnie większości rodziców - sorry, ale nawet gdyby ten meet był w Warszawie i był teraz to moja matka by mnie nie puściła, i w pełni ją rozumiem (nie, żebym twierdziła, że jesteście jacyś podejrzani, ale z punktu widzenia rodziców nie jesteśmy zbyt godni zaufania). Ale, jak wspomniałam, wakacje 2015, moje osiemnaste urodziny, to będzie już moja sprawa. I to samo np. z Mariną (no, pomijając, że ona ma urodziny w grudniu). Planowanie dokładnego miejsca w tej chwili nie ma dla mnie większego sensu - tam, gdzie teraz jest pole namiotowe, za dwa lata może stać jakiś budynek. Jeden dzień? Biorąc pod uwagę, że taki Mercury ma 500 km... To co, przyjedzie, pobędzie 5 minut i będzie musiał spadać? Dwudniowy brzmi rozsądniej. Jeśli chodzi o zbiórkę na bilety - nie mam nic przeciwko, mogę komuś dorzucić trochę kasy na dojazd. I tak jak Echo mówi, nikt nie powinien być pewien tego, czy pojawi się za dwa lata. Kurna, przez dwa lata może się tyle wydarzyć. Mogę wreszcie wyjechać do Kanady i mieć gdzieś ludzi, którzy mnie w tej chwili denerwują i których najchętniej wysłałabym na Alaskę. So... to chyba tyle. Dziękuję za wysłuchanie dziennej dawki bredni ględzenia kucyka prognozy pogody nie, to też nie to mojej skromnej opinii. idealnie!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socug.pun.pl www.justinbieberantifanclub.pun.pl www.adm-wsei.pun.pl www.mblaq.pun.pl www.pokewars.pun.pl