#1 2013-02-11 17:34:08

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Król Julian

Król Julian XIII - samiec lemura katta (Lemur catta) zamieszkały w Central Park Zoo. Samozwaniec, tytułuje się władcą wszystkich lemurów. Wygląda jak typowy osobnik swojego gatunku, jest mały, chudy, ma duże żółte oczy i długi, puszysty, prążkowany ogon. Z charakteru jest samolubny i egocentryczny, żąda, by wszyscy się go słuchali. Tymczasem jedyną osobą wykonującą ślepo jego rozkazy jest Mort, który cierpliwie znosi też upokorzenia ze strony króla. Oprócz Morta do służby Juliana należy też palczak madagaskarski Maurice, który jednak potrafi mu się przeciwstawić.

Julian jest uzdolniony tanecznie i - co twierdzi tylko on - wokalnie. Jego ulubiona muzyka to głównie jazgot w stylu disco. Z pogardą odnosi się do muzyki klasycznej i jakichkolwiek przejawów wyższej kultury.

Chociaż uważa się za geniusza, tak naprawdę jest niezbyt inteligentny i często przeinacza cudze słowa. Czuje respekt tylko przed "pradawnymi bogami" - duchami, które sam wymyślił. Panicznie boi się węży.

Julian jest też niepoprawnym flirciarzem - pod tym względem nie robi wyjątku dla innych samców.

Jego cechą charakterystyczną jest to, że wymyśla neologizmy, a także przekręca istniejące słowa - jest to wręcz jego znakiem firmowym. Zwierzęta w Zoo są już przyzwyczajone do tego, że jego słowom nie można ufać, bo prędzej czy później i tak przekręci je na swoją korzyść. Mimo rozlicznych wad Julian potrafi też być kochającym przyjacielem i troszczy się o swoich pobratymców. Niejednokrotnie sam przyznaje, że nie potrafiłby przeżyć, gdyby stracił oddanego Morta czy wiernego Maurice'a. Inne zwierzęta też dobrze o tym wiedzą i, choć zdają sobie sprawę z tego iż Julian może być denerwujący, pamiętają że w razie czego mogą na niego liczyć.

KONTAKTY

Przyjaciele:
Do przyjaciół Juliana należą ww. Mort i Maurice, a także pingwiny i inni mieszkańcy Zoo. Szczególnie zażyłe stosunki łączą go z Szeregowym, który niejednokrotnie nie może się odnaleźć w oddziale i często "ląduje" u lemurów. Jednak to Skipper uważa Juliana za swojego "NPŚ" (Najlepszego Przyjaciela Świata), choć często lemur działa mu na nerwy. Kowalski i Rico też czują do Juliana pozytywne uczucia. Poza tym do jego przyjaciół należy wydra Marlenka, której Julian często dokucza (co jest powodem jej dużej do niego niechęci), oraz szympansy Edek i Mason.

Wrogowie:
Julian dzieli wrogów z pingwinami: są nimi delfin Doktor Bulgot, maskonur Hans i boa dusiciel Savio. Jednak najgorszym wrogiem Juliana jest Clemson - lemur niebieskooki. Rości on sobie prawa do korony króla i usiłuje zdetronizować Juliana. On ma jednak po swojej stronie przyjaciół, którzy zawsze pomogą mu w razie ataku Clemsona czy kogokolwiek innego.


Opis stworzony przez XV.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bbmtm.pun.pl www.fablesite.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl www.sbot.pun.pl www.xxhogwartxx.pun.pl