Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#721 2013-03-12 18:44:20

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Steve - też tym się kojarzy... Najbardziej to z przecudnym tekstem Nihona, który miałam w sygnaturce (kiedyś...), GerItą i uczuciem po ostatnim odcinku... Czytaj - "AAAA WHAT THE CRAPOLA WHY THERE IS NOT 17 2/2 MY LIFE IS ENDED D: D: D: !!!"
Kochani - jak mówiłam, no problem. Przekonywać Cię nie będę ( *ma na to za mało ... czegokolwiek, co jest potrzebne, yup, totalnie aspołeczna jak Sherlock z BBC* ), z oddaniem charakteru Nihona...Sigh, jakoś sobie na tych RPG z tym radzę Fica pisz, zaznacz tylko, że akcja dzieje się przed ostatnim odcinkiem 3 sezonu
Klasa - uu... Nieźle. U nas tak nie ma, tylko na komputerach w sali z infy kiedyś zainstalowano CS'a i wszyscy, zamiast się uczyć, w niego tłukli. O, a kiedyś zaczęliśmy namawiać chemiczkę, by nas wzięła ze sobą na boisko... gdy mieliśmy polski. A niedawno ktoś przyniósł do klasy wielkiego, pluszowego zająca. Na matmie, gdy nauczycielka wyszła na parę minut, natychmiast przeniesiono go na jej krzesło, a po jej powrocie posadzono na zewnętrznym parapecie okna, tak że nikt nie mógł go wyjąć xD Czy dzisiejsza propozycja zrzutki pieniężnej, która miała być dana osobie, która zje surowe jajko, przyniesione na chemię.... Jest dziwnie, ale fajnie
Mail - sorry, ale przypadkowo wysłałam Ci dwa maile - jeden bez artów - klątwa złego klawisza - i drugi z kilkoma artami. Muszę opanować tego Gmaila xD
Opowieści:
Wierszyk - ach so... ten wierszyk xD
Legolas - ... Nope. Germania jest overpower i jednocześnie nim oraz Luckiem.
Historia - veh, jutro mam zjednoczenie Niemiec... Ofkors zeszycik dowie się, iż to było zjednoczenie Ludwisia i Gilba *^*       
KP - wielkie z góry dzięx http://darkhetalia.6forum.net/t227-hei- … norge#2266

 

#722 2013-03-12 19:30:52

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Na początek: na deviancie są różne z screeny z niejakiego "sloganmaker". Między innymi z Hetalią. Postanowiłam to sprawdzić i wpisałam Poland. Efekt? "Poland is a female force." Oj, Feliks, Feliks, trzeba trochę zmężnieć...
Kochani: Jeśli sobie z tym radzisz, to znaczy, że masz talent, bo umiesz odgrywać trudną postać Z ficiem poczekam, bo on po prostu nie może się dziać przed akcją serialu. Brutalny jest.
Klasa: CS u nas też jest, i jak są wolne lekcje, to pan pozwala grać chłopakom w to. Zresztą gra razem z nimi natomiast normalnie jest zablokowany, czy coś tam - ja się nie znam. A i tak pół klasy siedzi na facebooku (pół klasy to 4 osoby... Brzmi to powalająco). My wczoraj uciekliśmy z polskiego, tzn. nauczycielka miała wycieczkę i miała wrócić przed ostatnią lekcją (czyli naszą lekcją), ale jej nie było. Poczekaliśmy kwadrans akademicki i równo piętnaście minut po dzwonku zwialiśmy ze szkoły. Teoretycznie powinniśmy pójść do dyrektorki, po zastępstwo, no ale nikt nie jest taki głupi, żeby to zrobić Dzisiaj mamy z nią lekcje, ona się pyta, co zrobiliśmy - czy poszliśmy do dyrci, my mówimy, że nie, "wyszliśmy po angielsku, żeby nikomu nie zawracać głowy". Polonistka się nie przejęła A my czasami namawiamy nauczycieli, żebyśmy poszli do galerii mieszczącej się 300 m od szkoły. Na wiosnę nawet często się zgadzają
Mail - wiem, widziałam, dziękuję ^^
Opowieści:
Legolas Germania - w sumie to racja.
Historia - notatki mam na kompie, nie w zeszycie. Lekcje nagrywam, odsłuchuję w domu i piszę w Wordzie. Pan nic o tym nie wie, ale nie protestuje, chociaż siedzę na widoku i wyraźnie widać, że nie notuję, nie mówiąc o braku jakiegokolwiek zeszytu. Ostatnio wysyłałam koledze te notatki, i musiałam dołączyć mały słowniczek, typu "Gilbert = Prusy", itd.
KP: Kwestie czysto stylistyczne.
"No, chyba, że chodzi o Danię, którego Norwegia lubi podręczyć ironicznymi obelgami (nie zawsze ironicznymi, czasem po prostu złośliwymi)."
Lepiej brzmi: No, chyba, że chodzi o Danię, którego Norwegia lubi podręczyć ironicznymi lub po prostu złośliwymi obelgami.
Nie stosuj nawiasów, kiedy nie są potrzebne (powiedziała ta, która kocha nawiasy).
"...Norwegia ma stosunek... cokolwiek dziwny."
"Cokolwiek dziwny" brzmi... no właśnie, dziwnie. Może "co najmniej"?
Poza tym... B. mi się podoba ^^.

