#1 2013-02-12 13:14:58

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Rico

Rico-Jeden z komandosów należy do oddziału Skippera, kocha się on w lalce Perky oraz kocha jeździć samochodem, umie wyrzygać różne przydatne rzeczy, a z charakteru jest psychopatą(według odcinka gdzie Rysiek traci i woła o pomoc pingwiny), jest bardzo posłuszny Szefowi(co wiem z tego samego odcinka), mieszka w Zoo w Central Parku oraz jest rybo-patą(co wiem z kolei z odcinka „Nie można prześledzić”).
                                     Wygląd
Rico wygląda dosyć inaczej od grupy ptaków, głównie przez szramę na dziobie oraz Irokeza,
Jest dosyć wysoki jak na grupę ptaków, jest drugi z najwyższych zaraz po Kowalskim który jest wzrostu Króla Juliana, jest też całkiem gruby(Nasz kochany Naukowiec to przy nim chudzielec).
W jednym odcinku Rico zmienił styl, na hipisa, pozbył się irokeza, ułożył sobie prosto włosy, założył sandały oraz koszule, którą Szeregowy uważał za ładną, zrobił to ponieważ powiedziała mu to lalka Perky
Po wgraniu modułu głosu z Słodkorożca Szercia.
                                      Charakter, odwaga
Nasz bohater ma charakter obleśnego pingwina, wszystko na to wskazuje, często beka, imprezuje z karaluchami oraz robi zawody w bekaniu, Szeregowy uważa to za obleśne, ale Szef uważa że to męskie.
Nasz bohater na pewno jest bardzo odważny, wskazuje na to odcinek Mistrz Kierownicy, kiedy samochód pokonuje Skippera, rusza on na niego i pokonuje opętany samochód.
Do jego charakteru można zaliczyć chęć Ka-Boomowania, za co ciupinke lubi Króla Juliana, z odcinka Przedświąteczna gorączka, widać że Rico lubi cięższą muzykę.
Swoją wytrwałość pokazuje za to w odcinku nie można prześledzić gdzie zatrzymuje swój oddział by nie jedli ryb, w tym odcinku widać też że jest rybo-patą, i kocha ryby.

                                            Inteligencja
Nasz nielot pokazuje swoją inteligencje w odcinku Maurice idzie spać, gdzie widzi obraz i próbuje go pokazać reszcie drużyny, oraz w odcinku gdzie szukają Marlenie chłopaka gdzie wytropił ślady łotrów jak Scooby-Doo, Inteligencje jak i wspomnianą wytrwałość pokazuje już w wcześniej wspomnianym odcinku Nie można Prześledzić, gdzie pod koniec odcinka myśli i pokazuje ptaką sztuczną rybę, co mówi że nasz pingwin wcale nie jest taki głupi.

                                 Relacje z innymi zwierzętami z Zoo
Według mnie nasz towarzysz Rico ma średnie relacje z innymi zwierzętami z zoo, głównie przez bełkotanie, bo nasz Nielot głównie bełkoczę i często wiele osób go nie rozumie, w odcinku Kaboom i Kaboost Nasz nielot całkiem dobrze dogaduje się z Królem Julianem, głównie przez fakt że dawał mu wszystko kaboomować, Rico jeszcze ma dobre relacje z grupą komandosów do której sam należy, ponieważ oni rozumieją jego bełkot, z oddziału ma najgorsze relacje ma z Szeregowym, bo ten uważa go za obleśnego typa, słabe relacje ma również z Marleną nie licząc odcinka ”Przed świąteczna gorączka” gdzie mają robić dekoracje na święta w zoo, z innymi zwierzętami raczej rzadko się spotyka, ponieważ zwierzęta w zoo to głównie postacie epizodyczne który nie mają wielkiego znaczenia w fabule.

                                      Historia Bohatera
Rico to jeden z pingwinich komandosów, jeździ on ich samochodem bojowym oraz kocha lalkę Perky,
Rico lubi wiele rzeczy kaboomować, a do wielu przypadków chce użyć dynamitu, ale Szef go wtedy uspokaja, ponieważ jak Rico z tym przedawkuje szaleje i może rozwalić całe Zoo w Central Parku.
Ulubionym słowem bohatera jest Kaboom, często wypowiada on jakieś krótkie zdania, ale ogólnie jest mało mówny.
Wykonuje rozkazy Skippera, i jest mu posłuszny, a kiedy Szef poszedł na misje Solo Numero, Rico załamał się, Rico umie również wyrzygać najbardziej potrzebny sprzęt do wykonania misji lub np. Rzeczy które sam chce wykorzystać, typu piła mechaniczna.
Ma też wrogów np. – Doktor zła najpotężniejszy na wszystkich siedmiu oceanach, którym zmierzył się już 3 razy, kolejny wróg to Czerwony wiewiór którego na początku istnienie wątpił, ale w odcinku Wizyta wujka Nigela zobaczył że naprawdę istnieje, Hans przebiegły Maskonur który próbuje unicestwić pingwiny oraz ostatni Wąż Savio z którym nigdy nie wygrali ale i tak go nie nawidzą, i muszą z ni kiedyś wygrać.

Opis stworzony przez lisek696.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infinityalliance.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.sbot.pun.pl www.pacyf.pun.pl www.fablesite.pun.pl