 

#723 2013-03-12 19:54:46

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

A ja wlazłam z telefonu żeby jarać się przed całym światem (przy okazji Sorry że piszę dzisiaj a nie wczoraj...). Bo, mianowicie... WCZORAJ MI DOSZŁA PRENUMERATA!!! <hetard squee> Przeczytana już 2 razy ^^ A na prezent przypinka :3
I napisze normalny post jak się dorwę do kompa, okej? ;D
P.S. Fluttie, przeczytałaś już może KacBerlin? Jak tak, to jak wrażenia? ;D

 

#724 2013-03-12 20:58:54

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Właśnie, mi chyba przyszła, bo mama powiedziała, że coś jest na poczcie, ale pójdzie po nią dopiero jutro Ale chyba przyszła!
Przypinka powiadasz? A jaka?
Fica jeszcze nie dokończyłam, na razie jestem przy KacSybir. Ach, ta szkoła. Powinnam się uczyć do jutrzejszego sprawdzianu z polaka, ale stwierdziłam, że mam to gdzieś. Od czegoś mam ten telefon z internetem.

 

#725 2013-03-14 16:29:55

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M: *wchodzi do pokoju i siada przed kompem, obok Nihona* Cześć, Kiku!
J: Um... Cześć... Coś Ci się stało?
M: *wzdycha ciężko* Fryzjerka. Nienawidzę tej grzywki D: ! *patrzy na posty* Dalej tak mało nowych? Veh~...
Prenumerata - asdfghj zazdrość !!!
Przypinka - zazdrość evolved and is now level infinity. Och, Goooood.
Sloganmaker - och, just...just... Nihon, odpowiedź.
J: ... *cisza*
M: ... no tak. Zapomniałam. LOL!
Kochani - dzięki, dzięki, Ty za to świetnie sobie radzisz z Kanadą Btw., mała prośba - wchodź czasem na chatbox, bo tam się takie akcje dzieją... *wczoraj fem!Anglia bawiła się w MG i nastraszyła jej Nihona 2P!Nihonem i 2P!Ameryką xD *
Fic - brutalny? Awesome... OK, to w takim razie trzymaj zapasy weny *sama ma ją tylko na RPG, nie na porządne pisanie, więc śle ją FL*
Klasa - fajnie My tam tylko chodzimy latem do parku, na boisko (nie nasze, tylko z pobliskiego akademika xD) czy do sklepiku, ale w tym roku moja klasa ma przygotowania do rytualnego poloneza III klasy na zakończeniu roku, więc z wypadów pewnie nici D: Pocieszająca za to jest dzisiejsza akcja - zwinęliśmy chemiczce sprawdzian i rozwiązywaliśmy go przed jej lekcją. Co prawda i tak nikt nic nie umiał, ale... fajnie było
Mail - nieee ma za co Heh, za to pewnie kiedyś poproszę Cię o Nihona na av, bo mam głównie zbyt dużych na nie xD
Historia -  u nas raczej byłoby z tym kiepsko, bo często - przepraszam, le błąd - zawsze offtopujemy, tak że nie wiadomo, co jest lekcją, a co spamem. Niemniej, mam w zeszycie z histy "wypowiedzi" niektórych krajów nt. omawianych wydarzeń, własne, hetardzkie komentarze, rysunki czy imiona państw zamiast nazw. A, i napis ''Germbro" w serduszku przy zjednoczeniu Niemiec.
KP - dzięx wielkie, zaraz się wezmę za edycję... i pisanie kolejnego postu w misji. Uch. Swoją drogą, zainteresowany ktośkolwiek tym forum? Niemal nikogo tam nie znam, a zawsze fajnie wbić na czyjś profil i zobaczyć znajomy nick ...

 

#726 2013-03-14 17:50:04

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

VEE~~~! Hetalia przyszła wczoraj! Przeczytałam ją już dwa razy! Yay! I przypinkę też mam - I <3 Hetalia.
A teraz stare dobre, pros & cons:
+ Okładka
+ "Powrót do korzeni", tj. dużo o WW2 (która, mam wrażenie, w 4 tomie była zaniedbana trochę).
+ Historyjka wprowadzająca, czyli Hetalia żywych trupów
+ Ciekawostki ze światowego prawa (kocham takie rzeczy)
+ Jest kilkanaście naprawdę ładnych klatek, które przykuły mój wzrok
+ Historyjka końcowa, tj. to, co było w 5 odcinku Beautiful World
Wady:
- Poza główną ósemką, prawie nikt nie występuje. Dosłownie! Liczyłam na jakieś przygody piątki z okładki, a tu dupa! Tylko w Hetalia Gakuen się pojawia trochę postaci spoza Osi i Aliantów, a tak to swoje "pięć minut" dostali tylko Azjaci (najwięcej Hongkong) i trochę Prusak. Kanada pojawił się może ze dwa razy, Litwa raz. Reszta - w ogóle. Austria chyba miał jedną kwestię (dwie, licząc z Gakuen), Węgry podobnie. Romano pojawił się wyłącznie w Gakuen (kółko powrotu do domu nr 2). Hiszpania jest raz, na początku. Jeszcze chyba gdzieś się Finek przewinął. Reszta - nul, nic, zero.
Fryzjerka - ja się do swojej przyzwyczaiłam, więc i ty się przyzwyczaisz Swoją drogą, to wy, Koziorożce, macie jakoś czas na zmienianie fryzur, bo moja przyjaciółka też dzisiaj przyszła z nową grzywką.
Forum - a dziękuję ^^. Jeśli chodzi o chatbox... Szczerze, nie przepadam za chatboxem. Jakoś tak... Wolę pisać długo, a porządnie, a nie po jednym, pisanym na szybko zdaniu. Widzisz, ja jestem jak Kanada - działam powoli, a zanim wyślę post, to przeczytam go 10 razy i zastanowię się, czy wszystko jest ok. Ale może kiedyś spróbuję...
Fic: *odbiera wenę* Zostawię wenę na później, bo teraz niestety nie mam czasu. Codziennie jeden sprawdzian, i tak przez dwa-trzy tygodnie, yay! Po prostu, kurna, świetnie. -.-
Klasa - u nas na przerwach, w wiosnę, można wychodzić na ogród (trudno to nazwać boiskiem, bo tam sama zieleń i ścieżki są), a jak już mówiłam, często chodzimy do galerii, przy czym albo na lody, albo do KFC, albo do Coffee Heaven. Co kto lubi Wczoraj polonistka znowu zostawiła dziennik niewylogowany, więc tym razem to już wszyscy zmienili sobie oceny. Nie skapnęła się. A dzisiaj zapomniała, że mieliśmy mieć sprawdzian, i go nie pisaliśmy xD A u nas często jest tak, że wiemy, z jakiej książki nauczyciel bierze sprawdziany, a że parę osób na roku posiada takie książeczki... To wszyscy piszą je zaskakująco dobrze
Mail: Ja mam zaledwie kilka Nihonów, i to takich, które pewnie masz, ale mogę ci je poprzerabiać na avki
Historia - ja czasami, kiedy pan omawia jakiś temat, rysuję scenkę z hetaponies odpowiadającą temu tematowi. Wypowiedzi krajów to ja mam w geografii.
KP - spoko, ale ja na to forum raczej nie wbiję. Nie umiem grać w takich mrocznych klimatach.
Ok, muszę lecieć, bo jutro mam spr. z gegry - powtórzeniowy z pierwszej klasy, czyli pogoda i inne bajery - mało Hetalii Arriverderci i niech pasta będzie z wami!

 

#727 2013-03-15 19:28:19

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Biorę się za rejestracją na HetaSoul (ta... nie wzięłam się za to wcześniej ) Będę grac Czechami - dziewczyną
A plusy i minusy tomu 5:
+ Też okładka :3
+ WWII!
+ Też Hecia Żywych trupów
+ Ustawy
+ Kratki
- Mało innych krajów...
I chyba tyle ^^''
KP - tez ci mogę swoją podesłac, Flutt? Jak już napisze

 

#728 2013-03-15 19:49:09

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ależ oczywiście! Chętnie przeczytam i ocenię ^^.

 

#729 2013-03-17 15:21:27

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dziękować :3 Ale jak dzisiaj nie skończę, to będę mogła dopiero w piątek
Na szybko:
Opowieści:
* Przy obiedzie oglądamy skoki narciarskie. Spiker mówi: Teraz tylko czekać na Planicę, czyli mamucią (czy coś w ten deseń). Pytam się taty gdzie Planica jest, a on:
T: W Słowenii. Na granicy słoweńsko-włosko-austriackiej (już tutaj próbuję stłumić śmiech). W trójkąciku jak jest mazowieckie, łódzkie i świętokrzyskie... (dalej nie słuchałam, bo próbowałam się nie zakrztusić rosołem po trójkąciku xD).
* Czytam "Nawiedzony dom" Chmielewskiej. W takim domu jest remont. Ojciec rodziny ogłasza: (nie chce mi się po książkę iść, więc napiszę mniej więcej) Niech mi się nikt nie waży kranów demontować! Nawet ich nie tykajcie! (pierwsza reakcja: awersja przed Wanią? Drugie: Tak, nie demontujcie, bo Rosja przyjdzie i was zarąbie xD)

 

#730 2013-07-11 09:55:59

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: [manga/anime] Hetalia

No, powiem szczerze-zaczyna mnie wciągać...
Tak samo było z Pingwinami i MLP. Chodzi o to, że zaraz będę uzależniona od HetaOni
Na razie lubię oczywiście Polskę, Rosję (huehuehue ), no może trochę Amerykę i Japonię.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#731 2013-07-11 20:26:31

KingOfAllLemurs

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja mam jeden tomik Hetalii, oglądałam na yt jakiś odcinek i w ogóle mi się to nie spodobał i bardzo się z tego cieszę.

 

#732 2013-07-11 20:42:27

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: [manga/anime] Hetalia

Mnie nudzi. Nuda i jeszcze raz nuda.
Kto twierdzi, że ten temat już się przebrzmiał?
49 stron gadania o chińskiej bajce, gdzie są różne państwa, które gadają po chińsku?
Ehh...
Ludzie, co za świat.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#733 2013-07-11 23:45:56

KingOfAllLemurs

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No widzisz, ja też nie rozumiem co ludzie w niej widzą. Kiedyś byłam fanką "Naruto", interesowałam się M&A. Nadal lubię, ale to już nie to samo, a "Hetalia" nigdy mnie nie interesowała.

 

#734 2013-07-16 08:00:42

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: [manga/anime] Hetalia

Hejtalia...
Tak to się powinno nazywać.
Obejrzałam trochę tego... czegoś, pośmiałam się, ale ostatecznie jestem na nie...
Zresztą według mnie to właśnie to anime jest odpowiedzialne po części za rozpad forum


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#735 2013-07-16 12:58:39

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: [manga/anime] Hetalia

Po części tak... Ale  powodem rozpadu forum, była także pewna osoba. Wiemy kto...


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildiadeinarain.pun.pl www.2sp.pun.pl www.tikots.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl www.gtiteamlebork.pun.pl